Bitcoin Forum
July 25, 2024, 10:49:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Game of Cryptocurrencies (Umudunu Kaybetme...)  (Read 2153 times)
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 05, 2018, 11:44:37 AM

Aman aman bunlar ne böyle  Grin gerçekten sabrına ve azmine hayran kaldım hocam. Öncelikle tebrik ediyorum. Ben olsam sanırım saçı başı dağıtmış bir şekilde bırakırdım piyasayı

Ya işte saçı başı dağıttım zaten bembeyaz oldu ak saçlı diyorlar artık Smiley ulan 24 yaşındayım dışardan baksan rahat 30 dersin.

Walla şuan benim durumumda olan baya arkadaş var sabretmelerini ve mucizelere inanmalarını öneriyorum.

bi mucize oldu ve bu mucizeye aracılık yapan arkadaşıma 1 eth verdim Smiley

Allah sizlerede nasip etsin.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 11:45:59 AM

Artık Game of Cryptocurrencies 2. sezonunu bekliyoruz . 2. sezonda boğarın imtikamı daha ağır olmasını bekiyoruz .

Walla benim hikayemi diyorsan 2. sezonu çekmeyi düşünmüyorum tövbeliyim bi daha geleceğe gidip gelsem bile 1 tl bile yatırmayacağım borsaya ama bi sepet yaptım 6500 dolarlık şuan %70 zararda o sepet onunla devam edicem unuttum zaten Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 11:48:45 AM

Senin gibi olan çok kişi var biride benim 150k dolarları aşan bir cuzdan su an 8k falan, yani o büyük dump dalgasında satmayarak büyük hata yaptık. 1 dolar olan token su an 3 cent, neyine satmadıysam artık kendime her gün kızıyorum

Allah'tan sabır diliyorum hocam seninki benden kara derler ya işte tamda bu 150k dolar 8k dolar olmuş offf, Allah sabır versin sadece biraz sabredin ve mucizelere inanın hocam.  Embarrassed

Bu piyasaya yeni giren arkadaşlar için söylüyorum burda risk büyük balıklama dalmayın yem olur gidersiniz.
triedra
Member
**

Merit: 11

View Profile WWW
August 05, 2018, 11:55:28 AM

balina bunlar, paraya doymuş ve hiç acele tarafları yok. işleri güçleri tuzak kurmak. çok ağırdan almak. gün içi yaptığı işlemlerle kaç milyon kişiyi kandırıyor ve piyasayı manipüle ediyorlar. eğer yatırım konusunda umudunu kaybettin ise. o zaman bountylere katılım sağla. en azından kaybetme riskin yok. en fazla emeğinden olursun.

WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 05, 2018, 11:58:51 AM

balina bunlar, paraya doymuş ve hiç acele tarafları yok. işleri güçleri tuzak kurmak. çok ağırdan almak. gün içi yaptığı işlemlerle kaç milyon kişiyi kandırıyor ve piyasayı manipüle ediyorlar. eğer yatırım konusunda umudunu kaybettin ise. o zaman bountylere katılım sağla. en azından kaybetme riskin yok. en fazla emeğinden olursun.

Aynen öyle, şuan dediğin gibi yapmaya çalışıyorum sendy'e katıldık bakalım arada bounty airdrop falan varsa katılırız 3-5 ne gelirse artık şükrederiz Smiley çekilecek dert değil gerçekten Allah balinalarla yüzmeye çalışan kardeşlerime sabır ve şans versin.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 06, 2018, 08:41:45 AM

daha geçen gün neredeyse en dipten cardano aldım. ama öyle bir sistem kurmuşlar ki. yükseltip, o maliyete yakın yere kadar sert satışla getirttiler. satmadım, bekledim. biraz yükseldi sonra geri geldi. bende düşecek diye sattım. sabah baktım. cardano benim aldığım yerden %10 yükselmiş. ben %3-4 gibi kar yapıp satmıştım. %10 prim yapana kadar satış baskısı 4 defa yapmışlar. yani psikolojiyi iyi biliyor bu balinalar.
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 06, 2018, 10:12:19 AM

hocam yaşadıklarınız yaşadıklarımız kolay değil, hayaller paris hayatlar adana o yüzden ne desek nasıl tavsiyede bulunsak yalan olur. iradenin sağlam olması gerek en başta ve çok hırslı olmamak lazım bence biraz kaderci olmak lazım. yani kar edip sattıktan sonra artsa bile ah vah etmemek, aldığımız yerden aşağı düşmeye başlamışsa da bir yerde dur dememiz lazım stop loss yani ama tabi böyle söylemeyle oluyor mu olmuyor o ayrı tabi.
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
August 06, 2018, 12:41:18 PM

gerçekten üzücü bir olay. Neredeyse 8-10 kat fazlasını alabilirdin. Ama iyi tarafını da görmeye çalış. Ya piyasa ile tanışma tarihin 15-20 bin dolar arasında olaydı. Oradan satın alsaydın eğer 30-40 bine çıkar umudu ile hodl yapsaydın. Yani beterin beteri var.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
August 06, 2018, 02:03:41 PM

benzer hikayeleri olan kişiler çok var piyasada burda herkes içini dökse ortaya neler çıkar merak ediyorum doğrusu.benzer şeyler yaşadım bende sermayem çıktıktan sonra bir dahada asla piyasaya para yatırmadım bounty ler ve trade ile kazandıklarımla bişeyler yapmaya çalışıyorum.umudumu hiç kaybetmedim çünkü umut olmazsa kazançta olmaz
beynimtok
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
August 06, 2018, 02:50:21 PM

benzer hikayeleri olan kişiler çok var piyasada burda herkes içini dökse ortaya neler çıkar merak ediyorum doğrusu.benzer şeyler yaşadım bende sermayem çıktıktan sonra bir dahada asla piyasaya para yatırmadım bounty ler ve trade ile kazandıklarımla bişeyler yapmaya çalışıyorum.umudumu hiç kaybetmedim çünkü umut olmazsa kazançta olmaz

hocam bounty den ne kadar kazandınız sorması ayıp yazar mısınız pm ile
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 06, 2018, 05:38:55 PM

Konuya Game of Thrones yazıyor ama yüzeysel bir şeydir herhalde diye girdim ama cidden dizi senaryosu gibi yazı olmuş. Dikkatli okuyunca geleceğe ışık tutacak çok önemli detaylar bulunuyor. Bu kadar uzun bir yazıyı sıkılmadan okutmak da ayrı yetenek resmen. Elinize sağlık.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1081

View Profile
August 06, 2018, 06:30:10 PM

eskiler bilir film bir atını miken kovboy kısmını şuan yaşıyoruz tabii ki hepimizin gözü kulağı ikinci filmde yani atın intikamı. burada at yerine biz boğadan bekliyoruz atağı tüm barajları vurup geçer inşallah

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 09:59:41 AM

daha geçen gün neredeyse en dipten cardano aldım. ama öyle bir sistem kurmuşlar ki. yükseltip, o maliyete yakın yere kadar sert satışla getirttiler. satmadım, bekledim. biraz yükseldi sonra geri geldi. bende düşecek diye sattım. sabah baktım. cardano benim aldığım yerden %10 yükselmiş. ben %3-4 gibi kar yapıp satmıştım. %10 prim yapana kadar satış baskısı 4 defa yapmışlar. yani psikolojiyi iyi biliyor bu balinalar.

Aynen öyle hocam psikoloji ile kazanıyorlar zaten Smiley yatırımcı psikolojisini iyi yönetiyorlar biliyorlar, geçen gün bir yerde okudum gerçekten yaptıkları tek şey psikoloji yönetimi ile para kazanmak Smiley

Adam birazcık yükseltiyor hemen millet satıyor sonra biraz daha yükseltiyor neden sattım diye geri alıyorlar sonra bi dump yapıyor yine neden aldım diye geri satıyorlar yani balina adama pahalıdan aldırıp ucuzdan sattırıyor ve çok sabırlı bir şekilde yapıyor bunu Smiley tam bakıyor herkes pahalıdan aldı ucuzdan sattı hemen hooop %30 yapıyor ve yeni yatırımcılar çağırıp tekrar ediyor bu döngüyü Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 10:01:31 AM

hocam yaşadıklarınız yaşadıklarımız kolay değil, hayaller paris hayatlar adana o yüzden ne desek nasıl tavsiyede bulunsak yalan olur. iradenin sağlam olması gerek en başta ve çok hırslı olmamak lazım bence biraz kaderci olmak lazım. yani kar edip sattıktan sonra artsa bile ah vah etmemek, aldığımız yerden aşağı düşmeye başlamışsa da bir yerde dur dememiz lazım stop loss yani ama tabi böyle söylemeyle oluyor mu olmuyor o ayrı tabi.

Stop loss diyip duruyor herkes ama gerçekten sanıldığı gibi kolay değil o iş Smiley herkes kazanmak için giriyor kimse zarar etmek için girmediği için stop loss sadece kullanılması gereken bir şey olarak kalıyor Smiley kullananları kutluyorum şahsen.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 10:03:49 AM

gerçekten üzücü bir olay. Neredeyse 8-10 kat fazlasını alabilirdin. Ama iyi tarafını da görmeye çalış. Ya piyasa ile tanışma tarihin 15-20 bin dolar arasında olaydı. Oradan satın alsaydın eğer 30-40 bine çıkar umudu ile hodl yapsaydın. Yani beterin beteri var.

Zaten bende öyle düşündüm hocam Smiley konudada yazmışım zaten.
Kendime bir hedef koydum ve o hedefe ulaşınca piyasadan ayrıldım eğer ayrılmasaydım evet 6-7 kat yapardım hedef parayı ama sonuç olarak ben hedefime ulaştığım için pişman olmadım aksine başkalarıda kazanıyor diye sevindim Smiley
30 Bin TL ye düştüğüm zaman 85-90 ları görmüştüm ya bi daha 90 ı görürsem çıkacağım diyordum ve göreceğimide biliyordum inanılmaz bi inanç vardı içimde ve 99 Bin TL ile çıkıp bi daha girmeyip yükselişi izledim  ama pişman değilim sonuçta ben kendime bi hedef koydum ve o hedefe gelince çıktım bu yüzden kimseyi suçlayamam.
Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 10:08:32 AM

Konuya Game of Thrones yazıyor ama yüzeysel bir şeydir herhalde diye girdim ama cidden dizi senaryosu gibi yazı olmuş. Dikkatli okuyunca geleceğe ışık tutacak çok önemli detaylar bulunuyor. Bu kadar uzun bir yazıyı sıkılmadan okutmak da ayrı yetenek resmen. Elinize sağlık.

Çok teşekkürler Smiley Sıkılmadan okutturabildiysem ne mutlu bana umarım içinden ders çıkaranlar olur ve benim düştüğüm hatalara düşmez, şuan benim yaşadıklarımı çoğu arkadaşımız tıpa tıp yaşıyor tek tavsiyem
Umudunuzu Kaybetmeyin.
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:33:50 PM

Valla kardeş hani biraz bekleseydin çok güzel kar yaparmışsın. Ama nereden bilecektin ki. Böyle agresif yükseliş olacağını bilsen zaten satmazdım. Bence yapılması gereken bitcoinin bu hareketlerini güzelce analiz edip, sabırlı olmak.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
August 09, 2018, 05:49:24 PM

Bu işin başı sabır. Zaten hep söylüyorum bunu. Ek bir gelirin olsa asla bu koinleri satmayacaksın, ne kadar düşerse düşsün.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
August 11, 2018, 08:34:53 AM

ortada başlamış ve güçlü ralli çıkacak olsa herkesin umudu yerli yerine gelir. ama piyasada sarsıcı gelişmeler, yükselişin çok önüne geçiyor. ben bu gidişatın 6000 dolar altında artık nerede son bulacaksa oraya gelmesi ile geçecek en az 1 sene sonra başlayacağından yanayım.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 11, 2018, 11:51:06 AM

ortada başlamış ve güçlü ralli çıkacak olsa herkesin umudu yerli yerine gelir. ama piyasada sarsıcı gelişmeler, yükselişin çok önüne geçiyor. ben bu gidişatın 6000 dolar altında artık nerede son bulacaksa oraya gelmesi ile geçecek en az 1 sene sonra başlayacağından yanayım.

Bu piyasa bu halde 1 sene beklerse, millet isyan eder. Özellikle altların da düşmeye devam edeceğini hayal bile etmek istemiyorum. Umarım biz haklı çıkarız da, artık 3 ay sonra mı 6 ay sonra mı boğa gelir de, moralimiz düzelir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: