Bitcoin Forum
June 01, 2024, 12:38:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTW Bitwhite Son durum güncellemesi geldi  (Read 477 times)
ferdimutluiphone (OP)
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
May 25, 2018, 10:14:12 AM

Geçtiğimiz gün yayınladıkları açıklamada dikkat çekici olan kısım Fubt yi resmi ortak olarak görmeleri diye düşünüyorum.

BTW ailesi!

İlerlemeye devam ediyoruz ve yeni ufuklara açılıyoruz! Hong Kong Borsası FUBT ile olan ortaklığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bundan sonra FUBT bizim resmi ortağımız. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu güvenilirlik, istikrar ve memnuniyeti önemseyen FUBT'un profesyonel ekibi ile birlikte çalışmayı planlıyoruz. Biz onlarla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz!

FUBT Resmi web sitesi - www.fubt.top
Resmi Telegram grubu - https://t.me/FUBT110

Hong Kong'daki FUBT borsasında BTW'nin listelenmesi www.fubt.top
Listeleme sonrası için cüzdanların kullanılabilirliği: 22 Mayıs, 10:00 (Hong Kong UTC +8)
BTW işlemlerinin mevcudiyeti: 23 Mayıs 15:00
23 Mayıs ile 15:00 ile 26 Mayıs 18:00 arasında büyük bir coin dağıtımı yapılacak (Rich Bit)

Etkinlik: Hong Kong FUBT Kullanıcı

Etkinlik detayları:
1) Satın Alım
1300 BTW almak kazanmak için 1.000 BTW al. (Toplam 50.000 coin ve her kullanıcı sadece bir kez katılabilir)

2) Önce gelen kazanır
Etkinlik başladıktan sonra, ilk 30 dakikada 1000'den fazla BTW satın alan her kullanıcı 300 BTW ödüllendirilir. (Toplam 50.000 coin ve her kullanıcı sadece bir kez katılabilir)

3) Davet Etkinliği
Kayıtlı kullanıcı, yeni kullanıcıyı davet etmek için kişisel davetiye kodunu kullanır, kullanıcı başarıyla kaydolmaya davet edilir, geçerli sertifikasyon tamamlanır ve fon şifresi belirlenir. (Toplamda 100.000 coin)
- 10 başarılı davet için 500 BTW
- 30 başarılı davet için 2000 BTW
- 80 başarılı davet için 6000 BTW

Önlemler:
1) FUBT, çoklu katılım ve fake hesapları titiz bir şekilde inceleyecektir. Hile yaptığı tespit edilen üye, platforma kaydolamayacak ve etkinlik ödüllerinden faydalanamayacaktır;
2) Etkinlik süresince BTW işlem ücreti bedava olacaktır;
3)Ödüller, etkinliğin bitişinden sonra 5 iş günü içinde dağıtılacaktır;
4) Faaliyetin nihai yorumu Rich Bit'e aittir.

3) Konsensus güncellemelerini ay sonundan önce yayınlamaya çalışacağız

4) Temsilciler için ek seti duyurduk.

Görevleri, kendi ülkesinde veya bölgesinde BTW'nin geliştirilmesidir.

Temsilcilerin ana sorumlulukları:
1. Tüm BTW topluluğunun çıkarlarını kendi bölgelerine göre geliştirin ve koruyun.
2. Yerel bir BTW topluluğu geliştirin ve denetleyin.
3. BitWhite projesi ile çalışmak ve BTW kullanmakla ilgilenecek olan fonlar, borsalar, yatırımcılar, şirketler, özel kişiler, devlet kurumları ve diğerleri ile gerekli müzakereleri gerçekleştirin.
4. BTW kullanımını teşvik edin.
5. Çeşitli konferanslarda konuşma yapın.

Temsilci başvuru formu: https://docs.google.com/forms/d/1TGDSg_WpPDREmkY21pihIFT91eU8zxWmYSFkZSLhPLA/edit?usp=sharing

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
May 25, 2018, 10:18:35 AM

ben bahsedilen borsayı cok fazla bilmiyorum. ama artık bitwhite ın sağlam adımlar atmaya başlaması lazım. tırt tırt borsalara girmekten ziyade biraz hacimli borsalara odaklanması lazım. bugüne kadar giriği borsalar çöplük olarak tabir edilebilir cinsten borsalardı. umarım bu biraz daha iyidir.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 25, 2018, 11:27:26 AM

BTW adına güzel haberler, zamanında 600 adet airdroptan gelmiş, ama fiyatı tavan yaptığı zaman farkedememiştim geldiğini, sitesine geldiği için haberim yoktu, sağlam bir fiyata gelirse tekrar bu sefer satarım.

kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 25, 2018, 11:43:46 AM

bu yeni borsanın günlük işlem hacmi ne kadar acaba? Bilen var mi? en azından yeni bir gelişme. Bu açıdan güzel hareket. Ama yeterli değil tabi. Cryptopia gibi bi borsaya girmesi lazım btwnin.

,........
ferdimutluiphone (OP)
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 25, 2018, 11:47:14 AM

bu yeni borsanın günlük işlem hacmi ne kadar acaba? Bilen var mi? en azından yeni bir gelişme. Bu açıdan güzel hareket. Ama yeterli değil tabi. Cryptopia gibi bi borsaya girmesi lazım btwnin.

günlük işlem hacmi çok tana fena değil ama işin garip tarafı cmc de yoklar, ürkütmüyor da değiller hani

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 25, 2018, 02:25:05 PM

btw riskli coinler listesinde.Sizi batıradabilir.Nirvanaya da çıkarabilir.
elimde 52k civarı var bakalım 1 dolar olmasını bekliyorum.Elimdekilerin yarısını çıkartıp yola devam ederim.
sağlam ilerler ise tutmaya devam ederim.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
May 25, 2018, 02:52:29 PM

Ekip ellerindeki coinleri satmak için %30 bonuslu bir kampanya yapıyor gibi düşündüm.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 25, 2018, 02:59:07 PM

günlük işlem hacmi çok tana fena değil ama işin garip tarafı cmc de yoklar, ürkütmüyor da değiller hani
hocam nasıl bakıyorsunuz  cmc y emerak edıyorum adamlar lıstede var buyur lınkte vereyım bak ıcın rahatlasın o zaman dostum Smiley
https://coinmarketcap.com/currencies/bitwhite/
hemen yok deyıp heyecana kapılıp ürkürtmeyın kendınızı  Grin Grin
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
May 25, 2018, 03:09:45 PM

hocam nasıl bakıyorsunuz  cmc y emerak edıyorum adamlar lıstede var buyur lınkte vereyım bak ıcın rahatlasın o zaman dostum Smiley
hemen yok deyıp heyecana kapılıp ürkürtmeyın kendınızı  Grin Grin

biz ürkmeye alışkınız Smiley bu adamlar işi sıkı tutuyorlar. şu delege seçimlerinde baya yükselmişti, tanesi 0.9 sente kadar yükseldi, keşke o zaman satsaymışım.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 25, 2018, 03:20:27 PM

hocam nasıl bakıyorsunuz  cmc y emerak edıyorum adamlar lıstede var buyur lınkte vereyım bak ıcın rahatlasın o zaman dostum Smiley
hemen yok deyıp heyecana kapılıp ürkürtmeyın kendınızı  Grin Grin

arkadaş borsadan bahsetmiş sanırım.
Bitwhite cmc de var ama yeni eklendiği borsa fubt yok cmc de Cheesy
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 25, 2018, 03:26:40 PM

Böyle bir borsa olduğunu ilkkez duydum. Ayrıca btw nin yaşadığı durumdan dolayı yukarıda bahsedilen miktarları alım yaparlar mı bilmiyorum. Ben şahsen almam. Çünkü Şubat ayında ciddi pump ardından da ciddi dump yedi şimdi ki fiyatlarına bakmıyorum bile neredeyse çöp olacak. Ekip iyi çalışıyor deniliyor ama sağlam bir borsaya girmeden iş yapmaları imkansız gibi bir şey
strescarki
Newbie
*

Activity: 128
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 03:29:16 PM

vallaha azminize hayranım şu coini bir bırakmadınız gitti az daha düşşün sırf sizin bu azminiz için bir miktar alacağm arkadaş
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 26, 2018, 06:33:36 AM

belki bundan 10 yıl önce 10 bin küsür tane btc ile pizza alan adam gibi oluruz kim bilir. kenarda öyle duruyor airdroptan gelenler. ekip çalışıyor fakat çok fazla token dağıttılar para yok reklam yok. öyle gidiyor gittiği yere kadar.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
May 26, 2018, 06:58:07 AM

HonKong borsası Fubt ile ortaklık kurduklarını açıklamışlar. Daha evvel bu borsayı hiç duymadım desem yalan olmaz. BTW’ye şimfiye kadar hiç yatırım yapmamıştım, sanırım şimdi de yapmam.
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 26, 2018, 11:01:01 AM

BTW' dan yavaş yavaş ümidimi kesiyorum artık 3 centlere kadar düşmüş 3-4 aydır düzgün bir borsaya giremediler yenide bir yükseliş görse ardıma bile bakmadan satıcam
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 26, 2018, 05:48:54 PM

Böyle borsalar btw de iyi bir fiyat hareketi sağlamaz daha sağlam güncelleme yayınlamaları gerekiyor yoksa düşüş devam edecekmiş gibi duruyor.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280

Win-Won-Betfury

View Profile
May 26, 2018, 05:54:10 PM

Güzel haber olabilirde lan borsa coinmarketcapte yok napalım biz bu borsayı büyük ihtimal hacimsiz bir borsa bu

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
May 26, 2018, 06:50:50 PM

belki bundan 10 yıl önce 10 bin küsür tane btc ile pizza alan adam gibi oluruz kim bilir. kenarda öyle duruyor airdroptan gelenler. ekip çalışıyor fakat çok fazla token dağıttılar para yok reklam yok. öyle gidiyor gittiği yere kadar.

Keşke öyle olsa ama olacağını sanmıyorum. Bizim dışımızda cüzdan bilgilerini unutan bir ton insan da vardır. Bitwhite a piyasada olanlar dışında çok kişi katıldı.

ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
May 26, 2018, 06:55:35 PM

Türk topluluğu tıpkı waves gibi monetha gibi bitw ile de duygusal bağ kurmuş durumda maalesef. Ben beklentim olduğu için 90 cente çıktığında satmamistim ama şimdi olsa dakika durmam satarım ne var ne yoksa
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
May 26, 2018, 07:00:33 PM

bu borsayı bende daha önce duymamıştım. btw ile ilgili umudum yüksekti ama beklediğim çıkışı bir türlü yapamadı. umarım ileride yükselirde tuttuğuma değer.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: