Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:33:19 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Docademic (MTC) Airdrop - 2 yıl Boyunca Her Ay  (Read 2483 times)
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 31, 2018, 01:12:52 PM

Sadece airdrop için bu fiyatlardan girmeyi riskli buluyorum. Bountyden falan geldiyse sıkıntı olmaz tohumuna paramı verdik.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 31, 2018, 02:02:12 PM

Dağıtım 5 Haziran'dan sonra yapılacak. Telegram grubunda bu tarihi verdiler. Bugün sadece ekran görüntüsü alacakalar. Hitbtc hesabından işlem yapacak olanlar 5 hazirana kadar bilgilerini yollayabilecek

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 31, 2018, 02:02:28 PM

borsalardaki api ve secret key leri 3. kişilerle paylaşmak oldukça riskli. hitbtc yi bilmiyorum fakat poloda apilere yetkilendirme ile trade, deposit, withdraw gibi erişim sağlanabilmesi mümkün oluyor. trade botları örneğin, yetkilendirme dahilinde o borsadaki tüm varlıklara erişebiliyor.

bu haberin fake çıkma ihtimali yoktur muhtemelen ama, yine de api ayarlarını bir kontrol edin. yetkilendirme yapılıyorsa trade ve withdraw gibi özellikleri kapatın. deposit yapacak bir hayırsever varsa benim api kodlarını hemen göndereyim Cheesy
elithamal
Member
**

Activity: 210

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 31, 2018, 02:38:21 PM

secret key derken ben idexi kullanıyorum idex adresimin private key'ini mi istiyorlar benden yani ?

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
May 31, 2018, 02:45:28 PM

Airdroptan gelenleri satanlar şimdi çok pişman olmuşlardır. Ama sayısına rağmen iyi fiyat almış yine de.Bakalım neler olacak.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 31, 2018, 02:50:51 PM

secret key derken ben idexi kullanıyorum idex adresimin private key'ini mi istiyorlar benden yani ?

yok hitbtc borsasında token tutanlar için api key ve api secret key istemişler.
idexte contract üzerindeyse (borsaya aktardıysan) tekrar cüzdana çek. satacağın zaman aktarırısın.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 31, 2018, 02:51:01 PM

Ekip pundix in ekibini taklit ediyor gibi.sadece verdikleri token miktarı az gibi. Pundix bilen biliyordur belki her ay %7.3 veriyor tabi sadece bu yıl için gecerli. Böylelikle tokenlerinin değerini yükseltmek istiyorlar bence başarılı bir çalışma
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
May 31, 2018, 02:58:10 PM

Bana da bir miktar geldi bekletmeyi düşünüyorum sonuçta tutunduğu tutum ve proje gelişimi oldukça güzel gidiyor böyle bir insanları kendine bağlama taktiği ile de çıtayı iyice arşa çıkarmışlar.

ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 31, 2018, 03:24:22 PM

aşırı dump yemiş airdrop için satın alanların götüne fena girdi umarım daha fazla düşmez
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 31, 2018, 03:31:32 PM

güzel bir airdrop olmuş. Pundix'den görüldüğü üzre bir çok projenin ayakta durmasını sağlıyor bence airdrop.Oranı 5,50 pundinin ki ise  7 idi bakalım.
Defina
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 05:45:22 PM

Arkadaşlar bugün docademic airdrop yapacak. Hatta her ay sonu yapacak   Grin  Cüzdanlardan bu ay için bugün Saat 18:00 GMT snapshot alınacak (TR saatiyle  21:00 ) .  

En önemlisi HİTBTC' DEN MTC ÇEKMEYİ DENEMEYİN EN AZ 4 SAATTE GERCEKLESİYOR KESİNTİ 200 MTC (60 DOLAR FALAN )

Anlamadığım nokta bunu alacabileceğimiz tek doğru dürüst yer hitbtc...metamask'a transfer ederken yine 200 mtc mi kesecek...bilgilendirirseniz sevinirim...
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 31, 2018, 07:37:08 PM

Arkadaşlar bugün docademic airdrop yapacak. Hatta her ay sonu yapacak   Grin  Cüzdanlardan bu ay için bugün Saat 18:00 GMT snapshot alınacak (TR saatiyle  21:00 ) .  

En önemlisi HİTBTC' DEN MTC ÇEKMEYİ DENEMEYİN EN AZ 4 SAATTE GERCEKLESİYOR KESİNTİ 200 MTC (60 DOLAR FALAN )

Anlamadığım nokta bunu alacabileceğimiz tek doğru dürüst yer hitbtc...metamask'a transfer ederken yine 200 mtc mi kesecek...bilgilendirirseniz sevinirim...

tek doğru dürüst yer mi ? en boktan yer demek istedin sanırım mecbur kalmadıkça hitbtc kullanmayın tavsiye etmem
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
May 31, 2018, 09:42:32 PM

Özel bir bilgi paylaşmanıza gerek yok arkadaşlar, HitBTC de bile olsanız göndermeye çalışıcaklar twitter'dan da bunu onayladılar,

ancak tabi en garanti yol MEW gibi kendi wallet'ınızda tutmak olur MTC tokenları, airdrop için. Snapshot bu saatlerde alınıyor (Amerika saatiyle halen 31 Mayıs)

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
May 31, 2018, 09:45:54 PM

bedava gelmiş olsaydı bu token satmayıp tutulabilirdi ama zaten fiyatı bayağı yükseldi. buralardan almak bence riskli. sırf airdroplarından faydalanmak için bence değmez. bu tarz bir durumu pundiz yapıyor ve onların ki bayağı bir kapsamlı. bu yıl &7 2019 yılında %2 2020 yılında da % çok az ama sadece bu da değil yaptıkları icraatlar ile çok iyiler. mtc de iyi olur umarım. yatırım yapan arkadaşlar için

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
complexity7
Member
**

Activity: 252

View Profile
May 31, 2018, 10:10:07 PM

elimde tutuyordum zaten ileride değerleneceğini düşünyorum kaliteli borsaya girerse daha iyi olacak çok iyi yükseliş gerçekleşti düzeltmeden sonra tekrar yükseleceğini düşünüorum iyi proje iyi taktik geliştirdiler bu haberle daha tatmin edici oldu

Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
May 31, 2018, 10:17:22 PM

Bountyden token gelmemişti managera yazdım gönderdi tokeni. baktım 100 200 dolar civarı birşeydi. ellemediim, dedim ALLAH bereket versin. bugün bi bakayım dedim 1400 dolar olmuş 5200 mtc token, hatta şu an 0.25 bi ara 0.35leri görmüş, proje güzel mcafee de sürekli spekt modunda, daha da yükselebilir, bekleteceğim , airdrop yapması çok kıyak olmuş, al sana masternode  coin oldu hehe

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 31, 2018, 10:18:09 PM

şu halde verdiğiniz örneğe göre aylık ortalama %5 civarı bir airdrop mu olacak. eğer öyle ise değerlendirilebilir bir proje olduğunu düşünüyorum. tabi airdrop dağıtılacağı için fiyatının pek yükselmeyeceğini de hesaba katmak gerek

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 31, 2018, 10:19:32 PM

Ben de de 200 tane var telegram kampanyasindan gelmişti. Şuan 50-60 dolar birşey yapıyor ama. McAffee nin söylediğine göre temmuzda en az 2.5 dolar olacak demişti. Bu airdrop işi dahada güzel olmuş. Hem reklam yapıyorlar hemde elinde mtc olanaklara ödül veriyorlar. Hiç birşey yapmadan kazanç ne güzel.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
May 31, 2018, 11:26:56 PM

Bounty'den gelen tokenleri, acil ihtiyaç olmadığı sürece tutmayı düşünüyorum. Fiyatı zamanla daha da yükselecektir.

Bunun yanında sadece airdrop ile gelen miktar bile, havadan geldiği düşünüldüğünde gayet tatmin edici. Fiyatı yükseldiğinde airdropla gelen miktarların da değeri artacağından, tutanların elinden çıkartması için bir sebep olmayacak. İleride $1 seviyelerini görürse, bu kararımı tekrar düşünebilirim ama şu an için hold pozisyonunda kalacağım.
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 31, 2018, 11:36:59 PM

şimdi airdrop alabilmek için kesin olarak 1000 tane  bu token dan tutmak zorunda mıyız, hiç tutmayan token alamıyor mu
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: