Bitcoin Forum
June 30, 2024, 02:32:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Unutmalık Sepet.  (Read 18924 times)
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 16, 2018, 04:28:43 PM

Hepsinin tek bulda x ler yapabilecek projeler tabi büyük coinleri söylemiyorum diğerleri bir bullda 2-3x çok rahat katlayabilecek projeler ama zaman gerekiyor ben olsam ilk bullda çıkarım bu proejerden
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 16, 2018, 05:44:52 PM

Hepsinin tek bulda x ler yapabilecek projeler tabi büyük coinleri söylemiyorum diğerleri bir bullda 2-3x çok rahat katlayabilecek projeler ama zaman gerekiyor ben olsam ilk bullda çıkarım bu proejerden

Yorum için Teşekkürler umarım bi bull daha görürüz yakın zamanda işte o zaman çıkıp beklemek gerek.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 16, 2018, 05:47:31 PM

unutabilenler zaten hep kazanmışlardır bu işlerde çünkü benim gibi alıpta günde 5 kez neolmuş diye tekrar tekrar bakan bir çok yatırımcı var.

İnan bi zamanlar benim kadar kolik olanı yoktur. 10dk da bir bakardım binance ile yatar binance ile kalkardım 1 dakikalık grafiklerden öteye geçmezdim o derece ama şuan şükür bağımlılığı bıraktım sepet yaptıktan sonra öyleki sepetim %40 zararda olmasına rağmen takmıyorum bile çünkü er yada geç bu sepetin neler yapacağını çok iyi biliyorum Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 16, 2018, 05:48:42 PM

Sepet güzel görünüyor, uzun vadede bir kısmı belki aramızda bile olmayabilir fakat 2 tanesi bile olası bir sıçrama ile zengin edebilir. uzun süreçte üzmez gibi duruyor sepet. özellikle neo projelerinden ümitliyim.

Sadece 1 tanesi 10x yapsa diğerleri yok bile olsa zarar 0 Smiley o yüzden alıp unutmak en güzeli, Allah herkese nasip etsin
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 16, 2018, 05:50:25 PM

Gerek konu içerisinde yazdıklarını gerekse link üzerinde yer alan yatırımlarını inceledim. Seçimini yaptığınız seçenekler oldukça güzel ve geleceği olan seçenekler olduğunu düşünüyorum fakat son zamanlarda piyasadaki ciddi düşüşler sizin sepetinizi de etkilemiş. %34'lük bir kayıp görüyorum link üzerinde fakat yıl sonuna doğru boğa piyasasını görmemiz durumunda bu kazancın sıfırlanacağını ve pozitif yönde harekete geçeceğini düşünüyorum.

Değerli yorumunuz için teşekkürler umarım boğa piyasasını görür ve hep beraber kazanırız. Unutmayın bu boğada ne yapacağınızı biliyorsunuz Smiley zenginlik hissettiğinizde arkanıza bakmadan kaçın. Fakirlik hissettiğinizde daha fazla yatırım yapın.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 16, 2018, 08:34:33 PM

kusura bakmayın ama artık hodl yapıpta kazanan kimse yok. unutmalık sepetler de işe yaramıyor. bu şekilde kazanılsaydı kimse trade yapmazdı. devir hodl devri değil arkadaşlar. devir trade devri. sonumuz iyi görünmüyor. piyasa zaten kötü. trade yaparak en azından trende uyuyoruz. zararı kesebiliyoruz. durup izlemekten iyidir.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
June 23, 2018, 12:51:22 PM

Haha sepete bak  Grin  Grin  Grin resmen %50 erimiş evet gülüyorum çünkü benim böyle bir param yok yatırım yaptığım gün unuttum zaten ama şu bir gerçekki %50 zarar etmişim  Grin
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
June 23, 2018, 12:59:37 PM

güzel konu olmuş takip edeceğim hocam ayrıca neo tabanlı spotcoin ve asuracoin de cok duyuluyor son zamanlarda. Saygılar...
alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
June 23, 2018, 03:43:52 PM

güzel coinler ele almışsın inş bol kazanırsın..emeğin boşa gitmez
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 23, 2018, 03:51:09 PM

Gerçekten çok güzel koinler seçmişsin.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 24, 2018, 04:05:20 PM

uzuzn süre önce bir sepet hazırlamış olsaydık 2017 sonları na doğru satmış olunmaydı çok çok ciddi bir kazanç elde etmiş olurduk şimdi yatırım yapmadık diye bir daha yapılamaz mı bence yatırım yapılmalı ve uzun süre beklemek gerek o zaman ciddi karlar gene elde edilebilir diye  düşünüyorum.düşünürsek bence elde edilebilir diye

sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
June 24, 2018, 04:38:38 PM

Neo gibi 1000x yapacak olmasa da 50x bile yapabilecek ve ucuz denebilen coinler bunları biraz daha geniş anlatımlar ile açıklansa güzel olur. hatta bu bilgileri güncelleyeceksin arada bir ve topic baya ilgi toplayabilir. kırmızı, yeşil gibi alanlarda gündemden düştü şu gelişmeler olduğundan dolayı gibi.

Taratoor
Sr. Member

Activity: 630

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
June 24, 2018, 04:51:52 PM

şuan yatırım yapmalık olarak gördüğüm coin neo şuanki fiyatlar aslında tam girilcek gibide genede düşüneceğim bir süre daha yatırımı

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
July 01, 2018, 03:45:34 PM

Habire eriyen bir sepet yapmayı başarmışım Smiley Eri bakalım nereye kadar eriyeceksin bir gün elbet uçup gideceksin ve arkandan kovalayacağım Smiley
Cagripharmacy
Jr. Member
*

Activity: 106
Merit: 2

View Profile
July 01, 2018, 03:46:51 PM

sepet güzel umarım kazanırsın

▬▬▬▬▬ ◯●●   REPME.io   ●●◯ ▬▬▬▬▬
The new WEBSITE will be LAUNCHED on the 1st NOV
Please check the Whitepaper for more complete info
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
July 01, 2018, 08:47:47 PM

Hocam QLINK (QLC) sepetinizdeki bu coin hakkında bilgi verirmisiniz bir miktar piyasa düşükken yatırım yapmayı düşünüyorum.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 02, 2018, 07:46:39 AM

Eğer yapabilirseniz biraz daha neo eklemenizi öneririm.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
July 02, 2018, 07:53:17 AM

QLC eklemek cok mantikli secim olucaktir, birazcik da ZIL . Yakinda Mainnet haberi gelicek ZIL`in o yüzden bu fiyatlardan kademeli toplamak lazim .
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 02, 2018, 10:00:22 AM

unutmalık sepetler eskide kaldı artık. şimdi soruyorum size allah aşkına siz bir portfoy yaptınız ve oraya bir yatırım yaptınız. bunu unutabilirmisiniz. mümkün değil. hergün fiyat takibi yaparsınız. her an düştü mü yükseldi mi kaygısı. fonun son durumu falan. bi noktadan sonra ya sizi tatmin eden bir kar elde edip satışa karar verirsiniz. ya da zarara katlanamaz yine de satarsınız. ve tablonun rengi sizin satışınızdan sonra defalarca değişir. olumsuzsa gidişat iyi ki satmışım dersiniz. olumlu ise pişmanlık hikayeleriniz başlar. yani artık kimse sepet yapıp unutmuyor arkadaşlar. daha doğrusu unutamıyor
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
July 02, 2018, 10:17:20 AM

unutmalık sepetler eskide kaldı artık. şimdi soruyorum size allah aşkına siz bir portfoy yaptınız ve oraya bir yatırım yaptınız. bunu unutabilirmisiniz. mümkün değil. hergün fiyat takibi yaparsınız. her an düştü mü yükseldi mi kaygısı. fonun son durumu falan. bi noktadan sonra ya sizi tatmin eden bir kar elde edip satışa karar verirsiniz. ya da zarara katlanamaz yine de satarsınız. ve tablonun rengi sizin satışınızdan sonra defalarca değişir. olumsuzsa gidişat iyi ki satmışım dersiniz. olumlu ise pişmanlık hikayeleriniz başlar. yani artık kimse sepet yapıp unutmuyor arkadaşlar. daha doğrusu unutamıyor

arkadaşa katılıyorum her gün kontrol ediyoruz istediğimiz kadar unutmalık yapalım girip bakabiliyoruz. Bence bunu ya hiç bulaşmayan birisi yapacak, yani gerçekten unutacak ve parasını gömecek oraya. Kaldı ki verdiğiniz para da önemli mesela bi 2-3 bin yatıran var bi 10-20 bin. Bu kadar para verip unutanlar olursa zaten helal olsun.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: