Bitcoin Forum
June 01, 2024, 02:25:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Koineks - hesap onayı- kullanıcı yorumları  (Read 297 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 19, 2018, 06:07:45 AM

Koinekste hesap açtım.Üyelik onayı istedi haliyle.Bugün cumartesi bu onay hemen verilirse üyeliği tamamlıcam.
sorularım ise .
Bu borsa yeterince güvgenli mi ?
İşlem yaparken herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı ?
Normalde paribu üzerinden işlem yapardım ama bazı duyumlardan dolayı orayı bıraktım.
birde feeler nasıl ?
Kısacası bu borsayı kullanmamı tavsiye eder misiniz ?
BoldBroker
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
May 19, 2018, 09:23:18 AM

Koinekste hesap açtım.Üyelik onayı istedi haliyle.Bugün cumartesi bu onay hemen verilirse üyeliği tamamlıcam.
sorularım ise .
Normalde paribu üzerinden işlem yapardım ama bazı duyumlardan dolayı orayı bıraktım.
birde feeler nasıl ?

Sorduğun soruların hepsi sitelerinde mevcut, güvenlik konusunu ise forumdaki diğer koineks kullanıcılarının yorumlarına bakmanı tavsiye ederim.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
May 19, 2018, 10:55:55 AM

sorularım ise .
birde feeler nasıl ?

Başlık açmak yerine Koineks için açılan başlıkları okuyabilirsin. Armut piş ağzıma düş yapmayın, biraz okuyun lütfen forumda zibil gibi başlık var konu ile ilgili.
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
May 19, 2018, 10:56:42 AM

hacim düşük biraz ama güvenlik olarak gayet iyi bir site.
altcoin olarak tatminkar, btc için hacim pek iyi sayılmaz.
emir listesi en iyilerden bir tanesi paribu gibi ne olduğu belli olmayan bir emir listesi yok.
Hacim haricinde gayet güzel bir borsa.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
May 19, 2018, 08:34:23 PM

+30 ETH üzeri işlem yaptım, 6 aydır kullanıyorum. Güvenlik konusunda bir fikrim yok yeri geliyor top 10 da bulunan sitelerde benzer problemler olabiliyor benim gördüğüm problemler.

1 - Eth fiyatı piyasaya göre çok yüksek olduğu zaman siteye ETH gönderdiğiniz zaman biraz geç işleme alınıyor. 1-2 saat beklemeniz gerekebilir.
2 - Çok fazla kullanıcı işlem yaptığı zaman bazen ağırlaşma oluyor ama son dönemde bunu yaşamadım belki düzeltmişlerdir.
3 - TL çekim emrini sabah 09:00 dan önce verirseniz 09:10 gibi hesabınıza yatıyor ama gün içinde TL çekim emri verdiğinizde nadir bile olsa diğer güne sarkabiliyor.

bunların dışında bir problem yaşamadım.. işlem yaparken fee oranlarına veya ne kadar kestiğine hiç bakmadım.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
May 19, 2018, 09:58:49 PM

ilk açıldığı zamandan beri ara ara kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Tabi sıklıkla kullanmadığım için sorunlu zamanlara denk gelmemiş olabilirim.
espressodelisi
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
May 20, 2018, 04:33:07 PM

DASH/TL olduğu için ilk açıldığından beri elimdeki dash'ı satmak için kullanıyorum. Hemen hemen her ay 1 dash kadar satmışımdır, satıp da banka hesabıma TL göndermeleri konusunda hiç sorun yaşamadım.

Uzun zamandır tek kullandığım borsadır. Dash marketi olan başka düzgün borsa yok zaten. ilk başlarda grafik arayüzleri rezaletti, yapan programcı kimse sizi kandırmış böyle iş mi olur diyordum ama gün geçtikçe düzelttiler, şimdilik kullanılabilir bir arayüzü var artık. demek ki kurduk, mal bu, kullanıyorsanız kullanın kafasında değiller, sürekli geliştiriyorlar.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 21, 2018, 06:31:56 AM

Koinekse kayıt oldum hesabı onaylatmam 5 dk sürdü.
Daha sonra eth yolladım koineks hesabına 10 dakikada yattı.
Satıp tl ye çevirdim ve 20 dk içerisinde papara hesabıma yatırdım.
Gayet memnun kaldım.
Destek çok hızlı cevap veriyor
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
May 23, 2018, 08:59:12 PM

'Güvenli olup olmadığını bilemeyiz' güvenden kastın nedir? senin kişisel bilgilerin yasalar tarafından korunuyor ama bu borsanın senin bilgilerini devlet'in kasasında tuttuğu anlamına gelmez, her firma gibi onlar da kaybedebilir, çalınabilir etc.
Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 14, 2018, 03:07:42 PM
Last edit: June 14, 2018, 03:49:38 PM by Leteravian

sorularım ise .
birde feeler nasıl ?

1. Her borsanın riskleri vardır hocam kapatsa siteyi hiç bir şey yapamayız he tek + mız şu olur adresi belli gider kapısına dayanırsın yada kaçsa bile arkasını arayabilirsin (Dayı/Amca/Güvenlik/Birader şu dükkandakiler/ofistekiler nereye gitti biliyor musun? Tanıyor musun? Adları neydi nereliydi vb Grin)yerli bir site sonuçta. İstanbul da yaşamıyorum yaşasam gider bakardım harbiden adresleri doğrumu diye...
2. İşlem yaparken henüz bir sıkıntıyla karşılaşmadım (edit : yaklaşık olarak) 1 senedir kullanıyorum sadece transferler biraz yavaş.
3. Sadece ETH üzerinden işlem yapıyorum ve bana makul geliyor o yüzden diğerleri hiç dikkatimi çekmedi bir şey söyleyemeceğim.
4. KYC yi şirkete maliye denetime gelirse isimlerimize ve adreslerimize fatura kesmek için istiyorlar.(En azından bana böyle dediler) Üzerine yazı yazarak gönderebilirsiniz bilgileri kapatmayacak şekilde kabul ediyorlar bakınız > https://bitcointalk.org/index.php?topic=4428822.0
5. Hocam bir çok portaldan ve başlıktan farklı yorumları okuyarak kendin bir sonuca varman daha iyi olur... Hani biz kullanıyoruz bir şey olmuyor sen kullanırsın olur falan vebaline bizler girmeyelim Wink

Ayrıca kafana takılan başka sorular olursa sitelerinde ki numaradan arayarak sorabilirsin cevap veriyorlardı en son ben kyc hakkında bir kaç soru sormak için aramıştım (geçen sene) gayet güzel yanıtladılar...

Bol kazançlar dilerim...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 14, 2018, 03:39:14 PM

sorularım ise .
birde feeler nasıl ?

1. Her borsanın riskleri vardır hocam kapatsa siteyi hiç bir şey yapamayız he tek + mız şu olur adresi belli gider kapısına dayanırsın yada kaçsa bile arkasını arayabilirsin (Dayı/Amca/Güvenlik/Birader şu dükkandakiler/ofistekiler nereye gitti biliyor musun? Tanıyor musun? Adları neydi nereliydi vb Grin)yerli bir site sonuçta. İstanbul da yaşamıyorum yaşasam gider bakardım harbiden adresleri doğrumu diye...
2. İşlem yaparken henüz bir sıkıntıyla karşılaşmadım 1 senedir kullanıyorum sadece transferler biraz yavaş.
3. Sadece ETH üzerinden işlem yapıyorum ve bana makul geliyor o yüzden diğerleri hiç dikkatimi çekmedi bir şey söyleyemeceğim.
4. KYC yi şirkete maliye denetime gelirse isimlerimize ve adreslerimize fatura kesmek için istiyorlar.(En azından bana böyle dediler) Üzerine yazı yazarak gönderebilirsiniz bilgileri kapatmayacak şekilde kabul ediyorlar bakınız > https://bitcointalk.org/index.php?topic=4428822.0
5. Hocam bir çok portaldan ve başlıktan farklı yorumları okuyarak kendin bir sonuca varman daha iyi olur... Hani biz kullanıyoruz bir şey olmuyor sen kullanırsın olur falan vebaline bizler girmeyelim Wink

Ayrıca kafana takılan başka sorular olursa sitelerinde ki numaradan arayarak sorabilirsin cevap veriyorlardı en son ben kyc hakkında bir kaç soru sormak için aramıştım (geçen sene) gayet güzel yanıtladılar...

Bol kazançlar dilerim...

Hacimsizlik haricinde bir zararını görmedim. Bu arada 1 senedir kullanıyorum demişsiniz ama borsa 2017 sonunda açıldı. Dipnot.
Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 14, 2018, 03:45:28 PM

Bu arada 1 senedir kullanıyorum demişsiniz ama borsa 2017 sonunda açıldı.

Ne bileyim üyeliği açtığımda sene 2017'ydi işte Grin ağız alışkanlığı olmuş geçen seneki her şeye 1 sene diyebiliyorum. Sağda solda airdrop bounty ICO kovalamaktan benim kayış koptu maruz görün...

Saygılarımla

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 25, 2018, 03:49:15 PM

Bugun BloombergHT kanalında koineks'in tv reklamını gördüm. El falan mı değiştirdi hayırdır  Grin Grin
hypocrete
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
June 26, 2018, 04:19:25 AM

koineksin genel sorunu hacim azlığı. ikinci sorunu eth cüzdanı. eth yollayınca 3-4 saat bekledim birkaç defa sonra bıraktım. eth alacak ya da satacaksam btcturk kullanıyorum.

bir diğer sorun da cüzdanı kontrol et butonuydu. o da halledildi çoğu coinde bir tek eth kaldı galiba onu da kullanmıyorum zaten.

bu iki sorun dışında koineks iyidir. destek gerektiğinde de zamanında alırsınız. para yatırıp çekme yarım saat içinde hallolur.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 26, 2018, 06:42:52 AM

adamlar kısa sürede iyi bir çıkış yakaladılar helal olsun vallahi bildiğim kadarı ile forumda da hiç kötü bir mesaj yok.
sercio3178
Newbie
*

Activity: 81

View Profile
June 26, 2018, 09:28:19 PM

Güzel borsa bir iki kere try çekimi yaptım bir saat içinde hesabıma geçti şuanlık sıkıntı yok böyle devam ederlerse rekabet kızışır
bitskytr
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 11:18:45 AM

emir listesi en iyilerden bir tanesi paribu gibi ne olduğu belli olmayan bir emir listesi yok.

Böyle demiştim daha önce ama bence bir daha düşünün.

Eth transferini şu an 156 onay olmasına rağmen onaylanmadı ve hesabıma yüklenmedi.

Dikkatli olun ya da böyle şeylerin olabileceğini göz önünde bulundurun...

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 11, 2018, 11:33:21 AM

Eth transferini şu an 156 onay olmasına rağmen onaylanmadı ve hesabıma yüklenmedi.

Tüm coinlerde gelen kontrol butonu kaldırılmış olup gelen ödemeler otomatik olarak tanımlanmaktadır. sitede diyor.

Sitede en son cüzdana gelen coinler direkt hesaba geçecek yazısı gördüm geçen.
Yanlış hatırlamıyorsam şubat ayında bir arkadaş  LTC cüzdana akşam 20.00 gibi ltc yolladı.Normalde ltc o zaman 30-45 dakikada geçiyordu neyse geçmedi ses etmedik sabah olunca baktım gene tık yok.Site içinden destek kısmına yazı yazdım başka yerlerde ltc hesaba geçmesi. 30-45 dakikada.dün akşam yollandı hesaba yansımadı diye.Yazı üzerine yaklaşık 14 saat sonra hesaba yansıdı ama tabii şubatta.Bu aralar coin yollamadığım için durum nedir bilmiyorumda.Sizin transfer süresini ne kadardır ona göre desteğe yazı yazın derim.Elbet yardımcı olurlar..
bitskytr
Member
**

View Profile
August 11, 2018, 11:40:20 AM

Tüm coinlerde gelen kontrol butonu kaldırılmış olup gelen ödemeler otomatik olarak tanımlanmaktadır. sitede diyor.

Sitede en son cüzdana gelen coinler direkt hesaba geçecek yazısı gördüm geçen.
Yanlış hatırlamıyorsam şubat ayında bir arkadaş  LTC cüzdana akşam 20.00 gibi ltc yolladı.Normalde ltc o zaman 30-45 dakikada geçiyordu neyse geçmedi ses etmedik sabah olunca baktım gene tık yok.Site içinden destek kısmına yazı yazdım başka yerlerde ltc hesaba geçmesi. 30-45 dakikada.dün akşam yollandı hesaba yansımadı diye.Yazı üzerine yaklaşık 14 saat sonra hesaba yansıdı ama tabii şubatta.Bu aralar coin yollamadığım için durum nedir bilmiyorumda.Sizin transfer süresini ne kadardır ona göre desteğe yazı yazın derim.Elbet yardımcı olurlar..

Koineksin cevabı 1: Merhaba Erdem Bey,

Transferiniz yeterli onayı almasına rağmen cüzdanınıza yansımamıştır. Çözümlenmesi için ilgili birime bildirim sağlanmıştır. Sorununuz giderildiğinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İyi günler dileriz.

----

Koineksin cevabı 2 : XXXBey,

Net bir süre vereemekteyiz, beklemenizi rica ederiz.

Esenlikler.

---
Koineksin cevabı 3 :Merhabalar,

Gerekli inceleme yapılacaktır xxxx Bey,

İyi günler.
Block Height:6127788 (225 block confirmations)TimeStamp:57 mins ago (Aug-11-2018 10:38:45 AM +UTC)

---
bu kadar onay olmuş, hala ne zaman geçer Allah bilir diyorlar Sad
Hala inceleme yapacağız diyor arkadaş bunlar. 120 dolara yakın zarar var sadece bu arkadaşların sistem sorunu yüzünden.
İncelerken bunu da göz önünde bulundururlar sanırım...

Uzun zamandır kullanmıyordum, bugun bi hızlı transfer işimiz oldu onda da adamlar rezil ettiler bizi.

Neyse ders olsun bu da bana...
Bir daha sanırım kullanmam ben bu borsayı, halbuki iyi bilirdim kendilerini....

Not: ETH göndermeden önce desteğe sorun var mı gibilerinden soru sordum, madem sorunlu gönderme de arkadaşım. Mağdur etmeye ne hakkın var!

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 11, 2018, 12:08:09 PM

üstte yazdım benim acelem yoktu meblağda düşüktü işte gece yattık sabah kalktık yaklaşık 14 saat geçtide şikayet edince.bakıp onayladılar.bazen eth ağında sorun oluyorda inşallah işin çözülür zaten tersteyiz çoğunluk olarak birde böyle kıytırık işler adamın canını sıkar.umarım hallolur.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: