Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:28:08 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 5 ETH'Lık Yatırım Yapmak İstiyorum. Hangi Coin Tercih Etmeliyim?  (Read 613 times)
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
May 07, 2018, 10:56:16 AM

Sanırım ben eos alırdım 5 eth fazladan olsa.Beklenti büyük bundan.
400-500 dolarları görebilir.Proje çok uçuk ve sağlam.Ethereumu patlatabileceği bile söyleniyor.

Sadece piyasada işlem gören token sayısına vursak 420.000.000.000 $ (milyar dolar) yapıyor.
Bugün bitcoin 158, ethereum 71 milyar dolar. Toplam market değeri tüm coinler tokenlar 430 milyar dolar. 

Bu hesapları yapınca ben kötü oluyorum.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 07, 2018, 11:41:09 AM

Eğer elinizdeki tüm miktar 5 ETH ise, 1 ETH kenarda duracak şekilde şöyle dağıtılabilir: BNB, ZRX, EOS, NEO, NCASH, ETC.
Bunlar potansiyeli olan, ilk yüzde yer alan güvenilir kripto paralar. Eğer risk almak istiyorsanız ICO'ya da katılabilirsiniz fakat şunu da bilin ki çok fazla dolandırıcı ICO var. Ayrıca şu dönemde airdrop, bounty ve ICO süreçlerini tamamlamakta zorlanan, tamamlasalar bile borsalara giremeyen çok fazla proje var. Mevcutta piyasada yer alan, projelerini başlatmış coin ve tokenlere odaklanmanızı tavsiye ederim.
petrichor
Member
**

Merit: 12

View Profile
May 07, 2018, 11:45:23 AM

Coin tavsiyesi veremem hocam ama kendi kararını kendi vermeni tavsiye ederim ilerde pişman olmamak için. Ben de yatırım sürecindeyim ve araştırıyorum. Tavsiyeler önemli ama son kararda söz sahibi olan sen olmalısın. Öteki türlü kafan diğer seçeneklerde kalabilir.
Crypto Koala
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
May 07, 2018, 12:10:53 PM

Ne kadar Risk alırsanız kazanç yada kayıp o oranda artıyor.
Piyasada bilinenen ilk 20 - 50 belki ilk 100 deki coinlerden kendiniz seçin ve sepet yapın.

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 07, 2018, 12:19:21 PM

ben sizin yerinizde olsam bunlara yatırım yaparım strayt wawes komado mth srn yaparım bunların hem projesi hemde ilerde size güzel kazandıracak coinllerdir bunlara yatırım yapın kafanız rahat olsun
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 07, 2018, 12:24:56 PM

Burdan sana öneri çıkar tercihler seni bağlar herkesin dediği gibi kimsenin lafıyla iş yapma fikir al sadece gerisini kendir araştır gör sonra millete sallama.
xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

https://cryptassist.io

View Profile
May 07, 2018, 01:04:45 PM

Sana tek bir coin önerim var. Belki çok abartıldı diyebilirsin ama abartılandan daha fazla kazandırak bu ciddi anlamda. Helbiz (HBZ) al dursun. Konuşulan haziranda  $1 olması. Zaten 5 ETH re Temiz 200bin HBZ alırsın.  $1 dolar olduğu anda sen hesapla karını. Hadi olmadı diyelim 0,75 cent oldu yine vurgun.  Helbzin ceo su geçen " Bu tokenlarını bozan kişiler sanırım projenin ciddiyetinin farkında değiller. Yine de karar onların." tarzında bir şeyler dedi. Bugün  5 ETH 15-16000 TL yapar aşağı yukarı. Sen sadece 1 ETH bile yatırsan bu coine Yine kazançlısın. Tabi sen bilirsin karar senin.  Ben fikrimi söyledim.

z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
May 07, 2018, 01:26:12 PM

Bu konuda kendi teknik analizini yapmalısın. Bilmiyosan fikir almakta işe yarayabilir. Ama sonuçta kararı verecek olan sensin. Bu ara çok fazla işlem gören HBZ alabilirsin. Değişik bir proje ve çok fazla güveniliyor. Onun dışında Waves olabilir. Sepetini ya tek bir coine bağla ya da bir kaç Çeşit al. Yani 20-30 tane farklı coin tutmanın anlamı yok.  Çok önemli değil ise alıp unutucaksan da Spectre yi düşün.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
kukoc
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
May 07, 2018, 01:53:30 PM

sepet yapılıp riskin dağıtılmasını önerirdim. alacağın coinlerede muhakkak VEN,GVT ve ZRX'i eklerdim. çoğunluk kısmını eth olarak bırakmakta bir seçenek önümüzdeki dönem artış beklentisini düşünürsek doğru hamle olur
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 07, 2018, 02:00:38 PM

SEC'deki toplantıdan dolayı ethereum da bir dump bekleniyor, o dump gelirse alacağınız tokenler eth bazında değerlenecektir, yerinizde olsam elimi çabuk tutarım eğer ethereum miktarınızı arttırmak istiyorsanız sanırım. Şu da var SEC'den olumlu haber çıkarsa ethereum da bir yükseliş gelebilir, o zaman yatırım yaparsanız daha karlı olursunuz, kendi pozisyonunuzu belirleyin.

Aynı şekilde SEC'de asıl mevzu ICO mevzusu, şu sıralar katılmazsanız daha yararlı olur diyorum. En azından SEC'den çıkacak sonucu takip edip girin ICO'ya girecekseniz de.

Tavsiye edeceğim ethereum tokenlerine gelecek olursak: Rebl, Ven, Aion, Dragon, Qlc, Man. Tabii alıp almamak size kalmış, araştırmanızı yapın!

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 07, 2018, 02:31:46 PM

Kendi sepetimi şu şekilde tasarladım hocam: 3 ana ve sağlam alt-coin diğer 3 adet ise yüksek mevlalar kazandırabilecek fakat birazcık daha riskli coinler. İlk 3 ana coinimiz ADA, ETH, VeChain. Diğer coinlerimiz ise Credits, INS ve SwıssBorg.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 07, 2018, 03:02:05 PM

Ethereum ile yatırım yapacaksanız pundix i inceleyin. Geliştiricileri iyi çalışıyor. Projeleri güzel. İyi bir politika izliyorlar. Coinlerini dump pump coini yapmamak için iyi mücadele ve strateji izliyorlar. Ayrıca pundix leri cüzdan da tutarsan her ay yaklaşık %7 airdrop yolluyorlar. Şimdiye kadar 4 ay yaptılar bunu ve geriye 32 ay kaldı. Ben geçen ay aldım. Her ayın ilk haftası yolluyorlar. Yalan olmasın mayısın üçünde bana gelmişti. Bunun dışında tavsiyem yok.
Night Trader A
Member
**

Merit: 10

View Profile WWW
May 07, 2018, 03:31:09 PM

Hocam sepetini kendin seç. Bu forumda yer alıyorsan pek çok proje hakkında fikir sahibisindir. Kendi main networküne geçecekleri incele. Kimsenin vereceği rakam ile coin alma.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 07, 2018, 04:20:15 PM

Yatırım yapmadan önce benim tavsiyem detaylı araştırmalarının bizzat kendin tarafından yapman ve kendin kafana yatması örneğin ben arn coin i tavasiye edebilirim çünkü benim araştırmalarıma göre fiyatının düşük olması adetinin az olması ve projenin güzel olması. Öte yadan yatırım  tavsiyesi değildir.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 07, 2018, 06:46:37 PM

5 eth. bir sepet için ideal bir para. yatırım yapmadan önce etherumun en yüksek ulaşabileceği seviyeyi beklemeniz. ardından sizinm için en uygun noktada satıp usdt almanız. sonra yine beklemeniz. herşeyin dip yaptığı anda, takibinizdeki coin veya tokenlardan 5 ine parayı eşit bölmeniz ve sonra artış için beklemenizi öneririm. o 5 coinin isimini vermek doğru olmaz. o an en fazla dip yapan marketteki ilk 50 arasından seçebilirsiniz.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
May 07, 2018, 06:55:40 PM

Bence kesinlikle btc de bekle tek bir altcoine yatırım yapma.

BTC aylardır düzeltmesini yapıyordu şimdi 2017 ekim ayındaki gibi çaktırmadan toparlıyor belli bir seviyeye çıkıyor.

Sonrasında rokete bağlarsa bütün paralar buna akar dominance tekrar % 60 ları görür ki 25 k larda ath deneyebilir.

Eğer herkesin dediği gibi market döngüsü diye birşey varsa ki bende olduguna inanıyorum Bitcoinin ayak sesleri duyulmaya başladı

Eğer fırlarsa altların alayı nakavt olur.

Bence btc de bekle bitcoin yeni en yükseğini yaptıktan sonra bol bol dipten alt toplarsın.

BTC düzeltme yapıncada oradan çıkan paralar alta gireceğinden win-win olur.

Bunu yapmak söylemesi kadar kolay değil.

Ben eğer içeride yatırımım olupda zararda olmasaydım ilk yatırırmım olcak oslaydı komple btc de beklerdim bir kaç ay .

Şu an btc artıyor altlar çöküyor. Btc düşüyor altlar gene düşüyor.
Severne
Newbie
*

Activity: 111

View Profile
May 07, 2018, 07:03:03 PM

Bence top10daki coinlerde 4 ethereumluk kalabilirsin 1 ethi de istediğin takip ettiğin sevdiğin coinlere dağatabilirsin
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 07, 2018, 09:14:17 PM

Benim eğer 5 ETH sermayem olsaydı şahsi fikrim bunun 2 ETH'sini ayırır. Geri kalan 1 eth ile NEO ve 2 eth ile güvendiğim 3 projeye yatırım yapardım.
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 07, 2018, 10:10:59 PM

Auto(cube) 
Arcblock
Bws
Polymath  bunlara yatirim yapabilirsin. 

Ayrica Trident Group var (Trdt)  token.  Toplam dolarimda 900bin tane civari var.  Bir yukselise baslarsa 50x garanti.  Bakmanizi tavsiye ederim.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 07, 2018, 10:28:13 PM

Yarisi etherde dursun fix hic elleme. Geri kalani zcash bnb btc gibi bilindik coinlere paylastir. Altcoinden olusan sepet risklidir, sepette ana coinler mutlaka bulunmali eth veya btc
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: