Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:20:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kiralık imza yeri  (Read 497 times)
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
May 17, 2018, 11:08:41 PM

Ödemeyi 1 ay sonra almaya razı mısın?
1715408427
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715408427
Reply with quote  #2

1715408427
Report to moderator
1715408427
Hero Member
*

Ignore
1715408427
Reply with quote  #2

1715408427
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715408427
Hero Member
*

Ignore
1715408427
Reply with quote  #2

1715408427
Report to moderator
1715408427
Hero Member
*

Ignore
1715408427
Reply with quote  #2

1715408427
Report to moderator
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 20, 2018, 10:35:13 AM

Bu tarz kişiler yüzünden merit sistemi geldi bu foruma. Eski üyelerin temel amacı bilgi paylaşımı yapmak ve yeni bilgiler edinmek fakat yeni üyelerin ne yazık ki tek amacı para kazanmak. Yeni üyeler foruma bir katkı sağlamadıkça, ilk hedeflerini para kazanmak dışında başka bir şey ile değiştirmedikçe para kazanamayacaklar. 3 kuruş para uğruna forumu daha kötü hale getirmeye devam edin Newbie'ler.

İmza da pek güzelmiş ya. Kaç para verdin bu imzayı koymak için? Ya da hayrına mı taşıyorsun? Levi's giyen kominist gibi konuşup gereksiz polemik yaratmaya çalışmayın. Sanki hayrına burdaymış izlenimi yatarıyorsunuz.

Aç gözlü bir Newbie değilim. Full Member olana kadar da bir kuruş kazanç sağlamadım forumdan. Forum katkımda çok faydamda. O sebeple burada Newbie rütben ile boş beleş laflar yapma bana. Önce benim rütbeme ulaş, sonra sende kazanırsın paranı. Ne demişler, nazar etme ne olur, çalış seninde olur.
ulabar22 (OP)
Newbie
*

Activity: 48
Merit: 0

View Profile
May 21, 2018, 01:29:51 PM

Kardeşim 22-23 mayısta Jr olacaksın. Olduktan sonra istediğin imza kampanyasına rahat rahat katılabilirsin.

jr için merit istemiyormu?
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 21, 2018, 06:03:03 PM

Kardeşim 22-23 mayısta Jr olacaksın. Olduktan sonra istediğin imza kampanyasına rahat rahat katılabilirsin.

İstemiyor, Member ve üzeri olabilmek için merit gerekiyor.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
May 21, 2018, 09:43:58 PM

Aaa bende bilmiyordum bunu junior olmak için merit istemiyor mu ? Bu arada forumda ki emerit üreticileri artırılfdımı, yani biz genelde paylaşmayı sevmeyiz ama bir kaç kaynak olursa ancak o şekilde belki biraz dağıtılabilir merit.
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
May 22, 2018, 09:23:45 AM

Ben bu konuda forumu kirleten bir içerik göremiyorum, sonuçta arkadaş kendince yaratıcı bir fikir geliştirmiş (enteresan ayrıca) ve pazarlıyor. Burasının "Pazar Alanı" olduğunu hatırlatmak isterim, başka bir bölüm başlığında açılmamış.
Ayrıca gerçekten merak ettim, pazar alanı bölümünde açılan konular hangi kutsal amacı hedefliyor? Küresel ısınmayı engellemeyi mi yoksa mesela genetiği değiştirilmiş organizmaların metabolizma üzerindeki zararlı etkileri konusunda insanlığı bilinçlendirmeyi mi?
Pazar alanı la burası, "yasal olmak kaydıyla" isteyen para edeceğini düşündüğü her şeyi satar, talip olan da alır.

Kesinlikle katılıyorum. Forumda para ile alakalarının olmadığını ama profillerinde sürekli bir imza taşıyan güruh var. Tamam gelişen teknoloji de önemli ama forumun neredeyse tamamı burada para kazanma amacıyla bulunuyor. Birbirimizi kandırmanın anlamı ve gereği yok.
prslngms
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 01:06:44 PM

Ben bu konuda forumu kirleten bir içerik göremiyorum, sonuçta arkadaş kendince yaratıcı bir fikir geliştirmiş (enteresan ayrıca) ve pazarlıyor. Burasının "Pazar Alanı" olduğunu hatırlatmak isterim, başka bir bölüm başlığında açılmamış.
Ayrıca gerçekten merak ettim, pazar alanı bölümünde açılan konular hangi kutsal amacı hedefliyor? Küresel ısınmayı engellemeyi mi yoksa mesela genetiği değiştirilmiş organizmaların metabolizma üzerindeki zararlı etkileri konusunda insanlığı bilinçlendirmeyi mi?
Pazar alanı la burası, "yasal olmak kaydıyla" isteyen para edeceğini düşündüğü her şeyi satar, talip olan da alır.
Şapkamı çıkartıyorum bu yoruma çok haklı bi konuya değinmişsin sonuç olarak yeni katılmış biri olarak öğrenmemiz gereken şeyler varken yararlı birşeyler paylaşıp yorumlarda beyin fırtınası yapmamız beklenemez zamanla daha yeni şeyler öğrenip onlar üzerinden fikir yürütüp kendi fikrimizi sunabiliriz belki ama şuan için sadece okuyup öğrenmekten başka bişey yapamıyoruz. arkadaştan kendi fikrini ortaya atıp satmayı düşünmüş güzel bir şey bence.
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
June 20, 2018, 04:29:51 PM

Kesinlikle katılıyorum. Forumda para ile alakalarının olmadığını ama profillerinde sürekli bir imza taşıyan güruh var. Tamam gelişen teknoloji de önemli ama forumun neredeyse tamamı burada para kazanma amacıyla bulunuyor. Birbirimizi kandırmanın anlamı ve gereği yok.

1 yıldır bu dandik imza duruyor bende, forumu para için değil de bilgi almak ve vermek için çok fazla kişi var.

imkanı olan çok bir şey beklemeden imza da taşıyabiliyor bunu iş haline getirmeye çalışan da.

civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 30, 2018, 01:35:00 PM

Daha Newbie iken imza taşımak istemişsin de Jr olduktan sonra girebileceğin onlarca kampanya varken taşımıyorsun. Galiba sen de başlamadan anladın imzadan öyle paralar kazanılmadığını.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: