Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:06:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Geleceğini çok parlak gördüğünüz tanınmayan kripto para var mı?  (Read 666 times)
szgnbrs51
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 07:10:31 PM

Nep5 tabanlı Neo familyasından ONT (Ontology)
Ziliqa
Wepower
İncelenebilir.
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
arhanklc
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
May 08, 2018, 12:36:45 AM

Çok ileri için düşünmüyorum ama 5 sene ilerisini çoğunu parlak bir gelecek beklıyor gibi .
carpanacalan
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
May 08, 2018, 01:04:40 PM

cevaplar çok ilginç bence de. ncash önerilmiş ki türkiye'de belki en çok bilinen altcoindir. zilliqa'ya kesinlikle katılıyorum. bilindik, arttı fakat gidecek yolu dah çok var.

Te-Food (TFD): tarladan markete yiyecek takibi. halihazırda Vietnam'da, Güney Kore'de falan çalışan bir uygulamaları var. Çeşitli market ve yiyecek firmalarıyla anlaşmalılar.

Hacken (HKN): teknoloji firmaları ve beyaz hackerların buluştuğu marketplace. total supply çok düşük.

Matrix Ai Network (MAN): blockchain firması. yapay zeka kullanarak akıllı kontratların herkes tarafından kullanılabilir hale gelmesini hedefliyorlar.
yusuftkngr
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
May 08, 2018, 04:59:47 PM

Bence projelerin tutulması için gereken en önemli faktörler müşteri ilgisi ve yatırım miktarı. Eğer bir proje farklı bir alanda çalışmalar yapıp müşterilere farklı olanaklar sağlıyorsa o proje ilgi duyulacak bir projedir. Tam da burada GYM REWARDS projesi henüz İCO durumunda olması rağmen çok farklı sektörde farklı çalışmalar yapıyor. Bence bu İCO gelecekte değerlenecek
sorunmu006
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
May 10, 2018, 09:07:55 PM

Hydro coin anlatmaya gerek yok 35 günde uçuşa geçti
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 10, 2018, 09:11:39 PM

Wanchain, Nucleus Vision, STORM ve Lamden TAU'nun gelecek vaadeden projelerden olduğunu düşünüyorum
Joker1907
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
May 10, 2018, 10:39:48 PM

Ytd diye belirteyim önceden hydro şu sıralar güzel ritim yakaladı düzeltme yapa yapa yürüyecek gibi bu , projesi de incelemeye değer bence
dolumann
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
May 11, 2018, 03:27:21 AM

En güzeli presale den girmek, kar yapmak için piyasaya girmesi yeterli. Şimdilerde bunun için havuzlar oluşturuluyor
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
May 11, 2018, 03:54:14 AM

En güzeli presale den girmek, kar yapmak için piyasaya girmesi yeterli. Şimdilerde bunun için havuzlar oluşturuluyor
onun adı ICO ve 1 senedir var dostum.ICO ların ömrü bitti bana göre son 5 aydır hepsi zarar yazdı
gozlukluHobbit
Newbie
*

Activity: 41

View Profile WWW
May 11, 2018, 04:34:16 AM

Synapse iyi gibi görünüyor ama ben daha yeniyim böyle böyle öğrenecem.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 11, 2018, 08:15:08 AM

Yatırım tavsiyesi değil ama storm ve cube nin iyi yerlere geleceğine inanıyorum. İkisinin de arkasındaki ekipleri sağlam.
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
May 12, 2018, 06:53:59 PM

Abi paran olacak ki bölüp belirli oranlara göre yatıracaksın sonra yaşlanıp izleyeceksin gel gorki komik rakamlarla zengin olmayı düşünüyoruz yedirmezler bize maalesef. Ben bir projeden ico dan aldım çıkar çıkmaz yarı değerinde zarar etti. Wepower â güveniyorum ama çok miktarda elimde yok.
SoneriuS
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
May 12, 2018, 10:42:06 PM

Market değeri 47 milyon civarında ve hakettiği değeri kazanamamış Burst var .  Roll Eyes
scholes83
Newbie
*

Activity: 195

View Profile
May 13, 2018, 06:19:11 AM

Proje gerçekten çok hoşuma gitti ve türkçemin yettiği kadarıyla ve translate ile araştırdım. Fakat benim aklıma takılan tek soru merkezsiz mi olacak? Eğer merkezsiz olacaksa transferlerde coinler yanacakmış madencilere ödül olarak ney verilecek? Merkezsiz olup olması benim için çok önemli bir konu.

Crpt un amaci su an betasi Avusturalya da test edilen bir cep telefenu uygulamasi olan cuzdani 2 ay icerisiden piyasaya surmek . Bu cuzdana istedigin kripto parayi yukleyebiliyosun ve dunayada istedigin pos makinasinda harcayabiliyorsun.(sana sanal kartta verdigi icin internetten de harcama yapabiliyosun )Mesela 10 dolarlik kahve aldin buna karsilik. %0.5 kadar CRPT hesabindan yaniyor(yani CRPT gas olarak kullaniyor) Sen totalde 10.05dolar harcamis oluyorsun starbucks 10 dolarini almis oluyor. Bunda senin artin ne
1-CRPT senin icin en iyi fiyati seciyor ornek olarak upbit de btc fiyati 10 bin olsun. Bitterix de 9500 dolar olsun . CRPT senin adina upbitten 0.001 btc bozuyor (10 dolar )oduyor. Bitterix den alsaydi  0.00105 gidecekti . Boylece sen BTC bazinda 0.00005BTC kara geciyorsun.bu da neredeyse verdigin komisyona denk
2-Rotality program var harcadigin miktara gore her ay sonunda CRPT kazaniyorsun. (Bankalardaki miles puanlar gibi dusun)
3- Her harcamada token yandigi icin total supply azaliyor bu da elinde tuttugun CRPT nin degerini arttiyor.
4- Kripto paralar  decentralized  zaten blockchain in amaci o. Eger bi sey merkezli olursa asil ondan uzak durman lazim hemen manuple edilir kripto para dunyasinda. Ornek TRX, Ripple
Agression
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
May 14, 2018, 01:06:08 PM

Ncash,arn,storm,tron,xvg,omg bunlar tanınıyor ama ilerde değerleneceğini düşünüyorum
AirdropAlarm
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
May 14, 2018, 01:21:10 PM

Benim favorim DID Token 1mil aldım ve attım cüzdana CmC de değil henüz ilk borsası Mercatox araştıra bilirsiniz.
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 14, 2018, 02:17:07 PM

Benim favorim DID Token 1mil aldım ve attım cüzdana CmC de değil henüz ilk borsası Mercatox araştıra bilirsiniz.

hocam bakarsınız 1 dolar olur bir tanesi, ki 1 dolar bu piyasa için hiç bir şey, siz de milyoner olursunuz
forumevi
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 6

View Profile
May 17, 2018, 08:51:39 PM

Güzel öneriler var , crpt yi ico zamanında araştırmış bir miktarda almıştım , crpt ile ilgili beklentim büyük ancak iyi süre geçmesine rağmen bilinen bir borsada henüz işlem görmemeye başladı.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
May 18, 2018, 09:41:58 AM

Benim bildiğim matrix  (man) takımda nvidia dan bir üye var birçok projesi mevcut . Çok kişi 100usd beklese de bence hedefi 3usd falan şu an 1 usd civarında seyrediyor . Elimde var şimdi size shillemeyim Smiley araştırmanızı yapın arkadaşlar
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 18, 2018, 12:37:48 PM

Sirin Labs tavsiye ederim  yeterince tanınıyor, peşinde oldukları işler büyük fakat maddi olarak henüz değer kazanamamış bir proje.

Mesajımı neden tekrar yazdınız? Alıntı yapmaya çalışırken hata yaptığınızı sanmıştım fakat durum öyle görünmüyor. Başkalarının mesajlarını çalarak para kazanmaya mı çalışıyorsunuz?

Çok tanınmayan değil de değer bulamayan diyelim.
1. Sirin Labs
2. Footballcoin

Sirin Labs yeterince tanınıyor, peşinde oldukları işler büyük fakat maddi olarak henüz değer kazanamamış bir proje. Footballcoin 2 yıldır beklediğimiz, geçtiğimiz hafta aldığı update ile önümüzdeki sezon popülerleşebilecek bir oyun.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███