Bitcoin Forum
June 16, 2024, 11:08:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bu Merit Sisteminde BTC'nin mucidi Satoshi bile member olamaz  (Read 1008 times)
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 05, 2018, 12:21:12 PM

Member olabildiğime bile sukrettim full member olmak bı hayal artık imkansız su merit sistemi yüzünden bütün hayallerimiz bitti  umarim merit sistemi kalkarda rütbelerimiz yükselir diye umut ediyorum ama bunun için bı çözüm bulacaklarını düşünmüyorum

Tebrikler iki tane yapıcı mesajla! member olmuşsunuz. Meritlerde beşer beşer gelmiş.
20 mesaja full member olmak sizin için hayal olmasa gerek.

+5 merit
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2971740.msg32740392#msg32740392

+5 merit daha
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2997204.msg32223693#msg32223693

İyi yakalamışsınız. Rütbe atlamak bize zor, bazılarına zor değil. Bu sistemi hangi mantıkla getirdiklerini çözmek zor.

pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
May 05, 2018, 01:01:34 PM

Luzumsuz yazıları bitirdi merit sistemi kabul ediyorum fakat kaliteli başlıklar açanlar da Merit alamıyor bu sistemde.İş insafa kalmamalı başka türlü bir sistem olmalı

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 05, 2018, 01:30:23 PM

Net olarak haklısınız, şu anki merit sisteminde sadece jr. memberdan membera geçiş yapılabilir gerisi imkansıza yakın. Yakın zamanda Member sayısında yüklenme olacaktır bunun üstündeki rankler devamlı sabit kalacaktır ve hep aynı kişiler pastanın büyük payını paylaşacaktır.
erhans
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
May 05, 2018, 01:44:56 PM

Member lar için hayalsa, ben yandım Smiley Çabalar dururum anca... Maalesef kötü durum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
May 05, 2018, 04:08:14 PM

Bu sistemin sağlıklı bir sistem olduğuna inanıyorum ancak biraz daha kolaylaşması lazım mevcut sistemde rütbe atlamak cidden zor

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 05, 2018, 04:17:52 PM

Çok saçma bir rank sistemi var uçuk fark var arada bu kadar yüksek meriti ne kadar kaliteli paylaşım yaparsan yap toplayamazsın
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
May 05, 2018, 07:03:37 PM

Bitcointalk sitesi demokratik bir platformsa eleştirilere de açık olacağını düşünerek bu konuya eğilmek istedim.

Binbir hevesle girdiğim bitcointalk sitesinde member olup havlu atmak zorunda kaldım

Bırak sen 100 meriti 1 merit almak için yırtındım o bile gelmedi

Full member olmak hayal oldu.Rütbe de member dan zorunlu olarak emekliye ayırdı bizi sistem

Şu bounty imza kampanyalarında rütbeye göre token verilmesi zaten yüksek rütbelilerin alt rütbelere merit verip rütbe atlamasını başlıbaşına engelliyo

Sistem bu yapacak bişey yok deniyorsa amenna ama sistem çok güzel çalışın çabalayın rütbenizi yükseltin diyorsanız kesinlikle yanlış düşünüyorsunuz

Allahtan negatif merit yok o da olsa herhalde 1 gecede tüm rütbeler bir alt kademeye düşerdi

Başka bir sistemle rütbe atlanması düşünülebilir.

Moderatörler yeni bir başlık açıp insanlardan rütbe atlanması ile ilgili fikirlerini alıp değerlendirebilirler.

Haksızsın diyen olursa bana attığı meritleri göstersin bakalım nekadar merit yollamışlar millete.Kaliteli içerik yok derlerse el insaf derim.

Görüşlerinizi bekliyorum

Kesinlikle katılıyorum. Konu başlığını beğendim, bundan dolayı merit verecektim fakat sMerit yokmuş. Gel bir de burdan yak  Grin
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266

View Profile
May 05, 2018, 07:11:38 PM

İster misiniz satoshi, 3-4 yıl sonra çıkıp gelip, Member bile olamaz dediler, ama bakın geldim cumhurbaşkanı oldum deyip, beyaz saraya çöksün, 

sonra gelir Büyük member lar toplantısı yapar, her hafta sırayla dünyanın her yerinden  member ları beyaz saray da ağırlar  Grin Grin
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 05, 2018, 07:17:57 PM

Memberdan emekli olacağız bir cogumuz bu gidişle. Member olmak yine bir nebze kolay da full member olmak imkansız gibi birşey. Millet tabi böyle olunca ya parayla merit satın alır yada baska yüksel rutbelilerden hesap satın alır. Bu iş böyle devam eder gider. Yani merit bize gelmeyince bizde gonderemiyoruz maalesef. Hani ayda bir en azından 3-5 merit gelse herkese rütbesiyle orantılı şekilde. Bu sekilde bari rütbe atlasak daha mantıklı gibi.

dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 05, 2018, 08:29:55 PM

Hahaha.. Tebrik ederim ne güzel bir başlık olmuş bu. Dediklerine tamamen katılıyorum. Öyle bir sistem yapmışsınız ki tamamen tanıdık kişiler birbirlerini korusun diye..
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 05, 2018, 08:33:29 PM

Satoshi forumun kurucusu yalniz. İstese herkesi newbie bile yapabilir. Kendini legend yapabilir. Her turlu yetkisi var, theymosdan bile t"sakli öyle düsünün.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 05, 2018, 09:03:08 PM

Satoshi forumun kurucusu yalniz. İstese herkesi newbie bile yapabilir. Kendini legend yapabilir. Her turlu yetkisi var, theymosdan bile t"sakli öyle düsünün.

konuya bu açıdan bakmak için çok çaba sarf ettin mi gerçekten merak ettim valla .  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
May 05, 2018, 09:15:53 PM

valla dediğiniz gibi rütbe atlamak zor ancak ben yılbaşlarında felan toplu bir merit güncellemsinin getirilebilecğeini düşünüyorum açıkçası yoksa bu şekilde dediğiniz gibi rütbe atlamak çok zor

_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 05, 2018, 09:31:41 PM

Bu merit sisteminin amacı paylaşımı ama yarar sağlayacak olanı teşvik etmek tamam da adam o kadar uğraşıyor tonla yazıp proje tanıtımı yapıyor ama merit veren yok. Kazanması zor onu anladık da en azından merit verme sistemi daha kolay olsun ki millet az cömert davransın Cheesy
temmuz
Sr. Member

View Profile
May 05, 2018, 09:55:24 PM

çok zorlamayın luada meritlerini inceleyin mesela meritleri toplu toplu kimler atmış karşılık olarka ne göndermiş.
merit kaynağı bile 3-5 merit gönderiyorken milletin 10 merit atması olası değil.
merit kaynağı şuand efs örnek olarak vereceği meritler 20 meritin altında olmaması lazım o vericek ki alan kişin 10 tane verceği merit olucak oda başkalarında 5 - 5 versin.
kaynak vermezse kimse vermez. kaynakları artımak gerek negatif trust olmasa kaynak olmak için başvurudum ama  nasılsa vermezler diye uğraşmıyorum.
gerçi tymos ta zaten atılan msj okumuyordur bile ancak üsttabaka toplantılarına katılıyordur.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 05, 2018, 10:12:49 PM

Evet adaletsiz bir sistem var bence de. Fakat elimden de bir şey gelmiyor, kabullendim bir nevi bu durumu.

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 05, 2018, 10:15:14 PM

Sistemi suistimal ederseniz adamlar da bunu getirir. Kendi forumum olsa ben de böyle yapardım. Aslında bir hatada forum sisteminde var. Multi üyelik yasak degil diyorlar hem de multiyi engellemeye çalışıyorlar

temmuz
Sr. Member

View Profile
May 05, 2018, 10:27:21 PM

Sistemi suistimal ederseniz adamlar da bunu getirir. Kendi forumum olsa ben de böyle yapardım. Aslında bir hatada forum sisteminde var. Multi üyelik yasak degil diyorlar hem de multiyi engellemeye çalışıyorlar

net olarak olay bu multiyi kardeşim yasaklıyoruz desinler anı  ip den girişler banlancaktır net çözüm. bunu profesyonel olark uğraşanlar illaki deler ama en azından sorunu yüzde 60 -70 çözülür
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
May 05, 2018, 10:53:05 PM

Cidden çok zor oldu artık rütbe atlamak. Jr. Member'dan Member olabilirsiniz yani en kolayı yoksa diğerleri imkansız gibi bir şey bence pek umut bağlamayın derim.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 05, 2018, 11:35:12 PM

evet oldukça zor bir durum, belki ilerleyen dönemlerde yani bir sistem getirebilirler, çünkü bu sistemin de eksiklikleri var,  çok daha güzel bir algoritma yazılabilir, global forumda bunun altından kalkacak bir sürü insan var
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: