Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:37:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: En iyi bounty menegerler  (Read 271 times)
coinforumgentr (OP)
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 24, 2018, 09:11:08 PM

Her gün 1-2 tane bounty için makale yazıyorum. Fakat bazı bounty menegerleri afedersiniz ib**nelik yapıyor.
Amazinx midir nedir hiç bir makalemi kabul etmiyor.
Şuan en sevdiğim ekip Tokensuite ekibi. Tokensuite kampanyalarının tamamına katılmaya çalışıyorum.

Makale yazan diğer arkadaşlardan bu konuda tavsiye bekliyorum.
Hangi bounty meneger ekipleri türkçe makaleleri kabul ediyor ve makale onayında problem çıkarmıyor. ?

2-3 saat emek verip 0 stake almak insanın zoruna gidiyor.
Bu konu hakkında fikirlerimizi paylaşırsak, boşuna zamanımızı harcamamız oluruz.
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
May 24, 2018, 09:35:53 PM

Bunlara karşı benim bir fikrim var yakın zamanda uygulamaya koyacağım. Amazix problemleri iyice artmaya başladı.

Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
May 24, 2018, 09:47:51 PM

bountyhive üzerinden de makalelere katılabilirsiniz. Gerçi oradaki şartlar da son zamanlarda serleşmeye başladı. Ama değerlendirilebilir yine de
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 24, 2018, 10:30:20 PM

Ben daha makale hiç yazmadım ama amazinx in zor kabul ettiğini duydum. Bizim arkadaş yazıyor makale oda aynı şekilde bir çok makale yazıyor ama maalesef aynı şeyden muzdarip. Birde makale yazıldığı zaman 5-6 tane yazıyorlar bazıları hepsini kabul ederken bazı managerler 1 tanesini kabul ediyor. Yani  emek verip yazıyorsun kabul olmayınca insan ister istemez kızıyor. Aynı şekilde imza kampanyalarında da aynı olay oluyor bazen yazıyorsun yazıyorsun sonra ne Token var ne birşey.

FlashPeakUp
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile WWW
May 24, 2018, 10:52:28 PM

Adam gibi bir makale yazmak çevirisi, kurgusu, yazımı, hataları düzeltmesi bir gün sabahtan akşama kadar sürüyor.
Emeğinin karşılığını almak lazım.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 24, 2018, 11:04:32 PM

açıkcası amazix genelde benim makalelerimi kabul ediyor. Amazix'te şu mantık var. Örneğin ingilizce dışı makale yazılıyorsa bunun için onay ve kayıt yaptırmanızı istyor eğer bu kayıt yapılmamışsa makaleleri red ediyor. Birde göz önüne alınan seçenekler ise upvote, yorum ve görüntülenme sayıları bunlar iyiyse kabul ediorlar. Tek başna içeriğe bakılmıyor
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
May 24, 2018, 11:17:16 PM

Makale yazmak sıkıntılı ingilizce istiyo çoğunlugu bende yazmak istiyorum ama ingilizcem yok yazmıyorum youtube işine girebilir video çekip

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
May 24, 2018, 11:19:26 PM

Makale konusunda çoğunun sıkıntısı olduğu kesin. Ancak yine de bountyhive en iyisi diyebiliriz heralde.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
May 24, 2018, 11:37:30 PM

Hocam mengerler yazmanız yanlış olmuş, manager'lar diye yazılıyor bu kelime, yani menicır gibi bir okunuşu var tam bu şekilde yazılmasa da,   bana kalırsa en iyi manager sylon, fakat o ada çok katı şekilde kuralcı biri bu açıdan kötü buluyorum ben en güzeli daha rahat managerlar
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 25, 2018, 12:42:55 AM

Affınıza sığınarak bir soru sorayım. Bu makale ne hakkında oluyor, bunu yazan kişinin ciddi bilgi birikimi olması gerekmiyor mu?  Yoksa Türkçe yazılısı da öğretmen bu konu söyleyip o konu hakkında kompozisyon yazmak gibi bir şey mi bu. Hiç ilgimi olmayan bir konu olduğu için yazdım bunları. Makara gelsin değil. Postları okudum yukarıdan aşağıya, örnek verebilen olursa sevinirim.
jamesawyer
Member
**

Activity: 140
Merit: 15

View Profile WWW
May 25, 2018, 06:04:18 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3167927.0

paylastıgım konuda saglam bounty managerları konusu bounty takıp konuları excel sheetlerı mevcut. bı ıncele

CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 25, 2018, 06:06:52 AM

Önceden adamlara sormaya ne dersiniz hem de boşa uğraşmamış olursunuz bu kadar zor olamaz değil mi ? Tokensuite ekibi Türk zaten kabul etmeyip ne yapacaklar

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
May 25, 2018, 06:21:43 AM

bountyhive üzerinden de makalelere katılabilirsiniz. Gerçi oradaki şartlar da son zamanlarda serleşmeye başladı. Ama değerlendirilebilir yine de

bountyhive i hiiç önermiyorum oldukça fazla red yiyen makale var abuk sabuk sebeplerden. Hem yazı yazdırıyorlar, reklam yaptırıyorlar hem de bir bahane ile eliyorlar.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 25, 2018, 06:30:26 AM

bountyhive i hiiç önermiyorum oldukça fazla red yiyen makale var abuk sabuk sebeplerden. Hem yazı yazdırıyorlar, reklam yaptırıyorlar hem de bir bahane ile eliyorlar.
Bountyhive nin artık hiç bir şeyi ile ilgilenmiyorum. Zaten Facebook ve Twitter bountylerine katılım çok fazla. Malı ekip götürüyor. Uzun süre spreadsheet bile yayınlanmadı o kadar söylendiği halde. Ekip birbirlerine destek oluyor. Örneğini vereyim mesela, vipganyan denilen elemanları member iken öyle meritler atmışlar ki 10 tane 8 tane gibi. Adami full member  yaptılar yani birbirlerini kolluyorlar. Bountyhivenin herhangi bir şeyini tavsiye etmem bende. Eskiden katıldığım bir iki Twitter vs var bitsin bir daha uğramam bile
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
May 25, 2018, 06:40:48 AM

Amazix'in kurallarını okudunuz mu makale yazmadan önce? Açık açık "Biz farklı dilleri istemiyoruz, illa yazacaksan gel bizden izin al" diyorlar. İzin verirse de stake vereceğinin garantisi yok.
Eğer siz kurallara uygun davranmıyorsanız yapacak bir şey yok. İzin alıp yazıyorsanız ve hala kabul etmiyorlarsa da kalitenizi arttırın. Ben de yönetici olsam ben de her şeyi kabul etmem, herkes biririnden kopyala yapıştır yapıyor.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
May 25, 2018, 08:14:17 AM

Tokensuite önceden çok iyi çalışıyordu fakat artık kaliteleri düştü, malesef iletişim kurmakta güçlük çekiliyor ve spreadsheetlerdeki fake girişleri banlamıyorlar. Sylon son zamanlarda en iyi yönetici benim gözümde. En azından katılım onay postu atıyoruz ve başkaları üzerimizden para kazanamıyor (:

husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
May 25, 2018, 08:21:16 AM

Amazix kriterleri çok fazla olan bir ekip ve kimi zaman sorun çıkartabiliyorlar. En iyisi bence de TokenSuite ekibi ama kazanç açısından Bountyhive platformu daha önde gibi sanki  Undecided

svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
May 25, 2018, 08:53:31 AM

ben önceden sylon diyordum ama o da maalesef imza sayımlarında üzdü açıkcası bide kampanyaları paso uzuyor madem uzatacaksın tarih verme gerçi tarih verse bile uzuyor

HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 25, 2018, 09:39:40 AM

Amazix biraz sıkı seçiyor. Benim düşüncem en iyileri sylon ve needmoney sıkıntı yaşamıyorum bu managerlarla.
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
May 25, 2018, 09:42:23 AM

Genelde kendi kampanyasini kendi yoneten projelere katilmaya calisin.  Evet bazilari turkce kabul etmiyor buna dikkat etmek lazim.  Konu basligini acan arkadasta meneger degil  Manager dogrusu.  Yada turkce yazacaksan menejer veya yonetici yazmalisin.  Bu sekilde yazma dikkat et yazdiklarina. Kucuk bir ornek ama makaleyide bu sekilde yaziyorsan sikintili.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: