Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:32:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Elektronik devi LG, kendi Blockchain platformunu başlattı: Monachain  (Read 83 times)
pancupan1903 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 14, 2018, 12:25:01 AM

Yerel medya organlarından Yonhap’a göre, Güney Kore menşeili LG’nin yan kuruluşu LG CNS, kısa bir süre önce kendi Blockchain platformunu başlattı.

LG CNS’in kendi blok zinciri olan Monachain; finans, üretim ve iletişim alanlarında Blockchain tabanlı lojistiği etkinleştirmek amacıyla tasarlandı.

Monachain’in ana dağıtımlarından biri, dijital kimlik doğrulama sistemlerinin yanı sıra dijital para ve dijital tedarik zinciri yönetim aracı sağlıyor.

Monachain ayrıca kullanıcıların dijital bir cüzdan açmasına ve finansal operasyonlar yürütmesine imkan veriyor. Habere göre LG CNS, dijital banka işini daha geniş kitlelere ulaştırmak için yerli bankalarla anlaşma sağlamaya çalışıyor. LG CNS’in bir temsilcisi konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Daha da ötesi, Monachain, şirketlerin tüm üretim süreçlerini verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan dijital bir tedarik zinciri yönetim sistemi sağladığı için işletme sahiplerinin üretkenliğini artırmasına yardımcı olabilir.”

2017 yılının Mayıs ayında LG CNS, 200’den fazla şirketten oluşan bir Blockchain konsorsiyumu olan R3 ile ortaklık kurmuştu.

Haber linki  :  https://uzmancoin.com/blockchain-lg-monachain/

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
May 14, 2018, 09:32:35 AM

LG, kripto dünyasına hoş geldin. finans, üretim, iletişim  şu sektörlere bakın. finans derken Monachain ile finans dünyasına giriş belki ilerde kendi kripto parasını da çıkartır. LGCoin. İletişim derken artık blockchain tabanlı akıllı telefonlar olur. Performansı nasıl olur, kullanıcının hoşuna gidip gitmeyeceği bu tartışılır.
smic
Sr. Member

Activity: 827
Merit: 250

View Profile
May 14, 2018, 10:02:22 AM

LG, kripto dünyasına hoş geldin. finans, üretim, iletişim  şu sektörlere bakın. finans derken Monachain ile finans dünyasına giriş belki ilerde kendi kripto parasını da çıkartır. LGCoin. İletişim derken artık blockchain tabanlı akıllı telefonlar olur. Performansı nasıl olur, kullanıcının hoşuna gidip gitmeyeceği bu tartışılır.

Esasında hocam kripto dünyasına değil sadece blockchain dünyasına giriş yapmış.  Kendi paralarını çıkaracaklarını sanmıyorum .
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
May 14, 2018, 11:16:33 AM

LG nin Blockchain sistemini kullanıyor olmasını önemli buluyorum baktığımızda adamlar blockchain sistemiyle neler yapılabileceğini tüm dünyaya bu adımlarıyla göstermiş oluyorlar bunu diğer büyük firmalar takip edeceklerdir ve bu şekilde blockchain sistemi geleceğin dünyası olacaktır.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 14, 2018, 01:47:44 PM

Helal olsun diyorum LG zaten teknolojiyi hiç kaçırmayan, onu yakından takip eden bir firma.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 14, 2018, 02:29:50 PM

LG aslında pazar payında samsung'a en ciddi rakip olacak firma ama nedense bazı konularda aksaklık yaşıyor. Umarım blokchain platformundaki çalışmalarını meyvelerini mobil cihazlarına da yansıtır.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 14, 2018, 02:35:45 PM

Blok zinciri teknolojisini gündemlerine almaları bile iyiye bir işaret. Bu şekilde iş verimlerini müthiş şekilde arttırabilirler. Umarım nitelikli iş gücüne sahiptirler dijital anlamda

ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 15, 2018, 09:21:05 AM

büyük firmaların blockchain teknoloji kullanmaya başlamarı her nakadar kripto paralar ile alakalı bir durum olmasda en azından insanlardaki algı bakımından kripto paralarada azda olsa fayda sağlamaktadır. güzel gelişme.
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
May 15, 2018, 09:37:39 AM

İco su ne zaman yatırım yapalım Cheesy şaka bir yana artık herkes bu işin içinde bizde bu işin içinde olmamız gerektiğini düşünüyorum nekadar erken girersek o kadar iyi.

SuperBird75
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
May 15, 2018, 10:06:50 AM

Güney Kore firmaları, zaten teknolojinin öncü firmaları. LG ninde Blockchain teknolojisini kendi bünyesinde kullanması güzel haber.
aba1959
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 15, 2018, 11:50:34 AM

LG nin bu kripto para piyasanın bir bileşini olduğuna inanabilmem için onlarında kendi adına bir kripto para çıkarmasını görmek isterim.yoksa sadece blockhain teknolojisini kullanan bir sanayi kuruluşu olarak kalır biz yatırımcıların gözünde...

Sonata.ai   ●●   The only cryptocurrency exchange you will ever need
──────────      │█│     JOIN WHITELIST     │█│      ──────────
WHITEPAPER   ●   FACEBOOK   ●   TWITTER   ●   LINKEDIN   ●   TELEGRAM   ●   MEDIUM   ●   ANN THREAD
hagiyatmaz
Member
**

Activity: 168

View Profile
May 15, 2018, 11:54:14 AM

Bu tarz kendini kanıtlamış büyük markaların teknoloji devlerinin kripto paraya girmesi çok iyi haber.umarım diğer dünyanın önde gelen markalarından da benzer oluşumlar duymaya başlarız. Kripto paranın tanınması güven kazanması açısından çok güzel haberler bunlar.
karl.bomonti
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 15, 2018, 03:14:06 PM

Bakarsiniz blockchain sistemi lg markasina birseyler katar. Cunku oldukca geride kalmaya baslamisti bana kalirsa.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 03:25:07 PM

Hic bir zaman lg markasinin elektronik devi oldugunu dusubmedim fakat belki blockchain bu dusuncemi degistirecek yenilikler katar lgye.
adrenal09
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:11:23 AM

kripto para teknolojisini kullanmak bile kripto paranın bilinirliliği için güzel gelişme.

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
May 16, 2018, 07:34:56 AM

LG gibi teknoloji devi bir oluşumun kripto dünyası için böyle bir adım atması güzel bir gelişme.

If you like it, you can give Merit!
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 16, 2018, 07:59:56 AM

LG'yi firma olarak sevmiyorum, ürünlerinde çok problem yaşadım ama bu dünyanın sayılı firmalarından olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Arka arkaya çok iyi haberler geliyor, yakında hareketli bir dönem yaşayacağız sanırım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: