Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:03:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ödül kampanyalarına katılan arkadaşlara nacizane önerilerim :)  (Read 482 times)
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 01:19:34 PM

eline sağlık, bu tip şeyleri yedi madde de özetlemen oldukça iyi olmuş, bana kalırsa herkesin okuması gereken bir liste, bence çeşitli icolara yatırım yapmadan önce araştırma yapıyorum ki, scam icolara denk gelmeyim, para kaybetmeyim, bana kalırsa iyi bir şey yaptığınız şey
1715360588
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715360588
Reply with quote  #2

1715360588
Report to moderator
1715360588
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715360588
Reply with quote  #2

1715360588
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 17, 2018, 02:15:11 PM

Güzel bir konu ben de bunlarla ilgili yazmak istiyodum. EN basitinden blockchainin kendi özelliklerini coinin özellikleriymiş gibi sunan projelerden uzak durun vur kaç yapmaya gelmiş oluyolar. Bi de iki kelime okuyun bakın yani 3 ay twit atıyosun 5-10 dolar gelince üzülmemek için biraz kişi sayısına token sayısına göre düşünmek gerek.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 03:05:19 PM

ödül kampanyalırını da ico seçer gibi seçmek lazım. ince eleyip sık dokuyarak. nasıl olsa havadan gelecek diye zaman kaybı yapmaya gerek yok.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
May 17, 2018, 04:01:34 PM

Kampanyayı iyi seçmek zaten kırılma noktamız iyi incelemek takımı whitepaper vs. olağanüstü durumları hariç iyi kazançlar elde edersiniz.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 17, 2018, 06:09:49 PM

elinize sağlık hocam, böyle bir konuya ihtiyaç varmış,   bu tip şeylere katılan insanlar için oldukça faydalı altın niteliğinde bir konu olmuş diye düşünüyorum bu başlıklara tek tek bakmak lazım bana kalırsa, ayrıntılı şekilde incelemek lazım diye düşünüyorum ben. çünkü bir bounty e girmeden önce dikkat edilmesi gereken şeyler var

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 17, 2018, 06:45:58 PM

Ödül kampanyasına katılırken söylediklerinizin hepsi doğru birkaç ekleme yapayım.

Katılan kişi sayısı önemli
Ne zaman biteceği önemli
Hangi ülkenin projesi olduğu önemli
İcobench skorları önemli
Takımdaki insanların yaş grubu ve meslekleri önemli
Takimdaki kişilerin iş tecrübeleri önemli
Sizin kampanyaya ne zaman katıldığınızda önemli (Sonunda mı başında mı katıldığınız)
Yöneticisi önemli (Belli başlı yöneticiler veya projenin kendi yöneticisi)
Topluluk (twitter, telegram, discord, ve benzeri) büyüklüyü önemli
Kampanyanın ödül miktarı önemli
Kampanyanın katılım şartları önemli (Haftada 30 mesaj veya hergün bir twit)
Bunlardan ziyade projenin emsal projesi var mı, ne derece başarılı olmuş önemli
Proje bir noktaya gelmiş mi yoksa sıfırdan vaat mi satıyor önemli

Kısacası bu iş emek ve çok büyük tecrübe işi. Hiçbir şey bilmiyorsanız şunu yapın diyebilirim ama demiyorum, toplum olarak tembelliğe alışmış olsanız da, sizi motive etmesi için tüm bu saydığım bileşenler bir araya geldiğinde 1 yılda kazanacağınız parayı 2 ayda kazanabilirsiniz.  

Saygılar ...

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 06:48:29 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. Önerilerinizin bir çoğuna zaten dikkat ediyordum ama sizden yeni edindiğim bilgilerde çok değerli.
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
May 17, 2018, 09:51:14 PM

Ödül kampanyasına katılırken söylediklerinizin hepsi doğru birkaç ekleme yapayım.

Katılan kişi sayısı önemli
Ne zaman biteceği önemli
Hangi ülkenin projesi olduğu önemli
İcobench skorları önemli
Takımdaki insanların yaş grubu ve meslekleri önemli
Takimdaki kişilerin iş tecrübeleri önemli
Sizin kampanyaya ne zaman katıldığınızda önemli (Sonunda mı başında mı katıldığınız)
Yöneticisi önemli (Belli başlı yöneticiler veya projenin kendi yöneticisi)
Topluluk (twitter, telegram, discord, ve benzeri) büyüklüyü önemli
Kampanyanın ödül miktarı önemli
Kampanyanın katılım şartları önemli (Haftada 30 mesaj veya hergün bir twit)
Bunlardan ziyade projenin emsal projesi var mı, ne derece başarılı olmuş önemli
Proje bir noktaya gelmiş mi yoksa sıfırdan vaat mi satıyor önemli

Kısacası bu iş emek ve çok büyük tecrübe işi. Hiçbir şey bilmiyorsanız şunu yapın diyebilirim ama demiyorum, toplum olarak tembelliğe alışmış olsanız da, sizi motive etmesi için tüm bu saydığım bileşenler bir araya geldiğinde 1 yılda kazanacağınız parayı 2 ayda kazanabilirsiniz.  

Saygılar ...

Güzel eklemeler yapmışsınız hocam üste taşıyorum herkez faydalansın
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206

View Profile
May 17, 2018, 11:42:08 PM

Sende uşaklı arkadaşta çok güzel bilgiler vermişiniz zaten çokta bişiy demeye gerek kalmamış iyi araştırmak lazım kampanyaları yoksa okadar emek boşuna gidiyor gerçi envion gibi istisnalar da varda oraya girmemek lazım Smiley

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 18, 2018, 06:03:11 AM

Hiç okumadım şimdiye kadar. Zaten ya Twitter ya da Facebook bountysine katılıyorum. Gereken işleri yapiyorum. Artık bir nevi hoby gibi bir şey oldu bende. Vakit geçiyor. İyi çıkarsa da para kazanıyorum
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 18, 2018, 06:35:32 AM

Herşeyden önce şans önemli 2 ay diye gireceğin proje uzatılır olur 6 ay, benım bugune kadar 2 imzaya girdim biri bitclave imzasıydı sanırım member girip sr çıktım çok uzun sürdü, şimdide cardstack en son 16 hafta olmustu imzaya gireli senede 2 imza tamamlarsam kendimi şanslı görecegim
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
May 18, 2018, 07:08:13 AM

Herşeyden önce şans önemli 2 ay diye gireceğin proje uzatılır olur 6 ay, benım bugune kadar 2 imzaya girdim biri bitclave imzasıydı sanırım member girip sr çıktım çok uzun sürdü, şimdide cardstack en son 16 hafta olmustu imzaya gireli senede 2 imza tamamlarsam kendimi şanslı görecegim

evet bazı kampanyalar çok uzun sürüyor. inşallah bu kadar beklediğine değecek bir ödül alırsın hocam. member girip sr çıktım olayınada epey güldürdün beni Smiley
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 18, 2018, 07:49:29 AM

Yazdıklarınızın hepsi doğru tespit. Hepsine tek tek bakılmalı ama icobench skorlarına o kadar takılmayın bence. ICO sahipleri para ile istedikleri skoru yazdırabiliyor diye duymuştum.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
May 18, 2018, 09:13:18 AM

Yol haritasını incelemekten ziyade yatırım yaparken yol haritasını göz önünde bulundurun. Eğer bir coin yol haritasına sadık bir şekilde ilerleyebiliyorsa ortaya ürün koyacakları zamanları da belirtmiş oldukları için fiyatın yükseleceği zamanları görmenize yardımcı olabilir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 18, 2018, 10:23:13 AM

Elinize sağlık hocam, güzel bir konu olmuş, madde madde yazmışsınız adeta bountycinin el kitabı gibi bir durum olmuş, bana kalırsa forumda sık sık takip edilmesi gereken bir konu,   çünkü bu tip şeylere katılırken insan o kadar sık takip etmiyor
turkmachiavelli
Full Member

View Profile
May 18, 2018, 10:39:03 AM

Son zamanlarda ortaya çıkan bir çok ıco scam çıkıyor malesef bu yüzden bir ıco ya katılmak yada bounty e katılmak olsun daha fazla risk taşımaya başladı. Bu sebeplerden dolayı bu küçük ayrıntılar emeğiniz karşılığını alabilmeniz için oldukça önemli.

mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 18, 2018, 11:04:46 AM

Öncelikle elinize, emeğinize sağlık hocam ne kadar işi öğrendiğimizi sanıp dikkatsizce bazı işlere girişsek de bazen çok önemli ayrıntıları kaçıyoruz ve bu bize o kadar problamatik sorunlar taşıyarak dönüyor ki bunun altında eziliyoruz.

ethereumcu
Full Member

Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 18, 2018, 08:08:30 PM

hocam güzel bir konu olmuş, bana sorarsanız oldukça faydalı öneriler getirmişsiniz, özellikle yeni başkayan arkadaşlar için kulağa küpe olacak şekilde güzel öneriler gelmiş,  bence değerlendirmeleri gerekir ve zannediyorum değerlendireceklerdir tüm bunları

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 18, 2018, 09:18:44 PM

Güzel öneriler olmuş hocam, bence bir çok insanın dikkate alacağı öneriler diye düşünüyorum, çünkü dikkate alanlar faydasını görür bana göre.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 18, 2018, 09:26:13 PM

Bana kalırsa bu ödül kampanyalarını çok fazla abartmamak gerekiyor, zira çok fazla bir şey geldiği yok bu tip kampanyalardan, tabi  girmeden önce bu önerileri takip etmek, takip edenlerin faydasınadır
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: