Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:44:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: asura coin hakkında ne düşünüyorsunuz icosuna katılmak mantıklı mı?  (Read 1888 times)
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 20, 2018, 04:46:29 PM

Yatırımları gösteren bar manuel olarak düzenleniyor ve sık değil. Geç güncellendiği için yatırım almıyor gibi görünüyor.

Evet, bu aslında pek iyi bir şey değil. Satış çubuğunu sürekli olarak güncelleyecek bir bot şart ki yatırım yapmak isteyen kullanıcılar ikilemde kalmasın. Şahsen büyük yatırımcılar bu çubuğu gördüğünde ciddi bir yatırım yapmaya çekiniyor diye düşünüyorum.

Tamamen katılıyorum hocam, önemli ve diğer icolardan alışkın olduğumuz bir detay.
Son güncelleme ile satılan Asura coin miktarı 171.2 milyon.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 20, 2018, 04:46:55 PM

Yani oldusu olacağı bu gibime geliyor ama telegram kanalında habire bir gaz habire bi action. Hayırlısı hold yapıcaz zaten. Hold dışında bşka bir fırsaatta sunmuyor ortam şu aralar.

Hocam hold hold, dinimiz imanımız gevredi. Şu bir piyasa bir kendine gelse de, bizde elimizdekileri çevirmeye başlasak.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 20, 2018, 07:49:22 PM

Yatırımları gösteren bar manuel olarak düzenleniyor ve sık değil. Geç güncellendiği için yatırım almıyor gibi görünüyor.

Evet, bu aslında pek iyi bir şey değil. Satış çubuğunu sürekli olarak güncelleyecek bir bot şart ki yatırım yapmak isteyen kullanıcılar ikilemde kalmasın. Şahsen büyük yatırımcılar bu çubuğu gördüğünde ciddi bir yatırım yapmaya çekiniyor diye düşünüyorum.

Tamamen katılıyorum hocam, önemli ve diğer icolardan alışkın olduğumuz bir detay.
Son güncelleme ile satılan Asura coin miktarı 171.2 milyon.

Az önce 101 NEO'luk güzel bir satış daha gerçekleşti. Bu miktar yaklaşık 0.5M Asura yapıyor. Ay sonuna kadar bu şekilde birkaç yatırım daha gelir diye düşünüyorum. En azından 250M gibi bir rakama ulaşılması oldukça iyi bir sonuç doğuracaktır.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
June 20, 2018, 08:10:49 PM

Asura oldukca iddiali bir proje fakat bugunlerde icolara yatirim yapmak oldukca riskli. Uzun vadede bilemem ama borsaya ico fiyatiyla giren proje bulmak oldukca zorlasti.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
June 21, 2018, 08:03:39 AM

Telegram gruplarına giriyorum 60k kişi var, tonla yalan dolan user doldurulmuş, kafadan benim için yatırım yapmama sebebidir bu. Onca güzel projede bukadar takipçi yok asura kim ki 60k takipçi oluyor, böyle icolara bakıyosun 10 milyon dolar anca topluyor okadar kişi gerçek olsa 100 milyon dolar toplar.
criptocash
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
June 21, 2018, 08:46:35 AM

Asura çok uzundur devam eden bir proje bence çok başarılı olacaktır, isteseler şimdiye kadar 50 kere ico yapabilirlerdi ama yapmadılar ve beklediler. Bence ürünün temel yapı taşlarını bitirmeden çıkmayacaklar
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
June 21, 2018, 06:06:23 PM

Telegram gruplarına giriyorum 60k kişi var, tonla yalan dolan user doldurulmuş, kafadan benim için yatırım yapmama sebebidir bu. Onca güzel projede bukadar takipçi yok asura kim ki 60k takipçi oluyor, böyle icolara bakıyosun 10 milyon dolar anca topluyor okadar kişi gerçek olsa 100 milyon dolar toplar.
hangi sohbete bakıyorsun acaba benim baktığım telegram kanalında 21k kişi var gerçek sayfa bu.evet bunların bir  çoğu 250 asa için gelenler birazda yatırım yapamayanlar var fakat hiç bir zaman 60k olmadı grup.
wisedeepe
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
June 22, 2018, 02:40:53 AM

3-4 milyon daha satış olmuş iconun bitmesine az kaldı bakalım neler yapabilecekler ico bitiminde switcheoya girerse çok güzel olur
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 22, 2018, 04:30:49 PM

3-4 milyon daha satış olmuş iconun bitmesine az kaldı bakalım neler yapabilecekler ico bitiminde switcheoya girerse çok güzel olur

Ekip beni korkutmaya başladı, bir tane cüzdana göre değişen grafiği anasayfaya eklemek bu kadar mı zor? Bir yazılımcı için bence 1 gün bile sürmez. Ne zaman siteye girip baksam aynı rakam duruyor. Tabi bu şekilde yatırımcıda güvensizlik oluşur. Umarım ICO bittikten sonra da bu tarz amatörlükler yapmazlar.
Crypto Toys
Jr. Member
*

View Profile
June 25, 2018, 08:07:51 PM

100 Neo üzeri yatırıma %10 bonusta son 4 gün. Umarım tekrar büyük bir yatırım gelir. 172m yazan Asa barda güncellenirse iyi olur.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
June 26, 2018, 12:32:00 AM

azıcık takibi bırakıyorsun ve her şey değişiyor.iyi haber var çok tanınan bir dota2(çok fazla kullanıcısı olan bir oyun) oyuncusu ile anlaşma sağladılar koçluk hizmeti reklam,temsilcilik vs vs.can sıkıcı haberler var,ico yatırım adresindeki neolar başka cüzdana taşındı ve ico temmuz sonuna kadar uzatıldı.çok büyük bir fiyasko ve saçmalık.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 26, 2018, 02:11:51 AM

azıcık takibi bırakıyorsun ve her şey değişiyor.iyi haber var çok tanınan bir dota2(çok fazla kullanıcısı olan bir oyun) oyuncusu ile anlaşma sağladılar koçluk hizmeti reklam,temsilcilik vs vs.can sıkıcı haberler var,ico yatırım adresindeki neolar başka cüzdana taşındı ve ico temmuz sonuna kadar uzatıldı.çok büyük bir fiyasko ve saçmalık.

oyuncularla yapılan ortaklıklardan fazla bir şey çıkmaz kanısındayım. başarılı olması için çok daha büyük ortaklıklar lazım.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 26, 2018, 04:26:01 AM

Yatirimci icin degisen pek birsey yok. Exchange listelenme kapali kutu olarak devam ediyor . Suanki kosullarda zaten beklemekten baska birsey söz konusu değildi bu durumda oturun bekleyin iste der gibi olmus
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
June 26, 2018, 04:27:41 AM

Hocam ben başarılı bir proje olarak görüyorum ama borsada ne yapacak buna da bakmak lazım ,
Crypto Toys
Jr. Member
*

View Profile
June 28, 2018, 06:50:30 PM

100 Neo üzeri yatırıma %10 bonusta son 4 gün. Umarım tekrar büyük bir yatırım gelir. 172m yazan Asa barda güncellenirse iyi olur.

Son baktığımdan bu yana 1 milyon civarı yeni token satılmış. Token satışı 173.1 milyona ulaşmış görünüyor.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 28, 2018, 07:04:06 PM

neo bu kadar değer kaybetmişken neo tabanlı tokenların hali ne olur düşünemiyorum bile. acilen nenoun kendine gelmesi lazım fiyat olrak yoksa ekosistem komple çökecek, neo fiyat olarak değerlenmezse bundan sonra çok az neo projesi görürüz bence.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 29, 2018, 12:06:20 AM

Şuan şu piyasada tokenların icolarına katılma eğer proje blockchain ise düşünülebilir gerçi hiç bir icoya katılma blockchainleride görüyoruz alayı loss yazıyor icolara ara verin etherde kalın
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 29, 2018, 10:20:15 AM

ıcoyu 1 ay daha uzatmışlar ne umutlarla girmiştik bu projeye umarım 1 ay içinde iyi bir satış yaparlar da düzgün bir borsaya girerler
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 29, 2018, 11:56:02 AM

bence icosuna girenler güzel kazanacaktır yüksek miktarda para toplayamasalarda ben şahsen bountyden satışları alacağım cünki iş yapabilir ilerleyen zamanlarda.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 29, 2018, 12:16:07 PM

https://www.youtube.com/watch?v=YGvy379ZcSo

Geçmiş olsun arkadaşlar. Artık elimüzü açıp dua etmekten başka yolu görünmüyor Smiley
Muhtemel en iyi tahminim %50 zarar ile açıcaz.
Kar eden tek ekip oldu anlaşılan.

Açıklama videolarında arkada görünen bitli koltuğu görünce anlamalıydık. Ama artık nasip yapacak bir şey yok.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████