Bitcoin Forum
March 30, 2024, 03:33:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Unutmalık Sepet.  (Read 18911 times)
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
December 03, 2018, 12:02:59 PM

Görünce hatırladım şimdi bu sepeti. En son 1 haziranda güncellenmiş. Şimdiki durumu ne oldu acaba merak ettim? Konuyu açan arkadaş acaba tutuyor mu halen elindekileri. Bi güncellese konuyu da öğrensek keşke.

Evet hocam halen tutuyorum hepsi ledger wallet cihazımda duruyor ve bende sizler gibi bu linkten kontrol ediyorum arada bir ve sürekli konuyu güncellemeye ve tuttuğumu söylemeye çalışıyorum gözünüzden kaçmış heralde Smiley
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711769609
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711769609
Reply with quote  #2

1711769609
Report to moderator
1711769609
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711769609
Reply with quote  #2

1711769609
Report to moderator
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2018, 12:06:30 PM

sepetinizi inceledim de hocam 1 aylık grafikte bile yüzde 50 zarar yazmışsınız üzüldüm adınıza ama sektör genel olarak böyle kan ağlıyor

Evet malesef herkes bu durumda şuanda umarım benim gibi son 10 ay içerisinde sepet yapan yoktur diyeceğim ama görüyorum herkes kan ağlıyor ama merak etmeyin çok fazla zamanı kalmadı er ya da geç yüzümüzü güldüreceğini düşünüyorum ve tabiki yatırım tavsiyesi vermediğimi belirtmek istiyorum Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2018, 12:08:14 PM

sepetinizi inceledim de hocam 1 aylık grafikte bile yüzde 50 zarar yazmışsınız üzüldüm adınıza ama sektör genel olarak böyle kan ağlıyor
Sepet yapıp da o durumda olmayan yok zaten malesef, sepette ne olursa olsun sonuç ayrı. Buradan çıkarılcak sonuçları çıkarmak lazım, öyle her zaman sepet yapmakla da olmuyor iş resmen dibe getiriyorlar adamı, daha nekadar düşer dedikçe de düşüyorlar oyüzden ayıda sepet mantığı biraz yanlış oluyor.

Ama işte hocam ben bu sepeti yaparken de piyasa diplerdeydi hiç bir zaman bilemezsiniz ki ne zaman sepet yapılıp yapılmayacağını bir çok arkadaş şuanki piyasa koşullarında sepet yapmanın mantıklı olduğunu söylüyor ama belli olmaz bu işler belki bulunduğumuz noktadan bile 10 kat aşağı düşebiliriz garantisi yok
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2018, 12:10:01 PM

Unutmalık sepetlerin hepsi kan ağlıyor malesef. Piyasa böyle olunca gerçekten sepetleri unuttuk zaten. Önceden en geç 30 dk de bir blockfolioya bakardım, artık günde 1 kere bakıyorum.

Evet bende sürekli blockfolio ya binance'a her yere bakıyordum ve istatistik manyağı olmuştum 5dk bakmasam imkansızdı sürekli bakıyordum yani ama şuan artık bazen haftada bir bakıyorum Smiley yapacak bişey yok bakmamak gerek bence bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur atasözü burada geçerli değil çünkü
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2018, 12:11:16 PM

Unutmalık sepet yapmak için doğru zamanlara gelmiş olabiliriz özellikle çok katlayan altcoinler dip yapmış durumda tekrar yükselebilecek olanları seçip yatırım yapmak hayet mantıklı. XTZ-ADA-ZEC hatta Ripple...

Evet bende şuan sepet yapılabilecvek uygun zamanlardan biri olduğunu düşünüyorum ama tabi ki hiç kimse ne olacağını bilemez beni zaten kaale bile almayın da kimsenin lafı ile kesinlikle hareket etmeyin yatırım yapmayın zarar eden siz olursunuz o değil.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 03, 2018, 01:04:39 PM
Last edit: December 03, 2018, 01:32:58 PM by Madara1

İleride piayasaki mevcut kripto paraların yüzde 80 nin yokolacağını düşünen biri olarak. Bitcoin ve erherden başka bir şeye yatırım yapılmaz gibi geliyor.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 03, 2018, 01:24:16 PM

Unutmalık sepetlerde dahi doğru yerden çıkış yapmak lazım piyasanın içinden geçtiler resmen şuan yeniden böyle sepetler yapacak pek macel kalmadı bende .
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
December 03, 2018, 04:29:15 PM

Şu anki durumda güzel bir unutmalık sepet yapılabilir. Çoğu coin artık safını belli etmiş durumda Smiley Bir kaç yıl sonra şu anki unutmalık sepete eklediğiniz çöp olabilir Smiley
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
December 04, 2018, 05:38:57 AM

Unutmalık sepetlerin hepsi kan ağlıyor malesef. Piyasa böyle olunca gerçekten sepetleri unuttuk zaten. Önceden en geç 30 dk de bir blockfolioya bakardım, artık günde 1 kere bakıyorum.

Evet bende sürekli blockfolio ya binance'a her yere bakıyordum ve istatistik manyağı olmuştum 5dk bakmasam imkansızdı sürekli bakıyordum yani ama şuan artık bazen haftada bir bakıyorum Smiley yapacak bişey yok bakmamak gerek bence bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur atasözü burada geçerli değil çünkü
Blockfolio da ne?  Shocked blockfolio ve tabtrader , günde elli kere girip çıktığım uygulamalara ayda bir girer olmuşum, play storeda güncelleme gelmiş farkında değilim geçen güncelledim blockfolioyu ben girmeyeli reform yapmış herşey değişmiş resmen.

WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 04, 2018, 12:40:06 PM

Blockfolio da ne?  Shocked blockfolio ve tabtrader , günde elli kere girip çıktığım uygulamalara ayda bir girer olmuşum, play storeda güncelleme gelmiş farkında değilim geçen güncelledim blockfolioyu ben girmeyeli reform yapmış herşey değişmiş resmen.

Tozunu alsaydın bari arada bir tozunu almak lazım unutmalık uygulama olmuş resmen Smiley şu bir kaç ay bizlere neler yaptı böyle ya inanamıyorum bazen.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 04, 2018, 12:41:30 PM

İleride piayasaki mevcut kripto paraların yüzde 80 nin yokolacağını düşünen biri olarak. Bitcoin ve erherden başka bir şeye yatırım yapılmaz gibi geliyor.

Söylediklerinize maalesef katılıyorum Sad evet şuanki coinlerden bir çoğu yok olacak ve belli coinler kalacaktır ama tabi hepsi yok olur diyemeyiz biraz da atıp tutmaya çalıştım bu sepeti yaparken ama tutamadık hayırlısı artık Smiley
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
December 04, 2018, 12:45:31 PM

Söylediklerinize maalesef katılıyorum Sad evet şuanki coinlerden bir çoğu yok olacak ve belli coinler kalacaktır ama tabi hepsi yok olur diyemeyiz biraz da atıp tutmaya çalıştım bu sepeti yaparken ama tutamadık hayırlısı artık Smiley
Ben her zman kullanılacağını düşündüğüm ve hali hazırda çalışan bi sistemi olan coinlere yatırım yapıyorum. Mesela bnb token asla bitmeyeceğini düşünüyorum daha da gelişecektir dex gelince

WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 04, 2018, 12:47:28 PM

Ben her zman kullanılacağını düşündüğüm ve hali hazırda çalışan bi sistemi olan coinlere yatırım yapıyorum. Mesela bnb token asla bitmeyeceğini düşünüyorum daha da gelişecektir dex gelince

Öyle düşünmenizi tavsiye etmiyorum binance bir sorun yaşar yada yeni bir borsa çıkıp binance'ın önüne geçer ise yada herhangi birşey olabilir borsa kapatılabilir mesela Smiley Dex gelince bir şeyler değişecektir tabii
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
December 04, 2018, 12:51:04 PM

Öyle düşünmenizi tavsiye etmiyorum binance bir sorun yaşar yada yeni bir borsa çıkıp binance'ın önüne geçer ise yada herhangi birşey olabilir borsa kapatılabilir mesela Smiley Dex gelince bir şeyler değişecektir tabii
Ama bunu hepsinde yaşayabiliriz. Şu anda göz önünde çalışan gerçekten sistemler benim için daha iyi gözüküyor. Unutmalık dediğimiz sepetleri tamamen unutmıcaz heralde arada girip bakmak lazım Smiley

WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 05, 2018, 07:11:22 PM

Ama bunu hepsinde yaşayabiliriz. Şu anda göz önünde çalışan gerçekten sistemler benim için daha iyi gözüküyor. Unutmalık dediğimiz sepetleri tamamen unutmıcaz heralde arada girip bakmak lazım Smiley

Smiley Evet tabii ama dediğim gibi binance şuan güvenilebileceğimiz tek coin bile olsa fazla güvenmemek gerektiğini ve her an herşeye hazırlıklı olunması gerektiğini anlatmaya çalışıyorum Smiley
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 05, 2018, 07:18:50 PM

Evet malesef herkes bu durumda şuanda umarım benim gibi son 10 ay içerisinde sepet yapan yoktur diyeceğim ama görüyorum herkes kan ağlıyor ama merak etmeyin çok fazla zamanı kalmadı er ya da geç yüzümüzü güldüreceğini düşünüyorum ve tabiki yatırım tavsiyesi vermediğimi belirtmek istiyorum Smiley

Kaybın olduğunda gülecek insan çoktur; kazandığın zamanda imrenecek çok insan vardır keşke bende yapsaydım diye . Seni alakadar olayda şu cebinden çıkan para hiç olsa bile seni üzmemesi ve bu yatırımları yaptığın coinlerin gerçekten yatırım yapılmaya değer olması. Eğer yatırdığın miktar seni sıkıntıya sokmayacaksa ve güveniyorsan boşver ayları yıllar dursun gerisi boş  Wink

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
December 05, 2018, 07:43:19 PM

Kaybın olduğunda gülecek insan çoktur; kazandığın zamanda imrenecek çok insan vardır keşke bende yapsaydım diye . Seni alakadar olayda şu cebinden çıkan para hiç olsa bile seni üzmemesi ve bu yatırımları yaptığın coinlerin gerçekten yatırım yapılmaya değer olması. Eğer yatırdığın miktar seni sıkıntıya sokmayacaksa ve güveniyorsan boşver ayları yıllar dursun gerisi boş  Wink

Kesinlikle katılıyorum bende hep bunu anlatmaya çalışıyorum, kimsenin lafı ile bir şey alıp satmayın gerek yatırım gerek normal hayatta o almış falan diye ayakkabı bile almayın kendi kafanızı kullanın başkası size ağlamaz ama fikirlerinize yön verebilir.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
December 05, 2018, 10:29:04 PM

Hodldan başka yapacak pek bir çare yok sanırım, yeterince sepetler battı artık yapacak şey umutla zamanlar geçirmek

alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
December 06, 2018, 01:31:09 AM

Hocam ılk başlardakı gıbı olmuyor guzel gıderken dusse bıle bır sey olmaz dıyorsun tekrar tekrar boğayı bekle sımdılerde dıbın dıbını gör cok can sıkıcı anlıyorum senı Smiley
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
December 09, 2018, 09:23:55 AM

şu sene başından beri unutmalık sepet yapıp da hiç satmayanın hali hep zarar. sene başında copytrack mı ne bu isimde bir bountye katılmıştım. borsada para ettiğini görüp sattım. valla iyi ki satmışım. birkaç yüz doları almıştım. bunu yapmamış olup, hold etsem işimiz fenaydı.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: