Bitcoin Forum
July 04, 2024, 09:33:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  
Author Topic: Game of Cryptocurrencies (Umudunu Kaybetme...)  (Read 2151 times)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 28, 2018, 05:18:13 PM

valla ortada doğru işlem yapıp da ralli başladığında sabırlı olanı zengin edecen bir piyasa var. ikinci durum tam tersi ne alsan elinde kalacak türden. 30 eylül bir geçilsin bakalım karşımızda nasıl bir tablo oluşacak tekrar inceleriz. ben umudumu kaybetmedim açıkçası. özellikle bitcoin cephesinde önümüzdeki senelerde daha sürpriz rakamlar bekliyorum.
nthere
Member
**

Activity: 229
Merit: 11

View Profile
September 28, 2018, 07:21:09 PM

Valla takdir ettim başlıkta ilginç rekt hikayeleri türemiş Smiley
Piyasa artık diplerde, buraya kadar satmadıysanız zararınız realize olmamış demektir, sabredin.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 28, 2018, 07:40:37 PM

Hocam yazıyı baştan sona sizinle aynı duyguları yaşayarak okudum benzer şeyleri hepimiz yaşıyoruz. Battım ben diyip satıp çıkan yada kaldıraç v.b. tarzı yerlerde umut arayan arkadaşlara da sürekli söylüyorum buralar artık satma değil alma bölgeleri diye. Daha da düşemez mi düşebilir ama buranın üstüne bir çoğu eninde sonunda çıkacak.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 29, 2018, 06:06:30 AM

Bu kadar zor olan ney anlamıyorum artınca satıcaksınız düşünce alcaksınız ya hodl yapıyorsan az miktarla bekle trade yine at ama full parayla hodl trade yaparsanız tabi film gibi olur hayatınız.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 30, 2018, 07:26:13 PM

Acıkcası umuttan zıyade gercekcı olmakta fayda var, ben ah vah bıttık dıyıp satayım vs yapmıyorum tam tersı ımkan oldukca alımlar devam edıcek, fakat 2019u da 2018 gıbı stabıl bısekılde gecırme ıhtımalımız de yuksek, btcye yenı bır haber lazım ve buyuk bır habere hazırlık ıcın 1-2 yıl ınzıvaya cekılebılır dıye dusunuyorum.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
September 30, 2018, 07:29:52 PM

Bunları okumak bir nevi ilham veriyor. İçimizdeki çoğu kişi sırf umudunu kaybettiği için panik ve hata içinde saçma sapan kararlar veriyor. O yüzden en iyisi tertemiz sakin kafayla daha iyi günlerin geleceğini düşünmek ve umut etmek.

Maalesef bir çok arkadaş benim gibi umudunu kaybedip panik ile hatalı trade yapıyor, bende bu hatalara düştüm ve inanın yaptığınız her hareket ağır sonuçlara yol açıyor mesela hırs yaparak günde 10-20 kez all in coinlere giriyordum ordan oraya ordan oraya zıplıyor ve sürekli zarar ediyordum.

Senin yazdıkların herkes için bir örnek aslında Smiley İnanç ve umut gibi faktörler bizi hayatta her konuda başarıya götürüyor. İnancımız olmadan bir şeyi tamamlayıp bitirmek ve mutlu sona ulaşmak mümkün değil. Gerçekçiliği elden bırakmadan ama umudu da asla yitirmeden uğraşmaya devam etmeliyiz. Su akar yolunu bulur Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
WaDa (OP)
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 12, 2018, 11:17:29 AM

Bunları okumak bir nevi ilham veriyor. İçimizdeki çoğu kişi sırf umudunu kaybettiği için panik ve hata içinde saçma sapan kararlar veriyor. O yüzden en iyisi tertemiz sakin kafayla daha iyi günlerin geleceğini düşünmek ve umut etmek.

Maalesef bir çok arkadaş benim gibi umudunu kaybedip panik ile hatalı trade yapıyor, bende bu hatalara düştüm ve inanın yaptığınız her hareket ağır sonuçlara yol açıyor mesela hırs yaparak günde 10-20 kez all in coinlere giriyordum ordan oraya ordan oraya zıplıyor ve sürekli zarar ediyordum.

Senin yazdıkların herkes için bir örnek aslında Smiley İnanç ve umut gibi faktörler bizi hayatta her konuda başarıya götürüyor. İnancımız olmadan bir şeyi tamamlayıp bitirmek ve mutlu sona ulaşmak mümkün değil. Gerçekçiliği elden bırakmadan ama umudu da asla yitirmeden uğraşmaya devam etmeliyiz. Su akar yolunu bulur Smiley

Değerli yorumunuz için teşekkürler ama ben gerçeğe baktığımda o zamanlar içim kan ağlıyordu eğer batarsam napacam diye kara kara düşünüp duruyordum sürekli hayal kurmaya gerçeği unutmaya çalışıyordum ve anca öyle motive edebiliyordum kendimi yani kendimi kandırdım Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
October 12, 2018, 11:22:05 AM

Acıkcası umuttan zıyade gercekcı olmakta fayda var, ben ah vah bıttık dıyıp satayım vs yapmıyorum tam tersı ımkan oldukca alımlar devam edıcek, fakat 2019u da 2018 gıbı stabıl bısekılde gecırme ıhtımalımız de yuksek, btcye yenı bır haber lazım ve buyuk bır habere hazırlık ıcın 1-2 yıl ınzıvaya cekılebılır dıye dusunuyorum.

Değerli yorumunuz için teşekkürler ancak düşüncenize katılmıyorum yukarıdaki arkadaşa da yazdığım gibi böyle zamanlarda gerçekçi olmak hiç fayda etmiyor sadece kendini yıpratırsın, mesela küçükken düştüğünde hemen annen koşar yok bişi oğlum yok bişi yaa hahaaa erkek ol biraz bişi olmadı diyip seni kandırırdı ya aslında bacağın kanıyor acı çekiyorsun ama inanmak istemiyorsun seni kandırıp acını unutmana yardımcı oluyordu ya Smiley işte şimdide bunu sen yapacaksın kendini kandıracaksın umarım anlatabilmişimdir.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
November 20, 2018, 12:49:44 PM

Son zamanlarda yaşanan kötü olaylardan dolayı konumu okumanızı ve biraz olsa teselli olmasını diliyorum biraz olsun umut vermek istiyorum sizlere umarım birilerine faydamız dokunur, kesinlikle satın yada satmayın demiyorum umarım yanlış bir hareket yapmazsınız geleceğiniz için  Cry
cihan2421
Newbie
*

Activity: 174
Merit: 0

View Profile
November 20, 2018, 12:59:47 PM
Last edit: November 20, 2018, 07:25:22 PM by cihan2421

Tom Lee gibi bazı kriptocular olmasa tamamen ölecez adam çıktı 2019 da ethereum 1900 dolar olacak dedi, hadi inşallah diyerek ether alalım koyalımmı kenara yıl sonu btc 25k dıyordu gorecez bakalım ne kadar tutturuyor
Heryerde diyorum diyeceğim Tom Lee picine inanmayın güvenmeyin.Kendi aklınızla trade-yatırım yapın !!!!
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
November 20, 2018, 01:01:17 PM
Last edit: November 23, 2018, 12:50:20 PM by WaDa

Tom Lee gibi bazı kriptocular olmasa tamamen ölecez adam çıktı 2019 da ethereum 1900 dolar olacak dedi, hadi inşallah diyerek ether alalım koyalımmı kenara yıl sonu btc 25k dıyordu gorecez bakalım ne kadar tutturuyor
Tom Lee seni öpsün Smiley

Dostum lütfen seviyeli olalım biraz evet çoğumuzun yaptığı gibi bir hata yapıp bazılarına çok güvenmiş arkadaş ama bu gibi hataları hepimiz yapıyoruz lütfen birbirimize seviyeli olalım Smiley teşekkürler.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 20, 2018, 01:19:35 PM

Umut verici zaten sabır ve inanç yoksa piyasa da pek de kalkınma şansı yok yıllarca beklemeyi de göze alıp girmek lazım gece uykusundan ediyor yeri geliyor da saçlarınıza aklar bile düşebilir Smiley Hedef çok önemli hocam dediğin gibi biraz daha hadi az daha derken ters köşe de kalıverir insan ne olduğunu anlamaz hedeflenen miktarı gördüğün de aç gözlülük yapmadan çekilmek lazım. 20 k usd BTC alıp bu rakamlara gelen dostlara üzülüyorum şimdi ne zaman kurtaracaklar. İnşallah Allah kapı açar da en azından zarar edilenler geri gelir.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 20, 2018, 04:14:43 PM

Tom Lee senin gö.. koydu , nasıl zevk aldın mı ? Heryerde diyorum diyeceğim Tom Lee picine inanmayın güvenmeyin.Kendi aklınızla trade-yatırım yapın !!!!
Neden tom leenin lafı bu kadar dinleniyor her söylediği türkiyede haber oluyor anlamadım. Adamın bi bok tutturabildiği yok bol keseden herkes sallıyor

cihan2421
Newbie
*

Activity: 174
Merit: 0

View Profile
November 20, 2018, 07:25:00 PM

Tom Lee senin gö.. koydu , nasıl zevk aldın mı ? Heryerde diyorum diyeceğim Tom Lee picine inanmayın güvenmeyin.Kendi aklınızla trade-yatırım yapın !!!!

Dostum lütfen seviyeli olalım biraz evet çoğumuzun yaptığı gibi bir hata yapıp bazılarına çok güvenmiş arkadaş ama bu gibi hataları hepimiz yapıyoruz lütfen birbirimize seviyeli olalım Smiley teşekkürler.

Çok haklısın düzelteceğim.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
November 20, 2018, 08:07:28 PM

İzledim bu filmi ben çok güzel başlıyor sonu çok hüzünlü herkes kedere umutsuzluğa kapılıyor ama mutlu sonuç geliyormu derseniz gelmiyor kötü bitiyor filmin sonucu herkes kan ağlıyor ölüyor millet aynı bizim gibi.
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2018, 12:44:21 PM

Umut verici zaten sabır ve inanç yoksa piyasa da pek de kalkınma şansı yok yıllarca beklemeyi de göze alıp girmek lazım gece uykusundan ediyor yeri geliyor da saçlarınıza aklar bile düşebilir Smiley Hedef çok önemli hocam dediğin gibi biraz daha hadi az daha derken ters köşe de kalıverir insan ne olduğunu anlamaz hedeflenen miktarı gördüğün de aç gözlülük yapmadan çekilmek lazım. 20 k usd BTC alıp bu rakamlara gelen dostlara üzülüyorum şimdi ne zaman kurtaracaklar. İnşallah Allah kapı açar da en azından zarar edilenler geri gelir.

Dediklerinin hepsini birer birer yaşadım hiç bir gece 3-4 ten önce yattığımı hatırlamıyorum hep de telefon başıma düşerdi bayılır gibi olurdum da yatardım anca ve evet saçlarıma aklar düştü 24 yaşında 35 yaşında gösteriyorum Smiley
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2018, 12:45:56 PM

Tom Lee seni öpsün Smiley

Çok haklısın düzelteceğim.

Duyarlılığın için teşekkür ederim dostum bende alıntıladığım mesajları düzelteceğim Smiley yukarıda bir arkadaş daha alıntılamış hep beraber düzeltelim hadi arkadaşlar  Smiley  Smiley Gerçekten böyle şeylere gerek yok hıhı (çukur - çeto gülüşü)
WaDa (OP)
Sr. Member

View Profile
November 23, 2018, 12:47:17 PM

İzledim bu filmi ben çok güzel başlıyor sonu çok hüzünlü herkes kedere umutsuzluğa kapılıyor ama mutlu sonuç geliyormu derseniz gelmiyor kötü bitiyor filmin sonucu herkes kan ağlıyor ölüyor millet aynı bizim gibi.

Bu filmi nereden izlediğin çok önemli belki de korsanını izlemişsindir ama bunu izlemediğin yada doğru açıdan izlemediğin çok belli  Roll Eyes hangi tarafta oturuyordun izlerken bak bu da önemli ve bileti ne kadara aldığın da  Smiley
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
November 23, 2018, 01:02:35 PM

6400 den saldığından beridir trade etmeyi durdurdum altcoinlerde kaldım pozisyon bozmuyorum artık yapacak bir şey yok. Ya yeni sermaye ile giriş yada bekleme aşamasındayız bana göre.
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
November 23, 2018, 02:10:54 PM

Ee satsaydinn orada iste cogu kisi ayni hatayi yapti valla ben artik nasil dayanacaz bilemiyorum. Zikmeseler bare soydulsr sogana cevirdiler
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »  All
  Print  

Jump to: