Bitcoin Forum
June 20, 2024, 10:32:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Döngünün neresindeyiz.  (Read 572 times)
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
May 12, 2018, 10:27:16 AM

Güzel bir yaklaşım ama ben artık boğada olduğumuzu düşünüyorum böyle bazı dalgalanmalar elbet yaşayacağız sürekli artamaz bu piyasa.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 12, 2018, 10:29:26 AM

Çok fazla oynadılar. Silkeleyecekler diyip duruyoruz ama daha ne kadar silkeleyecekler ki? Er ya da geç bir yükselişe giricez ama ne zaman. Bir şey yapmadan beklemeye karar verdim ben

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 12, 2018, 12:32:18 PM

Ben döngünün artık pek işlemeyeceği kanaatindeyim. Daha geniş kitlelere ulaştı ve yatırım fonlarının da takibinde. Döngünün aksinde bir hareket gelecektir bu fonlardan er ya da geç. Alışılmış hareketlerden farklı hareketler göreceğimizi düşünüyorum bundan sonra. Vadeli işlemler de cabası.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1260
Merit: 43

View Profile
May 12, 2018, 12:41:54 PM

Vadeli işlemlerden sonra BTC, bir daha asla o eski BTC olmayacak. Döngü olmayacak, boğa veya ayı olmayacak. Vadeciler ne zaman ne isterse BTC'nin değeri o olacak.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 12, 2018, 01:20:37 PM

İşin özü nerede olduğumuzu bilmemizi istemiyorlar çok da güzel yapıyorlar. Ne sandık?
Boğa ve ayı sezonunu bizim anlayacağımız şekilde yaparlarsa balinalar kar edebilir mi? Edemezler.
Yaptıkları çoğu şey psikolojik hareketlerdir arkadaşlar, dikkatli bakarsanız bunu görürsünüz zaten. FUD'lar Mt.Gox satışları v.s. hepsi hikaye, minareyi kılıfa uydurma hikayesi.
Senin benim ayı mı boğa mı sezonunda olduğumuzu anlamamamız için yaptıkları oyunlar bunlar, sana bana sattırıyolar yada sattırmıyorlar buradan kar ediyorlar.
Ama bildiğim şey ise bekleyenlerin güzel kazanacağıdır. Tabii nerde beklediğiniz önemli, gidip shitcoinelrde beklersen babayı alırsın.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 12, 2018, 01:27:57 PM

Düşerse satıcı tarafında yükselirse alıcı tarafındayız . İstedikler gibi piyasaya yön veriyorlar. Olan çoğunluk ama dağınık olan yatırımcı kitlesine oluyor

dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 12, 2018, 01:37:44 PM

Kısa vadede yorum yapmak gerçekten imkansız. Çünkü borsa haberlerinin ne zaman patlak vereceği belli olmuyor. Birisi piyasaya yön vermek istediğin bi yer hackleniyor veya yasak geliyor. Kısa vadede piyasa bildiğin kör.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
May 12, 2018, 03:13:53 PM

Dongunun neresındeyız dongu var mı hersey cok karıstı, ayı bıttı dedık 15 gunden fazla artıslar devam ettı sonra baktık 5 gunde edılen karların %70ı gıttı, ne oluyor anlamak gercekten zor pıyasada buaralar.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
May 12, 2018, 03:20:20 PM

Bence tam olarak ikisinin ortasında bir yerlerdeyiz fakat daha çok boğa sezonuna girmeye çalışan bir piyasa içerisinde gibiyiz umarım kısa sürede bu adımı tam manasıyla atabiliriz çünkü yatırım yapan çok fazla insanı kaybediyoruz son 4 aydır, böyle giderse talep iyice azalacak ve piyasa çöküşe geçecek.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 12, 2018, 04:08:37 PM

Normal her yerde paylaşılan döngü grafiğini yorumlamayı çok doğru bulmuyorum ben şahsen, çünkü herkes kafasına göre bir yorum getiriyor, şuan için net konuşmak imkansız insanların psikolojik olarak hazırlanması lazım boğa sezonuna, yatırımcının aradığı en büyük özellik güvendir, btc de tedirginlik olduğu sürece boğa sezonu gecikecektir diye düşünüyorum, btgox olayı da bu işin tuzu biberi oluyor, umarım en kısa sürede boğa sezonuna girmiş oluruz diyeceğim fakat bu sefer ki boğa paranı herhangi bir coin e  yatır 5 kat artsın tarzı bir boğa olmayabilir, o yüzden dikkat edip kar alıp çıkmakta fayda var uzun vadeli yatırımlarınız haricinde.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 12, 2018, 05:25:42 PM

Her zaman aynı şekilde olmasa da ufak bir döngüdeyiz aslında, sürekli boğa ve ayının birbirini kovaladığı. Bence piyasa bikaç hafta boğaya hazırlanıcak ki geçen 15-20 gün öyleydi ve ufak bir boğamsı bişey oldu, sonrasında gerçek boğayı tekrar görücez gibime geliyor.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
May 12, 2018, 05:38:42 PM

Tam artık boğalara girdik bu saatten sonraki düşüşler öyle çok büyük olmaz dediğimizin ertesi günü Mt Gox satışları geldi ve piyasa tamamen çakıldı. Yine 10-15 gün öncesine gittik. HODL olanlar halen aynı yerinde seyrediyor. Ancak küçük yatırımcı heyecanlı ve yerinde duramıyor bu yüzden sürekli satıyor ve zararla kapatıyor. Piyasanın tam da göbeğindeyiz yani. Etimiz butumuz neyse Smiley

grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 12, 2018, 05:54:00 PM

Ecnebiler buna unstable diyor yani kararsız, dengesiz. Kripto piyasası hiçbir zaman sabit tek düze döngülü takılmıyor. Bugün düşen yarın herhangi bir manipule ile 10x yapabiliyor. Yani anlatmak istediğim bu tarz işlere çok takılmayıp bekleyip uygun karda satmak. Zararda bu işin riski bunu göze alamıyorsan hiç bulaşma zaten.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 12, 2018, 06:42:53 PM

Bence neyin ne olduğu, nerede olduğumuz şuan çok açık değil en iyisi heyecana kapılmadan yapmak her ne yapıyorsak. Şuan market tam ortada duruyor hem düşebilir hem de çıkabilir.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
May 12, 2018, 07:13:15 PM

Dongu diye birsey yok istediklerinde yukseltip istediklerinde dusuruyorlar ve kontrol parasi cok olanlarda.
Geriye kalan yasanan dalgalanmaya bir kilif uydurmak
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
May 12, 2018, 08:26:02 PM

içindeyiz içinde Cheesy kaç yıllık bir döngü olduguna bağlı ve bu döngü tam olusmadıgı ıcın aslında yorum yapmak olacaktır diye düşünüyorum zaman gösterecektir tabiki.

btcboom75
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
May 12, 2018, 08:40:49 PM

döngünün tam ortasındayız balinalar el atarsa belki yükseliş olur döngüden sağ çıkarız btc nin toparlanması ve yükselişe geçmesinden başka çare yok

⋌┤┃ KEPLER : BRINGING AI & ROBITICS TO THE BLOCKCHAIN : KEPLER┃├⋋
▬▬▬ NEW ERA OF TECHNOLOGIES KEPLER ▬▬▬ (http://keplertek.org/#)
[
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 12, 2018, 10:38:59 PM

Bu piyasa yıl sonuna kadar düzelmez bence..Malesef insanları tiksindirdiler önce soluksuz aldılar sonra aylarca depresyona sokup yataya bağladılar.6 aydır doğru düzgün birşey kazanamıyor kimse.Bu durum böyle devam ederse yükselse de alıcı bulamayacaklar bir süre sonra.Kaç aydır ayı görmekten bir hal olduk yeter. T A M A M..
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 12:59:20 PM

Ne olduğunu tam bilemediğimiz bir dönemde olsak da bekleyenlerin kazanacağına kesinlikle inanıyorum. Döngünün nasıl geçeceğini bekleyip göreceğiz
ingiltere
Legendary
*

Activity: 3024
Merit: 1510

View Profile
May 13, 2018, 01:58:12 PM

Ayı ortasındayız ya da oralara yakınız. Uzun vadeli yatırım yapmak için fiyatlar biraz pahalı. Kısa vadeli çıkış yapmak için ideal görünüyor. Yazın millet tatilde olacak, çok büyük yükseliş beklememek lazım.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: