Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:43:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: BrainMab - En iyi Türk ICO'su Olabilir mi?  (Read 1230 times)
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
June 20, 2018, 09:06:22 PM

Bu içerikle scam olabileceğini düşünürdüm. Fakat ilginç bi ayrıntı var; buradaki ingilizce announcement'ını, Ali Pura yapmış. Kendisi sanıyorum türkiye'deki en büyük mining farmın ve belki de memleket mining konusundaki en tecrübeli insanlardan biri.

rica ettiler announcementını yaptım. herhangi bir alakam yok developerları ile.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 20, 2018, 09:45:03 PM

Bir tane icoya yatırım yaptım onlar da dolandırıcı çıktı. Ondan sonra icolara 10x kazandıracak olsa bile yatırım yapmamaya karar verdim

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 20, 2018, 09:56:27 PM

şimdi güvensek mi güvenmesek mi bilemedim nerede hata yapıyoruz bu icolarda anlamıyorum. Adamlar gidiyor elin almanına fransızına güveniyor ama bizim kendi insanımıza gücenmiyor bakalım bu kez başaracaklar gibi. İnşallah yanılmam

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 20, 2018, 10:22:34 PM

Ben artık yabancı icolara bile temkinli bakıyorum, şimdiye kadar çıkan yerli icolar zaten cidden gına getirdi. İnceleyip, takip etmek lazım, umarım bu defa iyi bir ico görürüz.
karates
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
June 21, 2018, 08:13:47 AM

Bu içerikle scam olabileceğini düşünürdüm. Fakat ilginç bi ayrıntı var; buradaki ingilizce announcement'ını, Ali Pura yapmış. Kendisi sanıyorum türkiye'deki en büyük mining farmın ve belki de memleket mining konusundaki en tecrübeli insanlardan biri.

rica ettiler announcementını yaptım. herhangi bir alakam yok developerları ile.

Hocam peki sizin bu projeyle ilgili düşünceniz nedir?

Ben bi mühendis olarak amaçlarını biraz ütopik buluyorum, nasıl gerçekleyebilecekleri ile ilgili bilgi de pek yok.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 21, 2018, 08:23:05 AM

İnceledğim kadarıyla bende bir güven tahsis olmadı. Ne proje için ne de yapılanma için. Hiçbir girişimi baltalama düşüncem yoktur. Sadece burda kendi fikirlerimi , düşüncelerimi ve tecrübelerimin bana fısıldadıklarını paylaşıyorum ve bu fısıltılara göre projenin yarım kalma ihtimali çok yüksek. Falanca filanca var diye hiç bir projeye girmeyin . Zira devir çıkar devri, kimi uygun şekilde ikna ederseniz edin bu projenin kapasitesi ile alakalı değil.
tokengeek
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 15, 2018, 02:38:27 AM

Jeton başına 3 sentte satılık BRN jetonları var
ilgilenirsen bana mesaj gönder
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
September 15, 2018, 03:42:04 AM

Hiç bir zaman en iyi türk icosu diye bir şey olmayacak yıl 2020ye kadar yılı salladım tamamen bizim millet ne zaman ciddi bir proje üstünde çalışırsa o zaman olabilir yoksa sittin sene olmaz hiç bir şey bu milletten alayı dolandırıcı olma peşinde kısa yoldan zengin oluyım ayağına giriyolar.
Suskunadam
Hero Member

Merit: 505

View Profile
September 15, 2018, 08:58:32 AM

Irk ve topluma göre coin'e bakılmamalı diye düşünüyorum ne yani çok başarılı bir proje olsa bile şu,bu ülkeden insanlar yaptı diye uzak durmak mı lazım ırk'a göre mi bakmak lazım tamam bir kaç kötü tecrübe yaşadık maalesef ancak böyle giderse gelişme sağlayamayız ve yapmayanada kesin kaçarlar diyip kaçırtırız
adoo
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
September 15, 2018, 09:03:47 AM

aldatmaca işareti olmalı
iki sözleşme aynı isim
toplam 140 milyon jeton
başka toplam 14 milyar jeton !!!
Bu adamlar bs olabilir ama kimse onlara inanmayacak
bazı değersiz bok jetonu ICO yem & geçiş şeması gibi görünüyor

https://etherscan.io/token/0x16c681632d77f22f310d7bdd76ee3382f3dc47fd

https://etherscan.io/token/0x4083c75ab1f20ac0a1787a591c98bacd43ae777a

Xexen4
Sr. Member

Merit: 290

View Profile
September 15, 2018, 10:21:22 AM

cepteki 1x kaybedeceğin 2-3x den daha iyidir Smiley madem projeye güveniyorsun bırak çıkış yapsınlar borsada listelensin sonra al. 2018 geneline bakarsan borsaya giren ico tokenleri hep maliyetlerin aldından satışa açıldı. hadi bu yükselmiş olsun 2x fiyattan al. ama en azından önünü görerek bilerek al.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 15, 2018, 10:42:56 AM

Türk projelerine zaten mesafeli yaklaşıyoruz, o artık istemdışı bir refleks halini aldı.

Bunun yanında CEO, Ardahan Üniversitesi Sosyoloji mezunuymuş ve LinkedIn sayfasında iş hayatıyla ilgili bir tecrübesi görünmüyor. Ardahan Üniversitesi direkt CEO olarak mezun ediyor demek ki. Başka bir şey söylemeye gerek duymuyorum.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
September 15, 2018, 12:19:35 PM

Türk projelerine zaten mesafeli yaklaşıyoruz, o artık istemdışı bir refleks halini aldı.

Bunun yanında CEO, Ardahan Üniversitesi Sosyoloji mezunuymuş ve LinkedIn sayfasında iş hayatıyla ilgili bir tecrübesi görünmüyor. Ardahan Üniversitesi direkt CEO olarak mezun ediyor demek ki. Başka bir şey söylemeye gerek duymuyorum.

Eğitime çok fazla takılmamak gerek, en iyi projeler en iyi eğitimleri almış kişilerden çıkıyor gibi bir şey söz konusu değil.
Fakat arkadaşlar fark etmemiş, konu başlığı biraz eski. Yani sonradan mesaj atan arkadaşlar sonucu belli olan bir maça yorum yapıyor olabilir Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 02:40:15 PM

Aslında burada katıldığımız veya yatırım yaptığımız çoğu projeyi incelediğinizde bazı sorunlar göze çarpıyor. Türk projeleri yabancı projeler olarak ayrım yapmak aslında yanlış. Bountysine katıldığım yabancı projeler ya durduruldu ya scam çıktı yada tokenleri göndermediler.
mutlumining
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
September 15, 2018, 02:43:41 PM

Daha önceki dolandırıcı A Plus ekibi şimdi ico işine girmişler.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
September 15, 2018, 03:17:18 PM

Eğitime çok fazla takılmamak gerek, en iyi projeler en iyi eğitimleri almış kişilerden çıkıyor gibi bir şey söz konusu değil.
Fakat arkadaşlar fark etmemiş, konu başlığı biraz eski. Yani sonradan mesaj atan arkadaşlar sonucu belli olan bir maça yorum yapıyor olabilir Cheesy

Eğitimden ziyade tecrübesizliğe vurgu yapmak istemiştim. Yoksa Ardahan Üniversitesi mezunu olup, kendini geliştirip başarılı girişimlerde bulunması imkansız değil.

Fakat bir kişi kendini CEO olarak tanımlıyorsa, yatırımcılara güven vermesi için belli bir background'u ve tecrübesi olması gerekir. Duruma bu açıdan bakınca zaten tamamen kağıt üzerinde bir proje olduğu anlaşılıyor. Şu anda ne durumda olduğunu araştırmadım ama fazla ilerlediklerini sanmıyorum.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 15, 2018, 03:46:56 PM

Şimdi direk aklımıza bunlarda mı scam geliyolar evet geliyo ben türk icosu görünce diyorum artık acaba bunlar kaç para vurup gidicekler çünkü adam gibi proje çıkarmış bir ico yok türklerden alayı cepleme peşindeler böyle
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 15, 2018, 04:26:51 PM

Konu mayıs konusu sonuç ne oldu onu merak ediyorum. Ali öztaş yanlış hatırlamıyorsam bir grupta görmüştüm . Adam biz gibi airdrop kkovalıyordu ne ara ico düzenler oldu.

adoo
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
September 15, 2018, 04:53:23 PM

Daha önceki dolandırıcı A Plus ekibi şimdi ico işine girmişler.

eski sahtekâr A Plus kim?
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
September 15, 2018, 07:22:41 PM

aldatmaca işareti olmalı
iki sözleşme aynı isim
toplam 140 milyon jeton
başka toplam 14 milyar jeton !!!
Bu adamlar bs olabilir ama kimse onlara inanmayacak
bazı değersiz bok jetonu ICO yem & geçiş şeması gibi görünüyor

https://etherscan.io/token/0x16c681632d77f22f310d7bdd76ee3382f3dc47fd

https://etherscan.io/token/0x4083c75ab1f20ac0a1787a591c98bacd43ae777a

Hayırdır hocam sadece 3 mesajın var ve bu 3 mesajın 2sinde BrainMab'in scam olduğunu iddia etmişsin.

Üstelik ingilizce forumda Avrupalılar Türk sahtekarlardan daha zekidir yazmışsın.

Ne işsin sen?
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: