Bitcoin Forum
April 26, 2024, 01:14:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Hydro Gelecekte Ne Olur?  (Read 3652 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 16, 2018, 09:36:04 AM

Gerçek bir ürünü olan.
Onlarca firmayla anlaşması olan.blokzinvie tabanlı güvenlik firması.
Google 2fa ya rakip bir 2fa geliştirdiler.
Dünyanın en büyük 20 bankasından biriyle anlaştılar.

O zaman ben elimdeki miktarı arttırayim. Bu kadar geniş ve detaylı bilmiyordum. Gelecek olan boğa piyasasına ( tabi gelirse) hazırlık yapayım. Bilgilendirme için teşekkürler hocam
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714137259
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714137259
Reply with quote  #2

1714137259
Report to moderator
kusagami
Newbie
*

Activity: 139
Merit: 0

View Profile
July 16, 2018, 10:36:37 AM

An itibariyle;

''ANNOUNCEMENT: Bitforex, $200 Mil in volume, number 4-8 typically in CMC volume daily, will add Hydro on Wednesday July 25th. They will be preparing marketing no later than next Monday.''

Hydro'nun telegram ana grubunda yayınlandı arkadaşlar. Hydro tutanlara selam olsun.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
July 16, 2018, 11:22:19 AM
Last edit: July 16, 2018, 05:04:15 PM by Cryptorianx

Hydrogen(Hydrogen Platform) sağlam temelli bir projenin ico yapmadan da iyi yerlere geleceğini yükseliş trendinde olmayan volatil bir piyasada ispat etmiştir.

Arz(miktar) olarak muadilleri ncash,iost'un gördüğü ath'leri rahatlıkla görecektir kanısındayım.An itibariyle 100-130 sat arasında gidip geliyor.Orta ve uzun vadede ortalama 500-600 sat'ları göreceğini düşünüyorum.

Yine de siz yukarıda verilen rakamlara aldanmayın.Kendi araştırmanızı yapın öyle bir kanaate varın.

Adettendir --->> dyor/ytd
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
July 16, 2018, 11:31:14 AM

Şuan ki kısıtlı piyasa içerisinde bu yükselişleri yakalayan bir coin boğa sezonunda kendine çok daha fazla şey katabilir. Belkide beklemek en iyisi olacaktır.

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
July 16, 2018, 11:59:19 AM

arkadaşlar bır hydro var birde hydro token var . hydro token (hot diye geçiyor. karıştıranlar olabilir. bu anlatılans adece hydro galiba?
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
July 16, 2018, 01:40:13 PM

arkadaşlar bır hydro var birde hydro token var . hydro token (hot diye geçiyor. karıştıranlar olabilir. bu anlatılans adece hydro galiba?
Hydrogen hocam aslında. Hydro diye takıldı dillere o şekilde gidiyor.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
July 16, 2018, 01:42:35 PM

bu hocam:

https://www.hydrogenplatform.com/hydro
https://coinmarketcap.com/currencies/hydrogen/
ysnbakara
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 16, 2018, 04:31:18 PM

3 ay kadar önce 1 satoshilerden dün 53 satoshilere çıkarak yatırımcısının parasını 53 katına çıkaran erc20 tokenidir. İCO sürecinde borsaya girmek pek de umurlarında olmuyormuş gibi gözüken ilginç bir ekip. Kesin değerleniceği yönünde yorumlar çok fazla
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
July 16, 2018, 06:00:09 PM

Bounty acmadilar, airdrop tan da haberimiz olmadi malesef. Hizi artarak devam edecek sanirim bu gidisle. Normal satinalip tutmayi dusunuyorken bitcoin asagiya dogru hareketlendi. Beklemedeyim, firsatini bulursam alip bir sure tutacagim

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
July 16, 2018, 06:27:11 PM

bu  coin ile ilgili ne zaman karşılaşsam ulan direkten döndük diyorum katılamadım ve iyi yerlere geleceğini düşünüyorum şans insanın yüzüne umarım birden çok kez döner Cheesy herkese bol kazançlar.
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 16, 2018, 06:48:47 PM

16/07/2018 Hydro Haberleri

Announcements
1. This is the last chance to implement Client Raindrop and be part of the launch press release, We've had an incredible response thus far! If you have a website or platform, please reply to this email with more details about your company. It's free, and the implementation process is fast!

Requirements: You must have a website that manages user accounts to implement Raindrop. Logins, payments, and transactions are all typical events that companies will want to secure with Raindrop.

Incentives: Those who participate will be given the following benefits:
A spot on the partner page on the Hydrogen website (including your logo and company name) ​
Inclusion in our launch press release, which will be distributed to multiple outlets around the world and increase SEO for your website
Twitter and Telegram campaign to further build your customer base

2. Our Decentralization Ambassador program has been launched! It allows Hydrogen community members around the world to participate in the decentralization of the Hydro blockchain platform by bringing in new developers, and working on new products and dApps. If you are interested in applying, please see our blog post here with more details.

Awesome Team & Product Updates!

The iOS version of the Hydro app has been accepted by Apple! That means Android is coming soon.

The Android external beta has begun! Check your email for a download link. If you didn't receive anything, login to your Hydrogen account and opt-in to the beta. Please ensure you provide an e-mail that is tied to your Google Play account.

Check out our new video explaining the key concepts of the Snowflake open architecture identity management protocol!

The team has been hard at work on the Snowflake smart contracts. Soon they will start posting dApps for the community to build as part of HCDP. Please check GitHub! As a reminder, Snowflake is an identity protocol that we believe will become a standard worldwide. It will also be integrated into v2 of the Hydro app!

Our Atom team has released Proton V1.1; For those who don't know, Proton houses complex business logic and computations that developers can use to power their products and applications. In the v1.1 release, there will be nearly 15 new financial calculators for savings/investing, wellness, and insurance! Check out full release notes here.

Check out our open -source library featuring a robust web3 management framework and an array of utility functions designed to be a drop-in solution for single-page Ethereum dApps, created by our blockchain developer Noah! Our Hydro team will be using this internally, and it will be very helpful for those building on top of of our Snowflake protocol.
Upcoming Events, Say Hi!

We will be having another Hydro Dev Meetup August 7th in the Hydrogen HQ!

Sign up now if you have questions about developing with the Hydro API or want to chat with the dev team.

Our Blockchain Engineer Noah will be speaking at Fintech Disruptors Conference on August 2nd, as part of the second annual Fintech Week here in NYC.

Google Translate Tercümesi

Duyurular
1. Bu, Müşteri Raindrop'u uygulamak ve lansman basın bülteninin bir parçası olmak için son şans, Şimdiye kadar inanılmaz bir yanıt aldık! Bir web siteniz veya platformunuz varsa, lütfen bu e-postayı şirketiniz hakkında daha fazla ayrıntıyla birlikte yanıtlayın. Ücretsiz ve uygulama süreci hızlı!

Gereksinimler: Raindrop'u uygulamak için kullanıcı hesaplarını yöneten bir web siteniz olmalıdır. Girişler, ödemeler ve işlemler, şirketlerin Raindrop ile güvenmek isteyeceği tipik olaylardır.

Teşvikler: Katılanlara aşağıdaki faydalar sağlanacaktır:
Hidrojen web sitesinde bulunan ortak sayfasındaki bir nokta (logonuz ve şirket adınız dahil)
Dünya genelinde birden fazla satış noktasına dağıtılacak olan lansman basın bültenimize dahil olmak ve web siteniz için SEO'yu artırmak
Müşteri tabanınızı daha da geliştirmek için Twitter ve Telegram kampanyası

2. Desantralizasyon Programımız başlatıldı! Dünyanın her yerindeki Hidrojen topluluk üyelerinin yeni geliştiricilere katılarak ve yeni ürünler ve dApp'ler üzerinde çalışarak Hydro blockchain platformunun ademi merkeziyete katılmalarına izin veriyor. Başvurmakla ilgileniyorsanız, lütfen daha fazla ayrıntıyla blog gönderimize bakın.

Başar Takım ve Ürün Güncellemeleri!

Hydro app iOS versiyonu Apple tarafından kabul edildi! Bu, Android yakında geliyor demektir.

Android harici beta başladı! İndirme bağlantısı için e-postanızı kontrol edin. Bir şey almadıysanız, Hidrojen hesabınıza giriş yapın ve beta sürümüne kaydolun. Lütfen Google Play hesabınıza bağlı bir e-posta sağladığınızdan emin olun.

Kar Tanesi açık mimari kimlik yönetimi protokolünün temel kavramlarını açıklayan yeni videomuza göz atın!

Takım, Snowflake akıllı sözleşmelerinde çalışmakta zorlandı. Kısa bir süre sonra, topluluk için HCDP'nin bir parçası olarak dApps yayınlamaya başlayacaklar. GitHub'u kontrol edin! Bir hatırlatma olarak Snowflake, dünya çapında bir standart olacağına inandığımız bir kimlik protokolüdür. Ayrıca Hydro app v2 içine entegre edilecektir!

Atom ekibimiz Proton V1.1'i piyasaya sürdü; Bilmeyenler için Proton, geliştiricilerin ürünlerini ve uygulamalarını güçlendirmek için kullanabilecekleri karmaşık iş mantığı ve hesaplamaları barındırıyor. V1.1 sürümünde, tasarruf / yatırım, sağlık ve sigorta için yaklaşık 15 yeni finansal hesap makinesi olacak! Tam sürüm notlarına buradan göz atın.

Sağlam bir web3 yönetim çerçevesi ve blockchain geliştirici Nuh tarafından oluşturulan tek sayfalık Ethereum dApps için bir drop-in çözüm olarak tasarlanmış bir dizi yardımcı fonksiyon içeren açık kaynak kitaplığımıza göz atın! Hydro ekibimiz bunu dahili olarak kullanacak ve Snowflake protokolümüzün üstündeki binalara çok yardımcı olacak.
Yaklaşan Etkinlikler, Selam Say!

Hidrojen HQ'da 7 Ağustos'ta başka bir Hydro Dev Meetup olacak!

Hidro API ile geliştirme hakkında sorularınız varsa veya dev ekibiyle sohbet etmek istiyorsanız hemen kaydolun.

Blockchain Mühendisimiz Noah, 2 Ağustos'ta New York'taki ikinci yıllık Fintech Haftası kapsamında Fintech Disruptors Konferansı'nda konuşacak.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 16, 2018, 06:57:24 PM

son zamanlarda güzel artış gösterdi. bir ara çok güzel yukselmiş ve ardından fena şekilde  düşmüştü. sonradan yine toparladı  kendini. gelecekte  nasıl olur bilmem ama önü açık bir proje bana göre.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 16, 2018, 07:05:07 PM

Bu sanırım airdrop ile 222.222 adet gönderilen token. Şuan güzel bir rakama ulaşmış gözüküyor.

Fiyatın biraz şiştiğini düşünüyorum, o yüzden düşerse almayı düşünebilirim ama şuan için pahalı gibi.
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
July 16, 2018, 07:14:11 PM

Ve dedikodular: Smiley
TD Bank, Kanada'daki bir banka ve Mal Varlığı Yöneticisi, ABD'de ilk 10 daki banka ve dünyanın en değerli 13 şirketi en yeni Hidrojen kurumsal müşterisidir.
Yakında bu kurumsal müşterilerden basın açıklaması bekleniyor.
16/23 Temmuz arasında açıklama bekleniyor.
Apple İos'un 2fa yı kabul etmesi, adroid için hazırların son aşamaya gelmesi ve Bankaların açıklama sonrası 1/2 ay içinde 0,05 dolar olabileceği konuşulmaya başlanmış. Uzun vade de ise sayıları az da olsa 3 dolar olmasını bekleyenler var. ( Bana göre zor bir ihtimal)

Hydro veya bankalar resmi açıklama yapmadı. Bu yazdıklarım tamamen dedikodudur.  Piyasa dedikodusu demek daha doğru olur. Gerçekleşedebilir gerçekleşmeyedebilir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi tercihlerinin sonuçlarını yaşar..
Ben para verip almadım, sadece airdroptan gelenleri bekletiyorum. Kimseye alında demem satında demem. Yatırım tavsiyesi değildir.
Haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğim..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 16, 2018, 07:37:42 PM

Hydrodan beklentim çok yüksek abiler nedi ortada zaten.
Bu adamlar ahlaklı samimi ve ürünleri ortaya koyup çabalayan insanlar.
Ne zaman şu fiyata erişir falan demem böyle bir tokeni kirletmek istemem.
Ama portfoyde her zaman tutuyorum
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
July 16, 2018, 08:23:36 PM

Cüzdanda bir miktar olmalı diye düşünüyorum. Bir zamanların nanosuna (raiblock) benzetiyorum. Geçmiş grafiğini incelediğinizde ne demek istediğimi anlarsınız. Tabi bu yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi araştırmasını yapmalı.. Bu piyasada neyin ne olacağını kestirmek çok zor...

megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
July 16, 2018, 09:23:57 PM

Alım fırsatı sanki biraz geride kaldı gibi. Geçenlerde 40 satoshiye kadar düşmüştü. Eğer ozman alınmış olsaydı. Şuan çok güzel kar edilmiş olacaktı.  Zaten Mayıs ayında böyle 100 satın üzerine yine çıkmıştı. Ondan sonra düşüş oldu. Şuan tekrardan 100 satoshinin üzerine çıktı. Bence herkesin portföyünde olmalı hydro.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
querjan
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
July 17, 2018, 10:10:06 AM

Önü açık güzel bir proje ekip başarılı ama biraz geç tanıma fırsatım oldu güzel bir artış yakaladı.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
July 17, 2018, 10:19:30 AM

ben umutluyum daha cok artacagını dusunuyorum hedef 10 cent diye belirledim bakalım neler olacak. insallah olur.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 17, 2018, 12:23:20 PM

Bundan önce pundix i 14 ten yakalamistim. Ama ne olur ne olmaz korkusuyla az almıştım. Hydro yuda ilk 50 den yakaladım. Yine pişman olurum belki diye 125 lerdeyken bu sefer biraz fazla aldım. İlk gelecek olan boğanın sonuna kadar tutmayı planlıyorum. Çektim cuzdana bekliyorum.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: