Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:21:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6545 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 20, 2018, 04:58:11 PM

Beni hayal kırıklığına uğratan nokta ekibin borsadan alım yapacağız deyip oradan alım yapmaması oldu. Yoksa fiyat o tarihlerde bu seviyelerde olmazdı. Bence elindeki coinleri yakma adresine yolladılar .(Tahmin)

O tarihlerde Bibox’tan milyonluk alımlar yapıldı. Üstelik alımlar buy wall şeklinde değildi direkt olarak satış emirlerinden topladılar.

Tamam piyasa kötü, şu bu filan ama oldukça iyi para toplayan proje de roadmap e uymalı. Ufak tefek aksaklıklar dışında neler yapıldığını görmemiz lazım.

Roadmap’a uyuluyor. Lyra2Rev2 için ASIC çıktı Monacoin ve Vertcoin ayakta uyurken Hdac algoritma değiştirdi. Artık taleplerimiz değerlendiriliyor, ekip güven kazandı bakalım neler olacak.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 20, 2018, 05:40:48 PM

Hdac ico fiyati neydi hatirliyormusunuz arkadaslar. O zaman presale kisimlari biraz karisikti cok yuksek btc toplanmisti ama btc fiyati dusuktu. Su an 5 cent olmus fiyati
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 20, 2018, 08:40:14 PM

Hdac ico fiyati neydi hatirliyormusunuz arkadaslar. O zaman presale kisimlari biraz karisikti cok yuksek btc toplanmisti ama btc fiyati dusuktu. Su an 5 cent olmus fiyati

1 btc = 22000 hdac’ti
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1331

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 20, 2018, 10:05:15 PM

Tamam piyasa kötü, şu bu filan ama oldukça iyi para toplayan proje de roadmap e uymalı. Ufak tefek aksaklıklar dışında neler yapıldığını görmemiz lazım.
Ekip hantal ve işin tanıtım kısmıyla resmen hiç ilgilenmiyorlar ama plana uymadıklarını söyleyemeyiz, böyle bir itham haksızlık olur. Ancak (umuyorum bu güncellemelerle düzelecek) ciddiye alınması ve ivedilikle halledilmesi gereken sorunlar olduğu da bir gerçek. Ben kendi adıma sorun çıkıyor mu çıkmıyor mu diye değil de, sorunlara yaklaşımlarına bakarım, önemli olan bu, sorunsuz bir proje imkan dışı zaten.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
October 21, 2018, 01:28:31 PM

Son bir haftada sanıyorum %50 ödül düşürülmesinden dolayı olacak ki 2x yaptı. Şimdi 2018 kasımdan itibaren baslayarak 2019 şubatına kadar 21 borsada listeleneceğiz demişler, kaynak aşağıda. Bunların hangileri olduğuna dair bilgisi olan var mı? Şöyle ciddi bir hacim de gelse süper olur..

https://i.imgur.com/JXlJSxo.jpg
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
October 21, 2018, 06:33:26 PM

21 borsa mı?
Bu gerçekten ciddi bir haber. Epeyce bir hareket getirir bence.
Hele şöyle bir tanesi ilk 10 içinde olan borsalardan birinde olursa o zaman bir yıl bekletmemize gerek kalmayabilir...
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
October 21, 2018, 06:47:52 PM

Biz takibi bıraktık fiyat 2x yaptı. Son güncellemeleri takip edemediğim için kaçırdım. Bana göre yakılma işi fiyaskoydu ama blok ödülü düşürmeyle buradaki hatalarını telafi ettiler.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 21, 2018, 07:05:14 PM

Son1 haftada 2x yaptı Hdac. Fork haberi, ödül düşürülmesi. Ve şimdi de yeni borsa haberleri. Bu da gerçekleşirse yeni bi yükseliş dalgası gelebilir.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
October 28, 2018, 07:22:00 PM

Biz takibi bıraktık fiyat 2x yaptı. Son güncellemeleri takip edemediğim için kaçırdım. Bana göre yakılma işi fiyaskoydu ama blok ödülü düşürmeyle buradaki hatalarını telafi ettiler.

borsadan alım yapıp yakacağız dedikleri zaman biboxdan dev hacimli satın alımlar olmuştu, neden fiyasko dediğinizi anlamadım. ayrıca arkasında güçlü koreli madenciler var ve fiyatı sabit tutuyorlar belli bir süredir kanımca. proje de çok iyi, eğer vaatlerinde geç kalmazlarsa ve sağlam borsalar gelirse bence bu coinin geleceği var. projesini, tokenmetrics'ini vs beğendiğiniz projede takibi bırakmamanızı öneririm.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 01, 2018, 02:13:10 PM
Last edit: November 01, 2018, 04:21:44 PM by Matthias9515

1 Kasım’da Hdac Dexko’da listelendi
2 Kasım’da Hanbitco adlı Kore borsasında listelenecek

Listelenmeler Kore ağırlıklı olmak üzere devam edecek, Coinmarketcap problemi çözülmek üzere, algoritma değiştirildiği için asic madencilerine yol verildi, uzun vadede PoS algoritmasına geçiş düşünülüyor, Finma onay süreci devam ediyor, blok ödülleri %50 düşürüldü gelecekte tekrar düşürülmesi bekleniyor.

Bunun dışında 30 Ekim’de Atlanta’da Hdac BaaS adlı bir şey duyuruldu. Patent başvurusu ABD, Almanya gibi ülkelerde tamamlanmış tam adı H-UMBA. IoT teknolojisi ile ilgili bir şey merak eden olursa detayları paylaşırız.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 01, 2018, 03:47:03 PM

Bu fiyattan alım yapılır mı? Yatırım yapacak coinler arıyorum bunlardan birini hdac olarak düşündüm. Farklı borsalarda da listelenmesi gerekir diye düşünüyorum.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 01, 2018, 06:11:51 PM

Listelenmeler Kore ağırlıklı olmak üzere devam edecek, Coinmarketcap problemi çözülmek üzere, algoritma değiştirildiği için asic madencilerine yol verildi, uzun vadede PoS algoritmasına geçiş düşünülüyor, Finma onay süreci devam ediyor, blok ödülleri %50 düşürüldü gelecekte tekrar düşürülmesi bekleniyor.

Bunun dışında 30 Ekim’de Atlanta’da Hdac BaaS adlı bir şey duyuruldu. Patent başvurusu ABD, Almanya gibi ülkelerde tamamlanmış tam adı H-UMBA. IoT teknolojisi ile ilgili bir şey merak eden olursa detayları paylaşırız.

Özellikle şu asic'den kurtulmaları bizim açımızdan oldukça sevindirici bir haber. Asic, bir coine dadanmışsa vampir gibi kanını emmeden bırakmıyorlar. Pos'a geçmeleri gerçekten güzel olur. Daha önce Finma gelmeden resmi listeleme olmayacak demişlerdi galiba, Matthias9515 hocam, bu değişikliğin nedeni konusunda bilginiz var mı?
marpaci
Sr. Member

View Profile
November 01, 2018, 06:23:35 PM

Son 1-2 ayda, hakkında en çok şey duyduğum coinlerden birisi HDAC. Sürekli güzel haber gelmeye başladı. Bu fiyatlara etki etti tabii.
Bugünden itibaren değişik borsalarda da işleme çıkıyor.
Epeyce bir süre bozdurmayı düşünmüyorum elimdeki HDAC ları...
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88
Merit: 6

EQWITY.IO

View Profile
November 02, 2018, 03:13:16 AM

Nedense fiyata devasa bir etkisi olmadı borsaya çıkışın. Bunun sebebini bir türlü anlamıyorum. Hdac neredeyse tüm coinlerin tersine tepki alıyor yatırımcılarından. Genel geçer kuralların birçoğu yıkılmış durumda.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 02, 2018, 06:49:22 AM

İlk çıkış zamanı nı hatırlıyorum , bayağı bir hype vardı , ama gerek imza gerek diğer bountylerde katılım sınırı koymadıkları için bayağı insan mağdur oldu. Sonra dağıtımı uzun sürdü hatta ve hatta btc adresi ile falanca mesajı imzalatacağız falan diyip sonra ondan da vazgeçtiler. Küsen yatırımcı çok tehlikelidir. Yatırımcını küstürmeyeceksin. Bounty hunterlarını üzmeyeceksin.
jeton
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
November 02, 2018, 07:16:07 AM

Son aylarda borsaya girme haberleri fiyatları kesinlikle yukarı çıkarmadı. Aksine şimdi borsaya girmesin beklesin der olduk. Girenlerde önce çakılıp ilk geldiği yere dönüncede x3 x5 yaptı diyoruz  Huh
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 02, 2018, 08:01:40 AM

Asic'ten kurtulmuş olmasına çok sevindim. PoS'a da geçerse tadından yenmez.
Yeni borsa açıklamaları local de olsa iyi gelişmeler. Global ve büyük bir borsa şart oldu Hdac'a.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
marpaci
Sr. Member

View Profile
November 02, 2018, 10:41:03 AM

Son aylarda borsaya girme haberleri fiyatları kesinlikle yukarı çıkarmadı. Aksine şimdi borsaya girmesin beklesin der olduk. Girenlerde önce çakılıp ilk geldiği yere dönüncede x3 x5 yaptı diyoruz  Huh

Piyasada genel ve güzel bir yükseliş olmadığında, borsaya yeni giren tokenler, satmak için fırsat kollayanların satışına maruz kalıyor. Bu normal aslında. Şu an eth işlem hacmi bile en diplerde. Alıcı olmayınca da borsaya çıkan düşmüş oluyor. Aslında ciddi bir satış yok. Zaten ciddi satışı karşılayacak alıcı da yok.
Borsalarda olsun... Satan satsın... İyi bir piyasa olduğunda benim gibi bekleyenler de elinden çıkarabilsin...
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
November 02, 2018, 10:47:32 AM

Bu coinin arkasında hyundai gibi devlerin olduğunu biliyordum ben yanlışmı biliyorum emin değil ama eğer öyle hyundai gibi devler var ise kesinlikle elde avuçta biraz tutmak gerekiyor sonra üzülmeyelim diye
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
November 02, 2018, 10:48:43 AM

Arkadaşlar bir hedef fiyatınız varmı bence hdac şu seviyeye kadar çıkar ama daha yukarı gitmez diyecek olanlar varmı acaba. Mesela hdac için 2 dolar sizce hayal olurmu yoksa 30 cent bile zor dermisiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 »
  Print  

Jump to: