Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:42:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 »  All
  Print  
Author Topic: Hydro Gelecekte Ne Olur?  (Read 3663 times)
Orhans
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile WWW
November 27, 2018, 07:40:01 PM

Airdroptan millete bir dünya gelmişti bu piyasada hala para ediyorsa elden çıkarsaydınız keşke bu anlaşmaların kralını ripple yaptı ama iki ileri bir geri birşey farkettirmedi henüz.
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
December 03, 2018, 08:29:23 PM

Son anlaşma yaptığı firmayı açıkladılar. Yalnız bu firmadan başka bir büyük firma daha açıklanacakmış. Sabırsızlıkla bekliyorum.
İşte bugün açıklanan firma:

Hydrogen, Google Cloud ile bir ortaklık duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu ortaklık, tüm start-up müşterilerinin Google Cloud Startup Programına erişmek için Hydrogen çözümlerinden yararlanmalarına olanak tanır. Google Cloud’un ekipleri, eğitimi ve topluluğu, ürünlerini hazırlarken ve ölçeklendirirken, erken aşamadaki ekipler için hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor.
https://medium.com/hydrogenturkey/google-cloud-ile-hydrogen-ortakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-2339ec4d3225
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 03, 2018, 09:46:19 PM

Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bir kaç yatırımcı bilgin takip ettiğim kadarıyla bu ara seyirini bozmayacağını ilerleyen zamanlarda ivme kazanarak yükseleceğini düşünüyor.Blog da ne konuşuluyor çok bakmadım ama takip etmek gerekir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 03, 2018, 09:47:00 PM

Airdroptan millete bir dünya gelmişti bu piyasada hala para ediyorsa elden çıkarsaydınız keşke bu anlaşmaların kralını ripple yaptı ama iki ileri bir geri birşey farkettirmedi henüz.

Aslında zamanında Ripple girenler, 3 $ seviyelerini gördüğünde emekliye ayrılacak kadar iyi para kazandılar. Bu piyasada her ne kadar sevilmese de, en somut şekilde gerçek hayatta kullanılan Ripple diyebiliriz. Tabi onlar coin ve teknoloji firmasını ayrı tutuyorlar vs vs ancak yine de bir çabaları var.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 04, 2018, 05:27:54 AM

Gördüğüm kadarıyla performansını katlayarak devam edecek gibi duruyorlar. Ekipleri çok iyi ve gerçekten çalışıyor. Yine de kripto piyasasında iki kere düşünmek lazım. Keşke zamanında 15-20 hesapla airdrobuna katılmış olsaydım, en azından bir kuruş para vermeden rahat rahat beklerdim.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
December 04, 2018, 05:31:28 AM

Sürekli yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Bir zamanlar xrp nin yaptığı gibi anlaşmalar yapıyor vs. Belki ileride xrp yi geçer ümidiyle aldım bir miktar attım cüzdana bekliyorum umutla

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 04, 2018, 06:59:35 PM

Hydro tutar veya tutmaz onu bilemem. Ama bildiğim ve inandığım, gelecekte ayakta kalacak coinlerden biri. Adamların her işi yasalara uygun, çalışıyorlar ve sürekli kendilerini güncelliyorlar. Ben elimde kaybettiğimde üzülmeyecek kadar tutuyorum. Gelecek bakalım neler getirecek..
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
December 04, 2018, 08:21:02 PM

Hydro tutar veya tutmaz onu bilemem. Ama bildiğim ve inandığım, gelecekte ayakta kalacak coinlerden biri. Adamların her işi yasalara uygun, çalışıyorlar ve sürekli kendilerini güncelliyorlar. Ben elimde kaybettiğimde üzülmeyecek kadar tutuyorum. Gelecek bakalım neler getirecek..
+1

.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 04, 2018, 09:25:05 PM

Hydro sağlam coin arkadaşlar adamlar ciddi emek veriyor Hatta tr grubunda talha diye bir arkadaş var onunda emekleri büyük diyebilirim.Tamam proje iyi ama reklam açısından bu arkadaşı tebrik ederim.türk grubunu iyi kontrol ederek global çapta tanınmasına yardımcı oldu diyebiliriz.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
December 05, 2018, 06:36:26 AM

Zamanında airdropuna katılamadığımız için pişman olmuştuk.Çok fazla ödül dağıttıkları için değeri olmaz dedik.Ama ekip resmen ödül olarak dağıtmış.Çok çalışkan bir ekibi var.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
December 05, 2018, 08:41:38 AM

Pek bir şey olmaz bundan.Her yükseldiğinde satışlar gelecektir Şaşırtabilir mi olabilir bu piyasa da her şey olur.Ama benim beklentim yok gibi.

████████████         AVXChange         ████████████
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
December 05, 2018, 09:20:21 AM

valla ben bu projenin airdrobuna katılamadım ondan sonra projeye küstüm bir çok kazanan şuan hala elinde tutuyor diye düşünüyorum yani ne olur düşermi çıkar mı satışlara bağlı gibi.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 05, 2018, 09:57:40 AM

Pek bir şey olmaz bundan.Her yükseldiğinde satışlar gelecektir Şaşırtabilir mi olabilir bu piyasa da her şey olur.Ama benim beklentim yok gibi.

Pek birşey olmaz dediğine göre elinde hiç yoktur. Olsaydı mutlaka yükselecek diye beklerdin. Zaten boga sezonu gelmeden gerçek manada yükselme beklemek mümkün değil.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
December 05, 2018, 10:33:22 AM

Her geçen gün yeni bir ortaklık haberi açıklıyorlar. Büyük ortaklık ise çok yakında açıklanacakmış. Ekip sürekli aktif. Birçok borsaya da giriyorlar.
Gün geçtikçe büyüyen bir proje var. Damla damla büyüyor.
Gel gelelim ki piyasanın tadı hiç yok. Piyasa ne zaman hareketlenirse bizim haydar o zaman alır kafayı gider. Aksi durumda proje ne kadar iyi olursa olsun kriptopara borsalarıyla bağı olduğu için yatırımcısının yüzünü güldürmesi gerekir. Piyasa ortada...

.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 05, 2018, 07:14:35 PM

Arkadaşlar yukarıda da göreceğiniz üzere ABCC borsası ile bir anlaşma imzalandı. 300 KYC'li topluluk üyesi aşağıdaki linkten üye olarak 7000 Hydro Deposit ettiğinde Trade açılacak.

Ayrıca anlaşmanın bir parçası olarak listelemeden sonra Raindrop ve Snowflake dApp'i üzerinde çalışmaya başlanacak.. (LÜTFEN SADECE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ÜYE OLUN)
Üye linki(refsiz) : https://abcc.com/signin#/detail/deposits/hydro

Not:  eskiden kayıt olmuş olan HYDRO kullanıcılarını da ABCC borsası kabul edecek, Sadece o arkadaşların da KYC yapıp Hydro (min 7k) deposit etmeleri yeterli olacak. Yani 1 ay önce üye olduysanız da sayacaklar
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
December 05, 2018, 07:59:19 PM

hydro olaya çok uzun vadeli yaklaşan, fintech teknolojisi üstüne çalışan bir proje.  birçok borsada listeleniyor,  hem borsa ağını, hem partner ağını genişletiyor, bir yandan reklamını da iyi yaptılar. mutlaka piyasada kendine yer edinecektir, boğadada holderlarına güzel paralar kazandıracaktır.  takipte olunması gereken projelerden biri.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
December 05, 2018, 10:48:43 PM

HYDRO Google Cloud ile partnerlik acikladi,  bunun daha otesi var mi yatirim yapmak icin.  Kisa surede Google gibi bir sirket ile anlasmak,  onlarin guvenini kazanmak en hafif tabir ile muazzam bir olay. 

Tek diyecegim şey,  simdiden Hydrogen yatirimcisina hayirli olsun,  gule gule harcayin olacaktir. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 28, 2018, 06:15:42 PM

Hydro'nun yeni partnerleri açıklandı. İkisi de oldukça büyük firmalar. IBM ve ORACLE. IBM i herkes biliyor zaten anlatmama gerek yok.
ORACLE ye gelirsek: Microsoft'un ardından dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketidir. 120.000'i aşkın çalışanı,380.000'den fazla müşterisi ile 145 ülkede faaliyet göstermektedir. Veritabanı, uygulama geliştirme araçları, uygulama sunucusu ve de iş uygulamaları alanlarında yazılım çözümleri bulunmaktadır.

Ayrıca Hydro nun 2018 yılı değerlendirme raporu açıklandı. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://medium.com/hydrogenturkey/hydrogen-y%C4%B1la-bir-bak%C4%B1%C5%9F-2e0e76aa3add
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
December 28, 2018, 06:29:48 PM

Hydro'nun yeni partnerleri açıklandı. İkisi de oldukça büyük firmalar. IBM ve ORACLE. IBM i herkes biliyor zaten anlatmama gerek yok.
ORACLE ye gelirsek: Microsoft'un ardından dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketidir. 120.000'i aşkın çalışanı,380.000'den fazla müşterisi ile 145 ülkede faaliyet göstermektedir. Veritabanı, uygulama geliştirme araçları, uygulama sunucusu ve de iş uygulamaları alanlarında yazılım çözümleri bulunmaktadır.

Ayrıca Hydro nun 2018 yılı değerlendirme raporu açıklandı. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://medium.com/hydrogenturkey/hydrogen-y%C4%B1la-bir-bak%C4%B1%C5%9F-2e0e76aa3add

Ortaklık inşallah boğada açıklanır . Yada resmi twitterlardan açıklanır.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 28, 2018, 06:35:23 PM

Eğer ortaklıklar gerçekleşirse iyi değer kazanır gibi duruyor.Tabi haberden çok muhataplarında tutumu önemli.Bir çok coin ortak olduk diyor birileri ile adamların haberi yok.Araştırma iyi yapılırsa ve dipten girilirse ortaklık zamanı iyi kazandırabilir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 »  All
  Print  

Jump to: