Bitcoin Forum
May 26, 2024, 06:57:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Binance'a Eklenecek Yeni Coinler  (Read 1317 times)
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
May 24, 2018, 09:13:53 AM

Binance coinleri son zamanlarda düşüş bazlı rekor kırıyor.Balinalar düşüş olacağı zaman ilk binance coinlerini satmaya başlıyorlar.Üstelik öyle bir satıyorlar ki düşüşlere doymuyor. 1 haftada yüzde 80 düşüyorlar hemde.O yüzden bende poloya geçtim.Polo coinlerinin zamanının geldiğine inanıyorum. Maid mesela süper coin son düşüşte hiçte düşmedi.Kısacası Binanceden uzak durmanızı öneririm.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 24, 2018, 09:57:09 AM

The abbys büyük olasılıkla girecek, ICO zamanı BNB'de toplamıştı.

MAN ve WAN'da girmeyi deneyebilir.

hocam abyss in tek avantajı ico sırasında topladığı 200 bin bnb oldu onun dışında hardcap bile yapamadı proje maalesef. iyi para topladı belki 15 milyon dolar iyi para ama yine de binance listeler mi listelemez mi bilemeyiz maalesef umarım bountycileri olarak girer de şöyle paramızı 2 ye 3 e katlarız yanlış hatırlamıyorsam sizde imzasındaydınız

15 milyon $ bence proje için yeterli bir rakam, zaten Soft Cap çok daha altıydı. Binance listelemek için biraz da paraya bakıyor hatta BNB olarak yatırım toplaması bence Binance'in oldukça hoşuna gitmiştir. Belki baştan böyle anlaşmış bile olabilirler.

Şöyle düşünelim; The abbys baştan BNB toplamak ve belirli fiyat karşılığı anlaştı. İşte 2-3 ay sonra Binance de listeye aldı. Bu durum diğer ICO yapacakları da teşvik edebilir. Yani biz de BNB toplayalım, o parayı da Binance verelim gibi. Bu da en çok Binance işine gelecektir çünkü hali hazırda sadece borsada kullanılan bir tokenı, tüm ICO'larda kullanılır hale getirebilir.

Son olarak evet, ben de imza bountysine katılmıştım.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
May 24, 2018, 12:33:00 PM

bu abyss nerden alınıyor bi türlü bulamadım fiyatı supply falan
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 24, 2018, 12:42:00 PM

Yeni icolar dışında temmuz ortasına kadar poloniex ve bittrexteki coinleri takip edin. İlk sayfada yazılanlar va fazlası olabilir.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 24, 2018, 12:55:04 PM
Last edit: May 24, 2018, 01:13:20 PM by AlyattesLydia

bu abyss nerden alınıyor bi türlü bulamadım fiyatı supply falan

ICO yeni bitti henüz dağıtım aşamasındalar, herhangi bir borsada yoklar. Satılmayan burn edilecekti o yüzden kesin rakam yoktu.

Yatırım için mutlaka detaylı araştırın. Elimizde de var, shillemek gibi olmasın.
dedolee
Newbie
*

Activity: 189
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 01:21:20 PM

Bence yakın bir zamanda pundix de girecektir. Adamlar gerçekten çok çalışıyorlar ve geliştirmelere devam ediyorlar. Takip edin derim pundix i.
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
May 24, 2018, 01:34:58 PM

Binance a girecek coinleri binanceda  al sat işlemi başlamadan hemen önce satmak lazım herhalde.Bu dump olayı al sata başlar başlamaz mı oluyor yoksa listelendikten sonra biraz daha artış gösterip öylemi düşüşe geçiyor?
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 24, 2018, 03:01:37 PM

Bugün ZEN Eklendi arkadaşlar. Hayırlı olsun.

Uzun inceleme, araştırma ve analiz sonucunda,
Bence binance'a yakın zamanda eklenecek coinler bunlardan biri:

Wax
SC
Aid

Kalemder demişti dersiniz  Cheesy Tutarsa meritte verin ama ha Smiley

Lütfen hocam Sc yi ilk ben yazmıştım. Meritlerime ortak olmayın. 100 merite ihtiyacım var hatta şimdiden vermeye başlayabilirsiniz.  Smiley
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
May 24, 2018, 04:10:31 PM

Matrix AI Network (MAN),
 SIRIN LABS Token (SRN),
 BLOCKv (VEE)
 MinexCoin (MNX)

en olası bunlar olduğunu düşünüyorum. ben şahsen bunlara yatırım yaptığım için tutacağım elimde. yüksek hacimli borsalara girmeden de satmam. Cheesy

coininiz bol olsun. Smiley
cleante
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
May 24, 2018, 07:44:04 PM

Benim inceleyipte sevdiğim ve uzun vade yatırım yaptığım bir kaç coini yazıcam. Binance olmasada diğer büyük borsalara girme ihtimalleri yüksek.
Man,Fsn,Trac,Tomo,Elec,Zco,Bto.

Bakalm içlerinden hangileri girecek Smiley
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 24, 2018, 09:23:43 PM

Benim inceleyipte sevdiğim ve uzun vade yatırım yaptığım bir kaç coini yazıcam. Binance olmasada diğer büyük borsalara girme ihtimalleri yüksek.
Man,Fsn,Trac,Tomo,Elec,Zco,Bto.

Bakalm içlerinden hangileri girecek Smiley

kardeş cmc hepsini yazsaydın keske elbet biri tutardı
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 24, 2018, 10:35:03 PM

Baktığımız zaman yazanların bir çoğu helbiz man babb  pundix bunlar genel olarak bir çok kişinin görüşü. Binanceye ilk girdiği zaman yüksek giriyor coinleri genellikle sonra bir anda dump olayı oluyor. Daha sonrada 3-4 gün içinde genelde piyasaya bağlı olarak genelde pump oluyor. Benim şimdiye kadar ki incelediğim kadarıyla. Mesela zen 70 satoshiden girdi. Daha sonra 40 Lara düştü. Şuan 40 kusurlerde bir kaç güne yükseliş olabilir. Ben takipteyim yine aynısı olacak mı bakalım.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 24, 2018, 10:54:46 PM

robotina adlı ico süreci yeni bitmiş bir proje var. Ben bu projenin binanceye gireceğini düşünüyorum açıkcası. Enerji alanında çalışan projeler güzel işler yapıyorlar ve ben bu projeninde güzel işler yapacağını düşnmekteyim. Bununla beraber bittwatt adlı bir proje daha var enerji alanında oda iyi para topladı 27 sinde coss.io'yla başlıyor ilerleyen süreçlerde bununda girebileceğini düşünmekteyim

Robotina ve Bittwatt'ın kazandıracağı kesin ama Binance'ye girecek tek coin Forever Has Fallen bence. CEO'su Forever Coin burada listelenecek dedikten sonra kim hayır diyebilir ki  Grin Tüm yatırımcılarını çeker valla Binance'den... Bakın yazıyorum buraya  Wink
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 24, 2018, 11:46:40 PM

Binance a yeni eklenen koinler ne hikmetse bir bakıyorsunuz deli gibi fırlıyor, yani binance a yeni eklenecek koinleri önceden tespit eden bir sistem, bir yazılım bir bot yazılsa cidden çok güzel olur diye düşünüyorum ben
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 25, 2018, 05:31:12 PM

HBZ ile Siacoin gelmesini bekliyorum ve eklenecek coinler arasındada yer alır diye umuyorum
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 26, 2018, 10:29:58 PM

Helbiz bence de girecektir zamanını kestiremesem de. Kucoin'deki nispeten hacimli coinlerin çoğunun da Binance gireceğini düşünüyorum. Zamanla Kucoin Binance ve diğer büyük borsalara girmeden önceki durak olacak gibi geliyor.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 26, 2018, 11:18:38 PM

hangi coinin ekleneceğini yazmak biraz atmak gibi oluyor. bunu tahmin etmekte pek mümkün değil. Fakat binance son 5-6 ay içerisinde hep kaliteli olan icoları eklemiş. dolayısıyla onları bekleyelim derim.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
May 26, 2018, 11:27:58 PM

Binance ye eklenmek için uzunca bir kuyruk olduğunu düşünüyorum. Binance benzeri en az 3 borsayı daha mevcut hacim kaldırır diye düşünüyorumişte doğru reklam ve iletişim ile adamların geldiği nokta.
alchera
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 27, 2018, 01:02:50 AM

bana kalırsa havven iyi bir proje ve eklenmesi gerekiyor...havven
SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 27, 2018, 02:15:58 AM

Uzun süredir oylamada yapmıyorlar . Oylama yapsalarda oylamaya girecek coinlerden alım yapsak bile yeterli olur. Onlar kısa süreli olsada artış yapacaktır.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: