Bitcoin Forum
June 20, 2024, 01:08:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty kampanyalarından düzenli gelir elde etmek  (Read 527 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 13, 2018, 07:28:35 PM

Öncelikle başlığın faydalı bir başlık olmuş yılda dediğin rakamın çok çok üstünde kazanılabilir. Bunun için iyi bir araştırma ve bolca vakit ayırmak gerekiyor. İstersen bu konuda daha detaylı bilgi ve tavsiye verebilirim  bana mesaj ile ulaşabilirsin veya freimillerr@gmail.com dan. kolay gelsin herkese bol kazançlar.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 13, 2018, 07:31:30 PM

Bounty kampanyaları ne kadar çok insan o kampanyaya girerse o kadar çok kişiye bölünür, ne yazık ki bu işler son demlerini yaşıyor yakın bir zamanda kazanç çok çok düşecek, düşmeye de başladı zaten, en iyi gelir imza kampanyalarında kazanılabilir, ama merit sisteminden dolayı rütbe atlamak eskisi kadar kolay değil, aynı zamanda iyi bir kampanyaya denk gelip sonrasında borsada girdiğiniz kampanya tokeninin çok iyi değer kazanmış olması gerek.

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 13, 2018, 07:47:03 PM

O söylediğin parayi bir kişi sadece bir bountuden kazanıyor nerdeyse yüksek rütbeli. Ha düşük rütbeli olsan bile iki üç imzadan alabilirsin. İşte önemli olan güzel bir imza seçmek. Ben bı imzanın 2 haftasına girdim 300 dolar geldi. Yani bu degisiyor ne kadar çok kişi görüyorsa bilgi kazanan miktar azalıyor.

SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
May 13, 2018, 08:18:38 PM

Bu iş nasıl işi bakarsın saçma bir proje hiç bounty katılımı olmaz sen katirlirsin ve proje borsaya girer deli para kazanırsın bi bakarsın deli gibi çalışırsın 5 10 TL kazanırsın yani nasip işi bilemessin ama şu var çalışmadan 1 TL bile alamassin

the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 08:47:39 PM

Benim de merak ettiğim bir konuydu, konuya katkı sağlayan tecrübeli arkadaşlara teşekkürler.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
May 13, 2018, 08:48:26 PM

edinilebilir bana kalirsa neden edinilmesin ancak uzun vadeli calisma gerekebilir ben daha dogru durust para kazanamadim girdigim bountyler ya para gondermiyor ya gec gonderiyor ya da gonderdiginde para etmiyor

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
May 13, 2018, 09:10:40 PM

sadece imza ile duzenli gelir elde edemeyebilirsin ama bunun yaninda blog yazarsan icolar devam ettigi surece duzenli gelir elde edebilirsin.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
May 13, 2018, 11:27:06 PM

Disaridan gorundugu gibi degil uyduruk seylerden belki hic gelmez veya cok az gelebilir. Proje gereken yatirima ulasamayabilir, bir borsaya giremez, scam cikar gibi birsuru sorun var. Duzgun olanlari bulmak lazim.
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 13, 2018, 11:36:53 PM

Hocam bu forumda çok eski ve saygın hesaplardan birisi benim arkadaşım onıdan biliyorum. Düzenli bir gelir elde etmek imkansız gibi gözüküyor bazen 3-4 ay uğraştığı kampanyadan para alamadığı oluyordu ben onun sayesiinde girdim buraya kaç ay oldu ben de hiçbir şey kazanamadım
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 13, 2018, 11:37:37 PM

Disaridan gorundugu gibi degil uyduruk seylerden belki hic gelmez veya cok az gelebilir. Proje gereken yatirima ulasamayabilir, bir borsaya giremez, scam cikar gibi birsuru sorun var. Duzgun olanlari bulmak lazim.
Çok değil enivion 100 milyon dolar toplayıp forumun tamamını kara batak gibi yapışmasına rağmen kimseye ödeme yapmadıı diye sövüyor insanlar.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 14, 2018, 01:48:15 AM

Kimse üşenmemiş gayet detaylıca cevaplar vermiş, bir taraftan bakınca yılda 2000 $ elde edilemeyecek şey değil gibi duruyor ancak seçilen kampanyalar çok önemli. Bolca vaktiniz varsa bu şekilde değerlendirmek istemenizi çok normal karşıladım ben, vakit varsa denenebilir Smiley
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 14, 2018, 07:42:24 AM

Airdroplardan artık hiç adam gibi gelir elde edilemiyor ancak bountylerle kazanılabilir fakat onlarıda çok sıkı ve düzenli takip etmek gerekli,bittikten sonra bile kontrol edilmeli coinleri yollamıyorlar çünkü.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 14, 2018, 07:44:08 AM

Arkadaşlar hiç mi hiç belli olmuyor bu işler proje burada çok önemli örneğin kimisi 4 ay yazıp leg Üyeye 100 dolar bırakıyor kimi Telegram kampanyasından gelen bile 400-500 dolar ediyor tamamen şans faktörü etkili burada
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
May 14, 2018, 10:41:54 AM

50 taneden fazla bountiye ayni anda katılsan ve tüm airdroplara katilsan yıllık 2k kazanman gayet normal.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
May 14, 2018, 10:58:38 AM

bounty işi iyice şansa döndü. hero üyeliğin var örneğin. imzaya katılıyorsun kampanya kurallarında hangi dilde mesaj atacağın yazılmamış ama türkçe veya hintçe diyerek şutluyorlar. spreadsheetları incelerken görüyorum. localde sınırlı post atabileceğin ve globale yani ingilizceye alternatif kripto paralara yazmanı istendiği kaliteli projeler var. fix 1 milyon dolar bounty diyor sonradan çark ediyor. 55 mi, 5.5 milyon dolar bounty ödülü diye konu gördüm saçmalık.

bloglarda ne kadar kaliteli yazarsan yaz. türkçe deyip şutluyorlar. steemitte upvote var. yorum yazılmış umrunda değil. yani şans işi.

eğer bountylerden token alırsan kıymetini bil. eskiden daha kolaydı diyorlar. o günleri biz görmedik tabi.

barlasb
Newbie
*

Activity: 96
Merit: 0

View Profile WWW
May 14, 2018, 11:15:02 AM

Media yönetimini güzel yaparsan olabilir artık twitter veya telegram ile yapılanlar sadece 3-5 dolar getirirse getirir harcadığın zamana değer mi artık orası sana kalmış.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
May 14, 2018, 11:32:27 AM

Bountylerden düzenli gelir elde etmek istiyorsan önce senin çok vaktini almayacak en az asgari ücretli bir işe gir. İşyerinde pc başında olursan bir nebze arada katılım sağlayabilirsin. Onun dışında evinde internetin var ise iş çıkışı evine koş ve bekarsan otur pc başına gece 12ye kadar ico kovala bounty araştır. Tüm bountylerin en az telegramlarına gir. Girebiliyorsan en kaliteli imzaya gir. Bunun dışında biraz makale yazabilme özelliğin varsa tabi ingilizce gerekli az da olsa makale yaz ve bloglarda steemit gibi ortamlarda yayınla. Gerçekten ingilizceye hakimsen tüm bountylerde çeviri için başvuruda bulun. Eninde sonunda bir kaç çeviri alırsın. O aldığın çevirileri doğru yapar ve takdir edilirsen sonraki zamanlarda referans çevirilerin sayesinde çeviri alma ve ödüllerini yükseltme şansı kazanırsın. Örnek vermek isterdim ama ismini açıklamak burada olmaz. Bu çeviri işinden eşşeği semeriyle götürenler var...

Allonee (OP)
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 14, 2018, 11:50:24 AM

Bountylerden düzenli gelir elde etmek istiyorsan önce senin çok vaktini almayacak en az asgari ücretli bir işe gir. İşyerinde pc başında olursan bir nebze arada katılım sağlayabilirsin. Onun dışında evinde internetin var ise iş çıkışı evine koş ve bekarsan otur pc başına gece 12ye kadar ico kovala bounty araştır. Tüm bountylerin en az telegramlarına gir. Girebiliyorsan en kaliteli imzaya gir. Bunun dışında biraz makale yazabilme özelliğin varsa tabi ingilizce gerekli az da olsa makale yaz ve bloglarda steemit gibi ortamlarda yayınla. Gerçekten ingilizceye hakimsen tüm bountylerde çeviri için başvuruda bulun. Eninde sonunda bir kaç çeviri alırsın. O aldığın çevirileri doğru yapar ve takdir edilirsen sonraki zamanlarda referans çevirilerin sayesinde çeviri alma ve ödüllerini yükseltme şansı kazanırsın. Örnek vermek isterdim ama ismini açıklamak burada olmaz. Bu çeviri işinden eşşeği semeriyle götürenler var...

İşim var zaten ve neredeyse hiç zamanımı almayan bir iş freelance bile denebilir. Çeviri konusuna katılıyorum büyük fırsat görüyorum ama henüz yeterli seviyede değil çalışıyorum geliştirmeye. Sanırım buradaki arkadaşların geneli öğrenci veya işsiz herkesin de öyle olduğunu düşünüyorlar Smiley Zaman varsa günde 2-3 saat ayırıp tüm bounty ve airdroplara katılmak az ya da çok fayda sağlar zarar getirmez üstelik bir çok proje tanımış konuya ve piyasaya çok daha fazla hakim olmuş olursunuz. Yatırımlarımdan bağımsız olarak bounty ve airdropları değerlendiriyorum pundi gibi hydro gibi 1-2 tanesine denk gelsek neredeyse sermaye boşa düşecek. Yanlış bir düşünce gibi yapılmış çoğu yorum ama alanlar kazananlar yapanlar ortada. Ve düzenli geliri aylık olarak düşünmeyin memur zihniyetinden çıkın lütfen. Yıllık getiri toplamından bahsediyorum düzenden kastım da yılda 2000 dolar gibi bir miktar kazanabilmek.
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
May 14, 2018, 02:59:59 PM

Girdigimiz Bounty kampanyaları süpriz gibidir ne olacagı belli olmaz ama saglam projelerı uzun vade elde tutmak daha ıyı.En son gırdıgım projelerden pek bırsey gelmedı uzun surelı olunca emegın karsılıgını alamayınca ınsanın sınırlerı bozuluyor gondermeyenlerı saymıyorum bıle.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 14, 2018, 03:03:30 PM

Hocam getirebilir evet fakat bazı faktörlere bağlı bu getiri. Örneğin hesabınızın rank'ı katıldığınız ıco'nun kalitesi ve vaat edilenin verilmesi gibi bir çok faktör var eğer işiniz yaver giderse o paraları dahi aşmak mümkün.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: