Bitcoin Forum
June 18, 2024, 12:36:02 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: MT. Gox Bitcoinlerini Satıyor Düşüş Sebebi  (Read 560 times)
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
May 12, 2018, 11:52:40 PM

ŞU mt gox un başına atadıklar kayyum tam bile, bizim kayyumlardan bile beter, aslında bu adamı transfer edip bizim doğudaki belediyelerin başına koyacaksın adam etsin oraları
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 12, 2018, 11:58:05 PM

mt gox gerçekten lanet, neden çünkü 2014 den beri peşini bırakmadı bu piyasaların, çökmesi ayrı, kayyumu ayrı,   satışı ayrı
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
May 13, 2018, 01:23:58 AM

Ne zaman piyasada yeşillikler açsa hemen sıçıyolar içine mtgox upbit ne abi bunların önüne geçilmesi gerekli bir an önce
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 13, 2018, 03:24:24 AM

Varya her sene bir şey çıkmasa şaşardım. Bir ara Çin furyası vardı.. Ha yasakladı ha yasaklayacak, yasakladı da kurtulduk. Şimdide başımıza MT.Gox çıktı. Cüzdanlarındaki BTC yi ha satacak ha satmayacak ha btcler yer değiştirdi haberleri yüzünden koca bir sene kafamız ütülenir durur.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 13, 2018, 03:37:02 AM

bir cüzdan adresi belirle. oraya çokça btc at. sonra ordan belli aralıklarla btc çıkar.piyasayı manipüle et. fiyatı düşür alttan topla. bence gayet başarılı çalışan ahlaksız bi yöntem.

not: iyide o adres zaten mtgox adresiydi. 2 k btc ver satın al adresi zor değil Smiley
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195
Merit: 10

-

View Profile
May 13, 2018, 04:23:36 AM

Mt gox ub bu şekilde yüklü satış yapmasını doğru bulmuyorum bence bunu günlük ya da haftalık olarak ürkütmeden ufak ufak yapması lazım diye düşünüyorum ben
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 13, 2018, 06:29:33 AM

Umarım MT. Gox oynamaya devam etmez. Nedir bu piyasanın çektiği bu tiplerden. Ocaktan beri bir rahat nefes alamadık

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
May 13, 2018, 06:32:57 AM

neden dediğinizi yapsın kiz aten bir süre sonra adamıın 10k seviyesine geliyor belirli aralıklarla o seviyede satış gerçekleşiyor mesele asıl o değil nakiti bu eleman çıkartmayıp alttan topluyorsa tekrar ozaman sıçtık işte
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 13, 2018, 08:06:53 AM

Mt.gox elindekileri bitirmeden boğa zor gelcek gibi her seferinde aynı şey oluyor, ellerindekileri bitirmelerini bekleyelim bakalım ozaman belki boğaya gireriz diye düşünüyorum.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
May 13, 2018, 08:37:18 AM

Yeter ya ne bitmez bir mt.gox bitcoin satışıdır yorulduk herkese bitcoin olarak dağıtsın neden satıyorsun söylesene ver adamlara bitcoin olarak
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
May 13, 2018, 11:10:59 AM

MT. gox harbiden başa bela oldu, harbiden çok fütursuzca bitcoin satıyorlar ki bu baya büyük problem teşkil ediyor
blogmute
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 11:23:25 AM

Mt gox un bu tip şeyleri bilerek yaptığını düşünenlerdenim, zira mt gox kayyumu biraz da düzgün şekilde satış yapabilirdi
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 12:07:37 PM

Eskiden bitfinex yapardı btcyi pumplardı usdt olayları ordan patladı zaten, şimdi de bu şerefsiz çıktı elindekilerle dumplayıp duruyor,azar azar indirse sorun olmucak gidip bilerek stopluyorlar btc çıktığı anda.

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 13, 2018, 12:08:22 PM

MT gox valla bitcoin piyasına büyük zararlar verdi, bana sorarsanız da çok da iyi bir sonuç beklemiyorum bu mt gox olaylarından
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 14, 2018, 02:10:32 PM

Düşüş bundan kaynaklı değildi. Btc nin grafiğinin yapması gereken bir düşüş-düzeltme vardı. 10.000 önemli bir sınırdır. Bu sınırı aşmadan önce son bir düzeltme yiyecekti. Mt.Gox un btc leri de bu bahaneyle arada kaynamış oldu arkadaşlar. Her b*ku Mt.Gox'a bağlamaktan usanmadınız mı artık? Bugün Consensus var ve 3 gün boyunca sürecek sanırım New York'ta idi. Bundan sonra sağlam bir yükseliş geleceğini düşünüyorum ben en azından 10.000 psikolojik sınırı aşılacaktır.

tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
May 14, 2018, 02:38:07 PM

Düşüş bundan kaynaklı değildi. Btc nin grafiğinin yapması gereken bir düşüş-düzeltme vardı. 10.000 önemli bir sınırdır. Bu sınırı aşmadan önce son bir düzeltme yiyecekti. Mt.Gox un btc leri de bu bahaneyle arada kaynamış oldu arkadaşlar. Her b*ku Mt.Gox'a bağlamaktan usanmadınız mı artık? Bugün Consensus var ve 3 gün boyunca sürecek sanırım New York'ta idi. Bundan sonra sağlam bir yükseliş geleceğini düşünüyorum ben en azından 10.000 psikolojik sınırı aşılacaktır.

Araştırmaktan kaçan insanlar Mt.Gox'a bağlamaya devam edecek güzel kardeşim.Şahsen bu adamında yönettigi bir durum degil perde arkadasında bir çok kişi var biz hep ön yüze yorum yapmaya devam ediyoruz düz mantık iskelesi.Haberleri takip etmeyenlerin tek bahanesi oldu bu adam.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 14, 2018, 02:42:44 PM

Bır taraftan satıyor biraz daha düşünce tekrar alttan yine topluyordu. Yani çok az bir yükseliş bile mükemmel kar bırakır. Bizde işte 3-5 kuruş kazansın diye aylardır hold da bekliyoruz. Adamlar böyle böyle piyasayı istediği yönlendiriyorlar.

nartanesi
Jr. Member
*

Activity: 111
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 02:43:59 PM

adamların yüzünden milletin ettiği zararın hesabı yok arkadaş bu nedir anlamadım gitti. neyse altcoinlerde olmasa btc de ezilip kalacaktır sağ olsun altcoinlerde 3x -5x yapan coinleri arada yakalıyoruz da kaybı kapatıyoruz
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 14, 2018, 10:21:40 PM

Araştırmaktan kaçan insanlar Mt.Gox'a bağlamaya devam edecek güzel kardeşim.Şahsen bu adamında yönettigi bir durum degil perde arkadasında bir çok kişi var biz hep ön yüze yorum yapmaya devam ediyoruz düz mantık iskelesi.Haberleri takip etmeyenlerin tek bahanesi oldu bu adam.

Aynen öyle, insanlar kolaya kaçıyor. Açıp grafiğe bakmaz düşeceğini göremez. Mesele günah keçisi aramak zaten bunların Smiley günah keçisini bulunca da bas kalayı gitsin. Gerçekten aklı başında insan zaten 10 bin 20 bin btc ile dump yapılamayacağını bilir. Balinaları hafife alıyorlar ama balinalarda nakit ve btc miktarını bilseler dudakları uçuklar. Piyasa "mt.gox btc lerinin satışı ile yamulayacak kadar büyük" diyorum ben.

aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
May 14, 2018, 11:44:33 PM

Bu adam 2018 i kilitleyecek böyle giderse. Yani illa satmak zorundalar mı adam gibi şirket kuramazlar mı ne bileyim bu kadar btcm var diye twit atsan cüzdan hesaplı o bile para edebilir :d
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: