Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:04:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Hydro Gelecekte Ne Olur?  (Read 3663 times)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 01, 2018, 06:47:46 PM

Lokalde çok fazla parlatılan koin/tokenkara dikkat edilmeli. Zamanında wavesi göklere yükselten bu forumdaki ahali artık yüzüne bakmıyor wavesin, aynı durum hydroda da yaşanabilir.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 01, 2018, 08:09:56 PM

Çok iyi yükseliş gelecektir bundan emiinim sağlam bir coin hydro girdiği borsalarda çok iyiler şuanlık 15milyon marketcap olması çok düşük bu coin için ileride iş yapacak coinlerden bir tanesi
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
November 01, 2018, 08:21:56 PM

Airdrop'tan gelmedi ama kesinlikle geleceğin en çok konuşulan coinlerinden biri olacak. Projeleri gerçekten heyecan verici.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
November 02, 2018, 09:30:56 AM

Proje cok basarili olacagi kesinde piyasanin buna ne kadar sabir gosterecegi onemli olan.  Elinde tutan kazanacakta ne kadar tutan kazanacak asil soru bu.  Binance filan kesin zaten oradan yana sikinti yokta,  proje genis olcekte oldugu icin ilerlemesi zaman aliyor.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
urwhatuknow
Sr. Member

Activity: 446
Merit: 250

CAT.EX Exchange

View Profile
November 02, 2018, 10:08:18 AM

Hydro gelecekte xrp olur, https://bitcointalk.org/index.php?topic=5061442.0 şu konuya ithafen yazıyorum  Grin ya arkadaşlar bırakın hayal dünyasında yaşamayı gerçek dünyaya dönün please please ya bir kaç x yaptı diye xrp mi olacak daha bunun r si var p si var  Grin anlayana

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
November 03, 2018, 04:35:35 PM

Bildiğim kadarıyla hydronun özelliklerinin muazzam olduğu söyleniyor ilk başlarsa 222222 token dağıtırken scam dendi ama herkesi şaşırttı hydro ve inanışmaz değerlere yğkseldi gelecektede değerini 10 x yapacağını düşünüyorum ben
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
November 07, 2018, 10:23:25 AM

İşte yeni bir anlaşma daha.
Hydrogen ile Queen City Fintech Partnerliği

QC Fintech Hakkında:
Queen City Fintech, erken aşama startup’ların dünya çapındaki mentorlara, sermayeye ve önde gelen finansal hizmet organizasyonlarına erişimini sağlayan lider bir fintech hızlandırıcısıdır; küresel bankacılık merkezinin kalbinde yer alır, Charlotte, NC.

QC Fintech’in Partnerleri:
Program, Bank of America, BB&T, Synchrony, Ally, Womble Bond Dickinson, North Highland, Wells Fargo, Oracle, EY, LPL Financial, AIG, Barings, Cherry Bekaert, AvidXchange, Zenmonics, Aflac, American Airlines, Extended Stay America, Levvel, Citizens Bank, Cognizant, ve CliftonLarsonAllen da dahil olmak üzere dünyadaki her bir fintech hızlandırıcısının en büyük sponsor ağı tarafından yürütülür.

janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 07, 2018, 12:27:35 PM

aslında kripto para dünyasındaki çoğu kişi fintech nedir bilmiyor. fintech özellikle finans sistemi için çok hayati önem taşıyor, kripto camiasını fintech ile buluşturan en güzel projelerden birisi hydro. hydronun bir şekilde piyasaya tutunacağına inancım tam.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 07, 2018, 02:35:21 PM

Hydro son günlerde o kadar çok konuşuluyor ve o kadar çok karşıma çıkıyor ki hakkında pek olumlu düşünemiyorum. Yüksek talep nedeni ile fiyatın şiştiği gerçeğini de düşünmek gerekirse bu kripto para ile ticaret yapan arkadaşların çok dikkatli olması gerekiyor. Tabii ki boğa dönemi geldiği zaman daha üst noktaları test edecektir fakat burada unutmamamız gereken nokta içerisinde bulunduğumuz ayı dönemidir. Bu dönem içerisinde yapılabilecek hatalı yatırım çok kötü sonuçlar doğurabilir ve yatırımcıların ciddi zarar etmesine sebep olabilir.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
November 07, 2018, 02:53:40 PM

Hydro son günlerde o kadar çok konuşuluyor ve o kadar çok karşıma çıkıyor ki hakkında pek olumlu düşünemiyorum. Yüksek talep nedeni ile fiyatın şiştiği gerçeğini de düşünmek gerekirse bu kripto para ile ticaret yapan arkadaşların çok dikkatli olması gerekiyor. Tabii ki boğa dönemi geldiği zaman daha üst noktaları test edecektir fakat burada unutmamamız gereken nokta içerisinde bulunduğumuz ayı dönemidir. Bu dönem içerisinde yapılabilecek hatalı yatırım çok kötü sonuçlar doğurabilir ve yatırımcıların ciddi zarar etmesine sebep olabilir.

Dediklerinde haklısın hocam hangi coin ya da token çok konusulursa sıkıntı çıkıyor ama hydro gayet güzel bir proje. Bende kaybedince üzülmeyeceğim  miktarı yatırdım cüzdana attım beklemedeyim. Alım yerim 50 sats. Nasip kısmet artik
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
November 07, 2018, 04:27:10 PM

herkesin inanılmaz derecede beklentili olduğu bir proje hydro. umarım yatırımcısını üzmez ilerleyen süreçte. belli ki ekip de başarılı bir şekilde ilerliyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 07, 2018, 07:45:43 PM

Bu projenin gerçek bir ürünü var. Şuan firmalarla yapılan anlaşmalar ileriye dönük çok iyi işler çıkaracağını gösteriyor. Ki Td Bank bile projenin kısa vadeli olmadığının göstergesi. Çok konuşulması ise hacim konusunda ciddi artışlar göstermesine delalet ediyor.
Tabi ki söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Bende kendi adıma kaybettiğimde üzülmeyecek kadar yatırım yaptım. Tüm arkadaşlara da kaybettiklerinde üzülmeyecek kadar yatırım yapmalarını tavsiye ediyorum. Yarına ne olur kimse bilemez.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
November 17, 2018, 06:22:07 PM

Hydro gelecekte iyi olacak birkac coinden bir tanesi.  Buyuk borsalara tek tek giriyor zaten.  Ama bizim millet yukselince almayi sever,  onun icin simdi almayin sakin,  yukselince alin emi.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 17, 2018, 06:24:33 PM

Kısa zamanda güzel sıçrama yapmış ama her coin böyle yükselmiyor malesef, hatta bazıları beklenenin de çok üzerinde, umuyoruz ki diğer coinler de kısa zamanda yükselişe geçer ve mutlu edecek haberler ile yeni yıla gireriz ama son zamanlarda hep düşüş yaşadık ve bir müddet daha böyle gidecek gibi görünüyor.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
November 17, 2018, 06:28:23 PM

Gelecekte ne olacağını kestirebilsek arsa, tarla ne varsa satar Hydro'ya gireriz; fakat ne olur bilemiyoruz.

Yükselişi iyi gözüküyor ama bu konuda istikrarlı şekilde devam edecek mi önemli olan nokta o. Bunun için de ekibin üzerine koyarak ilerlemesi gerekiyor. Piyasa şartları da müsaade ederse iyi yerlere gelir mi gelir ama uzun vadeli düşünmediğim için tercih etmezdim.
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
November 17, 2018, 07:24:01 PM

Hydro için bende çok fazla git gel de kalmıştım sonuç olarak kararsız kalıp vazgeçmiştim.

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 17, 2018, 07:27:06 PM

Supply adeti çok fazla.Kimin elinde ne kadar var belli değil.Büyük balinalar nerede tepeden verecekler dump yapacaklar belli değil.Riskli bu tür coinler.Hydro bir hot iki benim için risk taşıyor.Uzak durdum durmaya devam edeceğim gibi.Bir anda terste bırakabilir.PundiX'de olanları biliyorsunuz çoğu kişi terste kaldı.PundiX yine ortada bir ürünü olan ekibi çalışkan bir ekip.Bunlarda o da yok.Tepeyi bekleyip salacaklar gibi.Dikkatli olmakta fayda var.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 971
Merit: 292

View Profile
November 17, 2018, 08:09:11 PM

Seo'ları yakında 2 ortaklık açıklayacak. Telegram gruplarında yazılanlara bakılırsa dünya çapında tanınan bir teknoloji şirketiymiş.
Piyasa bulanık ve tatsız. Şu durumda fiyata etki yapar mı o da tartışılır.

Şimdi değil ama ilerleyen yıllarda iyi kazandıracağına inanıyorum.

.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
November 22, 2018, 03:48:32 PM

hydronun gerçek amacı borsalarda listelenip fon toplamaktan ziyade, bir fintech oluşumu olduğu için olabildiğince fazla partner bularak blockchain e gömülü bir  doğrulama/ güvenlik altyapısı oluşturmak.  bunun içinde hem ar-ge hem de   marketing adına ne yapılması gerekiyorsa yapıyorlar, bu yüzden illaki yatırımlık bir coin.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
November 27, 2018, 07:29:11 PM

Hydroda yeni ve güzel haberler var Smiley

1. Hydro 30 Kasım'da SWFT.pro'da trade edilebilir olacak. Ayrıca SWFT coin, Hydro MFA'yı platformlarını daha güvenli hale getirmek için sistemine engtegre edecek. (Makalenin Türkçesini yarın grupta paylaşacağız)

https://medium.com/hydrocommunity/hydro-goes-live-on-swft-on-the-30th-november-hydro-raindrop-integration-to-follow-96528629ea71

2. Hydro, Cryptofacil borsasında listelendi. Borsa Latin Amerika ve Karayipler borsası olarak çalışacak ve bittrex destekli.

https://en.cryptofacil.com/

3. Yeni partnerleri ilan etmeden ve kırmızı sosyal medya butonuna basmadan önce final onaylamalarını bekliyoruz. Ekipten onay ve bilgi gelir sizlerle paylaşacağız.

4. Hydrogen Topluluk Satış Programı İlan Edildi. İlgili Makale aşağıdan okunabilir.

https://medium.com/hydrogenturkey/hydrogen-toplululuk-satış-programının-hcsp-tanıtılması-ce5ac79ca7e3
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 »  All
  Print  

Jump to: