Bitcoin Forum
May 13, 2024, 06:45:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [All]
  Print  
Author Topic: Hydro Gelecekte Ne Olur?  (Read 3663 times)
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:10:53 AM

Arkadaşalr bildiğiniz üzere HYDRO şıuanda en çok konuşulan projelerden biri. Airdropçulara ve yatırımcısına şuan için iyi kazandırdı.
Bugün itibariyle 100 satoşhinin üzerine çıktı. En az 1 yıl elimde tutmak istediğim bir coindi lakin kıza zamanda bu kadar ani yükselmesi şaşırttı beni.
Kaça kadar yükselebilir, elimdekileri kaçtan satmalıyım veya alıma devam mı etmeliyim vs..
Bu coin hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.  (Fikirleriniz yatırım tavsiyesi olmayıp, tüm kararlarımın sorumluluğu kendime aittir)
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715625957
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715625957
Reply with quote  #2

1715625957
Report to moderator
1715625957
Hero Member
*

Ignore
1715625957
Reply with quote  #2

1715625957
Report to moderator
1715625957
Hero Member
*

Ignore
1715625957
Reply with quote  #2

1715625957
Report to moderator
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 16, 2018, 07:31:39 AM

valla reis ekip sağlam proje iyi.
Sanırım trx,verge,dgb gibi. bir uçuş olacak zamanla
hedefim 1500-2000 sat.Şimdi fiyatlar hala minnak.
total supply ve circulating buna çok müsait.
ve yakılacak coinlerde cabası.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 16, 2018, 08:36:04 AM

Gelecekte ne olacağını bilemeyiz ama ekibin çalışma sistemi ve projeleri çok iyi. Etherium ağına 2fa'yı enterge etmeye hazırlanıyorlar. Bu da 2 kat güvenlik demek. Bu projeleri bile değerlenmesi için büyük bir neden...

Ayrıca buradaki bilgiyi okumanızı tavsiye ederim:

Elimde airdroptan gelen tokenler duruyor. 2018 sene sonuna kadar elimde tutmayı düşünüyorum. Yatırım yapanlar bile şimdiden  x10 kazandılar..

Defina
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
May 16, 2018, 10:21:40 AM

0,5 USD olmaması için bir sebeb görmüyorum...buda 1.300.000.000 usd piyasa değeri demek ki projeleri düşünüldüğünde gayet ulaşılabilir bir rakam...en aktif ve vizyon sahibi projelerden biri takip ettiklerim arasında...

adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
May 16, 2018, 10:32:39 AM

222 k civarında gönderilmiş airdroptan. yani herkeste çok yuksek adet var doğal olarak bir heyecan sardı insanları Smiley inşallah güzel yerlere gelirde kazanırsınız.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 16, 2018, 12:47:05 PM

Allah var 1000 satoshiyi görür mü görmez mi hesabı yapıyordum. Lakin sizlerin yorumlarından sonra araştırmalarım neticesinde bu HYRDO uzun vadede (5 yıl içinde) 1 doları da görür 5 doları da görür 10 doları da görür inancına kapıldım. Sanki yeni bir google doğuyor.. Smiley  
Adamların 0,019 dan aldıkları HYRDO 30x bekliyorlar ve bu rakamı çok çabuk görecek diyorlar.  Buda kısa vadede 0,057 demek. Orta ve uzun vadeyi düşünemiyorum. Bu coin kenarda bekletilmeli..

Aşağıdaki metin alıntıdır.

''gelelim projenin biraz daha halkımızı ilgilendiren kısmına. hydro raindrop aslında ne yapıyor biliyor musunuz; hazırladığı apı’ları “herhangi bir rest apı ile entegre etmelerini sağlamak için açık kaynaklı bir yazılım olarak dünya geliştirici topluluğuna” (whitepaper s.1) yani yazılımcılara sunuyor. yani demek istiyor ki istanbul’da x yazılım firmasında çalışan hakan, sen blockchain’i öğrenmeye, kavramaya, amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışma. biz zaten hazırladık, sen bizim uygulama programlama arayümüzden, istediğin data kısımlarını organize et ve inşa et. tüm bunların hepsi zaten blok zinciri üzerine gömülü olacak!
şu anda ilk çıkaracakları auth’a biraz değinmemiz gerekirse google authenticator’un karşısına ciddi anlamda bir rakip çıkmış olacak. daha önce bazı girişimler olmuş olsa da bu adamlar eth ağına 2 factor’u gömmüşler ve uygulama hazır. merkezsiz, daha sağlıklı ve blokzinciri üzerinde 2 aşamalı kimlik doğrulamayı hayal edin!

projenin bir diğer ilginç noktasından da bahsedip kalan bilgileri gelecek için saklayalım. bu adamların odağında finans şirketleri var. doğru bir ifade olmamakla birlikte yeni bir xrp (güvenlik alanına odaklanmış) doğuyor diyebiliriz. çünkü ekip şu anda yaklaşık 3000 tl değerinde olan (az önce 30 satoshi idi) 222.222 adet hydro’yu ücretsiz, ıco olmadan sadece 6 aylık github hesabı olan loserlara dağıtmış ve demiş ki “bizim apı’lerimizi sistemlerinize entegre edin çünkü bu apı’ların çalışması için hydro token’a ihtiyaç var.” topluluğun sert çıkışları sonucunda borsalara girme kararı almışlar fakat hala borsalar konusuna mesafeli yaklaşıyorlar ve insanlar sorduklarında “bizim amacımız ürün üretmek, biz bir teknoloji şirketiyiz” cevabını veriyorlar. şu anda girdikleri borsalara bile topluluğun başvuruları ve zoruyla girdiler. örneğin dün cmc (bkz: coinmarketcap)’de listelenmeye başladılar ve ekibin bundan haberi bile yok. topluluktan manyağın biri başvurmasa bunlar ürün geliştirmeye devam edecekler (bkz: lol). hatta adamlar cmc’ye girdiklerini basit bir tweet atarak duyurdular. düşünün yani o kadar borsa vs. işlerine uzaklar. başka coin olsa 5000000 adet tweet ile bunu duyurur, bunlar ise bizim zorumuzla 1 tweet’i zor attılar.

2 küçük bilgiyi de buraya bırakıp kaçayım. top 10 borsalardan biri bu hafızları listelemek istedi (ki zannediyorum bu borsa hıtbtc) ve bunlar reddetti. neymiş, hakkında kötü yorumlar varmış ve orada bulunmak istemezlermiş bla bla.

diğer bilgi ise aslında siz okuyanlara “gel gel” demek için. bu adamlar geçen hafta b-hive topluluğuna kabul aldılar. ne demek istediğimi anlamayanlar google’da b-hive’i search edip, shareholders’larını biraz incelerse ne demek istediğimi anlar. geç kalmadan azıcık atmanızı öneririm fakat lütfen herkes kendi araştırmasını yapsın. tabii ki ytd! yatırım tavsiyesi değildir!''

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 16, 2018, 01:18:02 PM

Güzel yükselmiş gerçekten. Bazen böyle tatlı sürprizler olabiliyor. Değeri çok küçük olan coinlerin üzerinde yükselişler daha kolay oluyor. Hydro proje olarak fena değil, bakalım nasıl bir hareket yapacak.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 16, 2018, 01:42:19 PM

11 milyar toplam token var arkadaşlar ne 1 doları 10 doları dalga mı geçiyorsunuz. Herkese airdroptan 222k dağıttılar. Bir süre sonra millet çok kötü taklaya gelebilir dikkat edin derim

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 16, 2018, 02:23:02 PM

Gecenin yükselişte elindekileri satmıştım. Ozman sattığım da 2 bin TL ediyordu şuan ise 11-12 bin TL yapıyor. 5-6 kat artış çok kısa bir sürede gerçekleşti. Sattığım için çok pişmanım ama ya nereden bilevilirdik böyle olacağını. En azından birazını satmayip bekletsek olacakmış. Bence çok yüksek değerler beklemeyin derim.
Yukarda 5-10 dolarlar dan söz edilmiste.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 16, 2018, 02:29:31 PM

O tatlı sürprizleri bir ben göremiyorum nedense. Angry
Şubat ayında airdrobuna katılmışım ama API'yi onaylamamışım. Yukarıda yazdıklarınızı da okuyunca ahhh kafam diyorum. Almak istesem hangi fiyattan nasıl alacağımı da bilemiyorum. Kal geldi anlayacağınız.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 16, 2018, 02:45:37 PM

şuanda airdropculara haklısınız güzel kazandırdı ama şu ütopik rakamları bir kenara bırakın. Airdrop harici yatırım yapanlar sağlam taklaya gelecek bilginize. Millette bol keseden var şuanda bir anda ani düşüş yaşayacak ve dibi görecek milyarlarca suplyden bahsediyoruz burada. En tepe noktasını kestirip çıkmanızı tavsiye ederim. Heleki şuanda bounty programı düzenleniyor. O bounty programı bittikten sonra tamamen batışa geçecek
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1300

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 16, 2018, 02:50:48 PM

Proje güzel ama şimdiden sonra bütün airdropların, bounty programlarının vb bitmesini beklemek gerekir, önceden elinde olanlar güzel yeşilllendi ancak alım için bana göre doğru zaman değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
devotional
Member
**

View Profile
May 16, 2018, 03:20:20 PM

Valla Allah bilir 0,5e kadar da gidebilir dump da olabilir bunu kim bilebilir ki? bu işler noyle heyecanlı.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 16, 2018, 03:31:28 PM

bu projeden çok geç haberim oldu şuan bunun pişmanlığını yaşıyorum bountyisine çok iyi kazandırmış rakamları duyunca gerçekten şaşırdım en azından bundan sonra yakından takip edeceğim ... herkese bol kazançlar...
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:08:06 PM

Bir konuda kendimi yanlış ifade ettim sanırım. Arkadaşlar, bu proje 5/10 dolar kesinlikle olur gibi bi ifadem yok, olmazda. Sadece araştırdığım zaman baya bi heyecan duydum. Çok ilginç söylemler var. Okudukça şaşırdım. Google ilk kurulduğundada kimse yüzüne bakmamıştı. Ama şimdi dünyanın devi.  Eğer akılllı yönetim gösterirlerse, uygun hamleler yapabilirlerse, bu şirkette ilerleyen dönemlerde değerlenebilir. 1 dolar 5 dolar 10 dolar olabilir derken bunu kastettim. Yani kısa iş yönetimde. Kimse yazdıklarıma bakarak alım/satım yapmasın. Herkesin kendi tercihlerinin bedeli öder ve kişiler, o bedeli sadece kendisi öder..
Lütfen alım satım yaparken kararınızın sonuçlarına sadece kendinizin katlanacağını unutmayın..
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
May 16, 2018, 07:14:43 PM

Bu kadar artmisken bence girilmez. Bir dusus yasanacaktir illaki. Yine herkes kendi bilir ama acemilikte bir hata yaptim hala onun cezasini cekiyorum. O yuzden bu dedigimi goz onunde bulundurun arkadaslar.
boserobot
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
May 16, 2018, 07:17:10 PM

Çok güzel bir projeye benziyor, ben bi 200 dolar atiyorum.
fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
May 16, 2018, 07:20:42 PM

Airdrop ve bounty yoluyla millet 222k Hydro tokenlari topladi kimileri satti yoluna bakti kimileri de elinde tutuyor. Yatirim yapmak icin tehlikeli olabilir cunku ufak bir yukseliste bile millet havadan gelen tokenlerini elinden cikarmak isteyebilir.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:23:16 PM

Ben sizin kadar iyimser bakamıyorum, total supply çok şey ifade etmez ama fikir verir. 26 Ocaktan bu yana btc bazında 6 da 1 e kadar gerilemiş. Son bir ayda toparlamış.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 16, 2018, 07:34:27 PM

Proje hakkında en ufak bilgim yoktu başlığı görünce bakayım dedim ama bugün %85 prim yapmış neredeyse dahada gidermi bilemiyorum biraz araştırmadan sonra belki bende yatırım yapabilirim.bahsettiğiniz kadar sağlamsa zaten bu rakamlar bile komik kalabilir şuanda marketcap 30 milyon dolarda yani çok düşük sayılır, biraz daha düşmesini bekleyeceğim

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 16, 2018, 07:43:51 PM

Bugün güzel çıkış yapmış.Güzel değil baya iyi çıkmış.Bir düzeltme gelecek gibi gözüküyor.Bende fazla inceleyemedim ama çıkacağı belliydi bir yerde.Adı çok anılmaya başlıyorsa o coinin kopması yakındır ve bugün ipleri kopardı Hydro.İleride nereye gider takip etmek lazım.
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
May 16, 2018, 07:45:43 PM

genelde bu tarz projelerde öncelikle eldeki airdrop vs coinler weaks hand den toplanıcak sekilde bir dumplanıyorki öncelikle bize bir alım fırsatı veriri die düşünüyorum

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:11:46 PM

Aldı kafayı gitti. İlla ki bir düzeltme gelir ama bu piyasada sadece toplam adet sayısına bakarak fazla yükselmez demek çok yanlış.
Sayısı milyarlarca olupta çok değerlenen, herkesi şaşırtan tokenleri bilmeyen yok. Ayrıca bu tokeni diğerlerinden ayıran projesi!.

bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 16, 2018, 09:14:41 PM

tamam iyi güzel yükseliyor da bu derenin suyu nerden geliyor arkadaşlar. bunu hiç düşündünüz mü. ben bu artış trendinin uzun süreceğini düşünmüyorum. piyasanın ilgisini çekmeyi başardılar ama illa ki hydro balinaları  yüklü satış yapıp kar kovlayacaklardır. bence bu seviyelerden kar alıp biraz uzak kalıp izlemek lazım. kesinlikle bir düşüş trendine girecektir bence.
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:24:50 PM

Airdroptan kazanan arkadaşların birçoğu bekliyordur eminim. Bu zamanda satmak yerine 1000 satoshilerde satmak daha mantıklı gibi geliyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 17, 2018, 01:59:28 AM

Bence de çok fena milletin eline verecekler gibi gözüküyor.Artıyor artıyor sonra düşüyor düşüyor.Ahlar vahlar.kazandnsa çıkacaksın kar realizasyonu yapıp.Güveniyorsan zaten kaybetmeyi de gözel alacaksın.BTC bile kaybettiriyor hydro hali hali kazandırır da kaybettirir de.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
May 17, 2018, 02:48:45 AM

Şu saatten sonra bir bok olmaz zaten patır patır yükselmiş bir coinden bahsediyoruz.. Şu an düşüş piyasandayiz, 10x normal mi?
stil3tto
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile
May 17, 2018, 06:48:47 AM

Bir 10x daha bekliyorum mevcuttan. Sonra çıkılabilir.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 17, 2018, 07:11:30 AM

Gelecekte zamanla elbette belki artabilir ama şuanda hydro bounty kampanyası başlattı makale v.s. falan oradanda sağlam token verir gibime geliyor, bountyler dağıtılmadan satıp alttan alınabilir, sağlam bounty dağıtırsa iyi satış yiyebilir.

tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
May 17, 2018, 12:00:54 PM

hocam gelecekte, yani 1-2 yıl sonra iyi yerlere gelebilir, yani kısa vadede bir şeyler demeye o kadar da gerek  yok zira, ben mantıksız buluyorum kısa vadeli konuşmayı ve planlar yapmayı bana sorarsanız uzun vade düşünün ve planlarınızı adımlarınızı o yönde atın derim,
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 22, 2018, 08:38:17 PM

Hydro dan bugün gelen haftalık güncelleme maili. Translateden çevirdiğime göre en çok birinci madde ilgimi çekti Smiley

1- Dünyanın en büyük bankalarından biri, tüm Hidrojen platformunu kullanmak için uzun vadeli bir sözleşme imzaladı! İlk ürünlerinin bu yıl yayınlanması planlanıyor.

Hydrogen Weekly Update: Mega Bank Client, Full Testing Rollout, Block Tank

Mega Bank Client, Hydro App Rollout, Block Tank Results
Announcements

1. One of the world's largest banks has signed a long-term paid contract to use the entire Hydrogen platform! Their first product is scheduled to be live this year. Thanks to our team for their hard work the past few months on this. We will have a formal public announcement soon. We are creating a page on our site where we will be adding clients and partners as they sign-up.

2. We are scheduled to release the Hydro mobile app to our awesome community to test on iOS this week (Android later this month). You will be able to use it on the Hydrogen site. Look out for an email from us with details.

3. Hope everyone enjoyed Block Tank! A big thank you to all participants and event partners (Blockchain Founders Fund, Huobi, Wanchain, and TrustWallet) who made this possible! Here were the winners:

1st Place - CryptoCup: A World Cup prediction game with ERC-721 tokens
2nd Place - ScalaMed: Patient-centered prescription management
3rd Place - Siglo: Free access to mobile connectivity in emerging markets

Stay Updated

Get live product updates and exclusive offers on Twitter

Read our daily digital magazine on Medium

Talk to your fellow community members in Telegram

Chat with our devs on Discord

Tell the world about Project Hydro on Reddit

Reminder: There are NO AIRDROPS going on and there will be NO FUTURE airdrops. Anyone spreading information about airdrops is not affiliated with Hydrogen. Please be careful! If you weren't a part of the February 16th airdrop, join our Community Development Program.
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 22, 2018, 08:54:43 PM

Aslında elindekileri gecenki yükselişte satabilirsiniz şuan o fiyatın yarısına düştü hatta daha aşağıya sanki. Yani yükselince satacaksın düşünce toplayacaksin elindekileri artırdığını zaman her şekilde kardasin. Yani üste bir arkadaş çeviri yapmış bence güzel bir haber yani dünyanın en büyük bankalarından biriyle anlanmis olmak. İyi yerlere gelebilir daha yeni çıkan bir proje olduğu için önünde yolu çok.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
Sobe038
Full Member

Activity: 252

View Profile
May 22, 2018, 10:44:35 PM

valla dostum öncelikle ekipleri iyi bu yüzden güzel bi sıçrama yaşıyıcak inşalah hepimiz karlı cıkarız bu sıçramadan ve ben bi miktar para yatırıcam hydro ya
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 11, 2018, 06:43:59 PM

11/06/2018
Hydrogen Weekly Update: Hydrogen Client Reveal, Merch Store Live! +More
Announcements
1. Our largest insurance client for Hydrogen just gave us permission to publish their name this week! Keep an eye out on our Medium for the reveal post. Also, our banking client, who is a top 20 bank, have a press release slated for the week of June 18th (the earliest) We'll keep you posted.

2. Our merch store is now live! you can choose from branded t-shirts, hoodies, stickers and more. You can find our page here, please note, we are not affiliated with Redbubble, please refer to them with any questions.

3. Sorry for the delay, High-Def Blocktank videos will be up this week on our Youtube!

Google transletten çeviri:

Hidrojen Haftalık Güncelleme: Hidrojen Müşteri Reveal, Merch Store Live! + Daha fazla
Duyurular
1. Hidrojen için en büyük sigorta müşterimiz, bu hafta isimlerini yayınlama izni verdi! Ortadaki ifşa sonrası için bir göz atın. Ayrıca, en iyi 20 bankası olan bankacılık müşterimiz, 18 Haziran haftası için yayınlanan bir basın bültenine sahiptir (en erken).

2. Bizim mağaza mağazamız artık yayında! markalı tişörtler, hoodies, çıkartmalar ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Sayfamızı burada bulabilirsiniz, lütfen Redbubble ile bağlantılı değiliz, lütfen herhangi bir sorunuz varsa onlara başvurun.

3. Gecikme için üzgünüm, Yüksek Çözünürlüklü Blocktank videoları bu hafta Youtube'umuzda olacak!

Valla ne yalan söyleyeyim bu coinden oldukça ümitliyim. Bakalım ya birşey alamam veya iyi para kazanırım Smiley
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
June 11, 2018, 07:57:48 PM

Bekleyip göreceğiz. 2018 yıl sonuna bir fırlama bekliyorum. Ekip çalışmalarının her hafta takipçileriyle paylaşıyor.
Görünen o ki geleceği çok parlak bir proje. Yatırım yapanlara da çok kazandıracak gibi.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
June 11, 2018, 08:41:44 PM

hydro'da tepeden verdiler milletin eline.Şu an riskli görünüyor.Risk alıp beklenirse kazandırabilir.Büyük borsalara girerse.Yoksa böyle ufak borsalarda balinalara yem olunur.Uzun vade düşünenler için fiyat uygun gözüküyor.Ama ortam riskli.takip etmek gerekir.
ismailtkngr
Newbie
*

View Profile
June 17, 2018, 06:43:54 PM

Bence hydro kadar başarılı bir proje daha var o da imzasında bulunduğum chozun.Şuan dünya genelinde çok iyi tanıtım yapıyorlar.Geleceğindeki potansiyeli çok yüksek görüyorum.Değerlendirin derim.
redsilentstorm
Member
**

View Profile
June 18, 2018, 06:27:48 AM

Bir sonraki bull büyük ihtimal hersey bir nebze yukarı çıkacak, bazıları biraz daha yukarı çıkacak. Ancak eğer böyle giderse her bull tahminim bir öncekinden daha sönük geçecek. Zira piyasada ki para miktarı artmadığı halde koin ve token miktarı artıyor buda paranın belli odaklarda toplansa bile beklenen sükselerei yapamaması demek oluyor.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
June 18, 2018, 11:12:31 AM

Aldigim gunden bu yana dusuyor.  Daha ne diyim.  Bu gidisle gelecekte buhar olacak ondan korkuyorum. 

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
June 18, 2018, 11:26:22 AM

Dolaşımdaki adeti güncel 6 milyar, totali 11 milyar adet olan Hydro; projelerinin ana hedefini kamusal bir blok zinciri üzerine oturtulmuş güvenlik, kimlik yönetimi, yapay zeka ve makine öğrenimi kullanarak kusursuz bir ekosistem kurmak olarak belirlemiştir ve Hydro yeni ve mevcut özel sistemlerin, uygulama ve belge güvenliğini, kimlik yönetimini, işlemleri/hareketleri ve yapay zekâyı geliştirmek için kamusal bir blok zincirinin değişmez ve şeffaf dinamiklerini kullanarak kusursuz şekilde bir entegrasyona ve bunlardan yararlanılmasına olanak verir. API‘lar (Uygulama Programlama Arayüzü) gibi özel sistemler için, kamusal kimlik doğrulama yoluyla güvenliği artırmak için Hydro Kamusal Blok Zincirinin kullanılmasına yönelik ürünler geliştirir.
Gelecek vaadeden koinlerden biri. Ilerleyen zamanlarda kafa borsalardan birine girerse yatırımcıların yüzünü güldürebilir.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
June 18, 2018, 01:08:34 PM

Dolaşımdaki adeti güncel 6 milyar, totali 11 milyar adet olan Hydro; projelerinin ana hedefini kamusal bir blok zinciri üzerine oturtulmuş güvenlik, kimlik yönetimi, yapay zeka ve makine öğrenimi kullanarak kusursuz bir ekosistem kurmak olarak belirlemiştir ve Hydro yeni ve mevcut özel sistemlerin, uygulama ve belge güvenliğini, kimlik yönetimini, işlemleri/hareketleri ve yapay zekâyı geliştirmek için kamusal bir blok zincirinin değişmez ve şeffaf dinamiklerini kullanarak kusursuz şekilde bir entegrasyona ve bunlardan yararlanılmasına olanak verir. API‘lar (Uygulama Programlama Arayüzü) gibi özel sistemler için, kamusal kimlik doğrulama yoluyla güvenliği artırmak için Hydro Kamusal Blok Zincirinin kullanılmasına yönelik ürünler geliştirir.
Gelecek vaadeden koinlerden biri. Ilerleyen zamanlarda kafa borsalardan birine girerse yatırımcıların yüzünü güldürebilir.

Belki hata yapıyorumdur ama ben coine çok güveniyorum. Haftalık gönderdikleri haber bültenlerinde Dünyanın en büyük bankalarından biri ile ve en büyük sigorta şirketi ile anlaştıklarını yazmışlar. Ama isim vermemişler. Yaşayıp göreceğiz. Ya ağlarız ya güleriz.. Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
June 18, 2018, 01:09:05 PM

Gelecek vaadeden iyi bir proje. En azından içi dolu. Yatırım yapılabilir ama hangi seviyen girilmeli onu iyi araştırmak lazım.
Kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz kadar alıp bekletilmeli diyorum. Uzun vadede kazandıracağına da inanıyorum.
Ah bi de bizim şu btc de huysuzluk etmese iyi olacakta...

milkingsouj
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 18, 2018, 01:29:33 PM

bitcoinin durumuna göre değişir şu an kimse tahmin yapamaz hocam bütün coinler bitcoine bağlı olarak hareket ediyor
kataramaka
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 18, 2018, 07:06:21 PM

güzel projeye benziyor bişeyler atmayı düşünüyorum
serkan7554
Member
**

Merit: 21

English ↳ Turkish Translator ✓

View Profile
June 18, 2018, 07:33:05 PM

bitcoinin durumuna göre değişir şu an kimse tahmin yapamaz hocam bütün coinler bitcoine bağlı olarak hareket ediyor

BNB kime göre hareket ediyor ozaman ? Arkadaşlar bir coin gerçekten ilgi görürse ve kendini anlatabilirse istediği yere gelebilir. Yeter ki yatırımcının güvenini alsın.

HYDRO ICO yapmamasına rağmen yükselmeyi başardı ve daha herhangi bir anlaşma, uygulama, real faaliyet açıklamadan bunu yaptı. İlerleyen süreçte çok iyi yerlere geleceğinden şüphem yok bende HYDRO'ya bir miktar yatırım yaptım.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
June 18, 2018, 07:42:53 PM

Sonu Btw gibi olmaya doğru gidiyor.Topladı topladı yoksa ileride toplaması zor.Birçok sağlam projeler bile şu anda dip yapmış halde.İleri de ne olur ne olmaz ekibin çalışması gösterecke.Çok dalgalanan bir coine girmek istemez yatırımcılar.Kazancı gibi kaybetme riski de yüksek olur.
devotional
Member
**

View Profile
July 04, 2018, 09:41:14 PM

2 gunde yuzde 120 artis. boyle calismaya devam ederlerse gol olur.
yusufmirza
Member
**

View Profile
July 05, 2018, 06:36:56 AM

2 günde güzel yükselmiş gerçekten.Ama geçen seferki gibi yine bir ele verme operasyonu olabilir.Temkinli olmakta yarar var.Fiyat olarak ucuz satoshilerde olan coinler devamlı ilgi çekiyor.Bakalım bu yükselişini sürdürebilecek mi.
adamdamdandusen
Member
**

View Profile
July 05, 2018, 06:58:30 AM

hydro'da güzel bir hype var son günlerde de yükseliş mevcut uzun vadeli yatırımcısına kazandırma potansiyeli olan bir proje olduğunu düşünüyorum bol şans.
kusagami
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
July 05, 2018, 01:14:49 PM

Ben en son BCN olayından sonra bıraktım Binance ve trade yapmayı, airdroptan gelen 222.222 ile yetinmedim gittim kalan bütün paramı (0.1 BTC) Hydro'ya bastım sürekli takibimde ve projeye güveniyorum. Ya batar ya çıkar diyip girdim ve uzun vade olarak girdim. Umarım bu şekkilde devam eder.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 05, 2018, 04:43:18 PM

bir dolar uçuk gelebilir çoğu kişiye göre fakat ben öyle düşünenlerden değilim. adamlar disiplinli ve sağlam bir yapı olduklarını hissettiriyorlar ve oldukça tutarlılar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
July 05, 2018, 05:25:30 PM

Hydro geleceği olabilcek güzel bir proje, takım çok güzel çalışıyor ve güzel bir community'ye sahip, çok güzel paralar kazandırdı bir kısmını uzun vade hodl yapmayı düşünüyorum bakalım.
camoka06
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
July 15, 2018, 03:40:16 PM

arkadaşlar lütfen yardım edin allah aşkına şerefsizin biri mew girip benim hydro tokenleri mi çalmış ne yapabilirim lütfen yardım var mı fikri olan acilll
oerdogan
Member
**

Activity: 266

View Profile WWW
July 15, 2018, 03:43:59 PM

arkadaşlar lütfen yardım edin allah aşkına şerefsizin biri mew girip benim hydro tokenleri mi çalmış ne yapabilirim lütfen yardım var mı fikri olan acilll

Yapılacak birşey oldugunu sanmıyorum pwkeyinizi güvenli şekilde saklayın ve sahte mew adreslerine dikkat edin her mew e girişinizde urlnizi kontrol edin.

Geçmiş olsun.
camoka06
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
July 15, 2018, 03:46:02 PM

Yapılacak birşey oldugunu sanmıyorum pwkeyinizi güvenli şekilde saklayın ve sahte mew adreslerine dikkat edin her mew e girişinizde urlnizi kontrol edin.

Geçmiş olsun.

şikayet edebileceğimiz yada bunu geri onlardan alabilcek hiç bişey yok mu
oerdogan
Member
**

View Profile WWW
July 15, 2018, 03:47:34 PM

Geçmiş olsun.

şikayet edebileceğimiz yada bunu geri onlardan alabilcek hiç bişey yok mu

İhtimal dışı. takip edebilirsiniz muhtemelen coktan satmıştır.
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
July 15, 2018, 04:54:59 PM

Yine bir ters kose seziyorum,  cok hizli yukseldi.  Piyasanin hali ortadayken insanlar sadece kar yaptiran bir kac coin diye aldiklari ortadayken,  kalkmis projeden ekipten bahsediyorsunuz.  Piyasa normale geldiginde nice coinler var yukselisi beklenen.  Unutulup gidenler araainda yerini alacaktir.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 15, 2018, 05:02:11 PM

Gerçek bir ürünü olan.
Onlarca firmayla anlaşması olan.blokzinvie tabanlı güvenlik firması.
Google 2fa ya rakip bir 2fa geliştirdiler.
Dünyanın en büyük 20 bankasından biriyle anlaştılar.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 16, 2018, 08:40:57 AM

Yine bir ters kose seziyorum,  cok hizli yukseldi.  Piyasanin hali ortadayken insanlar sadece kar yaptiran bir kac coin diye aldiklari ortadayken,  kalkmis projeden ekipten bahsediyorsunuz.  Piyasa normale geldiginde nice coinler var yukselisi beklenen.  Unutulup gidenler araainda yerini alacaktir.

Bu haftaki yükselişin ters köşe olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Yükseliş yavaş  gelişti. Önceki yükseliş ani ve çok yüksek artmıştı. Bu yükseliş sanki yatırım aldığı kanısı oluştu bende. Yükseliş ani olsaydı satmayı düşünüyordum ama yavaş olunca bekleteceğim. Tabi yanılabilirim, sadece bu benim tercihim
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
July 16, 2018, 09:14:13 AM

Projede anlatılanlar gerçekleştirilebilirse muazzam bir şey olur ama bu denli geniş kapsamlı bir projede en önemli sorun güvenliğin sağlanması, güvenliğe ilişkin ekipte yer alanlar dikkatle incelenmeli
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
July 16, 2018, 09:36:04 AM

Gerçek bir ürünü olan.
Onlarca firmayla anlaşması olan.blokzinvie tabanlı güvenlik firması.
Google 2fa ya rakip bir 2fa geliştirdiler.
Dünyanın en büyük 20 bankasından biriyle anlaştılar.

O zaman ben elimdeki miktarı arttırayim. Bu kadar geniş ve detaylı bilmiyordum. Gelecek olan boğa piyasasına ( tabi gelirse) hazırlık yapayım. Bilgilendirme için teşekkürler hocam
kusagami
Newbie
*

Activity: 139

View Profile
July 16, 2018, 10:36:37 AM

An itibariyle;

''ANNOUNCEMENT: Bitforex, $200 Mil in volume, number 4-8 typically in CMC volume daily, will add Hydro on Wednesday July 25th. They will be preparing marketing no later than next Monday.''

Hydro'nun telegram ana grubunda yayınlandı arkadaşlar. Hydro tutanlara selam olsun.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
July 16, 2018, 11:22:19 AM
Last edit: July 16, 2018, 05:04:15 PM by Cryptorianx

Hydrogen(Hydrogen Platform) sağlam temelli bir projenin ico yapmadan da iyi yerlere geleceğini yükseliş trendinde olmayan volatil bir piyasada ispat etmiştir.

Arz(miktar) olarak muadilleri ncash,iost'un gördüğü ath'leri rahatlıkla görecektir kanısındayım.An itibariyle 100-130 sat arasında gidip geliyor.Orta ve uzun vadede ortalama 500-600 sat'ları göreceğini düşünüyorum.

Yine de siz yukarıda verilen rakamlara aldanmayın.Kendi araştırmanızı yapın öyle bir kanaate varın.

Adettendir --->> dyor/ytd
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
July 16, 2018, 11:31:14 AM

Şuan ki kısıtlı piyasa içerisinde bu yükselişleri yakalayan bir coin boğa sezonunda kendine çok daha fazla şey katabilir. Belkide beklemek en iyisi olacaktır.

ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
July 16, 2018, 11:59:19 AM

arkadaşlar bır hydro var birde hydro token var . hydro token (hot diye geçiyor. karıştıranlar olabilir. bu anlatılans adece hydro galiba?
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
July 16, 2018, 01:40:13 PM

arkadaşlar bır hydro var birde hydro token var . hydro token (hot diye geçiyor. karıştıranlar olabilir. bu anlatılans adece hydro galiba?
Hydrogen hocam aslında. Hydro diye takıldı dillere o şekilde gidiyor.
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
July 16, 2018, 01:42:35 PM

bu hocam:

https://www.hydrogenplatform.com/hydro
https://coinmarketcap.com/currencies/hydrogen/
ysnbakara
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 16, 2018, 04:31:18 PM

3 ay kadar önce 1 satoshilerden dün 53 satoshilere çıkarak yatırımcısının parasını 53 katına çıkaran erc20 tokenidir. İCO sürecinde borsaya girmek pek de umurlarında olmuyormuş gibi gözüken ilginç bir ekip. Kesin değerleniceği yönünde yorumlar çok fazla
xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
July 16, 2018, 06:00:09 PM

Bounty acmadilar, airdrop tan da haberimiz olmadi malesef. Hizi artarak devam edecek sanirim bu gidisle. Normal satinalip tutmayi dusunuyorken bitcoin asagiya dogru hareketlendi. Beklemedeyim, firsatini bulursam alip bir sure tutacagim

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
freim
Member
**

View Profile
July 16, 2018, 06:27:11 PM

bu  coin ile ilgili ne zaman karşılaşsam ulan direkten döndük diyorum katılamadım ve iyi yerlere geleceğini düşünüyorum şans insanın yüzüne umarım birden çok kez döner Cheesy herkese bol kazançlar.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 16, 2018, 06:48:47 PM

16/07/2018 Hydro Haberleri

Announcements
1. This is the last chance to implement Client Raindrop and be part of the launch press release, We've had an incredible response thus far! If you have a website or platform, please reply to this email with more details about your company. It's free, and the implementation process is fast!

Requirements: You must have a website that manages user accounts to implement Raindrop. Logins, payments, and transactions are all typical events that companies will want to secure with Raindrop.

Incentives: Those who participate will be given the following benefits:
A spot on the partner page on the Hydrogen website (including your logo and company name) ​
Inclusion in our launch press release, which will be distributed to multiple outlets around the world and increase SEO for your website
Twitter and Telegram campaign to further build your customer base

2. Our Decentralization Ambassador program has been launched! It allows Hydrogen community members around the world to participate in the decentralization of the Hydro blockchain platform by bringing in new developers, and working on new products and dApps. If you are interested in applying, please see our blog post here with more details.

Awesome Team & Product Updates!

The iOS version of the Hydro app has been accepted by Apple! That means Android is coming soon.

The Android external beta has begun! Check your email for a download link. If you didn't receive anything, login to your Hydrogen account and opt-in to the beta. Please ensure you provide an e-mail that is tied to your Google Play account.

Check out our new video explaining the key concepts of the Snowflake open architecture identity management protocol!

The team has been hard at work on the Snowflake smart contracts. Soon they will start posting dApps for the community to build as part of HCDP. Please check GitHub! As a reminder, Snowflake is an identity protocol that we believe will become a standard worldwide. It will also be integrated into v2 of the Hydro app!

Our Atom team has released Proton V1.1; For those who don't know, Proton houses complex business logic and computations that developers can use to power their products and applications. In the v1.1 release, there will be nearly 15 new financial calculators for savings/investing, wellness, and insurance! Check out full release notes here.

Check out our open -source library featuring a robust web3 management framework and an array of utility functions designed to be a drop-in solution for single-page Ethereum dApps, created by our blockchain developer Noah! Our Hydro team will be using this internally, and it will be very helpful for those building on top of of our Snowflake protocol.
Upcoming Events, Say Hi!

We will be having another Hydro Dev Meetup August 7th in the Hydrogen HQ!

Sign up now if you have questions about developing with the Hydro API or want to chat with the dev team.

Our Blockchain Engineer Noah will be speaking at Fintech Disruptors Conference on August 2nd, as part of the second annual Fintech Week here in NYC.

Google Translate Tercümesi

Duyurular
1. Bu, Müşteri Raindrop'u uygulamak ve lansman basın bülteninin bir parçası olmak için son şans, Şimdiye kadar inanılmaz bir yanıt aldık! Bir web siteniz veya platformunuz varsa, lütfen bu e-postayı şirketiniz hakkında daha fazla ayrıntıyla birlikte yanıtlayın. Ücretsiz ve uygulama süreci hızlı!

Gereksinimler: Raindrop'u uygulamak için kullanıcı hesaplarını yöneten bir web siteniz olmalıdır. Girişler, ödemeler ve işlemler, şirketlerin Raindrop ile güvenmek isteyeceği tipik olaylardır.

Teşvikler: Katılanlara aşağıdaki faydalar sağlanacaktır:
Hidrojen web sitesinde bulunan ortak sayfasındaki bir nokta (logonuz ve şirket adınız dahil)
Dünya genelinde birden fazla satış noktasına dağıtılacak olan lansman basın bültenimize dahil olmak ve web siteniz için SEO'yu artırmak
Müşteri tabanınızı daha da geliştirmek için Twitter ve Telegram kampanyası

2. Desantralizasyon Programımız başlatıldı! Dünyanın her yerindeki Hidrojen topluluk üyelerinin yeni geliştiricilere katılarak ve yeni ürünler ve dApp'ler üzerinde çalışarak Hydro blockchain platformunun ademi merkeziyete katılmalarına izin veriyor. Başvurmakla ilgileniyorsanız, lütfen daha fazla ayrıntıyla blog gönderimize bakın.

Başar Takım ve Ürün Güncellemeleri!

Hydro app iOS versiyonu Apple tarafından kabul edildi! Bu, Android yakında geliyor demektir.

Android harici beta başladı! İndirme bağlantısı için e-postanızı kontrol edin. Bir şey almadıysanız, Hidrojen hesabınıza giriş yapın ve beta sürümüne kaydolun. Lütfen Google Play hesabınıza bağlı bir e-posta sağladığınızdan emin olun.

Kar Tanesi açık mimari kimlik yönetimi protokolünün temel kavramlarını açıklayan yeni videomuza göz atın!

Takım, Snowflake akıllı sözleşmelerinde çalışmakta zorlandı. Kısa bir süre sonra, topluluk için HCDP'nin bir parçası olarak dApps yayınlamaya başlayacaklar. GitHub'u kontrol edin! Bir hatırlatma olarak Snowflake, dünya çapında bir standart olacağına inandığımız bir kimlik protokolüdür. Ayrıca Hydro app v2 içine entegre edilecektir!

Atom ekibimiz Proton V1.1'i piyasaya sürdü; Bilmeyenler için Proton, geliştiricilerin ürünlerini ve uygulamalarını güçlendirmek için kullanabilecekleri karmaşık iş mantığı ve hesaplamaları barındırıyor. V1.1 sürümünde, tasarruf / yatırım, sağlık ve sigorta için yaklaşık 15 yeni finansal hesap makinesi olacak! Tam sürüm notlarına buradan göz atın.

Sağlam bir web3 yönetim çerçevesi ve blockchain geliştirici Nuh tarafından oluşturulan tek sayfalık Ethereum dApps için bir drop-in çözüm olarak tasarlanmış bir dizi yardımcı fonksiyon içeren açık kaynak kitaplığımıza göz atın! Hydro ekibimiz bunu dahili olarak kullanacak ve Snowflake protokolümüzün üstündeki binalara çok yardımcı olacak.
Yaklaşan Etkinlikler, Selam Say!

Hidrojen HQ'da 7 Ağustos'ta başka bir Hydro Dev Meetup olacak!

Hidro API ile geliştirme hakkında sorularınız varsa veya dev ekibiyle sohbet etmek istiyorsanız hemen kaydolun.

Blockchain Mühendisimiz Noah, 2 Ağustos'ta New York'taki ikinci yıllık Fintech Haftası kapsamında Fintech Disruptors Konferansı'nda konuşacak.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
July 16, 2018, 06:57:24 PM

son zamanlarda güzel artış gösterdi. bir ara çok güzel yukselmiş ve ardından fena şekilde  düşmüştü. sonradan yine toparladı  kendini. gelecekte  nasıl olur bilmem ama önü açık bir proje bana göre.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
July 16, 2018, 07:05:07 PM

Bu sanırım airdrop ile 222.222 adet gönderilen token. Şuan güzel bir rakama ulaşmış gözüküyor.

Fiyatın biraz şiştiğini düşünüyorum, o yüzden düşerse almayı düşünebilirim ama şuan için pahalı gibi.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 16, 2018, 07:14:11 PM

Ve dedikodular: Smiley
TD Bank, Kanada'daki bir banka ve Mal Varlığı Yöneticisi, ABD'de ilk 10 daki banka ve dünyanın en değerli 13 şirketi en yeni Hidrojen kurumsal müşterisidir.
Yakında bu kurumsal müşterilerden basın açıklaması bekleniyor.
16/23 Temmuz arasında açıklama bekleniyor.
Apple İos'un 2fa yı kabul etmesi, adroid için hazırların son aşamaya gelmesi ve Bankaların açıklama sonrası 1/2 ay içinde 0,05 dolar olabileceği konuşulmaya başlanmış. Uzun vade de ise sayıları az da olsa 3 dolar olmasını bekleyenler var. ( Bana göre zor bir ihtimal)

Hydro veya bankalar resmi açıklama yapmadı. Bu yazdıklarım tamamen dedikodudur.  Piyasa dedikodusu demek daha doğru olur. Gerçekleşedebilir gerçekleşmeyedebilir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi tercihlerinin sonuçlarını yaşar..
Ben para verip almadım, sadece airdroptan gelenleri bekletiyorum. Kimseye alında demem satında demem. Yatırım tavsiyesi değildir.
Haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğim..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
July 16, 2018, 07:37:42 PM

Hydrodan beklentim çok yüksek abiler nedi ortada zaten.
Bu adamlar ahlaklı samimi ve ürünleri ortaya koyup çabalayan insanlar.
Ne zaman şu fiyata erişir falan demem böyle bir tokeni kirletmek istemem.
Ama portfoyde her zaman tutuyorum
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
July 16, 2018, 08:23:36 PM

Cüzdanda bir miktar olmalı diye düşünüyorum. Bir zamanların nanosuna (raiblock) benzetiyorum. Geçmiş grafiğini incelediğinizde ne demek istediğimi anlarsınız. Tabi bu yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi araştırmasını yapmalı.. Bu piyasada neyin ne olacağını kestirmek çok zor...

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
July 16, 2018, 09:23:57 PM

Alım fırsatı sanki biraz geride kaldı gibi. Geçenlerde 40 satoshiye kadar düşmüştü. Eğer ozman alınmış olsaydı. Şuan çok güzel kar edilmiş olacaktı.  Zaten Mayıs ayında böyle 100 satın üzerine yine çıkmıştı. Ondan sonra düşüş oldu. Şuan tekrardan 100 satoshinin üzerine çıktı. Bence herkesin portföyünde olmalı hydro.

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
querjan
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
July 17, 2018, 10:10:06 AM

Önü açık güzel bir proje ekip başarılı ama biraz geç tanıma fırsatım oldu güzel bir artış yakaladı.
devotional
Member
**

View Profile
July 17, 2018, 10:19:30 AM

ben umutluyum daha cok artacagını dusunuyorum hedef 10 cent diye belirledim bakalım neler olacak. insallah olur.
hasyurt
Full Member

View Profile
July 17, 2018, 12:23:20 PM

Bundan önce pundix i 14 ten yakalamistim. Ama ne olur ne olmaz korkusuyla az almıştım. Hydro yuda ilk 50 den yakaladım. Yine pişman olurum belki diye 125 lerdeyken bu sefer biraz fazla aldım. İlk gelecek olan boğanın sonuna kadar tutmayı planlıyorum. Çektim cuzdana bekliyorum.
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
July 17, 2018, 01:20:22 PM

Hakkında çokça konuşulan yorum yapılan ve ilgi duyulan bir token ama asılseyrini boğa sezonunda göreceğiz o zaman pundi x gibi bir çıkış yakalarsa ve hoplarsa işte o zaman yüzleri güldürebilir.

Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
July 17, 2018, 05:27:40 PM

Airdroptan dolayı hala bazı seviyelere geldiğinde çok büyük satışlar olma ihtimaline karşın, ekibinden dolayı geleceği parlak.
devotional
Member
**

View Profile
July 17, 2018, 08:29:35 PM

ucuzdan sattıklarımdan dolayı cok pısmanım dususte satmasaydım keske ama en azından bitcoin e sattım. bitcoinden de umutluyum.
chemist35
Member
**

Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
July 17, 2018, 08:31:04 PM

valla reis ekip sağlam proje iyi.
Sanırım trx,verge,dgb gibi. bir uçuş olacak zamanla
hedefim 1500-2000 sat.Şimdi fiyatlar hala minnak.
total supply ve circulating buna çok müsait.
ve yakılacak coinlerde cabası.

1500 2000 sat mı ciddi misiniz bu rakamda vallaha öyleyse 222.222 airdroptan gelenler taşlara vurur kafalarını sanırım biraz bana hele ki piyasa böyle giderken bana hayal gibi geliyor ha bu sizin tahminlerinizi baltalamak için değil kesinlikle yanlış anlamayın sadece kendi düşüncem

davutsaki
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
July 18, 2018, 12:01:02 PM

Bu rakamların Hydro için hala çok komik olduğunu düşünüyorum.. Zira ekip kalitesi ve bir arkadaşımın belirttiği "endüstriyel standart" olma hedefi Hydro yu farklı bir boyuta taşıyor. Raindrop ürünü olan 2FA dan ziyade Kimlik yönetimi fazı olan Snowflake ile ciddi bir kullanıcı kitlesi edinebilir ve ICO lar ve borsalar için kimlik yönetimi standardı oluşturabilir. Ekip kalitesi hem şeffaflık hem de profesyonellik adına üst seviyede.. Benim hedefim uçuk bir rakam. Umuyorum ki bekleteceğim 5 sene içinde buna ulaşacak bir proje. Ama her zaman riskinizi dağıtın. Allah göstermesin ekip dağılır, kaza yapar vs elinizde avucunuzda olanı kaybetmeyin. Her zaman sizi üzmeyecek rakamlar ile yatırım yapın. YTD
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 18, 2018, 12:33:38 PM

Bu rakamların Hydro için hala çok komik olduğunu düşünüyorum.. Zira ekip kalitesi ve bir arkadaşımın belirttiği "endüstriyel standart" olma hedefi Hydro yu farklı bir boyuta taşıyor. Raindrop ürünü olan 2FA dan ziyade Kimlik yönetimi fazı olan Snowflake ile ciddi bir kullanıcı kitlesi edinebilir ve ICO lar ve borsalar için kimlik yönetimi standardı oluşturabilir. Ekip kalitesi hem şeffaflık hem de profesyonellik adına üst seviyede.. Benim hedefim uçuk bir rakam. Umuyorum ki bekleteceğim 5 sene içinde buna ulaşacak bir proje. Ama her zaman riskinizi dağıtın. Allah göstermesin ekip dağılır, kaza yapar vs elinizde avucunuzda olanı kaybetmeyin. Her zaman sizi üzmeyecek rakamlar ile yatırım yapın. YTD

Belki hata yapıyorumdur ama Hydro ya bende çok güveniyorum. İyi bir yerlere geleceğinden şüphem yok ama nereye kadar gelecek onu bilemiyorum. Sizin tahmininiz nedir?
davutsaki
Newbie
*

View Profile
July 18, 2018, 01:30:08 PM
Last edit: July 24, 2018, 10:25:48 PM by davutsaki

Belki hata yapıyorumdur ama Hydro ya bende çok güveniyorum. İyi bir yerlere geleceğinden şüphem yok ama nereye kadar gelecek onu bilemiyorum. Sizin tahmininiz nedir?

Ben yüksek bekliyorum 3-5 sene içinde.. Bkz: IOTA Ekip dağılmaz ise bu rakamlar hayal değil. Eylül ortasına kadar 500-1000 sats arasında fiyatlanmasını bekliyorum.. YTD herkes kendi araştırmasını yapabilir.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 19, 2018, 01:41:56 PM

Ben 10k satoshi ve üstü bekliyorum 3-5 sene içinde.. Bkz: IOTA Ekip dağılmaz ise bu rakamlar hayal değil. Eylül ortasına kadar 500-1000 sats arasında fiyatlanmasını bekliyorum.. YTD herkes kendi araştırmasını yapabilir.

Yaklaşık bitcoinin değer durumuna göre ,70- 1 dolar civarında bir rakama tekabul ediyor. Aşağı yukarı benimde beklediğim rakamlar buralar. Ama yarına ne olur bilemiyoruz tabi. İnşallah hepimizin yüzü güler.
aryayagmur2017
Newbie
*

Activity: 62

View Profile
July 19, 2018, 01:46:44 PM

nereden nasıl alabiliriz?  yanlış var ise düzeltin şu an ki değeri 0,009296 USD sitesinde 0.001 eth göderin 1 hydro alın diyordu yani 2 tl yapıyor. biraz saçma geldi. dediğim gibi yanlışım olabilir. Sadece sitesinde mi alabiliyoruz?
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
July 19, 2018, 01:49:46 PM

walla bana 444.444.00 adet gelmiş airdroptan ve HYDRO yazıyor acaba aynı coin mi? kaç para ediyor?
hasyurt
Full Member

View Profile
July 19, 2018, 02:00:19 PM

walla bana 444.444.00 adet gelmiş airdroptan ve HYDRO yazıyor acaba aynı coin mi? kaç para ediyor?

Yaklaşık 445 adet mi yoksa 445 binmi? Eğer 445 bine yakında fena bir ederi yok. Bu token adetleri sayılar arasında nokta olunca farklı virgül olunca farklı okunuyor o bakımdan sordum. 445 bin ise çok iyi. Geçen gün 1.2 eth lik hydro aldım. Toplam 65 bin adet yaptı. Sizde ki 445 bin ise ne kadar kazancın olduğunu tahmin et artık.
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 19, 2018, 02:06:26 PM

Hakkında çokça konuşulan yorum yapılan ve ilgi duyulan bir token ama asılseyrini boğa sezonunda göreceğiz o zaman pundi x gibi bir çıkış yakalarsa ve hoplarsa işte o zaman yüzleri güldürebilir.

inşallah dediğin gibi olur ama ben pek ısınamadım bu coine açıkçası zamanla göreceğiz bakalım nerelere gelecek

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
OrtaDirek
Full Member

View Profile
July 19, 2018, 02:13:39 PM

Yaklaşık 445 adet mi yoksa 445 binmi? Eğer 445 bine yakında fena bir ederi yok. Bu token adetleri sayılar arasında nokta olunca farklı virgül olunca farklı okunuyor o bakımdan sordum. 445 bin ise çok iyi. Geçen gün 1.2 eth lik hydro aldım. Toplam 65 bin adet yaptı. Sizde ki 445 bin ise ne kadar kazancın olduğunu tahmin et artık.

Sell   0.00000122   222222.00000000   222222.00000000   0.27111084

yaklaşık 9500 tl verdi allahım sana geliyorum

eth adresimde bu 0x189e54074ed0d0c4c5dc71dd513454cba6965e5e yalanım varsa top olayım Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
davutsaki
Newbie
*

View Profile
July 19, 2018, 02:22:31 PM

eth adresimde bu 0x189e54074ed0d0c4c5dc71dd513454cba6965e5e yalanım varsa top olayım Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

En azından bir bölümünü 100 bin kadarını bozmasaydınız.. Umarım bir gün pişman olmazsınız...
hasyurt
Full Member

View Profile
July 19, 2018, 02:49:59 PM

Hocam niye top olacaksın . Bereketini gör. Demek ki dediğim miktar gelmiş. Yerinde olsaydım hepsini satmazdim
acmrl
Full Member

View Profile
July 19, 2018, 03:07:26 PM

Airdropla baya dağıtmıştı insanlara, değerini bilenler baya binlerce dolarlık tokenı oldu resmen, hayrını görsünler satmayan varsa. Ben gelecekte iyi işler çıkarcanı düşünüyorum adamlar deli gibi çalışıyor.
devotional
Member
**

View Profile
July 19, 2018, 04:00:31 PM

222.222 gelen de niye iki kere katilmadim diye pismandir. buna multi yapan ev almistir.
OrtaDirek
Full Member

View Profile
July 19, 2018, 05:12:20 PM

Hocam niye top olacaksın . Bereketini gör. Demek ki dediğim miktar gelmiş. Yerinde olsaydım hepsini satmazdim

This token is outdated, and Hydro was reissued.
New HYDRO contract is there

hesabımda 222.222.00 daha hydro gözüküyor ama tıklayınca üstteki hatayı veriyor. myetherwallette görünmüyor ama ethplorer de görünüyor. bunlarıda paraya çevirebilir miyiz?
Stabilitelim
Member
**

Merit: 14

View Profile
July 19, 2018, 05:14:27 PM

This token is outdated, and Hydro was reissued.
New HYDRO contract is there

hesabımda 222.222.00 daha hydro gözüküyor ama tıklayınca üstteki hatayı veriyor. myetherwallette görünmüyor ama ethplorer de görünüyor. bunlarıda paraya çevirebilir miyiz?

çeviremezsin bunlar  eski yani sahte tokenler. elindekilerle yetin.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
July 19, 2018, 05:25:30 PM

Bu konu altında konuşulan token hangisi? Airdropunu falan takip etmediğim için kafam karıştı. Hydro (HYDRO) mu yoksa Hydro Protocol (HOT) mu? Garifklerini ona göre inceleyeceğim. Ekşi sözlükte baya detaylı araştırmalar yazılmış, ileride daha çok konuşulacağa benziyor.
krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
July 19, 2018, 06:03:01 PM

bu aralar en çok konuşulan projeler baya sayısal olarak artmış durumda bu da doğal birşey çünkü artık sağlam olanlar tutunabiliyor piyasaya.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
ugurum15
Member
**

View Profile
July 19, 2018, 08:03:50 PM

Gelecekte ne olur bilmem ama airdroptan iyi dağıtım yapmış. Eğer bana gelmiş olsaydı bir kısmını satar gerisini mutlaka elimde tutardım. Sanki iyi yerlere gelecek gibi duruyor. Son günlerde özellikle forumda ki paylasimlardan boyle fikre kapıldım. Bakalım zaman ne gösterecek?
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 19, 2018, 08:08:55 PM

Airdroptan dağıtılan coinlere pek insanın güvenesi gelmiyor nedense.Ekip bir anda satıp çıkacak gibi bir his oluşuyor.Yinede girecek arkadaşlar temkinli olursa iyi olur.Terste kalmalarını istemem.Şu an güzel hype yakalamış gidiyor.Bu rüzgar sönerse çok kişiyi terste bırakabilir.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
July 19, 2018, 08:41:46 PM

Hydro tüm kripto piyasasının dikkatini çeken bir proje. özellikle Airdrop'tan dağıttıkları ve benim alamadığım 222k token ve bu tokenlerin yaklaşık 13bin TL yi görmesiyle birlikte birçok airdrop yeni Hydro'yuz sloganıyla çıkıyor Smiley
Arksun
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
July 19, 2018, 09:21:30 PM

O kadar beğeniliyor ki bu proje, tamam ben bu aralar bıraktım ilgilenmiyorum diyen adamın bile dikkatini çekiyor. Umarım beklentileri karşılayan biçimde bir yol haritası izlerler. Artık piyasaya canlılık hareketlilik kazandıracak güzel projelerin artmasına ihtiyaç var.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
July 20, 2018, 07:21:26 AM

Hydro ios uygulaması çıktı  https://itunes.apple.com/app/id1406519814
alealeal
Newbie
*

Activity: 110

View Profile
July 20, 2018, 07:23:42 AM

Artık bence biraz piyasaya da bağlı gibi görünüyor biraz düşüş gözükebilir piyasa böyle hareket etmeye devam ederse bence.
tekno
Sr. Member

Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
July 20, 2018, 08:34:31 AM

beğenmemezlik yapıpta airdropuna da katılmamışım geçen ay airdrop alan arkadaşlar güle güle harcasınlar bu sezonda birazda olsa işlerini görmüştür gelen mebla.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
hasyurt
Full Member

View Profile
July 20, 2018, 08:55:55 AM

Bugün bütün altcoinlerde olduğu gibi hydro da sağlam satış yiyor. Bir ara %30 düşüş yaşadı. 95 satoshilerde kadar indi galiba. Ben uzun vade bekleyeceğim en kotu gelmesini umduğumuz boğa sezonunun sonuna kadar tutmayı planlıyorum. Umarım gvt gibi bir harekete imza atar
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
July 20, 2018, 11:38:22 AM

dün hydrosu olupta yeni farkeden arkadaş iyi yaptı o zaman satmakla bugün geri alsa sağlam kar yapmış olur.
chemist35
Member
**

Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
July 20, 2018, 11:47:11 AM

Hydro hakkında çok iyi şeyler duydum iyi yerlerde olur mu olmaz mı şüpheli ama boğa sezonunda kendini katlayacak coinlerin başında geliyor bence

midye
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
July 20, 2018, 12:37:03 PM

arkadaş airdropdan gelmişti dimi bu bir dönem bu airdrop işide şans resmen satıyorsun para etmez satmazsın unutursun para eder.
proof_seeker
Member
**

View Profile
July 20, 2018, 12:41:21 PM

airdropdan bile çok yüklü miktarda kazandı katılımcılar. umarım ellerinde tutanlar ilerleyen günlerde çok daha fazla kazanırlar. Ben şahsen daha da değerleneceğini düşünüyorum.
Necroface
Full Member

Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
July 20, 2018, 12:49:09 PM

ben de bir cacık olacağını düşünmeyenlerdenim, hazır kazandırmışken alın paranızı çıkın derim, ama sonra bir mucize olur da artarsa, vay efendim sen çık demiştin diye gelmeyin sakın.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
devotional
Member
**

View Profile
July 20, 2018, 02:24:56 PM

80 sata kadar dusecek ama bu kdar iyi gelisme varken ben daha cok dusecehini dusunmuyorum bakalım hakkımızda hayırlısı. tutturmak kolay degil.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 20, 2018, 03:33:43 PM

Bu sefer düşeceğini düşünmüyordum ama yine fena düştü. Şuan 90 satoshi civarında. Ama ne olursa olsun çöp olsa da satmayacağım. Bir yıl bekleteceğim. Bakalım ya ağlarız ya güleriz Smiley
nihattbolatt
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 21, 2018, 08:19:26 AM

net şu olur demek çok güç aslında. helbiz mesela herkese  göre uçacak kaçacak 50x yapacak diye pohpohlandırıldı sonrasında 10 kat belki 20 kat değer kaybetti.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
July 21, 2018, 08:57:52 AM

Bu coini sadece türk topluluğu parlatmaya çalışıyor sanırım. Böyle olunca insanın da canı sıkılıyor. Muhtemelen bir türk ekibi çokça aldı ve reklam yapmaya çalışıyor diyebilirim. Globalde çok rastlamadım buna.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 22, 2018, 09:01:28 AM

Hydro Bitmartta işlem görüyor. Ve Bitmart Hydro ile alakalı ticaret yarışması başlatıyor. Yarışma 16 Temmuz - 26 Temmuz arası. bugün haberim olduğu için yeni paylaşıyorum.

1. 4.000.000 HYDRO Ticaret Yarışması

Kullanıcılar, yarış süresince tüm HYDRO ticaret çiftlerinde BitMart hesabında (hem alış hem de satış siparişleri dahil) işlem gören toplam HYDRO hacmi cinsinden sıralanacaktır.

1: 1,200,000 HYDRO
2: 900.000 HYDRO
3: 500.000 HYDRO
4.-10.: Eşit olarak 1,400,000 HYDRO bölünmüş
2. 1.000.000 HYDRO Ticaret Piyango

En az 100.000 HYDRO'luk bir işlem hacmi olan (hem satın alma hem de satış siparişleri dahil) kullanıcılar katılabilir. 1.000.000 HYDRO'yu eşit olarak dağıtmak için 10 şanslı kazanan çekilecek.

Kazananlar çekilişi çevrimiçi olarak yayınlanacak. Yakın gelecekte canlı akış için URL'yi ve yayınlanma tarihini bildireceğiz.

Not: çeviriyi translateden yaptım. Hatalı olabilir.
Detaylı bilgi: https://support.bitmart.com/hc/en-us/articles/360006848694-Hydro-HYDRO-Trading-Competition-5-000-000-HYDRO-in-Prizes-?utm_campaign=website&utm_source=Email&utm_medium=Click
davutsaki
Newbie
*

View Profile
July 22, 2018, 09:15:18 AM
Last edit: July 22, 2018, 09:33:14 AM by davutsaki

Bu projeyi içi boş sadece Hype odaklı projeler ile karıştırmayın. Şu an resmen bir uygulama çıkardılar. Üstelik bu uygulama Blockchain sektöründe en büyük sorun olan güvenlik alanına odaklı. Ağustos ta gelecek olan ve kurucusunun Hydro olduğu "FINDI" konsorsiyomu beni en çok heyecanlandıran gelişme.. Umarım yüksekten alan herkesi de memnun edecek bir seviyeye gelir. Bu arada ekibin burn planı da olacak. İyi bir miktar yapılırsa o da fiyatta etki yaratabilir. YTD

Not: Projesi ne olursa olsun hiçbir koine aşık olmayın. Koin piyasasında duygusallık kaybetme sebeplerinin başında gelir..
devotional
Member
**

View Profile
July 22, 2018, 09:47:44 AM

10 cent olacagını ciddi ciddi hissediyorum aynı ripple gibi. boga piyasasında kacarı yok bence ama Allah bilir.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
July 22, 2018, 03:17:07 PM

Hydronun projesine ve ekibine güveniyorum. Tabi yatırım yapmak her coinde olduğu gibi bu projede de risk içeriyor.
Araştırmadan buradaki yorumları okuyarak yatırım yapanlar oluyor. Kesinlikle araştırmadan yatırım yapılmamalı. Üzmeyecek seviyelerden bir miktar alınabilir.

Haydar diyorum. Boğa piyasası gelirse zıplar diyorum.
Hadi hayırlısı. Coin yakma olayı da gerçekleşirse tadından yenmez sanırım.

hndgnl
Jr. Member
*

View Profile
July 22, 2018, 07:10:16 PM

Dikkat edin yeni bir pundix vakası olmasın. pundix'te ilk zamanlarda çok konuşuluyordu özellikle takımın alım emirleriyle beraber çok hızlı ivmelendi. Çok fazla yükseldi. sonra bir çok insanı üzdü.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 22, 2018, 07:44:02 PM

Şu an fiyatı yüksek gibi duruyor.BTC'nin ani artışları ile biraz daha gerileyebilir.40 sat civarı idi15 gün önce.Yine iyi değerlendi bu ortamda.Dikkatli olmakta fayda var zarar etmemek için.Bir coin çok konuşulmaya başlandığında birşeyler oluyor.Pek hayırlı olmuyor.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
July 22, 2018, 07:47:32 PM

Geçmişteki örneklere göre fazla uçmamak gerektiğini düşünüyorum. Ama yine de bu projeden umudum var. Aldım ve 1 sene bakmayacağım bakalım neler olacak
ysakay
Sr. Member

View Profile
July 22, 2018, 11:39:49 PM

Dikkat edin yeni bir pundix vakası olmasın. pundix'te ilk zamanlarda çok konuşuluyordu özellikle takımın alım emirleriyle beraber çok hızlı ivmelendi. Çok fazla yükseldi. sonra bir çok insanı üzdü.
Nisan-Haziran arası neredeyse x20 kazandıran bir token,pek kimseyi üzmemiştir.Gidip 19k$'dan BTC alanlar kadar üzmedi bence.
yenerbatmaz
Full Member

Activity: 545
Merit: 124

View Profile
July 23, 2018, 07:03:25 AM

geri çekildiğinde 100 den hydro aldım. 80 e kadar geriledi sonra. umarım en az x5 yapar. eğer 1000 sats a ulaşırsa benim için x10 demek. kaymaklı kadayıf gibi olur yeminle  Grin
isiklimisikli
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
July 23, 2018, 07:44:57 AM

Güzel bir proje idi gelecekte para edeceğini düşündüğüm projeler arasında  düşükten az az toplamak lazım
hasyurt
Full Member

View Profile
July 23, 2018, 09:44:26 AM

İlk alım yerim 50 . Daha sonra proje ile ilgili güzel şeyler okudukça. Daha sonra 125 lerden yüklü girdim. 100 e indi yine yüklü girdim. 90 lardan az biraz daha alım yapıp Kösemen çekildim artik. Şimdi boğa piyasasını bekleyeceğim. En kotu 1 yıl tutma planım var. Ama ben fa piyasası gelirse çok iyi yükselirse hepsini okuturum.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
July 23, 2018, 02:00:05 PM

bu piyasanın durumunda ortaya çıkıp kendinden baya söz ettiren güzel bir proje gibi duruyor hydroyu yakın takibe almakta fayda var bu aralar geleceği parlak duruyor.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 23, 2018, 03:22:18 PM

Yeni bir bilgi: duyumlarıma göre yakında coin yakma üzerine bir program başlatacaklarmış. Ama tarih, yol haritası, miktar belli değil. Yatırım tavsiyesi değildir.
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
July 23, 2018, 03:30:15 PM

hydronun gelecegi parlak halen daha airden geleni satmayan taniyorum.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
July 23, 2018, 06:59:41 PM

Haydar şu sıralar çok oynak. Hızlı çıkış ve iniş grafiğine sahip. Coin yakma olayı gerçekleşirse fiyatına olumlu yansıyacaktır.
Birçok altcoin düşüşte. Piyasa boğaya hasret. Yeni gelişmeleri yakından takip etmekte fayda var.

kayiboyu
Member
**

Activity: 588

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
July 23, 2018, 10:57:26 PM

valla bu hydro trenini kaçırdık mı ne oldu ya herkes bunun hakkında konuşuyor piyasa kötüyken forumdan falan her şeyden uzaklaştım keyfim kalmayınca merak ediyorum bunu araştırcam.

ferhatgalip
Jr. Member
*

View Profile WWW
July 24, 2018, 06:52:04 AM

Takip edilesi bir proje. Çok popüler ve yükselişte. Bunu da kaçırdık galiba . Bu saatte sonra pek bişey getireceğini düşünmüyorum.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
devotional
Member
**

View Profile
July 24, 2018, 12:22:35 PM

koin yakma söylentileri insallah gercektir ya koin de yakılırsa 10 cent neden olmasın birkaç ay içinde bakalım insallah yaparlar boyle bir sey.
17men
Member
**

Activity: 314

View Profile
July 24, 2018, 09:00:32 PM

Şu an 93 satoshi ve bitcoin'in bu belirsizliğinde ne olacağı belirsiz. umalım ki biraz yükselsin.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
freim
Member
**

View Profile
July 24, 2018, 09:17:26 PM

ben bu coini her duyduğumda sinirlerim bozuluyor ulan nasıl katılamadım diye hayıflanıp duruyorum, girip borsadan da almadım ileride ne olacağından henüz fikrim yok . herkese bol kazançlar...
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
July 24, 2018, 10:21:55 PM

Bunlar ico yaptılar mı yaptılarsa ico fiyatı neydi ki insanlar karda? şimdi 94 sat görünüyor fiyatı, adeti de bir hayli fazla tekrar bir yükseliş olur mu sizce?
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 25, 2018, 06:26:09 AM

Hydro dakı suandakı oynaklağın en büyük sebebi: bir kaç borsada ticaret yarışması var. Ondan dolayı şu aralar oynak. Ticaret yarışması bittiğinde oynaklığında azalacağını düşünüyorum
ugurum15
Member
**

View Profile
July 25, 2018, 10:29:35 AM

Beklenen boğa piyasasında umarim x10 yapar buradan . Yerde artar benim için. Allah bereket versin. Son alimlarimi yapıp pusuya yattım
  Bundan sonra benim için bekleme süreci başladı. Umarım çok bekletmez
yenerbatmaz
Full Member

View Profile
July 25, 2018, 11:30:43 AM

Beklenen boğa piyasasında umarim x10 yapar buradan . Yerde artar benim için. Allah bereket versin. Son alimlarimi yapıp pusuya yattım
  Bundan sonra benim için bekleme süreci başladı. Umarım çok bekletmez
keşke son alımlarını toptan yapmasaydın uğur bey, zira düşerse yine alttan almak gerekebilir. henüz boğa falan gelmiş değil. ben x10 olmasa da x5 yaparsa öpüp başıma koyarım
mehmet312
Full Member

View Profile
July 25, 2018, 01:17:08 PM

Böyle kötü piyasada çok güzel yükseldi diye düşünüyorum ve fiyatını az çok koruyabilen nadir projelerden, community sağlam güzel şeyler yapabilcek kapasitesi de var, görcez bakalım nasıl bişey olcanı.
devotional
Member
**

View Profile
July 25, 2018, 03:26:34 PM

su boga gelse guzel seyler olacak da gelmiyor am.ına ko.ydugumunun bogasi ya. bekleye bekleye telef oldu nice koc yigitler.
bychemist32
Member
**

View Profile WWW
July 25, 2018, 07:42:47 PM

Hydro gelecekte iost tarzı bir coin olur.Şimdi 100 satoshi civarlarında gezer.Ara ara pump yapar,ara sıra çakılır.Ancak adminleri çok sağlam çalışıyor bu projenin.Twitter kanalından takip ettiğime göre oldukça başarılı işler alıyorlar.İlerde çok değerlenecek bir alt coin bence..

▔▔▔▔▔
muteahhit
Member
**

Merit: 20

View Profile
July 25, 2018, 07:52:16 PM

ileride çok daha değerleneceğini düşüntüğüm bir token. Karşısına çıkabilecek en büyük problem bir anda pump yemesi veya geniş çaplı bir hack saldırısı olur. Pundix vakası gibi. Yoksa ekip çalışıyor.
bmgs
Member
**

Merit: 15

View Profile
July 25, 2018, 07:59:46 PM

Hydro gelecekte x2 veya x3 yapabilir. Ama muhemelen sonrasında /4 veya /5 yaparak şimdiki değerinin de altına inecektir. O nedenle dikkatli olmakta fayda var.
turkmachiavelli
Full Member

View Profile
July 25, 2018, 08:07:14 PM

Piyasa bitcoin ile alt-coin arasında zıt hareketlerde ilerliyor ve bu süreçte biraz aha sabrederek gelecekte gelecek bir yükselme ile güzel paralar kazanılabilir.

ethereumcu
Full Member

Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
July 25, 2018, 09:53:56 PM

valla bir çok kişi yükseliş bekliyor, bana kalırsa bence de yükselecek çünkü sağlam bir proje söz konusu burada

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
July 25, 2018, 09:56:20 PM

hydrodan benim beklentim yüksek, uzun süredir araştırdığım bir koindi zaten, emeklilik fonuna eklenecek koinler arasında
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
July 26, 2018, 07:12:22 AM

Bunlar ico yaptılar mı yaptılarsa ico fiyatı neydi ki insanlar karda? şimdi 94 sat görünüyor fiyatı, adeti de bir hayli fazla tekrar bir yükseliş olur mu sizce?

icosu olmadı. Yazılımcı olan, githup hesabı bulunanlara bir kısmı airdrop ile dağıtıldı. 222,222 adet. Bir ara 3500$ a kadar cıktı.

devotional
Member
**

View Profile
July 30, 2018, 02:08:07 PM

hydro son 1 haftada bir kez daha cok pis dustu. girmek isteyenler için bence iyi fırsat yarattı. bir kez daha boyle dusmus ve gene 100 üstüne cıkmıstı kısa surede. 90 100 lerden girmektense girecekler girsin 60 sat su anda.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
July 30, 2018, 02:53:05 PM

İyi çakılmış ama bu fiyatlar bile yüksek şu anda.30-40 sat civarı ili 15 gün önce.Elinde yüklü bulunduranlar istediği an çıkartıp istediği an indiriyorlar.Dikkatli olmak lazım.Piyasa karışık üç beş sermayeyi de balinalara kaptırmamak lazım.
yusufmirza
Member
**

View Profile
July 30, 2018, 09:40:43 PM

Dump pump coinine çevirdiler.Yüksekten girerseniz muhtemelen elinizde patlayabilir.Dip seviyeleri kollayıp alım yapmak en güzeli.Bir anda çok kötü terste bırakabiliyor.İleride ne olur bilinmez ama piyasa bu halde iken hiçbir altcoin güven vermiyor.
yenerbatmaz
Full Member

View Profile
July 30, 2018, 11:26:10 PM

gelecekte ne olu bilemem ama fiyat 120 iken epey shillediler, millet 100 ve üzeri aldı şu an fiyat 50-60. o yüzden uçacak kaçacak laflarından ziyade kendi araştırmanızı yapın
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
July 31, 2018, 12:52:22 AM

adetli paralar insanları çok ürkütüyor ama  bir yandan da fiyat ve potansiyeli insanları cezbediyor. çok az bir miktar daha aldım bekliyorum bakalım ne  olacak.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
OrtaDirek
Full Member

View Profile
July 31, 2018, 05:36:26 AM

havadan gelen hydro mu direk sattım anasını satayım hiç düşünmedim bile, ertesi gün baktığımda -%30 gördüm tekrar almayı düşünmedim, dünde bir bakayım dedim ve -%60 gördüm hydro hiç satılırmı diyenlere selam olsun..
AxuProject
Jr. Member
*

View Profile
July 31, 2018, 05:39:24 AM

havadan geleni kaçırmışız ama şuan alım yapmak sıkıntılı gibi duruyor daha köklü şeylere yatırım yapmanızı öneririm

█≣≣≣   SECURIX   ≣≣≣█
▐▃    NEXT GENERATION OF CRYPTO MINING    ▃▌
http://www.securix.io/
ugurum15
Member
**

View Profile
July 31, 2018, 06:56:24 AM

havadan gelen hydro mu direk sattım anasını satayım hiç düşünmedim bile, ertesi gün baktığımda -%30 gördüm tekrar almayı düşünmedim, dünde bir bakayım dedim ve -%60 gördüm hydro hiç satılırmı diyenlere selam olsun..

Hemen yapmışsaydin oradan hydro deyince aklıma senin postların geliyor dostum. Ne yalan söyleyeyim. Hydro iyi bir proje ben azar azar fırsat buldukça alıyorum. Boğa gelirse ciddi patlama bekliyorum.
Sekon
Full Member

View Profile
July 31, 2018, 07:51:53 AM

Ekip ve proje iyi güzel bir artış sağladılar zaten Ico dakilere bountysine girenlere airdropa katılanlara güzel para verdiler bundan sonra artışı bence markete bağlı olacaktır.
devotional
Member
**

View Profile
July 31, 2018, 08:44:43 AM

gece hydro 30 sat diye bildirim geldi coinmarketapp uygulamsından şimdi de 99 sat gösteriyor ama borsada gozukmuyor o fiyatlar. herhalde sistem karıstı. en dusuk 58 en yuksek 77 diyor borsa 24 saat için.
hasyurt
Full Member

View Profile
July 31, 2018, 09:08:03 AM

Umarım dump pump coinine dönmez. Yaklaşık 1 saat önce baktım. 85 iken biraz önce baktım 60 olmus. Proje iyi güzel diyoruz ama indirip çıkartan bir grup mu var anlamadım. Bu kadar sert aşağı yukarı hareket etmesi mantıklı değil bence
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
July 31, 2018, 10:04:00 AM

Umarım yatırım yapanları üzmez. Çok fazla post var. Yatırımcısı çok fazla gibi . Airdroptanda millete iyi miktar dagitmislar. Beklenti çok yüksek. Ekibi beğenen çok kişi var. Ayrıca güvenlikle ilgili projeleri tutarsa (2fa) çok iyi yerlere gelebilir
CooperCloud
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
July 31, 2018, 10:09:30 AM

Evet iyi yükselme gosterdi fakat herkese de iyi dağıtıldı bana kalırsa o kadar bekleme kendini riske atma derim.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
July 31, 2018, 10:33:58 AM

Bu coin fos coin bir şey cıkmaz

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
July 31, 2018, 10:54:27 AM

Çokça konuşulan bir token ama geleceğinin var olup olmadığını söylenennlerin icraata geçip geçmediğini gördükten sonra söyleyebiliriz. Yine de bir miktar alınıp kenara koyulabilir diye düşünüyorum.

[https://tokensale.w12.io/]
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
July 31, 2018, 07:23:39 PM

Bu konuda zaman ne gösterir bilinmez. Karı alıp cebine koyanlarda haklı, benim gibi bekletenlerde haklı. Şuanda 65 sat civarında seyrediyor. Düşedebilir, çıkadabilir. Bir kaç borsada ticaret yarışması var, TD bankın açıklaması gecikti vs. Her an herşey olabilir. Ama ben yinede en az 1 yıl bekleteceğim. Daha öncede dediğim gibi kendim yatırım yapmadım. Sadece airdroptan gelen var. Bakalım zaman ne gösterecek..
adamdamdandusen
Member
**

View Profile
August 01, 2018, 07:23:56 AM

hydro'nun da hype'ı bitti şu an bu piyasadan sağ çıkabilirse bi ihtimal gelecekte bir şey yapabilir diyelim onuda pek beklenti yapmamak lazım. hangi ico, token neyi başarmış ki bu başarsın.
devotional
Member
**

View Profile
August 01, 2018, 08:38:49 AM

60 65 lerde tutunması guzel daha fazla dusmedikçe buralar guzel. daha önceki dususunde 40lara kadar dusmustu diye hatırlıyorum.   
concons31
Newbie
*

Activity: 85

View Profile
August 01, 2018, 10:32:45 AM

Neden böyle düşündüğünüzü merak etmedim değil ,  bende katılmayı düşünüyordum onun için soruyorum ?
ugurum15
Member
**

View Profile
August 01, 2018, 12:10:20 PM

Neden böyle düşündüğünüzü merak etmedim değil ,  bende katılmayı düşünüyordum onun için soruyorum ?

O arkadaşı pek ciddiye almana  gerek yok. Eski adı Carolina bilmem ne idi. Ref kasacagim derken forumdan atıldı. Yine Carolina diye bir isim ile gelmiş. Nerede abuk sabuk konu varsa açar. Ya da saçma yorum varsa bam diye yapar. Sen kendi araştırmani yap. Bu demek değil ki hydro yu hemen al. Bak incele aklına yatarsa alırsın almazsin. Ben uzun vade tutmak için aldım. Kenara koydum bekliyorum.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
August 01, 2018, 12:55:10 PM

beklentiler yüksek ama yüksek hacimli işlem görecek borsaya girmeli. Bence bilinirliği düşük olması sebebi ile istenilen noktaya gelememektedir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
August 01, 2018, 03:42:51 PM

coinexde ilaç olamadı hydro ya daha büyük bir borsaya girmesi lazım.
devotional
Member
**

View Profile
August 01, 2018, 04:30:43 PM

o kadar bok pusur koin binance'tayken hydro gibi catir catir urunler cikaran bor proje nerelerde surunuyor. binance bunlari da para istemeden sokuver . kazanan sen olursun karsim.
devotional
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 12:33:38 PM

hydro 30 günde 30 partner acıklıyor. bazı koinleri satıp iyice hydroya gececegim fiyat da dusukken.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 07, 2018, 12:50:17 PM

bu airdropa çöp gözüyle bakıyordum çünkü çoğu az miktar dağıtacağını söyleyen airdroplar bile sözlerinde durmazken buna hiç güvenemedim yoksa iyi para vermiş.
Stabilitelim
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 02:01:04 PM

yalnız sağlam falan diyoruz ama kendini aşağı iyi saldı 1-2 hafta içinde 140 lardan 50 lere geriledi.Üzdü hydrogen.Oysa piyasada gerçekten bir ürünü olan ender projelerden trilyon dolarlık bankalar ile anlaşıyor ama fiyata yansımıyor çok ilginç
ugurum15
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 02:05:15 PM

yalnız sağlam falan diyoruz ama kendini aşağı iyi saldı 1-2 hafta içinde 140 lardan 50 lere geriledi.Üzdü hydrogen.Oysa piyasada gerçekten bir ürünü olan ender projelerden trilyon dolarlık bankalar ile anlaşıyor ama fiyata yansımıyor çok ilginç

Satanların çoğu eline airdrop olarak geçenler. Yatırım için alanlar buralardan satmaz. Zaten boğa piyasasına girmeden iyi yerlere gelmesi zor gibi gözüküyor. Bir önceki boğanın yıldızı gvt olmuştu bu boğanın da hydro olur inşallah. Yeni çıkan tokenler içinden
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
August 07, 2018, 02:25:55 PM

Valla bende cok merak ediyorum.  Arzi yuksek olmasa kesinlikle alacagim bir coin fakat toplam dolasim fazla.  Pump dump cok kolay oluyor onun icin.

Mavilcposeti
Full Member

View Profile
August 07, 2018, 02:40:27 PM

ya dolaşımda olan miktrar çok çok yüksek.istedikleri gibi yönlendiriyorlar bu hydroyu.yoksa bende almayı düşünüyorum bu hydroyu ama almayacağım.adeti az olsaydı ne olurdu.
helevela
Member
**

Activity: 224

View Profile
August 07, 2018, 02:53:20 PM

bu hydroya yakın takip yapmak lazım forumda sürekli adını gördüğümüz airdrop falan iyice dağıtıp güven sağlamış bir coin elbet iyi şeyler yapacaktır.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
August 07, 2018, 03:43:32 PM

Hydro da gelecekte sevindirir gibi görünüyor ama ne kadar gelecekte ne kadar sonra Allah bilir. Projeleri çok uzun ve daha yolun başındalar.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
August 07, 2018, 03:47:25 PM

Piyasanın belirsizliği yüzünden hangi altcoinin ne yönde hareket edeceğini kestirmek gerçekten çok zor.
Hep diyorum üzmeyecek kadar miktar ile yatırım yapılmalı. Hiçbir coine gönül bağlamak, büyük umutlar içine girmek doğru değil.

Altların canı çıktı, daha da çıkacak gibi.. Bizim haydar ne yapar belli değil.

unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127

View Profile WWW
August 07, 2018, 03:49:07 PM

Şuan için yapacağını yaptı bence uzun bir süre olgunlaşıp adını kalıcı yapıcaktır bana göre.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
mustafayasinsenturk
Full Member

View Profile
August 07, 2018, 03:59:20 PM

hydro mayıs ve  haziran ayında güzel kazandırdı. suan için alım yapılırmı güzel analiz etmek lazım. ben fazla arastırmadım son zamanlarda hydro yu. aırdrobuna nasıl girmedim ben diyorum hala bi pişmanlık var. arkadaş söylemişti birde katıl diyee.
ugurum15
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 04:21:26 PM

Fırsat buldukça bende akım yapıyorum. Bugün 54 lere kadar inmiş fırsatım olursa yine alacağım. Mew cüzdana çekip bekliyorum. Umarım ciddi yerlere gelir. Dediklerine göre birsuru anlaşma yapmış. Projesi çok iyi deniliyor. Riske girip yatırım yapmaya değer bence
kayiboyu
Member
**

$CYBERCASH METAVERSE

View Profile
August 07, 2018, 06:12:10 PM

bu hydroyu yakından takip ediyorum güzel işler çıkaracağından eminim onun dışında birkaç sağlam coin daha takip ettik mi işimiz tamamdır.

aryayagmur2017
Newbie
*

Activity: 62

View Profile
August 07, 2018, 06:22:14 PM

Bütün alt coin ler boğa sorununda çıkacaktır ama hydro iyi bir projeye benziyor takip etmekte fayda var. Özellikle binance de listelendiği zaman uçacaktık
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
August 07, 2018, 07:05:14 PM

valla koin arzı çok yüksek hydro da, biraz bence token yakımı tarzı şeyler yapmaları lazım ki biraz fiyat toparlasın
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
August 07, 2018, 07:41:58 PM

valla koin arzı çok yüksek hydro da, biraz bence token yakımı tarzı şeyler yapmaları lazım ki biraz fiyat toparlasın

Valla ekibin planlarında token burn gibi bir şeyler varmış.
Bunu acilen gündemlerine almaları gerek.
Kaçtır aynı şey oluyor kısa sürelerde yukarılara gelip tekrar delice düşmesi hoş değil.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 07:43:49 PM

Hydro ile balinalar çok güzel oynuyor.Bunu önlemenin yolu yeni büyük borsalara girmesi.Yoksa dump pump coini olmaktan öteye pek geçemez.Coin kimdeyse indirir çıkarır.Ne kadar fazla yaygınlaştırılırsa o kadar fazla sağlıklı bir büyüme olur.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 07, 2018, 09:34:46 PM

Hydro beklenilen açıklamalar yapılmadı. Şuan bekliyoruz. Bazı müşterilerinin resmi olarak açıklama yapmasını. Bu açıklamalar yapılmayınca da balinalar istedikleri gibi oynuyorlar. Umarım en kısa zamanda açıklamalar peş peşe gelir de hep birlikte kazanırız.
BigRasputin
Sr. Member

Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
August 07, 2018, 11:34:32 PM

Miktarı yüksek fiyatı düşük coinler elinde parası olan sabırlı insanların en sevdiği coin tipi, bir sat fark ile alıp satıyorlar. Ne zaman sıkılırsa bırakıyor.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
jobstrua
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
August 22, 2018, 12:58:24 PM

biraz hydro vardı sattım gitti keşke elimde tutsaydım şimdi pişmanım..
bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
August 22, 2018, 02:49:13 PM

Yapacağını yaptı zaten,  bence ralli başlayınca bu da diğerleri gibi uçar sonrasında düzeltme gelir,  bir süre düşüşten sonra kendi değerini bulup yoluna devam eder,  şu düşüş döneminde uygun bir aralıkta parça parça alınabili
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
August 27, 2018, 07:39:44 PM

Ekip ve proje iyi güzel bir artış sağladılar zaten Ico dakilere bountysine girenlere airdropa katılanlara güzel para verdiler bundan sonra artışı bence markete bağlı olacaktır.

Airdroptan kazananların çoğu elinden çıkardı. Bir ara iyi para etti.

gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
August 27, 2018, 08:23:06 PM

hydro geleceği parlak coinlerden biri zamanında gerekli takibi ve ilgiyi göstermiş birileri iyi kazançlar elde ettiler bu coinden şimdi de tren kaçmış görünmüyor.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 27, 2018, 08:53:30 PM

airdrop olarak katılanlar ve ico bakımından iyi kazananlar hydroya çok güvenmekte ben katllmadığım halde güven besliyorum ileride hydronun adını çok duyacağız.
HCRT
Full Member

View Profile
August 27, 2018, 09:19:29 PM

Hydro’yu kime sorsam beğeniyor beğenmeyen önermeyen kimseyi duymadım cidden yatırımcısına zamanında iyi kazandırdı da

stil3tto
Jr. Member
*

View Profile
August 28, 2018, 08:10:38 AM

Hydro’yu kime sorsam beğeniyor beğenmeyen önermeyen kimseyi duymadım cidden yatırımcısına zamanında iyi kazandırdı da

Hydro'yu burada neden beğeniyorlar bilmiyorum. Ben beraber çalıştığım bir yazılım firmasına önerdim incelemesi için. Onlar da bu tür bişey aradıklarını ve yapısını gayet beğendiklerini söylediler. O günden sonra güvenim daha da arttı Hydrogen platforma...
akgandalf
Member
**

Activity: 812

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
August 28, 2018, 08:36:25 AM

Hydro'yu burada neden beğeniyorlar bilmiyorum. Ben beraber çalıştığım bir yazılım firmasına önerdim incelemesi için. Onlar da bu tür bişey aradıklarını ve yapısını gayet beğendiklerini söylediler. O günden sonra güvenim daha da arttı Hydrogen platforma...

Bende sizin ne anlatmak istediğinizi anlamadım doğrusu? 

asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
August 28, 2018, 09:14:44 AM

cardano nasıl bitcoinle paralel yükseliş ve düşüş yapıyorsa hydro için de bu özellik var mı arayın. sapma olsa bile benzer korelasyon varsa duruma göre bakılır. ama hızlı yükselen, hızlı düşen bir kripto. bitwhite vardı geçmişte sürünüyor fiyatı. inş sonu bunun gibi olmaz.
WaDa
Sr. Member

View Profile
August 28, 2018, 10:03:15 AM

Yatırımcısı'da iyi kazandı bountye katılıp airdroptan nasibini alanlar da iyi kazandı bence artık havası söndü airdrop'a da katılmadım yatırımda yapmadım o yüzden kırgınım  Grin
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 28, 2018, 02:26:57 PM

Piyasada hakkında kötü konuşan bir kimse yok.  Bu piyasada yatırımcıyı bırakın müşteri bulmak bile çok zorken adamların hali hazırda müşterileri var. Şu sıralar yatay seyrediyor. 40 satoshi civarı. Yarına ne olur bilinmez ama umud vaadeden coinlerden birisi. Eğer adamlar düşüncelerini gerçekleştirebilirlerse fiyatının çok yükseleceğini düşünüyorum. yatırım tavsiyesi değildir.
bychemist32
Member
**

View Profile WWW
August 28, 2018, 03:58:33 PM

Şu an 40-50 satoshi civarlarında geziyor.Ancak çok yakında 1000 satoshi seviyelerini test edeceğini düşünüyorum.Ekip çok çyi Hydro’da.Birçok borsada da piyasada.Benim için çok ucuz buralar.

▔▔▔▔▔
jasernity
Jr. Member
*

View Profile WWW
August 28, 2018, 04:02:00 PM

airdropu kazançlı çıkan nadir kriptolardan. borsada katlanması ile airdrop ile hiç olmadığı kadar kazananlar oldu. hani önüne gelen her airdroba katılasan böyle nadir olanları yakalarsın ama işte çok zaman lazım. günde 10'larcası çıkıyor. Hydro hacimi yok olup gitmezse geleceği var. ama sonuçta altcoin.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
August 29, 2018, 05:56:13 PM

Coin yakma muhabbeti geçmişti bir ara. Bilgisi olan var mı son durum nedir?

Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092

View Profile WWW
August 29, 2018, 06:21:05 PM

Şu proje airdrop değilde ciddi ciddi ico yapsaydı çok daha güzel olurdu.Hayır ucuzdan bile verseler içim yanmazdı ama yüzbinlerce tokeni bedavadan dağıttılar millete.İstedese o yükselme potansiyelini o yüzden yakalayamıyor sanırım.ÜZÜCÜ

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
devotional
Member
**

View Profile
August 31, 2018, 08:30:26 AM

Bitrex'de listelendi ve yüzde 50 deger kazandı. Yakında Binance falan da gelir. Boğa sezonunda 10 cent olması olası ama boga sezonunun geleceği yok.
hisarardi
Member
**

View Profile
August 31, 2018, 08:32:06 AM

Bitrex'de listelendi ve yüzde 50 deger kazandı. Yakında Binance falan da gelir. Boğa sezonunda 10 cent olması olası ama boga sezonunun geleceği yok.

Bende diyordum dün ne olduda ciddi artış gösterdi diye. Arkadaşın verdiği habere göre bitrexte listelenmiş. Gayet güzel bir haber. Bir iki borsaya daha girse güzel olacak. Proje ve ekip çok iyi. Üstüne birde boğa gelirse süper olur

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
August 31, 2018, 07:25:55 PM

Okex borsası şu an için telegram gruplarından anket yapıyor. SilentNotary 1. sırada. Hydroya oy vermek isteyenler varsa https://t.me/okexofficial_en gruplarına girip pin mesaja tıklayıp oylama katılabilirler.

bigbooss
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
September 03, 2018, 11:48:34 AM

Bugün biraz olsun çıkışa başladı dediim gibi gelecekte boğa zamanı daha güzel yükselişler görebiliriz diye düşünüyorum düşük SAT olduğu için al SAT ile güzel kazançlar verebilir paranın bir kısmı ile al SAT yapılabilir
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
September 03, 2018, 12:29:17 PM

Size içerden gizli bilgi vereyim boğada marketcap 1.5milyar$ olacak demedi demeyin. Şimdiden yerinizi alın.

devotional
Member
**

View Profile
September 03, 2018, 02:29:24 PM

Size içerden gizli bilgi vereyim boğada marketcap 1.5milyar$ olacak demedi demeyin. Şimdiden yerinizi alın.

iceriden derken? nasil girdin iceriye? ayrica bu 1 hydro kac cente denk geliyeah senin dedigin.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
September 03, 2018, 03:01:13 PM

iceriden derken? nasil girdin iceriye? ayrica bu 1 hydro kac cente denk geliyeah senin dedigin.

artısı gördünüzmü 87 sat oldu. Haber veriyorum binance yolda  Tongue Cool Cool Cool bu fiyatları bir daha göremeyeceksiniz.

Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 03, 2018, 06:13:59 PM

artısı gördünüzmü 87 sat oldu. Haber veriyorum binance yolda  Tongue Cool Cool Cool bu fiyatları bir daha göremeyeceksiniz.

Binanceye girmesi zor gibi. Öyle bir şey olursa bizim haydar roketler.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 03, 2018, 06:59:25 PM

Uzun vadede iş yapabilir. Bence nerelere geleceğini görmek için bir boğa girmesi lazim. Doge yi götürdüler belli bir yere kadar holo şuan için gidiyor sonra npxs ve ondan sonra bence hydro da uçabilir.
Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
September 03, 2018, 07:40:28 PM

Hydro iyi yerlere gelebilecek bence AirDrop’undan da sağlam para kazanan arkadaşlar olmuş sanırım bizim kaçırdığımız biz fırsattı bir daha da böyle bir fırsat gelmez bence
ElmasKafa
Member
**

View Profile
September 03, 2018, 09:37:59 PM

Bana kalırsa hydro beklentilerin üstüne çıkamayacak yani burada yaptığınız şeylerin çok abartı olduğunu düşünüyorum
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 12, 2018, 06:23:45 PM

Hydro'nun bu haftaki güncellemesi

Announcements
1. We are pleased to announce TD Bank Group as a new Hydrogen client! TD serves more than 25 Million customers, and has over $1.3 trillion CDN in assets. They have a long-term license to the entire Hydrogen Platform. See our blog for more details.

2. Seventy-Five million Wordpress sites can now be secured by Raindrop 2FA thanks to the WordPress plugin created by Hydrogen community dev Alwin!

3. Our Co-Founder Mike appeared on Cheddar’s Crypto Craze show to talk about Hydrogen and how we are fast becoming the financial platform standard of the Web 3.0. It was taped live from the NYSE trading floor!

4. Hydrogen is a finalist for another award! This time, it is the India FinTech Awards 2018. Members of the Hydrogen community will be in Mumbai in November for the ceremony.

Translate ile çevirisi:
Duyurular
1. TD Bank Group'u yeni bir Hidrojen müşterisi olarak duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz! TD, 25 Milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor ve varlıklarda 1.3 trilyon dolarlık CDN'ye sahip. Tüm Hidrojen Platformuna uzun vadeli bir lisansa sahipler. Daha fazla bilgi için blogumuza bakın.

2. Hidrojen topluluğu dev Alwin tarafından oluşturulan WordPress eklentisi sayesinde 75 milyon Wordpress sitesi şimdi Raindrop 2FA tarafından güven altına alınabilir!

3. Kurucu Ortakımız Mike, Cheddar’ın Crypto Craze şovunda Hydrogen hakkında konuşmak ve hızlı bir şekilde Web 3.0'ın finansal platform standardı haline gelmek hakkında konuştuk. NYSE işlem katından canlı olarak bantlandı!

4. Hidrojen başka bir ödül için finalist! Bu kez, Hindistan FinTech Ödülleri 2018'dir. Hidrojen topluluğunun üyeleri tören için Kasım ayında Mumbai'de olacak.

TD bank hakkında açıklama linki:
https://medium.com/hydrogen-api/introducing-new-hydrogen-platform-client-td-bank-group-d06b48a3b97d
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 12, 2018, 06:33:05 PM
Last edit: September 12, 2018, 07:52:45 PM by Sakaleyn_40

TD bank ile olan anlaşmaları ve wordpress için hazırlanmış 2fa eklentisi çok iyi gelişmeler. Ne yazık ki piyasa sisli.
Ekip gerçekten takdiri hak ediyor.

Bu arada yeni bir borsada daha listelendi!
https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.BTC-HYDRO

Jhonkar
Member
**

Activity: 522

View Profile
September 12, 2018, 07:25:16 PM

airdropta bol keseden dağıtmış olmalarıyla kimine göre pump dump koini olduğunu düşündürmüştü ama ekip düzgün çalışınca kalitesi ortaya çıkıyor, umarım piyasalar düzeldiğinde hakettiği yere gelir bir an önce.
ysakay
Sr. Member

View Profile
September 12, 2018, 10:57:27 PM

Sanırım bu kadar faal çalışan başka bir ekip daha yoktur piyasada.
khasank
Sr. Member

Merit: 281

View Profile
September 12, 2018, 11:07:16 PM

Kaç oldu sayamadım. Sürekli dump - pump oluyor. Ekip haberleri dump dan sonra yapıyor olabilir. Bir miktar yükseldikten sonra yine düşmeye başlıyor token. Değerlendirebilen için iyi getirisi olabilir. Şahsen yaptığı iş ile hiç ilgilenmiyorum.
Rdu
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 13, 2018, 09:20:42 AM

Bazen beklenenin çok altında düşüş de olabilir. Buna şaşırmamak lazım. Zaten hep yükselecek olsa herkes yatırım yaparda. Bu işin de en önemli risk tarafı bu. Önemli olan kısa vadedeki ani yükselişleri yakalayabilmek, bunu yakalarsanız güzel paralar kazanılabilir ama her durumda sabırlı olmakta fayda var

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
cybernetik7
Sr. Member

View Profile
September 13, 2018, 01:12:45 PM

Hydro'ya yatırım yaptım elbette uzun vade düşünerek, şahsen beklentim büyük ama bu işlerde hiç belli olmuyor her şeyi zaman gösterecek.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 13, 2018, 07:31:41 PM

TD bank ile olan anlaşmaları ve wordpress için hazırlanmış 2fa eklentisi çok iyi gelişmeler. Ne yazık ki piyasa sisli.
Ekip gerçekten takdiri hak ediyor.

Bu arada yeni bir borsada daha listelendi!
https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.BTC-HYDRO

Hocam bunları yazmayı unutmuştum. verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

Kaç oldu sayamadım. Sürekli dump - pump oluyor. Ekip haberleri dump dan sonra yapıyor olabilir. Bir miktar yükseldikten sonra yine düşmeye başlıyor token. Değerlendirebilen için iyi getirisi olabilir. Şahsen yaptığı iş ile hiç ilgilenmiyorum.

Kesinlikle haklısınız oldukça fazla dump ve pump oldu. Ama piyasada bu şekilde olmayan coin varmı? Birde bana göre şuandaki düşüşlere göre iyi dayandı. Olur ya bir boğa gelirse bu coinin iş yapacağını düşünüyorum.
Diyelim ki boğa gelmedi, o zamanda uzun vadede TD bank gibi müşterileri çoğaldıkça fiyatı değerlenecektir. Sonuçta TD bank ile yapılan anlaşma bu coinin uzun soluklu oldğunu ve çöp olmayacağını gösteriyor. Ekibi hemen dağıtıp kaçamazlar. Yine TD bank referansı bir çok kapıyı da açacaktır. 
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 13, 2018, 07:42:20 PM

Hydro iyi ve güven veren bir ekibin projesiydi. İyi bir boğa sezonuna denk gelirse çok kazandırabilir.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 17, 2018, 08:32:02 AM

50-60 sat aralığında git gel yapıyor. Sürekli takip ediyorum 50 sattan aşağıya inmiyor. Piyasa düzelirse yatırımcısına kazandırma olasılığı yüksek..

Stabilitelim
Member
**

View Profile
September 17, 2018, 11:02:45 AM

Hydro.. bu piyasada teknolojilerin , pump coinlerinim önüne geçtiği zaman parlayacaktır.Bunun için zaman gerekli.Gereken altyapıyı oluşturabilmek için bu çok önemli.Piyasa regüle edilirse elinizin altında en az bi 50-100k hydro olsun.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
September 17, 2018, 06:38:41 PM

Elimde bir miktar Hydro tutuyorum bu sebeble takip ettiğim bir proje. Şuanda piyasanın çok kötü olmasından dolayı beklenen sıçramayı yapamıyor. Boğa geldiğinde güzel bir sıçrama bekliyorum
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 17, 2018, 07:51:38 PM

Elimde bir miktar Hydro tutuyorum bu sebeble takip ettiğim bir proje. Şuanda piyasanın çok kötü olmasından dolayı beklenen sıçramayı yapamıyor. Boğa geldiğinde güzel bir sıçrama bekliyorum

Boğa gelsin veya gelmesin hocam. Bu hydro mutlaka patlama yapacağına inanıyorum. Td Bank ile yapılan anlaşmadan sonra ekip Td bankta başarı gösterirse hydroya ciddi kapılar açılacaktır. 3/5 yılda sonra ciddi yerlere gelecektir.
OrtaDirek
Full Member

View Profile
September 17, 2018, 07:52:43 PM

Gol Olur..
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 17, 2018, 08:17:37 PM

konu başından itibaren bir kaç sayfa okudum hocam da şimdi bakıyorum takım genel anlamda bir şeyler yapmış. mayıs ayında 100 sattan bahsetmişiniz şu an 60 sat%40 lık bir kayıp  fena da değil..

https://coinmarketcap.com/currencies/hydrogen/#markets  borsalara da bakınca hepsi önemli ve büyükler. iyi yerlere gelebilir. yatırım yapılabilecek bir coine benziyor. rastgele. Smiley
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770

View Profile
September 17, 2018, 08:26:22 PM

ekip sanki bütün açıklamaları token değer kaybettiğinde yapıyor ve fiyatın yükselmesini sağlıyor. bir süre böyle takılıp aşağılara inmeye başlayınca yeni bir haber geliyor ve tekrar yükseliyor. başından beri takip eden birisi elindekini sayı olarak çok güzel çoğaltabilirdi.
adamdamdandusen
Member
**

View Profile
September 18, 2018, 10:53:15 AM

hydro güzel bir jeton gelecekte iş yapacaktır boğa piyasası lazım ekip arkasında durursa zamanla güzel yerlere geleceğini düşünüyorum şahsen.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 18, 2018, 10:55:34 AM

ekibini takip etmek lazım sürekli güncellemeler yapan projesini geliştiren kutup ayısı piyasası düzeldiği zaman iş yapar gibime geliyor hele bir de sağlam yatırımcı buldukları zaman yürür gider o yüzden ben gelecek vaad eden bi koinden kar elde edilse bile %100 çıkmayı doğru görmüyorum
devotional
Member
**

View Profile
September 24, 2018, 11:58:15 PM

50 nin altina dusmez dediydim dusmus napalim oiyasa cok kotu amk bogasi godot u beklerkene dondu is
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 25, 2018, 07:20:37 AM

Piyasa o kadar dumanlıyken bile belli satlar arasında git geller yapıyor. Boğa geldiği zaman neler yapar tahmin edemiyorum.
Takipteyim.

Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 25, 2018, 10:34:47 AM

Herkes airdrop u paylaşıldığında scam dedi ama içeriğini özelliklerini kimse incelemedi. Bence hydro gelecekte 100 e katlayacak olan projelerden biri kesinlikle.
WhiteArmy
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 25, 2018, 11:13:28 AM

Airdropuna katılamadığım için çok pişman olmuştum.Github hesabını açma üşengeçliği yüzünden güzelim 222K HYDRO kaybettik.
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
September 25, 2018, 01:53:14 PM

Adminlere soruyon 2025 de yükselir diyorlar uzun vadeymiş o zamana kadar ben kule diker üstüne golf sahası yaparım

Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 26, 2018, 09:17:30 AM

Airdropuna katılamadığım için çok pişman olmuştum.Github hesabını açma üşengeçliği yüzünden güzelim 222K HYDRO kaybettik.

2015 yılından önce açılmış github hesabı olanlar katılabildi. Bu şarttan dolayı bir çok kişi katılamadı diye biliyorum. Katılanların sayısı pek az. Github hesabı olanların çoğunluğu da yazılımcı, tasarımcı kişilerdi. Yıllar önce 2015 yılında açılmış bir hesabım vardı ve bu sayede katılmıştım.

devotional
Member
**

View Profile
September 26, 2018, 11:59:55 AM

yüzde 30 artmıs. pazarlama ve iletişim için de adam aldılar. 48 satlara girmişken daha cok girmek aklımdaydı usendim para gondermeye falan 2 gunde yuzde 30 almak vardı. hep bu usengeclik amk
phoneiX
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 26, 2018, 12:07:25 PM

Nasdaq tarafından yayılan haber sebebiyle yakın bir zamanda pump yiyebilir.Ama tahminimce tekrar geri dönüş yapar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
September 26, 2018, 12:13:45 PM

Uzun vadeli yatırım olarak ciddi düşünülmesi gereken bir proje, satın almak için tavsiye veremem. Ama halen araştırmamış olanlar için bu başlık ile gündeme gelmesi iyi oldu. Bu günlerde yükseliş yaşadı biraz geri gelebilir, acele alım yapmadan bu projeye alıcı gözle bakılmalı diye düşünüyorum.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 26, 2018, 12:36:13 PM

Hydro snowflake adında bir uygulama duyurdu. Kısaca dijital kimlik protokolü diyorlar. Dünyanın her yerinde tek bir dijital kimlik.
İngilizcem olmadığı için çok fazla anlayamadım ama haberiniz olsun istedim

Detaylı bilgi için: https://medium.com/hydrogen-api/snowflake-identity-protocol-and-the-hydro-dapp-store-61d8fadcce0f
Buda video linki: https://www.youtube.com/watch?v=lOpF_BC5gvY
mahoni2100
Member
**

Activity: 504

View Profile
September 26, 2018, 02:57:31 PM

Eğer takımı güzel bir çalışma ortaya çıkarırsa ve personeller tarafından proje geliştirilmeye devam edilirse ileride güzel olur.

hasyurt
Full Member

View Profile
September 26, 2018, 03:02:25 PM

Ben projeye güvendiğim için 50 den yine aldım. Kendimce elimde ki miktarı arttırdım. Olursa olur olmazsa olmaz sabır ile bekliyorum. Toplam miktarı bu projeye göre çok değil bence. Xrp ve xlm bile nerelerde. Umarım çok iyi yerlere gelir
bychemist32
Member
**

View Profile WWW
September 26, 2018, 05:36:08 PM

Hydo benim için hem uzun vade hemde tradelşk bir token.50 satoshi civarlarında dolaşırsa hiçbir zaman kaçırmıyorum,stok yapıyorum.Hacim azaldığı an patlama yapan bir coin.Keşfedilmeyen bir kaynak bence

▔▔▔▔▔
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 26, 2018, 05:46:54 PM
Last edit: September 27, 2018, 03:38:22 PM by Sacred

Keşke buradaki arkadaşlar o büyük yükselişte eldekileri satıp düşüşü bekleseydi. Hydro proje olarak umut verici. Vur kaç tokenlerinden değil muhakkak değerlenecek fakat 100 satsları geçtiği dönemde daha da yükselir demeyerek, ayıda olduğumuzu düşünerek satıp alttan alarak eldeki miktarı çoğaltsanız tadından yenmezdi. Yine de uzun vade için şuan yatırım yapılacak en önemli projelerden.
polat90
Sr. Member

Merit: 280

View Profile WWW
September 26, 2018, 06:00:31 PM

bugün sabah coinmarketcapte %225 artmış görünüyordu tren kaçırmışız dedim ama şimdi baktığımda yine 0,01 cent.zamanında airdrobuna girenler güzel kazanmıştı hatta bizim bi arkadaş baya iyi para etmesine rağmen satmamıştı o zamanlar daha uçacak diye.malesef piyasadaki herşey gibi buda düştü
devotional
Member
**

View Profile
September 26, 2018, 06:53:38 PM

bugün sabah coinmarketcapte %225 artmış görünüyordu tren kaçırmışız dedim ama şimdi baktığımda yine 0,01 cent.zamanında airdrobuna girenler güzel kazanmıştı hatta bizim bi arkadaş baya iyi para etmesine rağmen satmamıştı o zamanlar daha uçacak diye.malesef piyasadaki herşey gibi buda düştü

coinmarketcap hatali hydro konusunda. oyle bir artis yok. coingeckoya bakiyorum hydro icin. supply 6 milyar olarka duzeltilecekmis bu arada o da yanlismis bazi yerlerde.
Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
September 26, 2018, 10:36:09 PM

Eski haline göre çok ucuz fiyatta olduğu için yatırım yaptım, maalesef piyasa projenin kalitesine falan bakmıyor tutturabildiğini yükseltiyor, bu projeden kazanmak için bekleteceğim.
yusufmirza
Member
**

View Profile
September 26, 2018, 10:55:44 PM

Hydro çok fomoya girdi.Yükselti sonra balinalar bir satış yaptı dibi gördü.Nerede ne zaman ne yapacağı belli olmuyor.Dip seviyeler bulunursa bir şans denenebilir.Tepede almak şu an riskli gibi gözüküyor.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 27, 2018, 06:29:51 AM

Bir ara 200 satlara kadar yaklaştı. Uzun soluklu bir proje. Ekibin yaptığı anlaşmalar gereği projenin gitgide değerleneceği ortada.
Forumda takipçisi oldukça fazla bir altcoin.

Bu trende kaçtı dedirtecek token cinslerinden... 2018 sonu 2019 başı bir çok kişiyi ihyâ edebilir.. Şahsi fikrim..

depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294

View Profile
September 27, 2018, 06:41:15 AM

bunun fiyatı çok yüksek 11 milyar tokenin 3 milyarı dolaşımda adamlar geri kalanıda piyasaya sürerse işler tersine döner çok tehlikeli bence.
carlzec
Full Member

View Profile
September 27, 2018, 08:41:25 AM

HYDRO ICO fiyatına göre muazzam bir yükseliş kaydetti ama şu anki seviyeler yatırım için çok da uygun görülmüyor önceden alıp elinde tutanlar ya da airdroptan geleni tutanlar acayip şekilde kazanç elde ettiler ama yatırım için biraz daha düşmesi beklenebilir.
henrybek3
Full Member

View Profile
September 27, 2018, 11:05:20 AM

Hocam bu piyasada tek bir coine takılmamak gerek, evet zamanında yatırımcılarına iyi para kazandırdı ama boğa gelmedikçe çok da ümitlenmemek gerekiyor bence biraz daha sabredip ona göre hareket edilmeli.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 27, 2018, 06:33:32 PM

HYDRO ICO fiyatına göre muazzam bir yükseliş kaydetti ama şu anki seviyeler yatırım için çok da uygun görülmüyor önceden alıp elinde tutanlar ya da airdroptan geleni tutanlar acayip şekilde kazanç elde ettiler ama yatırım için biraz daha düşmesi beklenebilir.

ICO fiyatı derken? Hydronun icosu olmadı ki. Github hesabını bağlayan yazılımcılara bir miktarı airdrop olarak dağıtıldı. Icosu olsaydı şu an ki fiyatındann katbekat değerli oılurdu.

Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
September 27, 2018, 06:47:27 PM

bunun fiyatı çok yüksek 11 milyar tokenin 3 milyarı dolaşımda adamlar geri kalanıda piyasaya sürerse işler tersine döner çok tehlikeli bence.

Hydro token’ın dolaşımdaki miktarı 7.78 milyar adettir. CMC nin manipülasyon yaptığını bilmeyen yok.
Şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim: https://medium.com/@talhaaltinkaya/total-supply-circulating-supply-ve-hydrogen-%C3%B6rne%C4%9Finde-coinmarketcap-manip%C3%BClasyonu-e4aa7935b58e

Toplam ve dolaşımdaki adet sayısı: https://www.coingecko.com/tr/fiyat_tablolar%C4%B1/hydro/usd

zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
September 27, 2018, 07:18:46 PM

ICO fiyatı derken? Hydronun icosu olmadı ki. Github hesabını bağlayan yazılımcılara bir miktarı airdrop olarak dağıtıldı. Icosu olsaydı şu an ki fiyatındann katbekat değerli oılurdu.

Aynen hocam. Ico yapmadıkları için bu halde olduğunu düşünüyorum. Adamlar neden ico yapmadıklarınıda anlayamadım bir türlü ama neyse.
Şu an ki piyasada yine bir çok coine göre iyi dayandı. Hydrodan ümitliyim ama bakalım neler yaşayacağız.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092

View Profile WWW
September 27, 2018, 07:33:15 PM

Hydro artar abi.Airdrop ile falan dağıtıldı ama belli yani adamlar harıl harıl çalışıyorlar artar iyi yerlerede gelir hatta ripple steallar gibi sağlam konumada girer.marketcap ilk 10 hayal değil hydro için 1 senesi var.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
September 27, 2018, 10:26:47 PM

Hydro ekibi cidden çok çalışıyor ama bu airdroplar beni korkutuyor çok dağıttı bu airdrop işinde bu hydro ama belli olmaz ne olacağı ekip bu özveriyle devam ederse yükselmeye devam eder
talhaaltinkaya
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 7

View Profile
September 28, 2018, 08:57:17 AM

Hydro herhangi bir ICO yapmadı. Yukarıda da başka bir arkadaş sağ olsun konuyla ilgili makaleyi paylaşmış. Aslında 7.78 milyar total supply var fakat CMC inatla güncelleme yapmıyor. Hatta bu konu BNB'nin de başına geldi ve CZ "çalıyı dolanarak" bunu aşacaklarını söyledi. Ekip ve bizler 4. çeyrekte özellikle anlaşmalara, marketing'e ve sales'e  daha fazla önem vereceğiz ve bunun için çalışıyoruz. Bu anlamda son günlerde kripto piyasasında Hydro ile ilgili olarak yapılan haberleri önemli buluyoruz.

https://twitter.com/Cointelegraph/status/1045359959356174336

https://twitter.com/bitcoinsguide/status/1045402593881665536
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
October 02, 2018, 06:16:40 AM

Hydro herhangi bir ICO yapmadı. Yukarıda da başka bir arkadaş sağ olsun konuyla ilgili makaleyi paylaşmış. Aslında 7.78 milyar total supply var fakat CMC inatla güncelleme yapmıyor. Hatta bu konu BNB'nin de başına geldi ve CZ "çalıyı dolanarak" bunu aşacaklarını söyledi. Ekip ve bizler 4. çeyrekte özellikle anlaşmalara, marketing'e ve sales'e  daha fazla önem vereceğiz ve bunun için çalışıyoruz. Bu anlamda son günlerde kripto piyasasında Hydro ile ilgili olarak yapılan haberleri önemli buluyoruz.

https://twitter.com/Cointelegraph/status/1045359959356174336

https://twitter.com/bitcoinsguide/status/1045402593881665536

Icosu olmamasına rağmen güzel borsalara girdi. Daha büyük borsaalara da girecektir umarım.
Son günlerde yükselişine devam ediyor. Bu projeden beklentimiz büyük.

zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 02, 2018, 03:42:35 PM

Hydro ERC725 ittifakına katılmış bulunmaktadır. İşte yaptıkları açıklama:

We have joined the ERC 725 alliance! We intend to support as many blockchain identity protocols as possible and joining the alliance will benefit us tremendously! To find out more about the alliance, head over to the site: https://erc725alliance.org/

Translate çevirisi
ERC 725 ittifağına katıldık! Mümkün olduğunca çok sayıda blockchain kimlik protokolünü desteklemeyi ve ittifakın katılmasının bize müthiş fayda sağlayacağını düşünüyoruz! İttifak hakkında daha fazla bilgi edinmek için siteye gidin: https://erc725alliance.org/

Bunlar güzel haberler. Smiley
sgi02
Sr. Member

Activity: 542

View Profile
October 02, 2018, 04:20:22 PM

Bir taraftan güzel haberler gelmekte iken Hydro da fiyatta bir şeyler yapmaya çalışılıyor. Şahsen ufak ufak topluyorum ekip acaip, bu proje bu seviyelerde kalamaz bence.
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
October 02, 2018, 04:25:48 PM

Adını en çok  duyduğum projelerden biri . Proje ve ekip gerçekten sağlam . Airdroplarından da baya kaldıran arkadaşlarım vardı.Kitlesi büyümeye devam edeceğine inanıyorum.Boşlukta olmadığım için değerlendiremedim ancak fırsat kolluyorum diyebilirim.
freim
Member
**

View Profile
October 02, 2018, 04:37:12 PM

açıkcası ben hiç bir şey beklemiyorum. çünkü bu hydro çok fazla göz önüne geldi bu tarz coinler sonradan bi cacık çıkmıyo bende zaten airdropuna girememiştim Smiley
Carolina34
Jr. Member
*

View Profile
October 02, 2018, 04:50:51 PM

açıkcası ben hiç bir şey beklemiyorum. çünkü bu hydro çok fazla göz önüne geldi bu tarz coinler sonradan bi cacık çıkmıyo bende zaten airdropuna girememiştim Smiley

%90 yatırımcısı türk sanırım

bychemist32
Member
**

View Profile WWW
October 02, 2018, 07:14:41 PM

Hydro benim en favori coinim.İleride bir 1000 satoshi  civarlarına geleceğini düşünüyorum. Şuan 60 70 civarlarında. Bence bedava. Geleceği olan bir kripto para bence

▔▔▔▔▔
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 03, 2018, 11:03:01 AM

%90 yatırımcısı türk sanırım

Tam olarak bilemiyorum ama Türklerden çok az yatırımcısı var. Gruplarını incelediğimde daha çok yabancılar alım yapıyor. Gelecekte ne olur bilemem ama ekibin çalışması, yaptıkları işlere ve anlaşmalara göre  çok rahat 1000 satoshinin üzerine çıkabileceğini tahmin ediyorum. Tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 03, 2018, 11:26:34 AM

hydro yapacağı hype'ı yaptı kimine kazandırdı kimine her zaman ki piyasa kuralları, tersten sapladı. bitcoin'e sağlam bir boğa gelmeden hiç bir altcoin'e yatırım yapmak mantıklı değil bence.
karma580
Member
**

View Profile
October 03, 2018, 11:33:33 AM

eğer sadece airdrop ile oluşan hava ile para topladılarsa bi cacık olacağını sanmıyorum ama ico da düzenledilerse o zaman işler değişebilir projesi de güzel duruyordu ..piyasa toparlanırsa ki zannetmiyorum ama o zaman göreceğz  Cheesy
hasyurt
Full Member

View Profile
October 03, 2018, 03:11:56 PM

Bütün paramı 4 e bölüp yatırdım aslan payinida hydro ya verdim. Kalanı xsn, pundix ve holo da . Eğer olurda çok terste kalırsam bana giren İstanbul'a 4.köprü olur  Cheesy
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
October 04, 2018, 06:32:53 AM

Şimdiki fiyatı sudan ucuz denecek kadar az bana göre. 2019 ve ilerisi için uzun vadede kazandıracak bir yatırım olarak görüyorum.

zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 01, 2018, 09:54:47 AM

Artık Hydro'nun Türkçe telegram grubu da var.
Tam olarak resmi olmasa da DA üyelerinden Talha Altınkaya'nın kurduğu grupta, hydro hakkındaki tüm haberleri Türkçe olarak alabilirsiniz. @projecthydroturkey
Ayrıca fiyat tartışmalarının yer aldığı ingilizce yayın yapan başka bir grup: @hydrosupportersgroup
Hydro'nun resmi telegram grubu ise: @projecthydro
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
November 01, 2018, 10:03:21 AM

Airdroptan güzel kazandırarak gönülleri feth etmeyi başardı.Total supply miktarı hakikaten çok , az olsaydı daha iyi olurdu.Hem de HYDRO gelecekte güzel yerlere gele bilir , amma ne kadar beklememiz lazım olduğunu bilemeyiz.Roadmap'te ilk adımları atıyorlar , gidecekleri proje yolu uzun ve yeni adımlıyorlar.

<I'm Designer from Turkey>
Assado
Jr. Member
*

Activity: 89

View Profile
November 01, 2018, 10:16:12 AM

Airdroptan 222.222 tane göndermişlerdi 10 bin tl de bozdurmuştum. Çok pişmanım keşke hiç bozdurmasaydımda bekleseydim bi kaç yıl daha. şimdi almak isterdim lakin o kadar param bulunmuyor. hafızamdan silmek istiyorum. sattıgım icin pişmanımmm Smiley

♣   ALIVE CASINO  ▶ ALIVEPLAYCASINO.COM   ♣
THE FIRST  ONLINE CASINO PLATFORM TO COMBINE
VIRTUAL REALITY WITH BLOCKCHAIN TECHNOLOGY
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 01, 2018, 06:47:46 PM

Lokalde çok fazla parlatılan koin/tokenkara dikkat edilmeli. Zamanında wavesi göklere yükselten bu forumdaki ahali artık yüzüne bakmıyor wavesin, aynı durum hydroda da yaşanabilir.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
cemetin54
Member
**

View Profile
November 01, 2018, 08:09:56 PM

Çok iyi yükseliş gelecektir bundan emiinim sağlam bir coin hydro girdiği borsalarda çok iyiler şuanlık 15milyon marketcap olması çok düşük bu coin için ileride iş yapacak coinlerden bir tanesi
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
November 01, 2018, 08:21:56 PM

Airdrop'tan gelmedi ama kesinlikle geleceğin en çok konuşulan coinlerinden biri olacak. Projeleri gerçekten heyecan verici.
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
November 02, 2018, 09:30:56 AM

Proje cok basarili olacagi kesinde piyasanin buna ne kadar sabir gosterecegi onemli olan.  Elinde tutan kazanacakta ne kadar tutan kazanacak asil soru bu.  Binance filan kesin zaten oradan yana sikinti yokta,  proje genis olcekte oldugu icin ilerlemesi zaman aliyor.

urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446

CAT.EX Exchange

View Profile
November 02, 2018, 10:08:18 AM

Hydro gelecekte xrp olur, https://bitcointalk.org/index.php?topic=5061442.0 şu konuya ithafen yazıyorum  Grin ya arkadaşlar bırakın hayal dünyasında yaşamayı gerçek dünyaya dönün please please ya bir kaç x yaptı diye xrp mi olacak daha bunun r si var p si var  Grin anlayana

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
November 03, 2018, 04:35:35 PM

Bildiğim kadarıyla hydronun özelliklerinin muazzam olduğu söyleniyor ilk başlarsa 222222 token dağıtırken scam dendi ama herkesi şaşırttı hydro ve inanışmaz değerlere yğkseldi gelecektede değerini 10 x yapacağını düşünüyorum ben
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 07, 2018, 10:23:25 AM

İşte yeni bir anlaşma daha.
Hydrogen ile Queen City Fintech Partnerliği

QC Fintech Hakkında:
Queen City Fintech, erken aşama startup’ların dünya çapındaki mentorlara, sermayeye ve önde gelen finansal hizmet organizasyonlarına erişimini sağlayan lider bir fintech hızlandırıcısıdır; küresel bankacılık merkezinin kalbinde yer alır, Charlotte, NC.

QC Fintech’in Partnerleri:
Program, Bank of America, BB&T, Synchrony, Ally, Womble Bond Dickinson, North Highland, Wells Fargo, Oracle, EY, LPL Financial, AIG, Barings, Cherry Bekaert, AvidXchange, Zenmonics, Aflac, American Airlines, Extended Stay America, Levvel, Citizens Bank, Cognizant, ve CliftonLarsonAllen da dahil olmak üzere dünyadaki her bir fintech hızlandırıcısının en büyük sponsor ağı tarafından yürütülür.

janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
November 07, 2018, 12:27:35 PM

aslında kripto para dünyasındaki çoğu kişi fintech nedir bilmiyor. fintech özellikle finans sistemi için çok hayati önem taşıyor, kripto camiasını fintech ile buluşturan en güzel projelerden birisi hydro. hydronun bir şekilde piyasaya tutunacağına inancım tam.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 07, 2018, 02:35:21 PM

Hydro son günlerde o kadar çok konuşuluyor ve o kadar çok karşıma çıkıyor ki hakkında pek olumlu düşünemiyorum. Yüksek talep nedeni ile fiyatın şiştiği gerçeğini de düşünmek gerekirse bu kripto para ile ticaret yapan arkadaşların çok dikkatli olması gerekiyor. Tabii ki boğa dönemi geldiği zaman daha üst noktaları test edecektir fakat burada unutmamamız gereken nokta içerisinde bulunduğumuz ayı dönemidir. Bu dönem içerisinde yapılabilecek hatalı yatırım çok kötü sonuçlar doğurabilir ve yatırımcıların ciddi zarar etmesine sebep olabilir.
ugurum15
Member
**

View Profile
November 07, 2018, 02:53:40 PM

Hydro son günlerde o kadar çok konuşuluyor ve o kadar çok karşıma çıkıyor ki hakkında pek olumlu düşünemiyorum. Yüksek talep nedeni ile fiyatın şiştiği gerçeğini de düşünmek gerekirse bu kripto para ile ticaret yapan arkadaşların çok dikkatli olması gerekiyor. Tabii ki boğa dönemi geldiği zaman daha üst noktaları test edecektir fakat burada unutmamamız gereken nokta içerisinde bulunduğumuz ayı dönemidir. Bu dönem içerisinde yapılabilecek hatalı yatırım çok kötü sonuçlar doğurabilir ve yatırımcıların ciddi zarar etmesine sebep olabilir.

Dediklerinde haklısın hocam hangi coin ya da token çok konusulursa sıkıntı çıkıyor ama hydro gayet güzel bir proje. Bende kaybedince üzülmeyeceğim  miktarı yatırdım cüzdana attım beklemedeyim. Alım yerim 50 sats. Nasip kısmet artik
cannbola
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 07, 2018, 04:27:10 PM

herkesin inanılmaz derecede beklentili olduğu bir proje hydro. umarım yatırımcısını üzmez ilerleyen süreçte. belli ki ekip de başarılı bir şekilde ilerliyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 07, 2018, 07:45:43 PM

Bu projenin gerçek bir ürünü var. Şuan firmalarla yapılan anlaşmalar ileriye dönük çok iyi işler çıkaracağını gösteriyor. Ki Td Bank bile projenin kısa vadeli olmadığının göstergesi. Çok konuşulması ise hacim konusunda ciddi artışlar göstermesine delalet ediyor.
Tabi ki söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Bende kendi adıma kaybettiğimde üzülmeyecek kadar yatırım yaptım. Tüm arkadaşlara da kaybettiklerinde üzülmeyecek kadar yatırım yapmalarını tavsiye ediyorum. Yarına ne olur kimse bilemez.
blogmanya
Member
**

GR

View Profile WWW
November 17, 2018, 06:22:07 PM

Hydro gelecekte iyi olacak birkac coinden bir tanesi.  Buyuk borsalara tek tek giriyor zaten.  Ama bizim millet yukselince almayi sever,  onun icin simdi almayin sakin,  yukselince alin emi.

Rdu
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 17, 2018, 06:24:33 PM

Kısa zamanda güzel sıçrama yapmış ama her coin böyle yükselmiyor malesef, hatta bazıları beklenenin de çok üzerinde, umuyoruz ki diğer coinler de kısa zamanda yükselişe geçer ve mutlu edecek haberler ile yeni yıla gireriz ama son zamanlarda hep düşüş yaşadık ve bir müddet daha böyle gidecek gibi görünüyor.

coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
November 17, 2018, 06:28:23 PM

Gelecekte ne olacağını kestirebilsek arsa, tarla ne varsa satar Hydro'ya gireriz; fakat ne olur bilemiyoruz.

Yükselişi iyi gözüküyor ama bu konuda istikrarlı şekilde devam edecek mi önemli olan nokta o. Bunun için de ekibin üzerine koyarak ilerlemesi gerekiyor. Piyasa şartları da müsaade ederse iyi yerlere gelir mi gelir ama uzun vadeli düşünmediğim için tercih etmezdim.
cabbaraga
Member
**

Activity: 196

View Profile WWW
November 17, 2018, 07:24:01 PM

Hydro için bende çok fazla git gel de kalmıştım sonuç olarak kararsız kalıp vazgeçmiştim.

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
November 17, 2018, 07:27:06 PM

Supply adeti çok fazla.Kimin elinde ne kadar var belli değil.Büyük balinalar nerede tepeden verecekler dump yapacaklar belli değil.Riskli bu tür coinler.Hydro bir hot iki benim için risk taşıyor.Uzak durdum durmaya devam edeceğim gibi.Bir anda terste bırakabilir.PundiX'de olanları biliyorsunuz çoğu kişi terste kaldı.PundiX yine ortada bir ürünü olan ekibi çalışkan bir ekip.Bunlarda o da yok.Tepeyi bekleyip salacaklar gibi.Dikkatli olmakta fayda var.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
November 17, 2018, 08:09:11 PM

Seo'ları yakında 2 ortaklık açıklayacak. Telegram gruplarında yazılanlara bakılırsa dünya çapında tanınan bir teknoloji şirketiymiş.
Piyasa bulanık ve tatsız. Şu durumda fiyata etki yapar mı o da tartışılır.

Şimdi değil ama ilerleyen yıllarda iyi kazandıracağına inanıyorum.

.
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
November 22, 2018, 03:48:32 PM

hydronun gerçek amacı borsalarda listelenip fon toplamaktan ziyade, bir fintech oluşumu olduğu için olabildiğince fazla partner bularak blockchain e gömülü bir  doğrulama/ güvenlik altyapısı oluşturmak.  bunun içinde hem ar-ge hem de   marketing adına ne yapılması gerekiyorsa yapıyorlar, bu yüzden illaki yatırımlık bir coin.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 27, 2018, 07:29:11 PM

Hydroda yeni ve güzel haberler var Smiley

1. Hydro 30 Kasım'da SWFT.pro'da trade edilebilir olacak. Ayrıca SWFT coin, Hydro MFA'yı platformlarını daha güvenli hale getirmek için sistemine engtegre edecek. (Makalenin Türkçesini yarın grupta paylaşacağız)

https://medium.com/hydrocommunity/hydro-goes-live-on-swft-on-the-30th-november-hydro-raindrop-integration-to-follow-96528629ea71

2. Hydro, Cryptofacil borsasında listelendi. Borsa Latin Amerika ve Karayipler borsası olarak çalışacak ve bittrex destekli.

https://en.cryptofacil.com/

3. Yeni partnerleri ilan etmeden ve kırmızı sosyal medya butonuna basmadan önce final onaylamalarını bekliyoruz. Ekipten onay ve bilgi gelir sizlerle paylaşacağız.

4. Hydrogen Topluluk Satış Programı İlan Edildi. İlgili Makale aşağıdan okunabilir.

https://medium.com/hydrogenturkey/hydrogen-toplululuk-satış-programının-hcsp-tanıtılması-ce5ac79ca7e3
Orhans
Member
**

View Profile WWW
November 27, 2018, 07:40:01 PM

Airdroptan millete bir dünya gelmişti bu piyasada hala para ediyorsa elden çıkarsaydınız keşke bu anlaşmaların kralını ripple yaptı ama iki ileri bir geri birşey farkettirmedi henüz.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 03, 2018, 08:29:23 PM

Son anlaşma yaptığı firmayı açıkladılar. Yalnız bu firmadan başka bir büyük firma daha açıklanacakmış. Sabırsızlıkla bekliyorum.
İşte bugün açıklanan firma:

Hydrogen, Google Cloud ile bir ortaklık duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu ortaklık, tüm start-up müşterilerinin Google Cloud Startup Programına erişmek için Hydrogen çözümlerinden yararlanmalarına olanak tanır. Google Cloud’un ekipleri, eğitimi ve topluluğu, ürünlerini hazırlarken ve ölçeklendirirken, erken aşamadaki ekipler için hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor.
https://medium.com/hydrogenturkey/google-cloud-ile-hydrogen-ortakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-2339ec4d3225
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 03, 2018, 09:46:19 PM

Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bir kaç yatırımcı bilgin takip ettiğim kadarıyla bu ara seyirini bozmayacağını ilerleyen zamanlarda ivme kazanarak yükseleceğini düşünüyor.Blog da ne konuşuluyor çok bakmadım ama takip etmek gerekir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 03, 2018, 09:47:00 PM

Airdroptan millete bir dünya gelmişti bu piyasada hala para ediyorsa elden çıkarsaydınız keşke bu anlaşmaların kralını ripple yaptı ama iki ileri bir geri birşey farkettirmedi henüz.

Aslında zamanında Ripple girenler, 3 $ seviyelerini gördüğünde emekliye ayrılacak kadar iyi para kazandılar. Bu piyasada her ne kadar sevilmese de, en somut şekilde gerçek hayatta kullanılan Ripple diyebiliriz. Tabi onlar coin ve teknoloji firmasını ayrı tutuyorlar vs vs ancak yine de bir çabaları var.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 04, 2018, 05:27:54 AM

Gördüğüm kadarıyla performansını katlayarak devam edecek gibi duruyorlar. Ekipleri çok iyi ve gerçekten çalışıyor. Yine de kripto piyasasında iki kere düşünmek lazım. Keşke zamanında 15-20 hesapla airdrobuna katılmış olsaydım, en azından bir kuruş para vermeden rahat rahat beklerdim.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
hisarardi
Member
**

View Profile
December 04, 2018, 05:31:28 AM

Sürekli yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Bir zamanlar xrp nin yaptığı gibi anlaşmalar yapıyor vs. Belki ileride xrp yi geçer ümidiyle aldım bir miktar attım cüzdana bekliyorum umutla

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 04, 2018, 06:59:35 PM

Hydro tutar veya tutmaz onu bilemem. Ama bildiğim ve inandığım, gelecekte ayakta kalacak coinlerden biri. Adamların her işi yasalara uygun, çalışıyorlar ve sürekli kendilerini güncelliyorlar. Ben elimde kaybettiğimde üzülmeyecek kadar tutuyorum. Gelecek bakalım neler getirecek..
Cacabey_40
Sr. Member

View Profile
December 04, 2018, 08:21:02 PM

Hydro tutar veya tutmaz onu bilemem. Ama bildiğim ve inandığım, gelecekte ayakta kalacak coinlerden biri. Adamların her işi yasalara uygun, çalışıyorlar ve sürekli kendilerini güncelliyorlar. Ben elimde kaybettiğimde üzülmeyecek kadar tutuyorum. Gelecek bakalım neler getirecek..
+1

.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 04, 2018, 09:25:05 PM

Hydro sağlam coin arkadaşlar adamlar ciddi emek veriyor Hatta tr grubunda talha diye bir arkadaş var onunda emekleri büyük diyebilirim.Tamam proje iyi ama reklam açısından bu arkadaşı tebrik ederim.türk grubunu iyi kontrol ederek global çapta tanınmasına yardımcı oldu diyebiliriz.
phoneiX
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 05, 2018, 06:36:26 AM

Zamanında airdropuna katılamadığımız için pişman olmuştuk.Çok fazla ödül dağıttıkları için değeri olmaz dedik.Ama ekip resmen ödül olarak dağıtmış.Çok çalışkan bir ekibi var.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 05, 2018, 08:41:38 AM

Pek bir şey olmaz bundan.Her yükseldiğinde satışlar gelecektir Şaşırtabilir mi olabilir bu piyasa da her şey olur.Ama benim beklentim yok gibi.

████████████         AVXChange         ████████████
freim
Member
**

View Profile
December 05, 2018, 09:20:21 AM

valla ben bu projenin airdrobuna katılamadım ondan sonra projeye küstüm bir çok kazanan şuan hala elinde tutuyor diye düşünüyorum yani ne olur düşermi çıkar mı satışlara bağlı gibi.
hasyurt
Full Member

View Profile
December 05, 2018, 09:57:40 AM

Pek bir şey olmaz bundan.Her yükseldiğinde satışlar gelecektir Şaşırtabilir mi olabilir bu piyasa da her şey olur.Ama benim beklentim yok gibi.

Pek birşey olmaz dediğine göre elinde hiç yoktur. Olsaydı mutlaka yükselecek diye beklerdin. Zaten boga sezonu gelmeden gerçek manada yükselme beklemek mümkün değil.
Cacabey_40
Sr. Member

View Profile
December 05, 2018, 10:33:22 AM

Her geçen gün yeni bir ortaklık haberi açıklıyorlar. Büyük ortaklık ise çok yakında açıklanacakmış. Ekip sürekli aktif. Birçok borsaya da giriyorlar.
Gün geçtikçe büyüyen bir proje var. Damla damla büyüyor.
Gel gelelim ki piyasanın tadı hiç yok. Piyasa ne zaman hareketlenirse bizim haydar o zaman alır kafayı gider. Aksi durumda proje ne kadar iyi olursa olsun kriptopara borsalarıyla bağı olduğu için yatırımcısının yüzünü güldürmesi gerekir. Piyasa ortada...

.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 05, 2018, 07:14:35 PM

Arkadaşlar yukarıda da göreceğiniz üzere ABCC borsası ile bir anlaşma imzalandı. 300 KYC'li topluluk üyesi aşağıdaki linkten üye olarak 7000 Hydro Deposit ettiğinde Trade açılacak.

Ayrıca anlaşmanın bir parçası olarak listelemeden sonra Raindrop ve Snowflake dApp'i üzerinde çalışmaya başlanacak.. (LÜTFEN SADECE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ÜYE OLUN)
Üye linki(refsiz) : https://abcc.com/signin#/detail/deposits/hydro

Not:  eskiden kayıt olmuş olan HYDRO kullanıcılarını da ABCC borsası kabul edecek, Sadece o arkadaşların da KYC yapıp Hydro (min 7k) deposit etmeleri yeterli olacak. Yani 1 ay önce üye olduysanız da sayacaklar
janocuk
Jr. Member
*

View Profile
December 05, 2018, 07:59:19 PM

hydro olaya çok uzun vadeli yaklaşan, fintech teknolojisi üstüne çalışan bir proje.  birçok borsada listeleniyor,  hem borsa ağını, hem partner ağını genişletiyor, bir yandan reklamını da iyi yaptılar. mutlaka piyasada kendine yer edinecektir, boğadada holderlarına güzel paralar kazandıracaktır.  takipte olunması gereken projelerden biri.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
December 05, 2018, 10:48:43 PM

HYDRO Google Cloud ile partnerlik acikladi,  bunun daha otesi var mi yatirim yapmak icin.  Kisa surede Google gibi bir sirket ile anlasmak,  onlarin guvenini kazanmak en hafif tabir ile muazzam bir olay. 

Tek diyecegim şey,  simdiden Hydrogen yatirimcisina hayirli olsun,  gule gule harcayin olacaktir. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 28, 2018, 06:15:42 PM

Hydro'nun yeni partnerleri açıklandı. İkisi de oldukça büyük firmalar. IBM ve ORACLE. IBM i herkes biliyor zaten anlatmama gerek yok.
ORACLE ye gelirsek: Microsoft'un ardından dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketidir. 120.000'i aşkın çalışanı,380.000'den fazla müşterisi ile 145 ülkede faaliyet göstermektedir. Veritabanı, uygulama geliştirme araçları, uygulama sunucusu ve de iş uygulamaları alanlarında yazılım çözümleri bulunmaktadır.

Ayrıca Hydro nun 2018 yılı değerlendirme raporu açıklandı. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://medium.com/hydrogenturkey/hydrogen-y%C4%B1la-bir-bak%C4%B1%C5%9F-2e0e76aa3add
Sefatih
Member
**

Activity: 150

The Great Trader

View Profile WWW
December 28, 2018, 06:29:48 PM

Hydro'nun yeni partnerleri açıklandı. İkisi de oldukça büyük firmalar. IBM ve ORACLE. IBM i herkes biliyor zaten anlatmama gerek yok.
ORACLE ye gelirsek: Microsoft'un ardından dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketidir. 120.000'i aşkın çalışanı,380.000'den fazla müşterisi ile 145 ülkede faaliyet göstermektedir. Veritabanı, uygulama geliştirme araçları, uygulama sunucusu ve de iş uygulamaları alanlarında yazılım çözümleri bulunmaktadır.

Ayrıca Hydro nun 2018 yılı değerlendirme raporu açıklandı. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://medium.com/hydrogenturkey/hydrogen-y%C4%B1la-bir-bak%C4%B1%C5%9F-2e0e76aa3add

Ortaklık inşallah boğada açıklanır . Yada resmi twitterlardan açıklanır.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
December 28, 2018, 06:35:23 PM

Eğer ortaklıklar gerçekleşirse iyi değer kazanır gibi duruyor.Tabi haberden çok muhataplarında tutumu önemli.Bir çok coin ortak olduk diyor birileri ile adamların haberi yok.Araştırma iyi yapılırsa ve dipten girilirse ortaklık zamanı iyi kazandırabilir.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 28, 2018, 06:45:47 PM

Ortaklıkları 2018 değerlendirme raporu ilk sayfasında görebilirsiniz. Haritanın hemen üzerinde.  Google Cloud, Oracle, Deloitte, Tecj Mahindra, Capco ve Ibm olarak ilk sayfada yer alıyor. Bence bu tür gelişmeler hemen duyurulmalı ki yatırımcıların kulağına gitsin. Sıcak para kripto sektörüne girdiğinde direk olarak alsınlar.
sanacaks
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 28, 2018, 07:18:11 PM

HYDRO projesi benim çok umutlu olduğum projelerden birisi. Ancak son zamanda gerekli atağı bir türlü yapamadı. Açıklanan ortaklıklar çok iyi ancak bunun yatırımcıya etki etmesi gerekiyor. Şu an için HYDRO'da herhangi bir hareketlenme gözükmüyor. İnşallah 2019 da gerekli atağı yapacak

tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280

View Profile WWW
December 28, 2018, 07:36:11 PM

Hydro'nun çok adı geçti.İş yapar mı yapmaz mı belli değil.Bu anlaşmalar doğruysa iyi iş yapar gibi.Anlaşmalar gerçek çıkmazsa sizlere ömür.Bu piyasa da güven kaybedildiğinde zor geri kazanmak.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
December 28, 2018, 08:05:08 PM

Görseli buraya yapıştırayım. Oracle, Google Cloud ve IBM ile yapılan anlaşma bir satış anlaşması sanırım. Mike bir seferinde grupta bunu açıklamıştı. Onların fintech kataloglarında varız ve elemanları Hydrogen ürünlerini satmak için çalışacak bu iyi bir anlaşma çeşidi demişti.

Görsel ise aşağıda

ahmetcan1
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 28, 2018, 08:12:48 PM

Görseli yapıştırman iyi olmuş.Tabi işin ehli olanlar yorum yapar.Hedeflerine ulaşırsa yürümemesi için bir neden yok.Önümüzdeki günlere bakacağız.Piyasa düzelirse fiyata etkisi olur bu anlaşmaların.

Oracolcoin XOR         
btcmiota
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
December 28, 2018, 09:52:43 PM

11 milyar toplam token var arkadaşlar ne 1 doları 10 doları dalga mı geçiyorsunuz. Herkese airdroptan 222k dağıttılar. Bir süre sonra millet çok kötü taklaya gelebilir dikkat edin derim
Yanlış mantık bence 100,000,000,000XRP var ve 3.5$ gördü.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
December 29, 2018, 11:10:05 AM

Arkadaşalr bildiğiniz üzere HYDRO şıuanda en çok konuşulan projelerden biri. Airdropçulara ve yatırımcısına şuan için iyi kazandırdı.
Bugün itibariyle 100 satoşhinin üzerine çıktı. En az 1 yıl elimde tutmak istediğim bir coindi lakin kıza zamanda bu kadar ani yükselmesi şaşırttı beni.
Kaça kadar yükselebilir, elimdekileri kaçtan satmalıyım veya alıma devam mı etmeliyim vs..
Bu coin hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.  (Fikirleriniz yatırım tavsiyesi olmayıp, tüm kararlarımın sorumluluğu kendime aittir)
Hydro çok sağlam bir projeydi biara herkesin dilindeydi ama sonra ne oldu bilmiyorum, büyük borsalara çıkmaları gerek biraz da fiyatın daha iyi olması için, binanceda falan olmayınca insanların pek de gözünün önünde olmuyorlar. Ama geleceği sağlam olanlardan biri bence de.
cleante
Jr. Member
*

View Profile
December 29, 2018, 12:33:47 PM

Hydro uzun süre boyunca takip ettiğim bir coin artık yavaştan toplamaya başlayacagım uzun vade beklemeyi düşünüyorum.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
August 21, 2019, 07:14:50 PM

İşlem hacminde ilk 5 borsa arasında olan Liquid ile Hydro arasında uluslararası havale ortaklığı gerçekleştirildi.  Birliktelik 700 milyar dolarlık sektörde milyonlarca kişinin ödediği ücretleri büyük ölçüde azaltmayı amaçlamaktadır.

Liquid şu anda JPY, EUR, USD, SGD, HKD ve AUD fiat işlem çiftlerini kullanıcılara sunuyor. Küresel para havaleleri bu çiftler için ortalama %7 iken, Paypal ve TransferWise’ın işlem ücretleri pariteye bağlı olarak %1,75 ila %4,5 arasında değişmektedir. Hydro Pay her biri %0,75 ile %1,5 arasında değişen bu teminatları sunabilecek ve bu sektör liderlerinden 5 kata kadar ve geleneksel banka havalelerinden 9 kata kadar tüketicilerden ve işletmelerden tasarruf sağlayacak.

Detaylı bilgi için : https://medium.com/hydrogenturkey/yeni-hydro-orta%C4%9F%C4%B1n%C4%B1-tan%C4%B1yal%C4%B1m-65702c3acb2
Danslip
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 538

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile WWW
August 22, 2019, 04:25:45 PM

Piyasada çok duyduğum bir isim insanların güvenini kazanmış ve benimde düşünceme göre iyi bir potensiele sahib bir coin. Gelecekde kazandıran bir coin olacağından şüphem yok ama benim tahminimce Hydro uzun zamanlama yapanların tercihi olmalı. Kendini tutması için uzun bir zamana ihtiyacı var, ama kesinlikle buna değer düşüncesindeyim. Bazen kendi üzerinde çalışma bile yapmayan güncellenmese bile başarı elde edilen projeleri görmüşüzdür, ama bu projeye bakınca insanalar durmadan kendi üzerinde işlemler görüyorlar, hiç bir yasa dışıda bir iş görülmemişdir.

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
Stake.com
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██