Bitcoin Forum
May 30, 2024, 07:59:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ether in hızlı yükselişi devam eder mi??  (Read 564 times)
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
May 10, 2018, 09:59:08 PM

bence buralarda silkeliyorlar "ah keşke satsaydım vah alttan alırdım" dedirtip ufak çıkışlarda toplayacaklar sonra hızlanarak artışa geçecek, bu defa da "kaçtı artık" dedirtecekler. ethereum artacak orası kesin bana göre zaten ethereum artmayacaksa ötekiler nasıl artsın? 2-3k'lar yakındır belki daha fazlası ama 1 ay içinde ama 3 ay içinde. satoshi olarak da bir ath gelebilir btc de destek verirse yeme de yanında yat  Wink

Ethereum artmadan genel bir yükseliş beklenmemeli bu dediğiniz doğru. Şu anki durum akıllara Bitcoin'in 600 700 dolarlarda gezindiği zamanları getiriyor. Ethereum da benzer hareketler yapabilir.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
May 10, 2018, 10:03:13 PM

Uzun vade düşünürseni ethereumun burada kalmayacağı bir gerçek fakat arada mutlaka iniş çıkışlar olacaktır.yatırımızıda buna göre şekillendirmelisiniz.Alıp beklemek mi? yoksa karı görünce hemen satmak mı? kendi adıma konuşacak olursam ethereuma uzun vadeli yatırım yapmış durumdayım ve elimden geldiğince arttırmaya çalışıyorum.fiyata takılmayın eth sayınızı arttırmaya çalışın
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
May 10, 2018, 11:44:57 PM

Ethereum’un hareket tarzı genel olarak bir müddet sabit kalıp yerini sağlamlaştırmak ve ardından hızlı bir yükseliş tarzında oluyor. Bir süre bu fiyatlarda oyalanıp ardından yine hızlı bir yükselişe şahit olacağımızı düşünüyorum.
sikko
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 07:53:49 AM

ama  bu her zaman için geçerli tam zamanını tutturmak zor olabilir bence bu ay çok çok da bir yükseliş göemeyeceğiz önümüzfrki aydan itibaren umarım bkelenen yükselişi göreceğiz
velho
Member
**

Activity: 137
Merit: 10

View Profile
May 11, 2018, 08:25:37 AM

Piyasa şuanda düşüşte fakat gecen sene sonu gordugu rakamı bu sene sonunda tekrar gorecegını dusunuyorum.Panik satışlardan uzak durulması lazım acele havasına soktular gene ınsanları.Bekleyıp gorecegız Ethereum hak ettıgı fıyatta degıl.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 11, 2018, 08:31:00 AM

Ethereum çok zor bir ihtimal bu yıl 1000 dolar olsun, gerçekten en ufak piyasa boğa hareketi göstediğinde çakıyorlar kötü haberi al sana market takla, geçen gün 7 mayıs sec incelemesi fake habermiş. Etherı 800+ dan 700 e gerılettı
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 08:36:05 AM

etherin hızlı yükselişi devam eder evet, bir de bu yükselişler ether için hiç bir şey hocam, yani hızlı falan değil, aksine yavaş bile, daha ethereum nerelere gelecek bir bilseniz.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 09:00:44 AM

Bazı durumlarda mecbur kalıp bozdurmak zorunda kalıyoruz malesef işte bu yüzden herkes ihtiyacınız olmayan paralar ile girin diyor fakat sağlık olsun daha önümüzde uzun bir maraton var.

HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 11, 2018, 09:21:16 AM

Dalgalanmalar olacaktır illa ki ama eth orta vadede 2x i göreceğine eminim yükseliş devam edecektir.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 11, 2018, 01:48:51 PM

Mecbur olunan zamanlarda hiç gözünün yaşına bakmayacaksın. O para sana o zaman lazım belki daha sonra fiyat uçar kaçar ama senin işini lazım olduğu zaman görmedikten sonra bir işe yaramaz.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
May 11, 2018, 02:23:21 PM

Kesinlikle edecek.  Nedeni ise bitcoinden sonra ether piyasanin en buyuk yapi tasi.  Herkesin yolu en az bir kez etherden gecmemis midir.  Bir dusunun bakalim.  Evet ise cevabiniz sorunuzun cevabida evet olur.  Daha fazla kafa yormaya gerek yok yani.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
barcocan
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
May 11, 2018, 02:31:41 PM

Yine geçti düşüşe. Bakalım nereye kadar düşecek.
Rippou
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 1

View Profile
May 11, 2018, 02:44:45 PM

Ethereum bence bitcoin'i tahtından edemez ama aynı zamanda Ethereum'u tahtından edebilecek bir rakip de görmüyorum karşısında, hacim yükseldikçe Ethereum'da aynı oranda yükselecektir.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
May 11, 2018, 06:07:31 PM

bana kalırsa yine 400 dolar civarlarına kadar düşüp ondan sonra 1000 dolar civarlarını geçmesidir.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 11, 2018, 09:49:48 PM

400 dolara tekrardan düşmez inşaallah ya. 400 e düşerse BTC ozman 7000 doların altına iner yani. Sonuçta BTC düşünce Ethem de düştüğü için. Ama ben sanmıyorum o civara düşeceğini.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 12, 2018, 06:50:56 AM

bana öyle geliyor ki ether 1000 dolar olmadan durmaz diye düşünüyorum, zira en son 1400 civarına kadar çıkmıştı, şu anda aslına bakarsanız, 2000 civarı işten bile değil
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 12, 2018, 08:41:24 AM

Yine büyük satışlar gelmiş, market 1 haftada 450 den 375 e gerıledı buyuk bir para çıkışı oldu, girişler çok yavaş çıkışlar çok hızlı olmaya başladı.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 12, 2018, 09:12:53 AM

bana öyle geliyor ki ether 1000 dolar olmadan durmaz diye düşünüyorum, zira en son 1400 civarına kadar çıkmıştı, şu anda aslına bakarsanız, 2000 civarı işten bile değil

Sizin bu söylediğiniz için yükseliş trendini görmemiz lazım, yaz sonuna kadar böyle bir artış olması bence çok zor. Şu anda zaten herkes piyasadan çıkış yapıyor, 2 gün içerisinde her şeyin değeri %25 eridi ve değer kaybetti

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
May 12, 2018, 10:15:37 AM

etherin tarihindeki en değerli dönemleri 6-7 ether 1 bitcoine eşit olduğu anlar. işte 1400 doları katlamayı bırak 5000 dolara ulaşacağını ve bitcoin ether yüzdesel eşitliğinin iyice birbirine yaklaşacağı yönünde fikirlerim var. ether tokeninde katlayabilecek yatırımı doğru tarihlerde alırsanız bu eşiğe iyice yaklaşabilir yatırımlarınız.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 12, 2018, 12:39:55 PM

Eth artar eylul ekim tavan yapicak 2k gorur benim tahminim gectigimiz donemlere bakip yorum yapilir ama yukselise aldanip cepten para koyup daha artsin daha artsin derken cakilirsa sasirmayin beklentiyi yuksek tutun ama bozduracaginiz zamani iyi bilin riglerden gelen kosede benim psikolojim rakamim1.2 k gordugunde bozucam az miktar eth birakicam 2k gorurse oda piyangosu olsun

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: