Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:37:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BİTSHARES X5 yapar  (Read 556 times)
Korkunchortlak (OP)
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 2

View Profile
May 30, 2018, 06:03:53 AM

Bitshares  X5 yaparak 12.000 satoshiye ulaşacağını düşünüyorum.Tarih vermeyecegim çok yakında olacağını  dusunuyorum.
15.000 Sat bile imkansız değil.

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 30, 2018, 06:09:32 AM

Bitshares’in x5 yapabileceğini ben de düşünüyorum, hatta daha fazlasını da yapabilir fakat size 2 hafta içinde yapacağını düşündüren nedir acaba? Ben bunun için boğa sezonunu bekliyorum.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
May 30, 2018, 06:16:07 AM

lisk ile bitshares arasında kalıp lisk almıştım bitshares kesinlikle değerinin çok altında bir çok birazda ondan alacağım yakında olur mu bilmem ama uzun vade rahatlıkla 5 kat artar
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 30, 2018, 09:19:54 AM

Bitshares’in x5 yapabileceğini ben de düşünüyorum, hatta daha fazlasını da yapabilir fakat size 2 hafta içinde yapacağını düşündüren nedir acaba? Ben bunun için boğa sezonunu bekliyorum.

Yukarıda yazılanları okudum ama 2 hafta diye birşey göremedim. Demek ki siz beraber iken konuştunuz 2 hafta olayını. Başlığı açan arkadaş sebebini söylersen mantıklı olur. Bizim bilmediğimiz ne var. Boğa sezonuna girilirse elbette en kotu 5x yapar ama o piyasaya görülmeden önce mümkün değil bence
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 30, 2018, 09:51:02 AM

İlk tahlilinize katılıyorum elbetteki bitshares ve birçok altcoin x5 hatta daha fazlasını yapabilir. Ama çok yakında demeniz pek de analiz yaparak söylenmiş bir söz gibi gelmedi açıkcası, altcoinlerin 5x yapabilmesi için boğa sezonu görmeleri gerekiyor, yada çok sağlam bir şekilde speküle edilmeleri ve pump sürecine girmiş olması gerekiyor. Bitshares için şu durumda çok büyük bir spekülatif duyumlar yayılmadığına göre geriye sadece boğa sezonu seçeneği kalıyor. Boğa sezonunun kesin geleceği kanısına nerden ulaştınız, açıklayın da biz de bilelim.

w709190200
Member
**

Activity: 156
Merit: 10

View Profile
May 30, 2018, 10:27:53 AM

x5 yapabilir ama pek yakın bir zamanda olacak gibi değil hocam. 1 sene kadar elimde tutmayı düşünüyorum ha güzel yakın zamanda x5'i gösterirse bitshares direk satarım.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
pkblgn
Member
**

Activity: 180

Risk takes great win or die.

View Profile
May 30, 2018, 10:30:08 AM

Para girişi artarsa sıra sıra hepsinde hacim artışı gerçekleşecek en önemlisi piyasaya para girmesi.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2142
Merit: 1066

View Profile
May 30, 2018, 10:59:53 AM

Yukarıda yazılanları okudum ama 2 hafta diye birşey göremedim. Demek ki siz beraber iken konuştunuz 2 hafta olayını. Başlığı açan arkadaş sebebini söylersen mantıklı olur. Bizim bilmediğimiz ne var. Boğa sezonuna girilirse elbette en kotu 5x yapar ama o piyasaya görülmeden önce mümkün değil bence

Güzel yerden yaklaştınız tebrikler konuyu açan arkadaş tarih belirtmeyeceğim diyor adam 2 hafta içinde düşündüren nedir diye sormuş  Grin eğer editlenmemişse mesaj multi hesap olabilir mi acaba ayrıca bitshares artar ama ne kadar artar orası muamma

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 30, 2018, 12:22:34 PM

Bts olarak düşünmemek lazım şuanda neredeyse bir çok coin x5-10 oranında değer kaybetti ,düzlüğe çıkıldığında en kötü X3-5 yapacakları garanti gibi
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
May 30, 2018, 12:58:46 PM

Bu tahmin de BTC konusunda yaptığınız tahmin gibi olursa 5x değil 1/x olacak demektir. Grafik, haber belirtmeden yapılan tahminler uydurmadan öteye gitmiyor.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 01:53:18 PM

sevgili canım kardeşim bende en az x5 yapacagını düşünüyorum ama sabretmeniz lazım yani anlayacagınız bu hemen olacak diye düşünmeyin alıp bekleyin yıl sonu olacagını düşünüyoum
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
May 30, 2018, 02:17:44 PM

Şu zamanda anca ıcolar yapabılır uzun yıllardır bts var ve marketın durumu göz önunde bulundurursak cok buyuk anlaşma haber gelmedıkçe anca boğada yapabılır oda boğanın ne zaman gelecegıne bağlı Smiley
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
May 30, 2018, 02:33:45 PM

ATH döneminde 15k satı görmüş ama o zaman bitcoin 3bin dolar civarıydı , şuan dolar bazında 5x yapabilir fakat yükselişte btc olarak 10k sat bile hayal
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 30, 2018, 03:25:42 PM

5 aydır bekliyorum 3/1 zararını sattım daynamadım artık çok güvenerek aldım uzu vadeli yatırım olarak bir türlü bekleneni veremedi aslında iyi güzel proje ama bir türlü gerçek değerini bulamadı..

Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 30, 2018, 03:57:54 PM

Bitshares gerçekten çok ucuz kaldı.Ben de yakın zamanda değerleneceğini düşünüyorum.Hem kısa hem uzun vadede kazandıracaktır.Yatırım tavsiyesi değildir.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 30, 2018, 08:12:42 PM

X5 yapacağını düşünmüyorum.İyi bir artış yapabilir ama merkezsiz borsa olarak başarısız şu anda.İleri de ne olur bilinmez ama waves şu anda daha iyi ve gelişmiş.O yüzden daha zamanı var bu merkezsiz borsaların.Yatırım alması güzel kolay bir borsa olması için.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
May 30, 2018, 08:49:05 PM

Bitcoinin düşü öncesi güzel yükselmeye başlamıştı. Şu an eski fiyatının çok altında, piyasa düzeldiği taktirde güzel bende güzel çıkış yapacağını düşünüyorum.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 30, 2018, 09:01:14 PM

Saklayın biraz daha sallayın nasıl olsa meydan boş . 5x yapmaz ya en az 20x yapar. Adam kafasına göre 5x yapar diye yazmış altında da yorum kasanlar konudan sapmayalım diye aynı şeyi tekrar ediyor

poolmanya
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 09:56:14 PM

proje olarak ilk der lerden biri. doğrusu denemiştim ve tat alamamıştım o der ten hatta bir türk firması gateway yapmaya çalışmıştı da tutmamıştı. fiyata gelince o başka birşey elbet olabilir
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 31, 2018, 06:07:46 AM

Bence kaliteli bir coin oldugu için kısa sürede olur mu bilmiyorum ama piyasalar düzgün giderse çok değerleneceğini düşünüyorum.En kötü uzun sürede para edeceğini düşünüyorum.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: