Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:28:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Çin Sanayi ve Bilgi Bakanlığının Kripto Para Birimleri İçin yeni Sıralaması  (Read 450 times)
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
May 23, 2018, 12:18:20 PM

Bunu paylaştığı söylenen kişinin bir bakanlık yetkilisi olmadığını ve sadece tanınmış bir kripto yatırımcısı olduğunu görüyoruz. Icobench denen önüne gelen projeye 5 üzerinden 4 veren ciddiyetsiz derecelendirme kuruluşu top10'da 7 numaradan bu arkadaşı listeye sokmuş. Burada açılan başlık nedir peki? Phillip Nunn'un Kripto Para Birimleri İçin Yeni Sıralaması mı? Hayır, Çin Sanayi ve Bilgi Bakanlığının bir açıklamasına veya raporuna dayandırıldığı gibi izlenim yaratan bir başlık atılmış. Bunu açıklayan bir bakanlık yetkilisi olmadıkça veya resmi bir siteden duyuru linki paylaşılmadıkça bunu doğru olarak nitelemek resmen mantıksızlığın daniskasıdır. Herkes piyasayı kendi kafasına göre gazlamaya ve elindeki yatırımları gazlamaya çalışırken böyle dayanaksız tabloları ciddiye alamıyorum üzgünüm. Birde Çin neden böyle bir sıralama yapsın onuda pek anlamadım. Ama buna dair bir site varsa incelemek isterim.
melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
May 24, 2018, 12:17:42 PM

Resmi bir kurumun bu şekilde tablo hazırlaması biraz saçma. Muhtelemen bir coinin fiyatını yükseltme yada düşürme çabası için yapılan bir spekülasyon olabilir.
EnaksiS (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
May 25, 2018, 09:05:25 PM

Bunu paylaştığı söylenen kişinin bir bakanlık yetkilisi olmadığını ve sadece tanınmış bir kripto yatırımcısı olduğunu görüyoruz. Icobench denen önüne gelen projeye 5 üzerinden 4 veren ciddiyetsiz derecelendirme kuruluşu top10'da 7 numaradan bu arkadaşı listeye sokmuş. Burada açılan başlık nedir peki? Phillip Nunn'un Kripto Para Birimleri İçin Yeni Sıralaması mı? Hayır, Çin Sanayi ve Bilgi Bakanlığının bir açıklamasına veya raporuna dayandırıldığı gibi izlenim yaratan bir başlık atılmış. Bunu açıklayan bir bakanlık yetkilisi olmadıkça veya resmi bir siteden duyuru linki paylaşılmadıkça bunu doğru olarak nitelemek resmen mantıksızlığın daniskasıdır. Herkes piyasayı kendi kafasına göre gazlamaya ve elindeki yatırımları gazlamaya çalışırken böyle dayanaksız tabloları ciddiye alamıyorum üzgünüm. Birde Çin neden böyle bir sıralama yapsın onuda pek anlamadım. Ama buna dair bir site varsa incelemek isterim.

Çin dediğiniz ülke şu an teknolojide inanılmaz derecede ilerleme kaydetmiş bir ulus. Doğal olarak blok zincire de el atmış durumda. Bu sadece bir paylaşım, size kimse inanın ya da inanmayın demiyor. Bana göre mantıklı sana göre değil. Bu kadar basit. Phillip Nunn denen şahıs da benim kanaatimde çok mantıklı açıklamalar yapan bir fikir lideri. Dediğim gibi, olayın özü siyah - beyaz veya gri...
EnaksiS (OP)
Member
**

View Profile
May 25, 2018, 09:07:03 PM

Resmi bir kurumun bu şekilde tablo hazırlaması biraz saçma. Muhtelemen bir coinin fiyatını yükseltme yada düşürme çabası için yapılan bir spekülasyon olabilir.

Bitcoinin bu açıklamadan sonra başaşağı düşmesi Smiley Şaka bir yana, bence sadece bir tesadüf. Ama artık hükümetler bu olaya daha da fazla katılacaklar biliyorsunuz. Avrupa birliği kendi parasını üretmeyi düşünüyor. Çin deseniz çok ciddi bir ekonomi. Anlayacağınız daha böyle haberler çok duyacaksınız.
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
May 25, 2018, 11:16:27 PM

Ethereum ve NEO'ya şaşırmadım , IOTA' nın ileride yıldızının parlayacağını düşünüyorum ama şuan için bu listede oldukça iyi bir sıraya girmiş biraz şaşırttı
EnaksiS (OP)
Member
**

View Profile
May 27, 2018, 08:51:07 PM

Ethereum ve NEO'ya şaşırmadım , IOTA' nın ileride yıldızının parlayacağını düşünüyorum ama şuan için bu listede oldukça iyi bir sıraya girmiş biraz şaşırttı

Sonuçta bu liste coinlerin fiyat değerliliği ya da piyasa dalgalanması kaynaklı bir liste değil. Tamamiyle teknoloji ve inovasyonları sıralanmış bu kişilerce ve tamamen kendi görüşleri. Yoksa Çin'in de ethereuma yön vermek istediğini zannetmiyorum.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
May 28, 2018, 09:40:12 AM

Kripto paralar üzerine çalışmalar yapılması güzel gelişme. Bütün dünyaya bu şekilde verilerle yayılabilir ve herkesin bir şekilde bilgi sahibi olması sağlanabilir. Bitcoin sıralamasına şaşırsam da ethereum için üstlerde olması gerektiğini düşünenlerdenim.
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
May 28, 2018, 12:36:34 PM

Gelecek kripto da bu bir gerçek, devletler daha yakından  ilgileniyorlar lakinn altlarin bitcoine bağlı olmasinin önüne gecmedikten sonra ne olur bilinmez
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
May 28, 2018, 09:17:46 PM

waves şaka maka en diplerde kalış bu da çök kötü olmuş diye düşünüyorum
EnaksiS (OP)
Member
**

View Profile
May 28, 2018, 09:27:54 PM

Gelecek kripto da bu bir gerçek, devletler daha yakından  ilgileniyorlar lakinn altlarin bitcoine bağlı olmasinin önüne gecmedikten sonra ne olur bilinmez

Sonuçta Bitcoin referans coin olarak istesek de istemesek de sonsuza kadar kalacak. Fakat altcoinlerin platformaları iyice oturduktan sonra ve kitleler tarafından kullanmaya başlandıktan sonra, bitcoine bağlı dalgalanmaların sıfırlanmasa bile baya bir düşeceği kanaatindeyim.
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
May 28, 2018, 09:55:14 PM

Çin dediğiniz ülke şu an teknolojide inanılmaz derecede ilerleme kaydetmiş bir ulus. Doğal olarak blok zincire de el atmış durumda. Bu sadece bir paylaşım, size kimse inanın ya da inanmayın demiyor. Bana göre mantıklı sana göre değil. Bu kadar basit. Phillip Nunn denen şahıs da benim kanaatimde çok mantıklı açıklamalar yapan bir fikir lideri. Dediğim gibi, olayın özü siyah - beyaz veya gri...

Tabii ki Philip Nunn'un mantıklı yorumları ve bilgilendirmeleri olabilir. Hatta listedeki birçok kripto paraya imzamı atarım gelecek vadetme konusunda, ama bunu Çin'e ait resmi bir makamın yaptığına kesinlikle inanmıyorum.
arhan2015
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
May 29, 2018, 06:52:01 PM

Şimdiki fiyat düşüşü de bunların yüzünden neye ellerini atsalar batıyor. Bitcoinde de böyle yapmışlardı şimdi de hedeflerinde Ethereum var anlaşılan

kaasy.ai ICO Token Sales               
BUY KAAS TOKEN NOW
Artificial Intelligence Algorithms on Blockchain
EnaksiS (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 09:14:00 PM

Şimdiki fiyat düşüşü de bunların yüzünden neye ellerini atsalar batıyor. Bitcoinde de böyle yapmışlardı şimdi de hedeflerinde Ethereum var anlaşılan

Bence şu an fiyatları dalgalandıran hükümetler. İnsanları bu para biriminden soğutmak istiyorlar. Çünkü hala nasıl vergiye tabi tutacaklarını bilemiyorlar. Bu da işlerine gelmiyor.
EnaksiS (OP)
Member
**

View Profile
June 07, 2018, 09:15:58 PM

Tabii ki Philip Nunn'un mantıklı yorumları ve bilgilendirmeleri olabilir. Hatta listedeki birçok kripto paraya imzamı atarım gelecek vadetme konusunda, ama bunu Çin'e ait resmi bir makamın yaptığına kesinlikle inanmıyorum.

250 bin küsür bağlantısı olan bir adam, böyle bir savı neden ortaya atsın bir garantisi olmasa? Bunu Çin'de de takip edenler vardır herhalde değil mi? İnanmamak sana kalmış tabiki de ama bir kere daha düşün derim.
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:53:12 AM

yorumlara ve paylaşılan haberlere bakınca kimi arkadaş gerçek dışı değil diyor kimisi de ortalığı karıştırmak için yapılıyor diyor açıkcası bir yakınımla konuşunca pekte uydurma bir haber gibi gelmiyor bana, bakalım artık nasıl haberler dalgalanmalar göreceğiz.
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:34:07 PM

Bu sıralamaya göre Çin artık bitcoin yerine bütün enerjisini Ethereuma harcıyor. Yakın zamanda fiyatı artıracak gelişmeler duymayı umut ediyorum.
sanjimor
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 09, 2018, 03:50:06 PM

Kötü bir sıralama değil bende gelecekte ethereumun çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Saçma bir sıralama değil şahsi düşüncem.
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
June 09, 2018, 05:03:33 PM

Neo resmen gümbür gümbür geliyor acaba ethereum u zamanla sollar geçer mi diye düşünüyorum arada ama ethereumda contract alanında btc gibi öncü geçilmez gibi geliyor. Güzel, adil bir sıralama olmuş.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
EnaksiS (OP)
Member
**

View Profile
June 16, 2018, 02:58:31 PM

Neo resmen gümbür gümbür geliyor acaba ethereum u zamanla sollar geçer mi diye düşünüyorum arada ama ethereumda contract alanında btc gibi öncü geçilmez gibi geliyor. Güzel, adil bir sıralama olmuş.

Vallahi öyle, bence başı ETH ile beraber çekecekler gibi gelecekte. Ama benim favorim Komodo Smiley
clions57
Member
**

Activity: 100

View Profile WWW
June 16, 2018, 04:32:38 PM

Böyle bir listede Verge'ın ne işi var acaba.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: