Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:12:32 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Emlak Tabanlı Türk Malı Coin  (Read 990 times)
boserobot (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 04:10:46 PM

Arkadaşlar türk malı çok ilginç bir coin buldum. Daha önce hiç ICO ya girmedim. Çok aklımı çeldi bu coin, adamlar garanti yıllık %6 kazançlarını direk token sahiplerine paylaşıyorlar. Bu konuları bilen biri bir bakıp akıl verebilir mi rica etsem ?

https://www.breezecoin.io/

nerden buldun derseniz de haberlerde gördüm : http://www.iha.com.tr/haber-kriptopara-ve-gayrimenkulun-birlestigi-proje-breeze-coin-725324/
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 05:18:39 PM

Emlak ile alakalı geçen sene çok tutan atlant ve propy var. Halleri ortada.
Bu sene 5-10 arası emlak kampanyasına denk geldim, tutan olacak mı merak ediyorum.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 17, 2018, 05:24:49 PM

Bir başka çöp türk projesi. Öyle medyada haber yaptırmakla olmuyor bu işler. Burada konusu bile yok. Bir tek adam akıllı joint ... vardı onlar profesyonel gidiyordu gerisi çöp.

Sizin hesap da çok güven vermiyor newbie ve 4. mesajda bu ICO. Reklam kokusu aldım.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
May 17, 2018, 05:31:02 PM

Tepedeki baba emlak coinleri varken bu çömezlere kim yatırım yapar. Bir taraf koç sabancı bir taraf osman pazarlama :DDD
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
May 17, 2018, 05:45:38 PM

Türk malı ise kaçın abi yok böyle scammer bi millet aq gelen geçen soyma dolandırma peşindeler.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 17, 2018, 05:48:34 PM

Aslında var ya çöp'ü falan geçin bu ico illegal olabilir, bunlar nasıl kazanç falan dağıtacaklar? spk ve sec'e bildirebilirsiniz Cheesy baştan fail yani hiçbir şekilde sermaye dağıtımı falan olamaz.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 17, 2018, 06:00:41 PM

valla bizden de çıka çıka bu çıkardı yani, emlak aşağı emlak yukarı, beton aşağı beton yukarı, bu kadar dar kafalı bir toplum olduk çıktık,  ne teknoloji var ne bir şey var, varsa yoksa emlak alayım emlak sayım, aradan %12 komisyon olayım mis gibi

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
May 17, 2018, 06:09:59 PM

türk projeleri hakkında benim düşüncem çok sabit. değil emlak tabanlı altın tabanlıda olsa beş para etmez. kesin içinde bir yerde bir dolandırıcılık gizlidir.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 17, 2018, 06:19:56 PM

lan turkıye de emlak sektoru mu kaldı ? zaten turkse uzak duruyoruz bız forumcada. emlkak sektoru battı batacak %20 ındırım faizler dustu ulke gıdıyor bırakın uzak durun
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
May 17, 2018, 06:21:50 PM

GAOK Invest Ceo'su Gürkan Akpınar'ın başında olduğu proje. Geçen yıl Abd Florida da Breeze de Mar adında 350 konutluk bir projeye başlamış. Her nedense bu konutları Türkiye'de satmaya çalışmış. Demin google'dan arama yaptım tek kelime ingilizce haber yok, var olan haberlerin hepsi Türkçe ve daha çok reklam kokan haberler. Şimdi ben Almanya doğumlu bir Türküm ve şirketim Amerika'da, ama yaptığım projeleri Türkiye de pazarlıyorum. Aklıma ilk gelen soru, Fadıl sen misin?  Grin
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 17, 2018, 06:31:09 PM

GAOK Invest Ceo'su Gürkan Akpınar'ın başında olduğu proje. Geçen yıl Abd Florida da Breeze de Mar adında 350 konutluk bir projeye başlamış. Her nedense bu konutları Türkiye'de satmaya çalışmış. Demin google'dan arama yaptım tek kelime ingilizce haber yok, var olan haberlerin hepsi Türkçe ve daha çok reklam kokan haberler. Şimdi ben Almanya doğumlu bir Türküm ve şirketim Amerika'da, ama yaptığım projeleri Türkiye de pazarlıyorum. Aklıma ilk gelen soru, Fadıl sen misin?  Grin

Sen çok yaşa tam ben soracaktım Fadıl mı acaba diye. Otel müşterileri coin kullanacakmış. Onlar herşey dahil girip çıkıyor nerede kullanacak. 200 Milyon $ değerinde token çıkaracaklar. Sen kimsin diye sorarlar adama. Yatırım yapmak isteyen arkadaşlara iyi düşünmelerini tavsiye ederim hatta sakın yapmayın derim.

Scam Alert!
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
May 17, 2018, 06:39:12 PM
Last edit: May 17, 2018, 08:53:13 PM by Carolinawiestput28

Edit.
yerlivemillicoin
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
May 17, 2018, 07:18:04 PM

Arkadaşlar türk malı çok ilginç bir coin buldum. Daha önce hiç ICO ya girmedim. Çok aklımı çeldi bu coin, adamlar garanti yıllık %6 kazançlarını direk token sahiplerine paylaşıyorlar. Bu konuları bilen biri bir bakıp akıl verebilir mi rica etsem ?

https://www.breezecoin.io/

nerden buldun derseniz de haberlerde gördüm : http://www.iha.com.tr/haber-kriptopara-ve-gayrimenkulun-birlestigi-proje-breeze-coin-725324/

Değerli forum üyeleri,

Bu tarz para toplama projeleri, bizim yerli ve milli coin projemize de zarar verdiği için açıklama yapmayı uygun gördük:

-Sözü edilen emlak haberleri bundan 1 sene kadar öncesine kadar gitmektedir :
https://www.emlaksayfasi.com.tr/haber/amp/21262

Fakat bu haberde de görüldüğü gibi, herhangi bir blokzinciri, ico , coin gibi bir şeyden bahsedilmemekte sadece ev projesi yer almaktadır.

-Son bir kaç ayda yayınlanan haberlerde ise aynı icerikli, bu sefer Hotel adında kira getirili haberler karşımıza çıkıyor; yine ico, coin, blokzinciri gibi bir şey anılmıyor.

https://www.[Suspicious link removed]www.yeniprojeler.com/emlak/breeze-de-mar-proje-detaylari-aciklandi/amp

- En son "iha" internet sitesindeki haberde bu sefer coin adı geçmekte.

Bu bilgiler ışığında bahsedilen sözde projenin " nasıl olursa olsun, ne adla olursa olsun da, bir yerlerden para gelsin" nitelikte bir ""para toplama projesi" olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bu asılsız sözde projeler, kriptopara piyasasında Türk girişimcilere olan güveni zedelemektedir. Yerli ve milli coin projesi olarak , tüm bu sözde projelere bir cevap niteliğinde olacağız.
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
May 17, 2018, 07:21:41 PM
Last edit: May 17, 2018, 07:48:44 PM by cagatay-breezeCoin

Merhabalar,

Ben BreezeCoin takımı üyelerindenim.

Yorumlarınız için çok teşekkürler, aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya çalışacağım fakat ön yargılarınızı kırmak için proje tamamlanana kadar zaman isteyeceğim.

Bir başka çöp türk projesi. Öyle medyada haber yaptırmakla olmuyor bu işler. Burada konusu bile yok. Bir tek adam akıllı joint ... vardı onlar profesyonel gidiyordu gerisi çöp.

Öncelikle şunu söylemek isterim, projede hedef kitlemiz kriptoparaların global etkilerini göz önünde bulundurarak Türkiye değil tüm dünyadır. Bu sebepten ve ‘Türk Coini’ adlı içi boşaltılmış ve samimiyetle söylemeliyim ki dolandırıcılık yaftası yemeyi hak eden bir proje olarak anılmak istemediğimizden Türkçe forumlara giriş yapmadık.

Bitcointalk ANN linkimize buradan ulaşabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3838993.0

Türk malı ise kaçın abi yok böyle scammer bi millet aq gelen geçen soyma dolandırma peşindeler.
türk projeleri hakkında benim düşüncem çok sabit. değil emlak tabanlı altın tabanlıda olsa beş para etmez. kesin içinde bir yerde bir dolandırıcılık gizlidir.

Size katılıyoruz dolandırılan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz Smiley bu kadar dolandırma olayının olduğu ülkede iş yapmak zor doğrusu! Zor biliyoruz fakat bizi de önyargılarınızdan arınarak analiz ederseniz seviniriz.

CEO’muz Türk ancak Türk projesi demek yanlış olur,Gürkan Akpınar Almanya’da yetişmiş ve tüm kariyerini Almanya ve ABD’de yaratmış biridir. Ayrica Breeze de Mar projesini hayata geçiren Gürkan Akpınarın sahibi olduğu GAOK Invest bir ABD şirketidir. Gürkan Akpınar’ın daha önce gerçekleştirdiği projelere ilgilenenler şu adresten bakabilirler. Gerçekliğini merak edenler gidip yerinde görebilirler Smiley

Şu anki ve geçmişteki projeleri için:
http://gaokinvest.com.tr/
http://www.akpinarinvest.com/

Aslında var ya çöp'ü falan geçin bu ico illegal olabilir, bunlar nasıl kazanç falan dağıtacaklar? spk ve sec'e bildirebilirsiniz baştan fail yani hiçbir şekilde sermaye dağıtımı falan olamaz.

Sermaye dağıtımı yapmak gibi bir niyetimiz yok açıkçası. Projeyi web sayfamızdan dikkatli okursanız durum şu şekilde işliyor: Breeze de Mar projesi kapsamında evler %20 peşinat ve %80 mortgage ile satılıyor. Mortgage 30 yıl vade ve %6.5 faizle şirketimize ödeniyor. Proje satışları tamamlandığında elimizde 200 milyon dolar mortgage olacak. Şu an bitmiş satışlardan 50 milyon dolarlık mortgage kağıdı bulunmakta. Yaptığımız şey ise şu: toplam değerimizin karşılığı olan ilgili resmi makamlardan onaylı 200 milyon coin çıkarıyoruz ve elimizdeki var olan mortgagelar kadarını yani 50 milyonunu piyasaya sürüyoruz. Coin sahipleri de hisseleri oranında şirketimizin aldığı %6.5 faizi aylık bazda Ethereum olarak alıyorlar.

GAOK Invest Ceo'su Gürkan Akpınar'ın başında olduğu proje. Geçen yıl Abd Florida da Breeze de Mar adında 350 konutluk bir projeye başlamış. Her nedense bu konutları Türkiye'de satmaya çalışmış. Demin google'dan arama yaptım tek kelime ingilizce haber yok, var olan haberlerin hepsi Türkçe ve daha çok reklam kokan haberler. Şimdi ben Almanya doğumlu bir Türküm ve şirketim Amerika'da, ama yaptığım projeleri Türkiye de pazarlıyorum. Aklıma ilk gelen soru, Fadıl sen misin?

Amerika’da regülasyonlar gereği maketten satış yapmak yasak. Dolayısıyla proje Avrupa, Arap ülkeleri ve Türkiye’de satıldı. Proje 2017’de başlamıştır ve bu yılın sonunda teslimi yapılacaktır.

Soru ve görüşleriniz için takipte kalacağız!

BreezeCoin Team
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 07:33:54 PM

Sunu acikca belirtmek isterim ki, bu bir fon toplama (crowdfunding) degildir, halihazırda sahip olunan mortgage kağıtları coine karşılık gösterildiği için faiz geliri coin sahiplerine veriliyor, henüz satılmamış evler üzerinen var olmayan bir proje yönetilmiyor.

BreezeCoin Team
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 17, 2018, 07:36:56 PM

Scam Alert!

Hocam kısa net ve güzel paylaşım olmuş, ayrıca çok etkili Smiley Çiftlik bank, fadıl akgündüz benzeri olayları tekrar yaşamamak adına çok dikkatle yaklaşılması gerekiyor. Karın paylaşımını veriyor gibi gösteriyorlar ama bana gerçekçi gelmiyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
May 17, 2018, 07:45:10 PM

Türk malı coin ve emlak projesiyse ordan uzaklaşın derim Emlak projeleri zaten büssürü var coguda tutmuyor paranızı kaptırmak istemiyorsanız hiç bulaşmayın bu tarz güvenilir olmayan projelere

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 17, 2018, 07:45:31 PM

Scam Alert!

Hocam kısa net ve güzel paylaşım olmuş, ayrıca çok etkili Smiley Çiftlik bank, fadıl akgündüz benzeri olayları tekrar yaşamamak adına çok dikkatle yaklaşılması gerekiyor. Karın paylaşımını veriyor gibi gösteriyorlar ama bana gerçekçi gelmiyor.

Teşekkürler.

Sayfaya renk katalim dedik. Ne kadar kolay sekilde etiketliyorsunuz projeleri 'scam' diye. Bu projenin scam olmasini dusundurten tam olarak nedir, argumanlarla gelirseniz cevaplayabilirim, dogrudan sonuc beyan edince bize de aciklayabilecegimiz bir durum kalmiyor, zira cevap verebilecegimiz bir arguman yok ortada.

BreezeCoin Team
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 17, 2018, 07:50:54 PM

ne olursa olsun hiçbir türk projesine yatırım yapmayı düşünmüyorum aldım neoyla etherimi bekliyorum bakalım zamanla ne olacak

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 17, 2018, 07:52:00 PM

belli zaten forumla ne kadar ilgili olduğun daha 10 post atmışsın hemen bir proje ile karşımıza dikilmişsin. hiç bakmadım bile ama zaten Türk malı olması en büyük sıkıntı. bu formda ne projeler gördük biz. bu da tarihte ki çöplükte yerini alır
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: