Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:15:24 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X Tehlikesi  (Read 1475 times)
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
May 19, 2018, 10:11:09 PM

okex e hala girmedi hala yukseliş devam edebilir ancak buradan fiyatın yuzde elli erime riski var artık girmek çok riskli bence ama yarın binanceye girerde 3x yaparsa yine şaşırmam
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 19, 2018, 10:41:39 PM
Last edit: May 19, 2018, 10:58:35 PM by holdmycoins

"Pundix" değil "Pundi X"

Bi kere bunda anlaşalım. Türkiyede herkes Pundix pundix dediği için o şekilde aramada ilk sırada Türkiye çıkması çok normal değil mi sevgili scam alertçi tayfa?

AYRICA!
Buyrun link
https://trends.google.com.tr/trends/explore?date=today%201-m&q=pundix

Son 1 ayda pundix aratınca bile ilk sırada güney kore çıkıyor.

Pundi X aratınca ?
https://trends.google.com.tr/trends/explore?date=today%201-m&q=pundi%20x
Buyrun.

Elinde çalışan ürünü olan projeye bile "scam" diyebilen o ünlü twitter fenomen(!)leri zamanında millete shillediği sonradna -10x yapan coinlerin hesabını versinler önce!
Şu an btc bazında 15x yapmış bir işten bahsetiyoruz. Kendileri alamadı kaçırdı, ver fud'u gitsin tabi....

PHI1618 hocam öncelikle bol kazanç dilerim.
Paylaşım ilgi çekici geldiği için paylaştım, benim elimde yok kimsenin zarar etmesini istemem.

analiz ile ilgili olarak;
Yapan kişi bitişik yapmış ben başlığı ayrı olarak açmışım orada bir karmaşa var.
Bende bugün baktım aramada ayrı yada bitişik çok farketmiyor kore, türkiye ve slovenya iki aramada da var.

Ayrı

Bitişik

Aradaki farkı büyük olarak nitelendirmek için sana  50 mi lazım? Büyük fark yok derken subjektif bir tanım koyuyorsun ortaya. Onu geç google aramalarına göre scam veya değil nasıl karar veriliyor bir açıklasana biz de öğrenelim. Benim bildiğim scam çıkması için yapacağım dediği bir şeyi yapmaması, yalan söylemesi falan lazım.

Resmen insanlara akıl tutulması yaşatıyorsunuz bunları nereden öğreniyorsunuz söyleyin de oradan uzak duralım, zihnimizi bulandırmayıp IQ seviyemizi düşürmeyelim.

Bu arada grafiğin birinde Slovenya 100 diğerinde  48. Arada 52 fark var. Ya arkadaş sayı okumayı bilmiyor ya da okuyanları aptal yerine koyuyor burada iyi bir niyet göremiyorum.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 19, 2018, 11:21:28 PM

Pundi X tehlikesi başlığa bak. Grin ne tehlikesi gördünüz Pundi X'den.Ekibi incelediniz mi projesini takip ettiniz mi.Diğer  coinler gibi çek,cak eki yaparak mı konuşuyor.Ripple hala bankalarla çalışma başlatacak 3 sene geçmiş.XVG desen komedi.Trx zaten boş bir coin.Bunlar 2k'lara çıktığında milleti gaza getirip ele verenler şimdi Pundi X tehlikesi diyor.Görende Pundi X 2k yapmış falan sanır.İşiniz gücünüz o küçük bakış acınızla insanları yönlendirmeye çalışmak.Ama bakış küçük olunca yönlendirme de ters dönüyor.Millet neyin ne olduğunu görüyor.Wanchain ortaklığı hayırlı olsun Pundi X ekibine.Gümbür gümbür geliyor.Bunlar daha bir şey değil.
whatupos2
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile WWW
May 19, 2018, 11:36:07 PM

Arkadaşlar benimde Google Trends ile ilgili bir konum vardı hatırlarsınız.  (resimlerin çoğu engellenmiş).
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3064351.0
Twitterda benzer birşey görünce dikkatimi çekti.

Aynı çalışmayı Pundi X için yapmışlar.
Google trends'ten indikatör olmaz ama birileri diptan toplayıp tepeden hacimli satış yapabilir.

Orjinal link
https://twitter.com/bit_gossip/status/997259157332897792

Edit: Kendi paylaşımım değil, küfür vs. yazmazsanız sevinirim. Kendi fikrimi tek cümle ile yukarıda yazdım. Elinde olanlara bol kazanç dilerim.

https://pbs.twimg.com/media/Ddb5lbnV4AAv2Jb.jpg

https://pbs.twimg.com/media/Ddb6ld5WkAAWoco.jpg

bu doru mu?
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 20, 2018, 06:35:42 AM

Pundi X büyük ihtimalle scam denilebilecek son sıradaki projelerden biridir yahu. Twitterda denk gelmiştim tartışmalara ama bu verileri ortaya atan eleman yeterli bilgiye sahip değil çok belli oluyor. O yüzden çok da s.kinize takmayın.
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
May 20, 2018, 10:06:32 AM

Bence basligin kotu bir neyeti yok, adam sadece birseye dikkat etmis konu acip paylasiyor. Elinde olan adam da bakar, risk gorurse satar gormezse bekler

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 20, 2018, 10:18:03 AM

Dikkat etmek lazım hangi proje olursa olsun karı reelize eden zararı göze alabilir çok canı yanmaz zaten en tepeden satmak diye bir şey yok yada en dipten almak diye de bir şey yok. Kar reelizasyonu çok önemli
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 20, 2018, 11:55:12 AM

Pundix fiyat olarak oldukça şişti. tabiki kar satışları başlayacaktır yakın zamanda. düşünün öyle muazzam bir borsa falan da yok ortada ama fiyat ortaya sunulan ürünün pazarlamasından ve beklentilerden dolayı şişmiş durumda. ilk tökezlemede panik satışları başlar. bence sizi tatmin edecek bir seviyedeyseniz ayrılma vakti gelmiştir. tekrar alttan alırsınız düşüş trendinde.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
May 20, 2018, 01:29:05 PM

Tehlikeli olacağını scam falan olduğunu düşünmüyorum bu aama istatistikleriye böyle bir sonuca varmak açıkçası saçma geldi bana.piyasada reel ürünü olan ve büyük ortaklıklar kurmuş bir projeden bahsediyoruz sonuçta ve pos cihazları yaygınlaştıkça değeri dahada artacaktır.tabi önce iyi bir borsaya girmesi gerekiyor.çoğunu elden çıkardım birazı içinse daha bekleyeceğim
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 20, 2018, 01:35:47 PM

İyi bir yaklaşım olmuş şayet bu tek başına bir ponzi uygulaması olduğunu kanıtlamaz gibi gözüküyor dostum. böyle kanıtlayamayız yeterli değil

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 20, 2018, 05:57:42 PM
Last edit: May 20, 2018, 06:22:00 PM by hiziridiyunusidi

Ayda %7 airdrop veren bi tokenda kolay kolay panik satışları başlamaz merak etmeyin. Şişti şişti diye yorum yapanlar içimizi şişirdi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan arkadaşlar imza için iki post atıcam diye geyiklerinizden bıktık. Düşeceğini şiştiğini düşünen varsa 1 ay sonrasına tokenlerımızı kitleyelim bugünkü fiyattan düşükse o kazansın yüksekse ben alayım, şişti yazan arkadaşlardan varsa özelden mesaj atsın, hazır google trend düşmüşken iddiaya girelim.  Grin

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 20, 2018, 06:16:44 PM

Arkadaşa laf söylüyorsunuz ama o sadece gördüğünü yazmış söylediği gibi, ben de pundix tutanlardanım başından beri fakat böyle kötü bir piyasada nadir projeden beklenen hareket yaptı oyüzden riskli olduğunu söylemesi normal.

Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
May 20, 2018, 08:07:55 PM

Ben risk görmüyorum projede yani projede sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama fiyatı yükseldiği için kar satışlarıyla birlikte kısa vadede fiyatta düşüş belki olabilir.ama uzun vadeli olarak baktığımızda zarar ettireceğini düşünmüyorum.ayrıca google arama istatistiklerine bakılarakta böyle bir kanıya varmak bence doğru değil.gerçekten popüler olduğu için aranıyor olabilir ki bu iyiye işaret zaten
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
May 20, 2018, 08:13:21 PM

Google da aramaların artmasıyla bir kişinin pundi x topluyor kanısına nasıl vardınız.Büyük ihtimal bu aramaları artıran türklerdir bu aralar türk kripto camiasında pundi x baya popüler .

SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 20, 2018, 08:28:07 PM

Her çıkışın bir inişi vardır.  Elbet pundixte düzeltme olacak. Ama bu konuyu açan arkadaşın dediği gibi değil. Paylaştığı hesap ya ekibin yada borsanın hesabı

LoveFooL
Member
**

Merit: 12

View Profile
May 20, 2018, 08:33:10 PM

Scam diyen arkadaş ekibin Amerika'da hangi seminere konuşmacı olarak katıldığını biliyor mu acaba ? Düşünün koskoca komite adamların scam oldugunu anlayamıyor ama sağolsun bu arkadaş hemen teşhisi koyuyor . Maşallah Smiley
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
May 20, 2018, 08:50:10 PM

Ya pundixe scam demek kolay değil bayağı satın alıp bekleyen uzman kişiler var ki kolay kolay böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum ama bu aralar iyi artmıştı elbette düzeltme gelecek daha

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 20, 2018, 11:47:33 PM

Son zamanlarda çok güzel artış olmustu ama düzeltme illaki olacaktı. Her zaman yükselecek diye birşey yok. Şöyle kendini bir toparlasin bakalım. Sezon daha yeni başlıyor. İnşaallah artık bu aydan sonra yükselişler gelmeye başlar. Piyasa kendini şöyle yukarıya yukarıya bir çeksin. Ortalık yesillensin. Pundix de bundan nasibini alır.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 20, 2018, 11:58:23 PM

Pundi X e doğrudan scam demek istenmemiştir heralde sadece fiyatının şiştiği konusunda bir uyarı olduğnu umuyorum. Ekip baya çalışkan ben bu çalışkanlıkla ekibin fiyatı 1000 satoshilere dayandırabileceğini düşünüyorum.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
May 21, 2018, 07:20:43 AM

"Pundix" değil "Pundi X"

Bi kere bunda anlaşalım. Türkiyede herkes Pundix pundix dediği için o şekilde aramada ilk sırada Türkiye çıkması çok normal değil mi sevgili scam alertçi tayfa?

AYRICA!
Buyrun link
https://trends.google.com.tr/trends/explore?date=today%201-m&q=pundix

Son 1 ayda pundix aratınca bile ilk sırada güney kore çıkıyor.

Pundi X aratınca ?
https://trends.google.com.tr/trends/explore?date=today%201-m&q=pundi%20x
Buyrun.

Elinde çalışan ürünü olan projeye bile "scam" diyebilen o ünlü twitter fenomen(!)leri zamanında millete shillediği sonradna -10x yapan coinlerin hesabını versinler önce!
Şu an btc bazında 15x yapmış bir işten bahsetiyoruz. Kendileri alamadı kaçırdı, ver fud'u gitsin tabi....

PHI1618 hocam öncelikle bol kazanç dilerim.
Paylaşım ilgi çekici geldiği için paylaştım, benim elimde yok kimsenin zarar etmesini istemem.

analiz ile ilgili olarak;
Yapan kişi bitişik yapmış ben başlığı ayrı olarak açmışım orada bir karmaşa var.
Bende bugün baktım aramada ayrı yada bitişik çok farketmiyor kore, türkiye ve slovenya iki aramada da var.

Ayrı

[u rl=https://imgbb.com/][img]https://image.ibb.co/dDOvbT/ayri.jpg[/i mg][/url]

Bitişik

[u rl=https://imgbb.com/][img]https://image.ibb.co/cBtvbT/birlesik.jpg[/im g][/url]
Tabii ki herkese bol kazançlar.
Twitter'da bi kaç gündür oluşan bi anti pundi eylemleri var. Sanırım treni kaçıranlar başlattı.
10 satoshi iken 180 satoshi olmuş bir şeyden bahjsediyoruz. Alamayınca bi fud başlattılar gibime geliyor.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: