Bitcoin Forum
June 28, 2024, 01:09:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Jr.Member lar için imza kampanyası EİNC  (Read 345 times)
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 15, 2018, 01:38:40 PM

Jr. Memberlar imza kampanyası bulmakta zorlanıyorlar (ben baya zorlanmıştım). Bugün benimde twitter facebook kampanyasına katıldığım ve Jr. Memberlar için de imza kampanyası olan EİNC nin kampnayasına rastgeldim. Projeyi hiç araştırmadım. Ama verdiği ödül 8 hafta toplam 300.000 $ (3 milion coin) dağatacak.
Bir bakın derim.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3780435

Proje hakkında bilgisi olan arkadaşımız varsa ve bizleride bilgilendirirse sevinirim.
ohmannomma
Member
**

Activity: 144
Merit: 10

View Profile
May 15, 2018, 01:41:51 PM

Bilgilendirme için teşekkürler fakat her dağıtacağız diyen dağıtmıyor hocam dediği rakamları. SAdece kullanıcı çekmek için yazılan ya kampanya bitiminde yada ortasında ödüller düşürülüyor düşürülmese bile eksik yollanıyor bunuda göz ardı etmemek gerek.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 15, 2018, 01:45:09 PM

Bilgilendirme için teşekkürler fakat her dağıtacağız diyen dağıtmıyor hocam dediği rakamları. SAdece kullanıcı çekmek için yazılan ya kampanya bitiminde yada ortasında ödüller düşürülüyor düşürülmese bile eksik yollanıyor bunuda göz ardı etmemek gerek.

Kesinlikle haklısınız. Bunu 3 sebeble paylaştım. 1- Konuyu açan Legendary pozisyonunda olması. 2- tokensuite nin kampanyası olması. 3- Jr. Memberı kabul eden kampanyaların az olması.
Tabi ki tercihler kişilerindir. Emeklerin boşa gitme ihtimali var.
ohmannomma
Member
**

View Profile
May 15, 2018, 01:49:43 PM

Kesinlikle haklısınız. Bunu 3 sebeble paylaştım. 1- Konuyu açan Legendary pozisyonunda olması. 2- tokensuite nin kampanyası olması. 3- Jr. Memberı kabul eden kampanyaların az olması.
Tokensuite diyince zaten bi soğudum direk kampanyadan. Son yaptıkları bounty meselesi vardı ondan sonra pek giresim gelmiyor. Jr.Member evet kabul eden sayısı az.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 15, 2018, 01:59:33 PM

Tokensuite diyince zaten bi soğudum direk kampanyadan. Son yaptıkları bounty meselesi vardı ondan sonra pek giresim gelmiyor. Jr.Member evet kabul eden sayısı az.

Hocam ne yaptılar ki? Önemli birşeyse bende çıkayım kampanyadan, boşuna emek çekmeyelim
ohmannomma
Member
**

View Profile
May 15, 2018, 02:00:40 PM

Hocam ne yaptılar ki? Önemli birşeyse bende çıkayım kampanyadan, boşuna emek çekmeyelim
Konusunu bulup editlerim hocam.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3005660.40

asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 15, 2018, 02:09:56 PM

300k değerindeki tokenin %25'i imzaya yani 75000 token imzacılara ayrılmış. imza kurallarında şu yazıyor "Haftada 10 yapıcı mesaj göndermenizi bekliyoruz . Bu mesajların 5 tanesi yerel kurullarda olabilir."  yani globalde ingilizce yazman gerek. böyle risk almayı uygun bulmuyorum. çünkü kalitesiz mesaj yazınca bir, iki geçici ban gelebiliyor. yerel kurullarda türkçe kaliteli içerik böyle imzaları araştırmalı. 300k tokeni dağıtırlar mı? olabilir orası şans işi. çünkü bu elemanlar iki ay sonra farklı ico ile karşımıza çıkabilme lüksüne sahip.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 15, 2018, 02:13:18 PM

Konusunu bulup editlerim hocam.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3005660.40

Hakikaten mide bulandırıcı. Face ve twitter kampanyalarını bi deneyeyim bakayım. Ya bizde kaybederiz veya kazanan biz olur. Belki ismini kurtarmak için bu sefer işini düzgün yapar..
Uyarınız için çok teşekkür ederim.
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile
May 15, 2018, 02:23:39 PM

Benim yeni katıldığım Noizchain'e de katılabilirsin.
cangxang
Member
**

Activity: 114

View Profile
May 15, 2018, 02:25:55 PM

Muhtemel olarak Merit olayı geldikten sonra Junior Member alımları kısıtlanmıştır. Daha önceden en düşük Jr.Member kabul edilirken artık en az member hesaplar kabul ediliyor. Yeni başlayan kullanıcılar için büyük bi sorun bence.

heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 15, 2018, 03:08:50 PM

Hocam geçenlerde Repux'un ICO suna katılan arkadaşlara 700k üzerinden ödül dağıtılacağı söylenmişken, toplanan fon miktarı çok aşağılarda kaldığı için ödül çok daha aşağı dağıtılmış. Bounty ciler isyan ediyordu.Bu kampanyada da başınıza benzer bir durum gelebilir dikkatli olun.
xXBEVOXx
Full Member

Activity: 266
Merit: 100

https://cryptassist.io

View Profile
May 15, 2018, 03:29:46 PM

Kampanyaya katılmak işi biraz olta atmaya benziyor. Gelirse ne ala gelmezse de üzerine çok düşmeyip yeni kampanyalara geçmek. Bu konuda da katılımcıların yapabilecekleri şeyler var. Güvenilirliği yüksek bounty menager ların kampanyalarını seçerseniz daha çok şansınız var. Onlar en sağlam projeleri yaymaya çalışırlar. Sİzlerde projenin içeriğini araştırın. Ne kadar toplamışlar hedefleri ne ne dağıtıyorlar tarzında sitelerinden bakabilirsiniz.  Haftalık 100 stake veriyor diye araştırmadan girmeyin bakın.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 15, 2018, 03:57:23 PM

Ben İngilizce bilmediğim için Bountyhive platformu üzerinden imza kampanyalarına katılıyorum. Jr. Member olarak hâlâ katılabileceğiniz imza kampanyaları mevcut. 10-15 gün içinde katılımın kapanacağı yüksek bütçeli kampanyaları gözden geçirebilirsiniz.

Bounty managerler ile ilgili konuya gelirsek; kimse adının kötü anılmasını istemez. Sen ben memnun olmayabiliriz ama memnun olan kişiler de azımsanmayacak kadar çok. Ben, tüm bounty managerlara eşit mesafede yaklaşıyorum ve hepsinin yayınladığı kampanyaları da tecrübe ediyorum. Bakalım ben de 1-2 ay içinde sonuçları göreceğim. 
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 15, 2018, 04:15:03 PM

açıkcası token suite tarafından yönetilen projelere girme taraftarı değilim çünkü çok fazla insan katılıyor ve buda malesef ki alıcağın ödülün çok çok azını almana sebep oluyor. Bountyhive'daki bir projeye başladım bende bakalım memnun kalırsam burdan devam edicem. Benim gibi jr.member arkadaşlara tavsiyem araştırıp daha az rabet gören projeler bulmaları. Bazen ne cevherler forumun diplerinde 3 5 kişiye servet bırakıyor.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 15, 2018, 05:16:15 PM

Çok proje var Jr. Member kabul eden. Araştırılsa o kadar da zor değil. Ben Jr. iken güzel sayılar kazandım önemli olan hangi kampanyaya gireceğin bence yoksa hype fazla oldukça sıçıyorsun çünkü pasta bölünüyor.

ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
May 15, 2018, 06:32:23 PM

Bende zorlanmıştım jr.memberken kampanya bulmakta aslında iyi bir araştırma yapsak bir çok proje var jr.memberlar için ben mesela babbin imzasına girmiştim jr.member iken sekiz gün kaldim  çok iyi bir miktarda token geldi 70.000 token gelmişti elli dolarken 200 doları gördü inşallah böyle kazançlı kampanyalar cogalir

zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 15, 2018, 06:55:35 PM

Arkadaşlar buda amazix in kampanyası jr. memberlar da katılabiliyor
Quadrant Protocol
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3739014.0
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 15, 2018, 06:58:13 PM

Jr için sıkıntı şu: sen 7 hafta uğraş didin. Daha sonra geri ya da legendery gelsin kampanyaya katılsin 1 hafta post kadın senin 7 hafta aldığın Stake den fazla Stake alır. Tabi yapacak birşey yok . Merit sistemi artık rütbe atlamayı gerçekten güçleştirir doğrusu. Ben de bir sonra ki ackitivity süresinde de olacaktım. Ama artık hayal bile değil. O kadar merit toplamak imkansız ötesi
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 15, 2018, 07:07:21 PM

Jr için sıkıntı şu: sen 7 hafta uğraş didin. Daha sonra geri ya da legendery gelsin kampanyaya katılsin 1 hafta post kadın senin 7 hafta aldığın Stake den fazla Stake alır. Tabi yapacak birşey yok . Merit sistemi artık rütbe atlamayı gerçekten güçleştirir doğrusu. Ben de bir sonra ki ackitivity süresinde de olacaktım. Ama artık hayal bile değil. O kadar merit toplamak imkansız ötesi

Valla hocam ben artık 87 merit toplayabileceğime inanmadığım için uğraşmıyorum. Hedef çok yüksek ve neredeyse 100 merit toplamak imkansız. Şuana kadar toplayabildiğim anca 13 Smiley Bunada şükür ne diyelim Smiley
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
May 15, 2018, 07:24:08 PM

Bu imza kampanyalarının hepsinde haftada 10 15 adet ingilizce yapıcı post atmak mı gerekiyor? Ben kendi hakkımda türkçe o kadar yapıcı cümle bulamamki  anasını satayım.Daha önce hiç katılmadım getirisi olmaz diye ama denemek istiyorum.
 o kadar çok airdropa katıldımki telegramın limiti doldu silmeden yeni gruba  katılamıyorum ama  airdroptan gelen toplam 59 çeşit coin var toplasan 80 dolar yapıyor. Airdop görünce midem bulanıyor artık.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: