Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:12:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 »
  Print  
Author Topic: Ethereum  (Read 240719 times)
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 17, 2017, 07:57:01 AM

Ethereum şuan yükselişte arkadaşlar. Şuan poloda 0.0860 btc civarında ve hala daha yükseliyor. 200 dolara hızla yaklaşıyor. Umut verici. Bu arada aşağıdaki konuya da bir göz atın derim.

Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2025446.0

Özet:

https://www.donanimhaber.com/diger-bilim-ve-teknoloji/haberleri/Bitcoinden-sonra-Ethereumdan-da-beklenti-buyuk.htm

Bitcoin’den sonra Ethereum’dan da beklenti büyük

Bitcoin’e rakip olarak görülen bir diğer kripto para birimi Ethereum son dönemde inişli çıkışlı bir grafik sergilese de uzmanlar kripto paranın değerini 100 kat artırabileceğini düşünüyor.
Bitcoin son dönemlerde kazandığı değer ve yaygınlığı ile kripto para birimi denilince akla ilk gelen birim olsa da analistlerin bitcoin gibi parlak bir geleceği olduğunu düşündükleri bir kripto para birimi daha var: Ether. Ethereum blok zincirinde bulunan para birimi olan ether, mayıs ayının ortasından itibaren ciddi bir çıkış yakaladı ve haziran ayında 400$ sınırına dayanarak rekora imza atmış oldu. Bu çıkışın ardından benzer bir hızla düşüş yaşayıp şu sıralara 192$ değerine sahip olan etherdeki dalgalanmalar yatırımcıları endişelendirse de uzmanlar para birimi hakkında oldukça iyimser.
Girişim sermayesi şirketi Lightspeed Venture Partners’ın ortaklarından olan Aaron Batalion, etherin hızlı değer kaybetmesinin ardından tekrardan yüzde 50 oranında bir değer artışı yakalayacağını düşünüyor. Batalion, etherin ilerleyen yıllardaki değeri içinse çok daha iyimser. Batalion’a göre önümüzdeki 10 yıl içinde ether şu anki değerinin 10 hatta 100 katı değere ulaşabilir.
Hisse senedi ticareti üzerine kurulan startup Robinhood ve popüler yolculuk paylaşım uygulaması Uber’ın yatırımcılarından olan Jason Calacanis ethere yatırım yapmayı gerekli görürken eski Facebook çalışanı ve Silikon Vadisi’nin önde gelen risk sermayederi olan Chamath Palihapitiya net varlığının yüzde 1’ini ethere yatırım olarak harcayacağını söylüyor.  Bitcoini Geride Bırakabilir  Bitcoin gibi blockchain tabanlı olan ethereum bitcoin kadar yaygın değil ancak ethereumun kurucusu Vitalik Buterin’e göre bitcoinden daha fazla ses getirebilecek bir platform. Buterin, bitcoini günümüzün altını; bitcoinden sonraki diğer popüler kripto para birimi olan litecoini ise günümüzün gümüşü olarak değerlendiriyor. Buterin ethereumu ise günümüzün petrolüne benzetiyor ve ethereumun gelecekte internetin enerji kaynağı haline geleceğini düşünüyor.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714155164
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714155164
Reply with quote  #2

1714155164
Report to moderator
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 681

View Profile
July 17, 2017, 08:34:07 AM

Ethereumun uzun vadede 1000 doları geçeceğine eminim ama şu anki durumda hem genel düşüş trendi, hem son dönemde yapılan ICO'ların topladığı paraları nakite dönüştürme isteği, hem de 3 ayda aşırı şişen fiyatın düzeltmeye girmesi nedeniyle yeni bir yükseliş dalgasını yakın zamanda göremeyeceğiz. Yatırımını uzun vadeli yapanlar ekrana bile bakmasın ama günlük trade yapanlar için fırsatların bol olduğu gibi yönün de kestirilemediği bir zaman yaşıyoruz.
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 17, 2017, 09:09:24 AM

donanımhaberi bilmemde http://finans.mynet.com/haber/detay/dunya/bitcoin-yuzde-40-deger-kaybetti/135163/ mynet ve diğer büyük sitelerdede değer kaybettigini yazdılar.

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
July 17, 2017, 09:20:48 AM

donanımhaberi bilmemde http://finans.mynet.com/haber/detay/dunya/bitcoin-yuzde-40-deger-kaybetti/135163/ mynet ve diğer büyük sitelerdede değer kaybettigini yazdılar.

Merhaba;

BTC cehalet yüzünden 1 Ağsutos'a kadar daha da değer kaybetmeye devam edecek.
ETH ile ilgili bir sürü şey yazıp geri silme gereği gördüm...Ana tema, bu başlıkta çok yanlış bilgiler var. Herkes dikkatli pozisyon alsın. Yatırım tavsiyesidir.

İyi dileklerimle
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
July 17, 2017, 04:06:05 PM

eth ya da btc aynı bokun incisi, blockhain!
Bunu bi anlayın bu coinlerin altyapısı veritabanı blockhain..
Şu an yaşanan mevzu da blockhain ile alakalı bir durum dao olayını hatırlayalım, eth ve etc iki ayrı para doğdu, artık eth bitmiştir diyenler oldu forumda, yazıları duruyor açar gösteririm. Eeee ne oldu? 10 dolardan 400 dolara çıktı.
BTC bundan yıllar önce 1000 doları gördü sonra geri düştü, geliştirici ekibindeki adamlara kadar btc bitmiştir, tüm btc'lerimi sattım şeklinde açıklamalar geldi.
Eeee ne oldu?
BTC 2800 doları gördü, adamların 400 dolardan sattığı coinler götlerinde patladı.
Sanal para, borsa, altın, döviz, hisse senedi genelde tüm yatırım araçlarında risk vardır önce bunu kabul edelim.
Dünyada hiç keşfedilmemiş bir okyanusun dibinde 10 groston altın keşfedilse altının gram fiyatı anında 50 tl ye düşer. Bu piyasada hiç bir şeyin garantisi yok.
Öncelikle gözden çıkardığınız bir meblağ ile yatırım hedefleyelim, sonrasında bir söz var çok haklı buldum, "Borsa sabırsızların parasını sabırlılara aktarmanın bir yoludur" sabredeceğiz, çıkarken en iyi yatırım aracı BTC, düşerken ne oldu ben sana demedim mi bak battı gitti yan yattı çamura battı fln, bu tarz başlıklar söylemler çok saçma.. Sonuçta bu paraların ardında bir geliştirici ekip var, bu amk çok sıkıntı çıkarır ise çözülür, 1mb mı block, 2-5 mb olur, veritabanı çok mu şişti, der ki son 3 aylık kayıtlar saklanacak, diğerleri kontrol blockhainde saklanacak, kazım sisteminde değişiklik yaptım 10dk değil de 11 dk da block bulunacak şekilde zorluk ayarlanacak, diğer %10'luk hash gücü transactionlara hizmet edecek vs vs.. Bunlar benim götümden uydurduğum çözümler, projeye dahil değilim skimin keyfine göre yorum yapıyorum.
İşin özü uzun vadede yön hep yukarı olacak, problemler olacak-çözülecek!
Sistem hatasız olsa da günümüz şartları değişince güncelleme gerekir.
Son model araba alıyorsun enva i çeşit özellik ve donanım var, ya da bilgisayar, ne oluyor 10 yıl sonra modası geçiyor, yazılım da böyle bir şey.
Windows XP tüm zamanların en çok satan işletim sistemi idi, kullanan kaç kişi var?
Rahat olun rahaaaaaattt...
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
July 17, 2017, 04:17:00 PM

eth ya da btc aynı bokun incisi, blockhain!
Bunu bi anlayın bu coinlerin altyapısı veritabanı blockhain..
Şu an yaşanan mevzu da blockhain ile alakalı bir durum dao olayını hatırlayalım, eth ve etc iki ayrı para doğdu, artık eth bitmiştir diyenler oldu forumda, yazıları duruyor açar gösteririm. Eeee ne oldu? 10 dolardan 400 dolara çıktı.
BTC bundan yıllar önce 1000 doları gördü sonra geri düştü, geliştirici ekibindeki adamlara kadar btc bitmiştir, tüm btc'lerimi sattım şeklinde açıklamalar geldi.
Eeee ne oldu?
BTC 2800 doları gördü, adamların 400 dolardan sattığı coinler götlerinde patladı.
Sanal para, borsa, altın, döviz, hisse senedi genelde tüm yatırım araçlarında risk vardır önce bunu kabul edelim.
Dünyada hiç keşfedilmemiş bir okyanusun dibinde 10 groston altın keşfedilse altının gram fiyatı anında 50 tl ye düşer. Bu piyasada hiç bir şeyin garantisi yok.
Öncelikle gözden çıkardığınız bir meblağ ile yatırım hedefleyelim, sonrasında bir söz var çok haklı buldum, "Borsa sabırsızların parasını sabırlılara aktarmanın bir yoludur" sabredeceğiz, çıkarken en iyi yatırım aracı BTC, düşerken ne oldu ben sana demedim mi bak battı gitti yan yattı çamura battı fln, bu tarz başlıklar söylemler çok saçma.. Sonuçta bu paraların ardında bir geliştirici ekip var, bu amk çok sıkıntı çıkarır ise çözülür, 1mb mı block, 2-5 mb olur, veritabanı çok mu şişti, der ki son 3 aylık kayıtlar saklanacak, diğerleri kontrol blockhainde saklanacak, kazım sisteminde değişiklik yaptım 10dk değil de 11 dk da block bulunacak şekilde zorluk ayarlanacak, diğer %10'luk hash gücü transactionlara hizmet edecek vs vs.. Bunlar benim götümden uydurduğum çözümler, projeye dahil değilim skimin keyfine göre yorum yapıyorum.
İşin özü uzun vadede yön hep yukarı olacak, problemler olacak-çözülecek!
Sistem hatasız olsa da günümüz şartları değişince güncelleme gerekir.
Son model araba alıyorsun enva i çeşit özellik ve donanım var, ya da bilgisayar, ne oluyor 10 yıl sonra modası geçiyor, yazılım da böyle bir şey.
Windows XP tüm zamanların en çok satan işletim sistemi idi, kullanan kaç kişi var?
Rahat olun rahaaaaaattt...

Görüşlerinize birebir katılıyorum altına imzamı atarım.
Coin iyiye gidince herşey iyi güzel kötüye gidince kim al dedi bunu kim beni bu işe soktu ah vah. Kimse borçla - krediyle - kısa vadede ihtiyacı olacak paralarla bu işe girmesin arkadaşlar lütfen. Burda ki en tecrübeli en eski üye bile yarın ne olacağını bilemez. Bilse burda ne işi var. Hepimiz zarardayız ama beklemedeyiz güvenilir coinleri aldık kar'a geçmesini bekliyoruz. Ha belki geçmez ama oda bu işin doğasında var. İyi araştıralım sabırlı olalım.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 17, 2017, 04:27:52 PM

Adam dogru yazmis iste rahat olacaksin colugunun cocugunun rizkini yatirmayacaksin buraya.Haybeden gelen butceyle oynayacaksin yoksa ev gecimdirecek adam veya kirasini buraya yatiran ogrenci zirlamasin burda.Gidin bounty kadin ogrenciler birsa isine girmeyin
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
July 17, 2017, 08:45:04 PM

Usdt kisminda 175 e 2 milyonluk baraj kurulmus.
Koyan arkadas ya margin ci ya da alttan toplama gayretindekiler.
Kac gundur btc yi adim adim takip eden eth cakildi kaldi oldugu yerde.

Edit: 10 dakikada eridi gitti.
Kendileri satip kendileri aliyorlardir onlarda komisyon yok zaten Grin
gokayc
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 05:53:39 AM

Şu an bir Ethereum poloda 0.1btc (234 dolar). Yükselmeye de devam etmekte. Poloda 24 saatlik alış-satış hacimi ise en yüksek altcoin ETH ve 90788 btc.

Dünden şu ana kadar eth yükselişini sürdüyor. Bitcoin de istikrarlı bir şekilde yoluna ilerliyor.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 19, 2017, 06:21:04 AM

Bu fiyatlardan almayanlar kerizdir. 1 Ağustos öncesi düşüş değil yükseliş bekliyorum. Bu piyasada olanlar değil olacaklar fiyatı belirler.

Senin bu dediğini newbie üyeler 1 hafta önce diyordu bitcoin yerine eth sececekler eth tavan olcak diye. Ve halen düşmeyip yükselecek diyorsunuz. buna kimse inanmaz

Dostum kimse inanmasın zaten herkes inansa biz para kazanamazdık. Ben ethereum'u 25'den toplayıp 380'den sattım ve şu anki düşüş piyasasında kademeli alım yaparak keyif sigarası yaktım. 1 Ağustos keriz silkelemek için detaylıca anlatılmayan bir operasyondur. Bir bok olmayacak.

Bu fiyatlardan almayanlar kerizdir. 1 Ağustos öncesi düşüş değil yükseliş bekliyorum. Bu piyasada olanlar değil olacaklar fiyatı belirler.
milleti gazlayıp durmayın allah aşkına 250 300 dolardan almayan kerizdir dendi 200 dolardan almayan kerizdir dendi 190 dan 180 şimdi ne? 100 dolardan almayan kerizmi olacak?

Yeni yatırımcılar komedi geçen haftada böyle diyorlarda çatallanma hikaye treni kaçırmadan ethe alın diyordu alanlar gördüler eth yi Smiley) şimdi tekrar gelmişler anlasılan batıyorlar.

Yeni yatırımcı derken? Bu benim kimbilir kaçıncı üyeliğim. Bu piyasada ethereum'un rakibi olacak denen eos bile şu anda ethereum tabanlı, kendi tabanına bir sene sonra geçiyor. Bir buçuk yıl sonra ethereum PoS sistemine geçecek oluşacak hacmi hayal bile edemiyorum. Ben bu piyasada ethereum'a rakip göremiyorum. Bugün yüz dolardan alan bir buçuk sene sonra bin dolardan satar. Bu ethereum trenine geç binenler neden ethereum'a bu kadar kinli anlam veremiyorum. Bu bir teknoloji, arkasında da büyük destekler var. Kullan ya da kullanma önemli değil yeterki ethereum'un yüz dolar altında sıkışıp kalacağı gibi bir hayali kurma. Ben yazdığımda $140lardaydı zaten bunun bir tık altı olan 130 bence ethereum için taban fiyattır. 1 Ağustos sonrası hiçbir şey olmayacak ve ethereum kaldığı yerden devam edecek aynı diğer altcoinlerde olduğu gibi.

Ben ne demiştim?
Düşükten alan herkes sattı artık ethereum'un dip fiyatı 130'dur demiştim. Ve dibi gördüğümüz anda bu fiyattan almayan kerizdir demiştim. Bugün ne oldu? Ethereum 240 oldu. Bu piyasada ethereum'un rakibi yoktur, ethereum'un düşeceğine inanmamız için ethereum'a bir alternatif olması gerekiyor.
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
July 19, 2017, 07:51:08 AM

Senin bu dediğini newbie üyeler 1 hafta önce diyordu bitcoin yerine eth sececekler eth tavan olcak diye. Ve halen düşmeyip yükselecek diyorsunuz. buna kimse inanmaz

Dostum kimse inanmasın zaten herkes inansa biz para kazanamazdık. Ben ethereum'u 25'den toplayıp 380'den sattım ve şu anki düşüş piyasasında kademeli alım yaparak keyif sigarası yaktım. 1 Ağustos keriz silkelemek için detaylıca anlatılmayan bir operasyondur. Bir bok olmayacak.

milleti gazlayıp durmayın allah aşkına 250 300 dolardan almayan kerizdir dendi 200 dolardan almayan kerizdir dendi 190 dan 180 şimdi ne? 100 dolardan almayan kerizmi olacak?

Yeni yatırımcılar komedi geçen haftada böyle diyorlarda çatallanma hikaye treni kaçırmadan ethe alın diyordu alanlar gördüler eth yi Smiley) şimdi tekrar gelmişler anlasılan batıyorlar.

Yeni yatırımcı derken? Bu benim kimbilir kaçıncı üyeliğim. Bu piyasada ethereum'un rakibi olacak denen eos bile şu anda ethereum tabanlı, kendi tabanına bir sene sonra geçiyor. Bir buçuk yıl sonra ethereum PoS sistemine geçecek oluşacak hacmi hayal bile edemiyorum. Ben bu piyasada ethereum'a rakip göremiyorum. Bugün yüz dolardan alan bir buçuk sene sonra bin dolardan satar. Bu ethereum trenine geç binenler neden ethereum'a bu kadar kinli anlam veremiyorum. Bu bir teknoloji, arkasında da büyük destekler var. Kullan ya da kullanma önemli değil yeterki ethereum'un yüz dolar altında sıkışıp kalacağı gibi bir hayali kurma. Ben yazdığımda $140lardaydı zaten bunun bir tık altı olan 130 bence ethereum için taban fiyattır. 1 Ağustos sonrası hiçbir şey olmayacak ve ethereum kaldığı yerden devam edecek aynı diğer altcoinlerde olduğu gibi.

Ben ne demiştim?
Düşükten alan herkes sattı artık ethereum'un dip fiyatı 130'dur demiştim. Ve dibi gördüğümüz anda bu fiyattan almayan kerizdir demiştim. Bugün ne oldu? Ethereum 240 oldu. Bu piyasada ethereum'un rakibi yoktur, ethereum'un düşeceğine inanmamız için ethereum'a bir alternatif olması gerekiyor.

evet alternatifi olmadigi icin zaten siki tutunuyor yada cabuk donuyor. ama EOS gibi projeler hayata gecirilebilirse birkac sene icinde cok daha hizli projeler gelecek

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 19, 2017, 08:41:17 AM

Ben ne demiştim?

evet alternatifi olmadigi icin zaten siki tutunuyor yada cabuk donuyor. ama EOS gibi projeler hayata gecirilebilirse birkac sene icinde cok daha hizli projeler gelecek

EOS geldikten sonra ETH PoS sistem ile atağa geçiyor. Benim tahminim ethereum liderlik koltuğunu uzun süre elinde tutacak.
devadam
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
July 20, 2017, 03:56:06 PM

Btc 2620 iken ETH'nin 227-230 arası kalması hayra alamet değil ya yukarı doğru patlayacak yada gerisini düşünmek istemiyorum Smiley
Xanother
Full Member

Activity: 279

View Profile
July 20, 2017, 03:59:52 PM

Btc 2620 iken ETH'nin 227-230 arası kalması hayra alamet değil ya yukarı doğru patlayacak yada gerisini düşünmek istemiyorum Smiley
1 ağustostan önce bi hareketlilik olabilir etherde .btc kesinleştikten sonra piyasa normale döner .şuan altcoinler yerinde sayıyor
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
July 20, 2017, 06:04:09 PM

ETh bizi üzmeyecek gibi ama kendin den kaynaklanmayan sorunlarla uğraşıyor. Yanlış hesap yuzunden aktarılanveya açıkları yuzunden calinan eth ler den dolayı mı yukseliyor, btc nin yükselişinden dolayı mı bilemiyorum ama buralarda daha fazla kalamaz düşüncesindeyim.
devadam
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
July 20, 2017, 07:00:23 PM

1 ağustostan önce bi hareketlilik olabilir etherde .btc kesinleştikten sonra piyasa normale döner .şuan altcoinler yerinde sayıyor

Btc'nin kesinleşme zamanı için tam kesin tarih varmı ?
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 20, 2017, 08:14:56 PM

POS'e geçilmesi Ethereum'u kurtaramayacak bence.

2018-2020 arasında bir çok projenin Ethereum'dan ayrılıp teker teker diğer platformlara geçişini izleyeceğiz.
gokayc
Sr. Member

View Profile
July 21, 2017, 12:25:13 AM

Bitcoinin 2900 dolarları zorlamasına rağmen ethereum hala daha beklenen yükselme hareketini yapamadı. Normal şartlarda Bitcoine paralel olarak Ethereumun da yükselmesi gerekir. Sanırım biraz daha zaman gerekli. Mutlaka yükselecektir diye düşünüyorum.

Bu arada bitcoin dakikalar içinde 100 dolar inip çıkabiliyor. Çok hareketlendi piyasa.

O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 21, 2017, 12:28:02 AM

aynen ılk defa paralel gitmedi galiba ethereum.yukselsene mk şeyi Cheesy Cheesy
gokayc
Sr. Member

View Profile
July 21, 2017, 02:02:52 AM

aynen ılk defa paralel gitmedi galiba ethereum.yukselsene mk şeyi Cheesy Cheesy

Anlamadığım bir şey var. Poloda Ethereumu takip ediyorum. bitcoin yükseliyor, Eth anında aynı oranda dşüyor, bitcoin düşüyor anında ethreum yükseliyor. Yani dolar bazında baktığımıza fiyat hep aynı. 220 dolar seviyelerinde. Bunun insanlar tarafından bu şekilde ayarlanması çok zor gibi. Sanki bir bot var.Bu bota Eth 220 dolar bilgisini girmişler o da bitcoinin yükselip alçalmasına göre ethnin fiyatını sabit tutmaya çalıyor gibi. Bilemiyorum. Sadece benim teorim.

O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Pages: « 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 »
  Print  

Jump to: