Bitcoin Forum
June 23, 2024, 05:39:19 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: asura coin hakkında ne düşünüyorsunuz icosuna katılmak mantıklı mı?  (Read 1888 times)
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 17, 2018, 01:42:43 PM

Arkadaşlar yeni bir güncelleme bırakıyorum buraya. Asura için yavaş yavaş yeni yatırımlar gelmeye devam ediyor ve proje başarılı bir şekilde tamamlanacak gibi duruyor. Ayrıca bugün Nasdaq üzerinde de Çin şirketleri ile yapılan anlaşmalar hakkında yazı yayınlandı. Bu yazının da yatırımlar için olumlu bir etki edeceğini düşünüyorum. Umarım ICO süreci biter bitmez borsalarda işlem görmeye başlar proje.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 17, 2018, 02:04:42 PM

Arkadaşlar yeni bir güncelleme bırakıyorum buraya. Asura için yavaş yavaş yeni yatırımlar gelmeye devam ediyor ve proje başarılı bir şekilde tamamlanacak gibi duruyor. Ayrıca bugün Nasdaq üzerinde de Çin şirketleri ile yapılan anlaşmalar hakkında yazı yayınlandı. Bu yazının da yatırımlar için olumlu bir etki edeceğini düşünüyorum. Umarım ICO süreci biter bitmez borsalarda işlem görmeye başlar proje.

Bir önceki haber gibi bir etki yaratmadı. Satışlara bakıyorum hala 167 m asa satılmış. Aslında haberden ziyade, yatırımcı bulursa geçen sefer olduğu gibi ICO sürecinde de baya satış yapabilir.

Gerçi ASURA boş bir proje değil. Adamlar gerçekten çabalıyor, biraz reklam konusunda sıkıntı yaşadılar. Forumda imzasını taşıyan bile o kadar az ki.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 17, 2018, 06:37:02 PM

Beyler ıco bitiminden sonra tahminen borsalara ne zaman girer asura bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim ona göre hareket etmeyi düşünüyorum
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 17, 2018, 08:41:16 PM

hocam ben mantıklı görüyorum Asura coini, bana kalırsa oyun projeleri genelde tutuyor
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 17, 2018, 09:04:29 PM

hocam ben mantıklı görüyorum Asura coini, bana kalırsa oyun projeleri genelde tutuyor
u

hangisi tuttu mesela?
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
June 17, 2018, 10:57:53 PM

hocam asura koini genel olarak başarılı buluyorum, takımına göz attım, fena değil, ben kampanyasına katıldım bakalım ne olacak göreceğiz
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
June 18, 2018, 12:19:28 AM

Softcap bile hayaldide gerçek oldu. Nasıl olduysa bu oyun firması 3 yıllık bir anlaşmayla aldı yüklü miktar token. 3 yıl kilitli kalacakmış herhalde aldıkları. Eğer böyle olursa dolaşımda az miktarda ASA olacak buda fiyatın yüksek olmasını sağlar umarım.
90m asa çin firmasına satıldı 3 yıl içerisinde piyasaya yavaş yavaş çıkacak.buda total satıştan 90m az daha az asanın piyasaya girmesi ve çin üzerindeki tanıtım ve ilgi etkili olacak fiyatlanmanın güzel olmasını bekliyorum.ekim ayı içerisinde de şuan ki yatırımları baz aldığımızda 6m gibi bir asa airdrop olarak dağıtılacak yatırımcılara neo başına 500 asa buna ek olarak çinli firma bu %10dan yararlanacak mı bilmiyorum.imzası airdropu sosyal medya kampanyası falan derken 8m-10m arası bir asa dağıtımı olacak ekstra yıl sonuna kadar dolaşımla miktarla birlikte neden olmasın diyorum hedef 0,5$ Cheesy
pharahback
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 12:40:34 AM

Softcap bile hayaldide gerçek oldu. Nasıl olduysa bu oyun firması 3 yıllık bir anlaşmayla aldı yüklü miktar token. 3 yıl kilitli kalacakmış herhalde aldıkları. Eğer böyle olursa dolaşımda az miktarda ASA olacak buda fiyatın yüksek olmasını sağlar umarım.
90m asa çin firmasına satıldı 3 yıl içerisinde piyasaya yavaş yavaş çıkacak.buda total satıştan 90m az daha az asanın piyasaya girmesi ve çin üzerindeki tanıtım ve ilgi etkili olacak fiyatlanmanın güzel olmasını bekliyorum.ekim ayı içerisinde de şuan ki yatırımları baz aldığımızda 6m gibi bir asa airdrop olarak dağıtılacak yatırımcılara neo başına 500 asa buna ek olarak çinli firma bu %10dan yararlanacak mı bilmiyorum.imzası airdropu sosyal medya kampanyası falan derken 8m-10m arası bir asa dağıtımı olacak ekstra yıl sonuna kadar dolaşımla miktarla birlikte neden olmasın diyorum hedef 0,5$ Cheesy

0.5$ olması imkansız gibi hocam ama olursa da tadından yenmez bende bir miktar yatırım yaptım Cheesy
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
June 18, 2018, 02:13:25 PM

0.5 USD zor gibi bir ihtimal fakat bu piyasa içerisinde hiçbir şeye belli olmuyor. Umarım ICO süreci biter bitmez borsalara giriş yapmaya başlayacak ve biz yatırımcıları mutlu edecektir. Şu an için NEP-8 güncellemesi yapılmadıkça Switcheo borsası mümkün değil. O sebeple de içimde ufak da olsa bir kuşku bulunuyor.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 18, 2018, 02:23:55 PM

Asura çok uzundur devam eden bir proje bence çok başarılı olacaktır, isteseler şimdiye kadar 50 kere ico yapabilirlerdi ama yapmadılar ve beklediler. Bence ürünün temel yapı taşlarını bitirmeden çıkmayacaklar
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
June 18, 2018, 03:36:33 PM

Asura çok uzundur devam eden bir proje bence çok başarılı olacaktır, isteseler şimdiye kadar 50 kere ico yapabilirlerdi ama yapmadılar ve beklediler. Bence ürünün temel yapı taşlarını bitirmeden çıkmayacaklar
orta vadede oluşmuş bir proje çok uzun vade demek olmaz şimdi,ürün temek taşı demişken yanlış hatırlamıyorsam çinli ortak ilk turnuvayı da 9 ay sonra yapacak asa ile.
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142
Merit: 1

View Profile
June 19, 2018, 09:57:07 AM

Adamlara gereken yatırımı yapmak istedim ancak herhangi bir geri dönüş yapılmadı adamların formlarını doldurduk beklemedeyiz. ne zaman geri dönerler.
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
June 19, 2018, 05:42:29 PM

güzel bir koine benziyor fakat yakında da inceleme fırsatı bulamadım henüz
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 19, 2018, 05:51:49 PM

Nedense bu ara hiç satış olmuyor, sanırım o ico ekranındaki progressi manuel ilerletiyorlar. Yoksa bu kadar uzun süredir, aynı yerde takılıp kalması pek mantıklı değil.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
June 19, 2018, 06:33:38 PM

böyle bir dandik coin icin bu kadar fazla konusulmasi cok üzücü.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
June 19, 2018, 08:13:26 PM

Nedense bu ara hiç satış olmuyor, sanırım o ico ekranındaki progressi manuel ilerletiyorlar. Yoksa bu kadar uzun süredir, aynı yerde takılıp kalması pek mantıklı değil.

Evet, çubuk manuel olarak ilerliyor o sebeple uzun bir süredir aynı yerde sayıyor. Aşağıda vereceğim tracker linki ile gelen tüm yatırımları takip edebilir ve görebilirsiniz.

https://neotracker.io/address/AJWKoVBnF1nzq8FbMmp9pCcgRcjbvKw68z
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
June 19, 2018, 08:33:29 PM

Evet, çubuk manuel olarak ilerliyor o sebeple uzun bir süredir aynı yerde sayıyor. Aşağıda vereceğim tracker linki ile gelen tüm yatırımları takip edebilir ve görebilirsiniz.

https://neotracker.io/address/AJWKoVBnF1nzq8FbMmp9pCcgRcjbvKw68z
150 200 neoluk toplam yatırım olmuş yakında yansıtırlar o zaman
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 19, 2018, 08:36:04 PM

Yatırımları gösteren bar manuel olarak düzenleniyor ve sık değil. Geç güncellendiği için yatırım almıyor gibi görünüyor.
BitcoinTurk
Hero Member

View Profile
June 20, 2018, 02:51:28 PM

Yatırımları gösteren bar manuel olarak düzenleniyor ve sık değil. Geç güncellendiği için yatırım almıyor gibi görünüyor.

Evet, bu aslında pek iyi bir şey değil. Satış çubuğunu sürekli olarak güncelleyecek bir bot şart ki yatırım yapmak isteyen kullanıcılar ikilemde kalmasın. Şahsen büyük yatırımcılar bu çubuğu gördüğünde ciddi bir yatırım yapmaya çekiniyor diye düşünüyorum.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 20, 2018, 04:33:54 PM

Yani oldusu olacağı bu gibime geliyor ama telegram kanalında habire bir gaz habire bi action. Hayırlısı hold yapıcaz zaten. Hold dışında bşka bir fırsaatta sunmuyor ortam şu aralar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: