Bitcoin Forum
June 22, 2024, 12:49:45 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin Fiyat Hareketleri - Takip ve Spekülasyon  (Read 9138 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
emperor37
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

View Profile
January 29, 2014, 12:22:40 PM

kaç btclik alım yapmıştınız?
realist
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
January 29, 2014, 01:29:59 PM

Ben de bekleme taraftarıydım fakat fikrim değişiyor gittikçe. buraya yazarken fiyat 60 da ve 100 e kadar 4400 LTC satım emri var, aldığımız fiyat 110-120 ye kadar ise 5500 LTC.  o fiyata kadar olan tips ise 6,5 milyar. Cryptsy girdiği andan 120 ye düşene kadar da yaklaşık 4,5 milyar adet satış olmuş. Daha bunun bizim gibi coinedupda alanı var, coinedupda satış bekeleyeni saymadık bile. Her gün de devamlı kazılıyor. Belki bir ihtimal kısa da olsa bi pump yapılır diye ümit ediyorum. Açıkcası pek umudum kalmadı. Alım yapmadan önce araştırmadım, buradan cryptsy'de işleme başlayınca 2 kat artar diye okuduk daldık fazla bakmadan. Haliyle kendi düşen ağlamaz Smiley

baska yerden kurtarabileceginize inandiginiz gelisme olursa paylasin, biz de LTC'ye gecip ordan da ilgili coine akariz. zararina mararina artik. zaten adimi zarar ziyan diye degistiricem ben Smiley
cellat87
Sr. Member

Activity: 294
Merit: 250

View Profile
January 29, 2014, 04:41:14 PM

Yaptigim 10ltc lik yatirim su anda 3ltc oldu iyimi Smiley bekleyek gorek bakalim ne olacak Smiley
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 29, 2014, 05:57:54 PM

Bende 10ltc lik aldım 75 den şu anda 62 Sad
cudjex
Sr. Member

Activity: 507
Merit: 252

View Profile
January 29, 2014, 06:24:05 PM

Sanırım digibyte'ı forumda benden başka çok takip eden yok. Görüşlerim olumlu yakın zamanda müjdeli haber vereceklerini söylediler. Bu haberin büyükbir exchange sitesine dahil olmak değilde direk DGB'yi dolarla exchange yapabileceğin bir siteyle ilgisi olacağını düşünüyorum

Uyarayim klasik pump etmeye calisiliyor. Yemeyin boyle bi seyi. Cok zor bi ihtimal bi usd exchange sitesi. Zamaninda baska coinlerde ayni sekilde gazlandi.

Evet 2.bit TIPS vakası olacak.. Aynısı FTC/PXC/WDC için de yapılmıştı.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
January 29, 2014, 08:06:10 PM

TİPS de yukarı yönlü bir eğilim var Smiley
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
January 29, 2014, 10:46:59 PM

potcoin şu an en iyi mining getireni ama çok fena olay dönecek gibi. mining yapıp satmıyorum valla o derece:)

selamlar olsun.
entropi
Sr. Member

Activity: 266

View Profile
January 30, 2014, 07:43:13 AM

potcoin şu an en iyi mining getireni ama çok fena olay dönecek gibi. mining yapıp satmıyorum valla o derece:)
exchange nerden yapılıyor? 
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
January 30, 2014, 12:24:21 PM

exchange nerden yapılıyor? 
https://freshmarket.co.in/
NetAlp
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
January 31, 2014, 08:53:47 AM

Neredeyse bütün coinler dibi gördü birçoğu dahada düşüyor.
Elimizdekileri hemen satmalımıyız yoksa 1-2 hafta daha beklemeliyim karar veremedim bir türlü.
En çokta klondikecoin vardı elimde oda %75 düştü çıkmasını beklerken Smiley
Gülermisin ağlarmısın anlayamadım.  Cheesy

▄▀▀▀▀▄▄
          █   █▄  ▀▀▀██▄▄
       ▄▄▀▀█  ██  ▄ ▄▀▀▀ ▀▀▄▄
 █▄▄▄██▀ ▄▄██▀▀      ▐███▄ ▀ ▀▀▄
  ▀██▄    ▀▄    ▄ ▄  ▀▀▀▀▀█    ▄██
    ▀███▄▄▄▄▄  █▌ ▀▀▄▄▄  ▄█     ▐█
   ▀▄▄ ██▀▀   ███▄▄▄▄▄▄  █▄▄    █▀
     █▌ ██    ▐████▀▀   ▄██▄▄▄▄██
      ▌ ▐█   █ ▀▄    ▄ ▐██▀    ▀
        █▀  █    ▀     ▐██
       ▄▀ ▄▀    ▄▄▄▄▄   ▀▀████
      ▄▀    ▄█▄█▀▀▀▀▀▀▄     █▀
    ▄▀   ▄█▀▀█▀        ▀█▄▄▀
 █     ▄█▀              ▀
██   ▄█▀
█▀ ▄█▀
██▄██
▀███
 ▀██
  ▀█
Tigereum             ▀▀▄▄
                ▀█▄▄
▀▄▄      ▄▄       ▀█▄▄
  ▀█▄     ▀█▄       ▀██▄
    ▀█▄    ███▄▄     ▀██▄
      ██▄▄   ▀███▄    ▀██▄
       ▀█▄▄    ████   ▀▀██▄
        ███    ▀████   ▐███
        ▀██▄    ████▄   ████
        ████    ▀████▌   ▐██▄
         ▀███    ▀███    ▐███▐
          ▀███    ▀███     ███
          ▀████    ▀███     ██▄
            ███      ██      ██▄
             ███      █▌      ███
              ▀█▄      █       ██
               ▀█▄▄     ▀       █▄
                ▀█▌              ▀
                 ▀█
                  ▀▄
              ' WHITEPAPER '             
Join Us on Telegram
Facebook   Twitter   Linkedin
dombra
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
January 31, 2014, 10:44:15 AM

Neredeyse bütün coinler dibi gördü birçoğu dahada düşüyor.
Elimizdekileri hemen satmalımıyız yoksa 1-2 hafta daha beklemeliyim karar veremedim bir türlü.
En çokta klondikecoin vardı elimde oda %75 düştü çıkmasını beklerken Smiley
Gülermisin ağlarmısın anlayamadım.  Cheesy

Hafta sonu tekrar çıkış yapabilir altcoinlar son aydır ne oluyorsa hep hafta sonu oluyor.
Prelektro
Sr. Member

Activity: 281

View Profile
January 31, 2014, 02:21:33 PM

Bir coin dibe vurmadan pump görmez arkadaşlar sistematiği anlamaya çalışın. Birileri ucuzdan çok sayıda coin toplayacak ki pump yapıp uğraştıklarında ellerinde satacak bolca coin olsun yaptıkları şeye değsin. Neden meow ve moon gibi coinler uçup gidiyor? İkisi de olabilecek en düşük değer olan 1 satoshiyi görmüş coinler, o civarda millet elinden çıkarmak için ufak ufak satarken başkaları da o coinleri topladılar ve çok güzel paralar kazandılar o pumplardan.

tazmannia
Full Member

Activity: 308
Merit: 102

View Profile
January 31, 2014, 02:37:49 PM

moon a tekrar pump gelebilir 11den bi miktar aldım düşerse daha fazlada alırım zaten sadece diff problemini cözselerde yükselmeye başlıcaktır
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
January 31, 2014, 03:42:16 PM

leafcoin takipte kalın coinmarkette hacmini artırdı bugun coinedupada gelmesiyle yükselişe geçti crypta da gelirse sağlam bir pump yiyebilir.
nlg
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 31, 2014, 03:48:14 PM

Pump yemesi için coinin dibe düşmesi gerekiyorsa tips bu konuda aday bence, ben de biraz almıştım ama diff problemi çözülmediği için coin fiyatı sürünüyor Smiley fedoracoin ekibi fiyat düşsünde pump yesin diye diff problemini çözmüyor gibi bir his var içimde ümitle Cheesy
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
January 31, 2014, 03:50:58 PM

hanımın bilerzikleri istedim ne yapacan dedi dedim tips alacam tereddüt etmeden çıkardı verdi demekki bu coinde bi hayır var Cheesy
labtek38
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 31, 2014, 03:52:09 PM

leaf çıktığından beri bu seviyelerden pek oynamadı halen alım şansı var bence. 2. bir tips vakası bile olabilir.

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
January 31, 2014, 04:02:55 PM

moon a tekrar pump gelebilir 11den bi miktar aldım düşerse daha fazlada alırım zaten sadece diff problemini cözselerde yükselmeye başlıcaktır
Ben tüm BTC'lerle @11'den aldım  Cheesy Şimdi pump gelebilir çünkü @12'de 1 BTC'den az SELL duvarı var. 11'in tümünü alıp 12'den satan bir babayiğit çıkarsa bize de faydası olur.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
February 01, 2014, 06:59:26 PM

Tips'de hala bi hareketlenme olmadı. tersine düşüyor gibi ha bire. iyice çöp olacak elimizde ki. İnatla bekliyoruz bakalım Smiley

https://cryptorush.in/index.php?p=trading&m=TIPS&b=BTC  buraya bakıyorum btc marketi açılmıştı dün bu sitede, millet yığılmış.
Site ne kadar güvenilir bilmiyorum. ama 2 den satılıabiliyorsa bile iyi sayılır şu an. 
labtek38
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 01, 2014, 07:03:51 PM

tıps de önceden kazılmış çok yüksek miktarda coin vardı fakat pazara çıkmamıştı coin. pazara çıktığında ilk önce aşırı yükseldi daha sonra önceden kazılan coinler de pazara girince değer iyice düştü. Ben tekrar 70-80 gibi rakam görebileceğini sanmıyorum. Bir pump ekibi ele alsa bile 150-200 btc leri olması lazım ki çok daha kolay pump edilebilecek coinler varken bu kadar satışı olan bi coinle uğraşacaklarını sanmam.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: