Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:28:25 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar para kazandırır mı?  (Read 410 times)
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
June 02, 2018, 08:38:56 AM

Biraz şans işi, tutturursan iyi kazandırır. Gecen sene iyi para kazananlar oldu ama dönem bitti artık.

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
June 02, 2018, 08:57:18 AM

Airdrop tamamen şans işi. Önceden kazandırıyordu şimdi kazandırmıyor gibi bir şey de yok. Önceden de kazandırmıyordu ama 2-3 tane proje çok güzel kar bıraktı. Yoksa diğerleri yine aynıydı. Cüzdanları çöp tokenlerle doldurdu.
Airdropun kötü tarafı o. Devamlı deneyeceksin ki yılda 8 10 kere gelen o güzel projeleri yakalayabileceksin.

strescarki
Newbie
*

Activity: 128
Merit: 0

View Profile
June 02, 2018, 09:40:10 AM

bu başlığı görünce içimden ahhhh o eski günler ahhh demek geldi ne güzel günlerdi hergün birsürü airdroplara katılıp kazandığımız günler mazi oldular
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 02, 2018, 10:36:48 AM

bountyler daha çok kazandırır, nadirende olsa sağlam icoların aidropları kazandırabilir son zamanlarda airdroplar çöp.
a.hasat
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 02, 2018, 10:51:15 AM

translate yapabilecek kadar ingilizceniz yoksa en iyisi kaliteli olduğunu düşündüğünüz imza kampanyasına giriş yapmanız. sonrasında da twitter ve facebooklar devreye giriyor. bunların devamlı kontrol edilmesi gerekiyor. işin iyi tarafı tek hesapla istediğiniz kadar kampanyaya katılabilirsiniz.
zaman durumu sıkıntı değilse airdropları da takip etmek zarar vermez. tabi sizin yolunuza kalmış bu seçenekler.
fatihguven (OP)
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 02, 2018, 11:28:57 AM

Bu treni de kaçırdık ozaman. Peki şimdi para kazandıran ne ona yönlendirirseniz faydalanalım. Biz de ekmeğimizin peşindeyiz neticede Smiley
esrayigit
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 02, 2018, 12:57:36 PM

Airdroplar adına tren çoktan kaçtı. Belki çorba paranız çıkar.
konteskarlo
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 02, 2018, 01:12:25 PM

eskiden takip etmek ve katılmak zaman alıyordu ama şimdi bu işlemleri kolaylaştıran siteler türedi, bu siteler sayesinde daha kolay ama ne garantisi var ne de ne kadar kazandıracağının..
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
June 02, 2018, 09:35:22 PM

Evet eskisi gibi kesinlikle değil ve birçok Airdrop scam veya dağıtıldıktan sonra çöpten başka birşey değil yalnız bazen sürpriz hala olmuyor değil bir anda hiç beklemediğiniz bir airdroptan inanılmaz paralar kazanabilirsiniz yani tam anlamıyla bitmiş değil. Fakat bu işlere ilginiz varsa bounty programlarına katılmanızı tavsiye ederim özellik makale ve video yapmada kendinize güveniyorsanız deneyin derim

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 02, 2018, 09:44:33 PM

Boş vaktin varsa muhakkak ilgilenmeni tavsiye ederim zaman dışında bir yatırım yapmıyorsun sonuçta. 0.5 dolarlardan her ay 40 tane coin veren airdroplar oldu tutturursan güzel karlar elde edebilirsin
fatihguven (OP)
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 03, 2018, 07:52:14 AM

Sağolun arkadaşlar. Boş zamanlarda kovaladığım için ne gelirse kardır gözüyle bakacam( tabi eğer birşeyler gelirse). Yılmadan katılmaya devam Smiley
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
June 03, 2018, 09:28:53 AM

Sağolun arkadaşlar. Boş zamanlarda kovaladığım için ne gelirse kardır gözüyle bakacam( tabi eğer birşeyler gelirse). Yılmadan katılmaya devam Smiley

airdrop için önemli olan süreklilik. çıkan airdroplara devamlı kayıt olursanız birisinden birisi tutar ama yine de dikkat edin. bazı airdroplar kimlik belgeleri falan istiyormuş. Ben önermem göndermenizi veya private key isteyenlerden uzak durun.

BTheDevilsTattoo
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
June 03, 2018, 12:06:56 PM

Az verse yine iyi bunlar hiç vermiyor 100 tane katıldım en az 2 tane gelmiş birinin değeri 0 olarak görünüyor. Boşa zaman kaybı bence. Milleti umitlendirip 5 kuruş vermiyorlar
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 03, 2018, 02:00:22 PM

Airdropları gereksiz uğraş olarak görüyorum. Bedava dağıtılan bir coiinden ne kadar kazanç sağlanabilir ki bunlar reklam kokan hareketler
Husaki
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
June 03, 2018, 02:16:51 PM

Airdroplar aslında piyasadaki coin hacmini arttırarak bir nevi reklam amaçlayan bounty kampanyası gibi düşünebilirsin
valheru
Full Member

Activity: 487
Merit: 115

View Profile
June 03, 2018, 03:41:13 PM

Airdroplar aslında piyasadaki coin hacmini arttırarak bir nevi reklam amaçlayan bounty kampanyası gibi düşünebilirsin

öyle zaten öyle düşünmesine gerek yok. reklam ile duyurup değer arttırmaya yarıyor tek özelliği bu.

R.R.L.
belezordu
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
June 03, 2018, 05:17:54 PM

Ben bu aralar girdim 10-15 airdropa bisey olmadi daha,ne diyelim hayirlisi
pavetjove
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
June 04, 2018, 03:45:07 AM

Airdrop işi şuan için verdiğin emeğe değecek bir uğraş değil. Gelen tokenler ya çöp oluyor yada bazen 1 dolar değerinde dahi olmayabiliyor. Ama  gizli fırsatlarıda içinde barındıyor buda gerçek. Mesela bir hydro coin gerçeği var , airdrop ile dağıtılandan  2-3 bin tl kazandı insanlar. Belki dahada fazla. Yine güzel kazandıran birkaç airdrop daha var ama tek tek saymaya gerek yok. Katılacağın airdropun en azından  kurulu bir sitesi olsun. Bir projesi , sosyal medyada ortalama bir takipçi sayısı . Çöp olması neysede dolandırıcılık için hazırlanan airdroplarda var dikkat et. Cüzdan  bilgilerini kimlik bilgilerini verme sakın. Son zamanlarda cüzdan private key ini isteyen airdroplar ile sık sık karşılaşmaya başladım
dolumann
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
June 04, 2018, 06:38:38 AM

Ben de yeni başladım airdrop ve bounty ağırlık vermek istiyorum, anladığım kadarıyla biraz geç kalınmış bu işler için ama yeni fırsatlardan yararlanmak için mevcut olanlarda bişeyler yapmak lazım
Agression
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
June 04, 2018, 09:48:21 AM

yüzlercesine girdim şimdiye kadar gelenlerin çoğu çöp. para edenlerde 3-5 dolar değerinde. Bu işler şanş işi biraz sayısal oynamak gibi
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: