Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:36:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [PEC] Peacecoin Türkiye  (Read 7056 times)
aliser (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
January 26, 2014, 11:09:24 AM
Last edit: March 31, 2014, 05:57:51 PM by ealfskillz

Will be launched at Wed, 29 Jan 2014 23:59:59 UTC

Features

Scrypt Algorithm
90 seconds block time
Total coins will be 900.000.000
900 coins per block
0.5% Premined
6 confirmations for transaction

Website : http://www.peacecoin.us/

Why PEACECOIN?

Our dream is a world full of peace, people on it sharing similar values and quality of life even though they don’t speak the same language. PeaceCoin shines as a light of hope for that purpose. Our primary target is uniting all people for a single purpose and creating a trust against war, poverty, injustice and anti-democratic actions.

PeaceCoin will not only be a trading value, but will be an asset which gives hope to people that need help. In order to achieve that goal, we need you; the people who cares about technology and humanity. Our hope is PeaceCoin’s value will make world a better place for millions of children, women and men that deserves a better life.

PeaceCoin designed 0.5% pre-mined in order to reach the target of peace and ending poverty. Due to reasons stated above, we want it to be mined equal to the amount of hungry people living on Earth. So it will remind the truth, which most of us ignoring, to humanity..

Around 900 million people on Earth are struggling with hunger and poverty at the moment. So the amount of PeaceCoin that will be mined will be 900 million, which is a sad but true number, and will remind people who are using it that someone on Earth is still hungry and need help.

How will PeaceCoin contribute to humanity?

Our initial target is donating pre-mined PeaceCoins to international welfare and humanitarian institutions and increase those donations with several campaigns later on. After that, we will continue to donate some part of the revenue that we gain from our services (pool deduction etc) to humanitarian institutions such as UNICEF.

PeaceCoin will provide more services with it’s software development team and volunteers and increase the reach. Each and every service will increase the value of the PeaceCoin.

Come and join us to make the world a better place full with peace, justice and democracy. Do not forget: every single drop in the ocean is as valuable as the ocean itself..

Love and Peace!

PeaceCoin Development Team

-------------------------------------------------
First 3 pools will receive 10K PEC as a bonus.
First Block Explorer will receive 20K PEC as a bonus.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=432889.0
1715312201
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715312201
Reply with quote  #2

1715312201
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715312201
Hero Member
*

Ignore
1715312201
Reply with quote  #2

1715312201
Report to moderator
1715312201
Hero Member
*

Ignore
1715312201
Reply with quote  #2

1715312201
Report to moderator
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 26, 2014, 12:11:07 PM

Çok ilginç bir açılış durumu var şu anda bu coin'de fikirleri mükemmel umarım dediklerini yaparlar konuya PeaceCoin adında bir kullanıcı biz de aynı proje üzerinde çalışıyorduk fikir de aynıydı ne yapmalıyız yazmış Smiley eğer adamlar 29'undan önce bir coin çıkarırlarsa hiç şaşırmam Smiley

Bu arada hem fikirleri hem de vizyonları çok hoşuma gitti tahminim basın'a da yansıyacaktır bu coin ve destekleyenler de çok olacaktır takip edilesi. Şimdiye kadar her açılışta bir havuz sorunu yaşadık Coinium.org umarım bir an evvel iletişime geçip ilk havuzlardan olur da biz de paylanırız zamanında.
romeozoom
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 26, 2014, 12:18:42 PM

Çok ilginç bir açılış durumu var şu anda bu coin'de fikirleri mükemmel umarım dediklerini yaparlar konuya PeaceCoin adında bir kullanıcı biz de aynı proje üzerinde çalışıyorduk fikir de aynıydı ne yapmalıyız yazmış Smiley eğer adamlar 29'undan önce bir coin çıkarırlarsa hiç şaşırmam Smiley

Bu arada hem fikirleri hem de vizyonları çok hoşuma gitti tahminim basın'a da yansıyacaktır bu coin ve destekleyenler de çok olacaktır takip edilesi. Şimdiye kadar her açılışta bir havuz sorunu yaşadık Coinium.org umarım bir an evvel iletişime geçip ilk havuzlardan olur da biz de paylanırız zamanında.

biz para kazanırmıyız Cheesy ne zaman açılış yaparlarsa bilgi verde bizde asılalım coini kasmaya Smiley
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 26, 2014, 12:21:01 PM

biz para kazanırmıyız Cheesy ne zaman açılış yaparlarsa bilgi verde bizde asılalım coini kasmaya Smiley

AstroCoin gibi salaklık yapmazlarsa kesinlikle tutacağına inanıyorum. Websitelerine counter koymuşlar 3 gün 11 saat yazıyor şu an
romeozoom
Full Member

View Profile
January 26, 2014, 12:26:10 PM

AstroCoin gibi salaklık yapmazlarsa kesinlikle tutacağına inanıyorum. Websitelerine counter koymuşlar 3 gün 11 saat yazıyor şu an

tamamdır not defterime aldım notumu açılışta kasarız artık Cheesy
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 26, 2014, 12:34:18 PM

@aliser tutar derse bende varım. Ana konusunda ilk yorum yapanlardan biri.  Grin Bakalım 3 gün sonra ne olacak.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 26, 2014, 12:54:55 PM

@aliser tutar derse bende varım. Ana konusunda ilk yorum yapanlardan biri.  Grin Bakalım 3 gün sonra ne olacak.

Smiley estağfurullah yav benimkisi bir önsezi sadece, çıkan coinlerin herşeyini analiz ediyorum çoğunlukla. Bir amaçları yoksa genellikle takibe alıyorum. Adamlar bir amaç uğruna çıkmış görünüyor yola bunun yanında 0.5 Premined edilmiş olması da bir artı puan sanırım bunu daha çok dağıtmak ve prim olarak sunmak için kazmışlardır.
michielnl
Full Member

Activity: 123

View Profile
January 27, 2014, 01:24:17 PM

So this is a coin only for Turkey?
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 27, 2014, 01:29:37 PM

So this is a coin only for Turkey?

No i think it is from US
armadora
Sr. Member

Activity: 413

View Profile
January 27, 2014, 06:34:15 PM

2-3 gün kazmayı düşünüyorum. zorluk çok artıncaya kadar. bu coini gözüm tuttu.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 29, 2014, 11:34:18 AM

Açılış benim hesaplamalarıma göre bu gece saat 2'ye denk geliyor tabi bazı coinlerde olduğu gibi bir erteleme vs olmaz ise Smiley
armadora
Sr. Member

Activity: 413

View Profile
January 29, 2014, 12:40:31 PM
Last edit: January 29, 2014, 01:31:33 PM by armadora

Açılış benim hesaplamalarıma göre bu gece saat 2'ye denk geliyor tabi bazı coinlerde olduğu gibi bir erteleme vs olmaz ise Smiley

ASR gibi  Wink

fakat bu ASR ye göre çok daha profosyonel izlenimi verdi bana.

coin açıldığı zaman kazmaya başlayan arkadaşlar hangi havuzda kazmaya başladıklarını ve havuzun düzgün çalışıp çalışmadığı ile ilgili bilgi verirse çok güzel olur.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 29, 2014, 02:52:54 PM

ASR gibi  Wink

fakat bu ASR ye göre çok daha profosyonel izlenimi verdi bana.

coin açıldığı zaman kazmaya başlayan arkadaşlar hangi havuzda kazmaya başladıklarını ve havuzun düzgün çalışıp çalışmadığı ile ilgili bilgi verirse çok güzel olur.

Astro da ilk açıldığında profesyonel bir görüntüye sahipti ama sonra olanlar oldu, bana kalırsa ilk aşamada pool'da kazmak çok mantıklı değil premine oranı çok düşük yani solo kazılırsa çok iyi coin çekilebilir difficulty yükseldiğinde pool'a geçmek daha mantıklı.

Bu arada ilk pool açılmış saırım şimdiden kayıt olmakta fayda var ama %1 fee var.

http://pec.lotterymining.com/
cellat87
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
January 29, 2014, 04:37:42 PM

Saaat 2 de gorusuruz beylerrr  Shocked Grin
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 29, 2014, 05:19:00 PM

Saaat 2 de gorusuruz beylerrr  Shocked Grin

Bi gün de Türkiye saatine göre yapsalar da biz de uykumuzdan olmasak şaşarım.
labtek38
Full Member

View Profile
January 29, 2014, 05:29:34 PM

Biz yapınca biz de Tr saatine göre yaparız onlar uykusuz kalsın Cheesy  Tabi takan olursa.

aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 29, 2014, 05:48:37 PM

Biz yapınca biz de Tr saatine göre yaparız onlar uykusuz kalsın Cheesy  Tabi takan olursa.

SleeplessCoin Smiley
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 29, 2014, 10:44:31 PM

Kaç kişi ayakta bekliyor merak ettim Smiley
romeozoom
Full Member

View Profile
January 29, 2014, 10:45:18 PM

SleeplessCoin Smiley

ben gececiyim isteyene yardımcı olurum starta basmak zor iş değil Cheesy + aliser bu coine ilgi yok gibi tutarmı acaba?
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
January 29, 2014, 10:48:09 PM

Biz yapınca biz de Tr saatine göre yaparız onlar uykusuz kalsın Cheesy  Tabi takan olursa.

SleeplessCoin Smiley

ben gececiyim isteyene yardımcı olurum starta basmak zor iş değil Cheesy + aliser bu coine ilgi yok gibi tutarmı acaba?

Ya tutarsacılardanım ben Smiley

Öngörülerim şu yönde, sessiz sedasız gelen coinler genelde tuttu. DOGE sessiz sedasız geldi tuttu mesela. Gümbürtü kopartıp gelenler yalan oldu. Örneğin Astro, 42 vs ha COYE'yi unutmuşum o da gümbürtüyle geldi.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: