Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:43:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 🔴 YENI IMZA KAMPANYALARI 🔴  (Read 400 times)
shamankripta (OP)
Member
**

Activity: 434
Merit: 11

View Profile
May 31, 2018, 09:52:53 AM
Last edit: June 01, 2018, 04:46:23 PM by shamankripta

Sayın Bounty hunterler ve arkadaşlar!

Bitcointalk`ta yayinlanan Devamlı güncellenen İMZA kampanyası ile ilgili yeni tablo, listesini sunmak istiyorum.
Yeni Bounty programlarının İngilizce globalde alınması gerektigi bir sır değil:
Bitcoin Forum > Alternate cryptocurrencies > Marketplace (Altcoins) > Bounties (Altcoins)
Tabi ki, tabloda sunulduğu bitcointalktaki  gibi karisik değil. Yeni kampanya bulana kadar bircok projeye göz atmanız gerekiyor. Güzel kampanya  bulmadan önce çok fazla çöp karşınıza gelir. Dolaysıyla haftanın günlerine göre değerli kampanyalar çöp olan kampanyalarından ayıklanarak sizlere sunuldu. Size sadece en uygun İMZA programını seçmek kalır.
Bu tabloda, sadece tanınmış bounty managerler tarafından değil, aynı zamanda ilk kez bounty manager tarafından sunulan imza programları toplanmaktadır. Tecrübeli bounty manager hakkında bir şey açıklamaya gerek yoksa, ikinci olanları açıklayacağım. Alışa gelmiş bounty manager işe almayan ancak kendilerini yöneten birçok proje var. Tipik olarak bu managerler, Copper Member rankına karşılık proje adını taşımaktadır. Bu yüzden tabloya dahil edildi.
 * Tabloda listelenen ICO Bench notu, bounty kampanyasının başlangıcında sabittir. Daha doğru bir değer elde etmek için, derecelendirme alanındaki kampanyanın sayfasına gitmeniz gerekir, çünkü Değer birkaç saatte bir yeniden hesaplanır ve güncellenir.

Not: Bu tabloyu tavsiyem olarak değil, bir yardımcı olarak görmenizi rica ediyorum.

YENİ İMZA KAMPANYALAR TABLOSU, size gelir getirsin.

İşbu konu Türk localde bounty katılımcılara yardımcı olmak icin acılmıştır. Tablo sahibi tvplus006 isteği ile cevrilmiştir.

Tablo'nun sahibi olarak shamankripta'nın açtığı yerel türk başlığı benim izni ile açılmiştır.

calmaral
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 10:39:35 AM

Dostum paylaşımın için teşekkür ederim seni destekleme adına merit vermeyi isterdim ama şu durumda çok mümkün gözükmüyor Smiley Özellikle JR Memeber ları da listelemen güzel olmuş
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
May 31, 2018, 11:06:36 AM

gönül isterdi ki ben de merit vereyim  ya da  ben de alayım ama mümkün görünmüyor daha uzunca bir süre
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 31, 2018, 11:08:30 AM

meriti listeyi hazırlayana vermek lazım.
tvplus006 kullanıcısına Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1311641

listeyi kendin hazırlamış gibi anlatıp bir de merit istemen etik olmamış.
--
eleman rusmuş zaten, translate ile basmış postu TR local foruma.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
May 31, 2018, 11:08:54 AM

Hiç bilgisi olmayanlar için iyi olmuş yalnız yardım eden birisi olmadan hemen bulunabilecek bir şey değil. Paylaşım için teşekkürler
shamankripta (OP)
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 11:15:29 AM

meriti listeyi hazırlayana vermek lazım.
tvplus006 kullanıcısına Smiley

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1311641

listeyi kendin hazırlamış gibi anlatıp bir de merit istemen etik olmamış.
--
eleman rusmuş zaten, translate ile basmış postu TR local foruma.

Zaten birlikte calisiyoruz, diger lisanlarada cevirilecek. Etik olmayan birsey mi yapildi?
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 31, 2018, 11:44:27 AM

faydalı site olmuş. siteyip açıp incelerken 20 dakika geçti. bounty seçimlerinde işinizi kolaylaştırıyor günde 4-5 tane ekleniyor listeye yani bu kadar mı bounty konuları sanki bana daha fazla gibi geliyor. imzanın local, postta kaç tane olacağı, yüzdesi, haftalık mesaj sayısı yani gayet sade anlaşılır.  merit konusuna gelince globalde verimli çalışıyor. bizde merit veren az olduğundan kısır döngüye girdik.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
May 31, 2018, 12:03:31 PM

Alıştığımız manzara haline geldi şu konu. Kendi emeğin olmayan bir tablo paylaşımı yaparak merit dilenmen hiç hoş olmamış açıkçası. Yaptığın emek hırsızlığını bir kenara bırakalım, forum içerisinde merit dilenciliği suç olarak sayılıyor ve genellikle cezası negatif trust bildirimi oluyor. Yakın zamanda yabancı üyelikler hesabınıza kırmızı bildirim gönderirse pek şaşırmayın, ben önden peşin peşin uyarıyorum. Konu içerisinde merit dilenmek yerine ç(alıntı) yaptığınız kaynağı eklemenizi tavsiye ediyorum.
Rhego
Sr. Member

Merit: 278

View Profile
May 31, 2018, 12:13:41 PM

Aynı listeyi Phi1618 1 ay önce falan paylasmıstı zaten. Hatta ben işi bir adım öteye tasıyıp 1 degil tam 3 liste vereyim size. Buyrun ;

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hbUgJnF_8tBCK1VI9JznOKfJjPt_xjnxyWG3tii-Bv4/edit#gid=0
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiQRYU3JJyUnekC77DCG_7OgVUCeZy9l9KLaCaEwSik/edit#gid=1075199444
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LMJcAZqDmq4Kn9xjoCa7TrpJXFi-RpVKY_cA44brL6A/edit#gid=0
tvplus006
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1738

To the moon

View Profile WWW
May 31, 2018, 12:54:15 PM
Last edit: May 31, 2018, 06:15:10 PM by tvplus006

Tablo'nun sahibi olarak shamankripta'nın açtığı yerel türk başlığı benim izni ile açılmiştır.

shamankripta (OP)
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 04:10:46 PM
Last edit: May 31, 2018, 06:31:03 PM by shamankripta

Alıştığımız manzara haline geldi şu konu. Kendi emeğin olmayan bir tablo paylaşımı yaparak merit dilenmen hiç hoş olmamış açıkçası. Yaptığın emek hırsızlığını bir kenara bırakalım, forum içerisinde merit dilenciliği suç olarak sayılıyor ve genellikle cezası negatif trust bildirimi oluyor. Yakın zamanda yabancı üyelikler hesabınıza kırmızı bildirim gönderirse pek şaşırmayın, ben önden peşin peşin uyarıyorum. Konu içerisinde merit dilenmek yerine ç(alıntı) yaptığınız kaynağı eklemenizi tavsiye ediyorum.

İşbu konu Türk localde bounty katılımcılara yardımcı olmak icin acılmıştır. Tablo sahibi tvplus006 isteği ile cevrilmiştir.
shamankripta (OP)
Member
**

View Profile
May 31, 2018, 07:22:13 PM

Dostum paylaşımın için teşekkür ederim seni destekleme adına merit vermeyi isterdim ama şu durumda çok mümkün gözükmüyor Smiley Özellikle JR Memeber ları da listelemen güzel olmuş
Teşekkür ederiz, size uygun ve gelir sağlayacak kampanya bulursunuz tabloda.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 31, 2018, 08:11:02 PM

Eline saglik. Bir sekilde ugrasip hazirlamissin. Bizede bundan faydalanmak duser. Tesekkur ederiz.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 31, 2018, 08:17:21 PM

çok harika bir çalışma. eline koluna sağlık. merit olmadığı için atamıyorum ama Allah yaptığın işlerde yardımcın olsun. bereketli kazançlar olsun diye dua ediyorum.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 31, 2018, 08:33:31 PM

adam burda çalmamış etik dışı bir şey yapmamış benim gözlemimden kaçan bir durummu var izinli bi şekilde paylaşmış meritleri çeyizine saklayanlara duyrulur...dostum paylaşım için teşekkürler jr.member lerında dahil olduğu liste inceleyeceğim saygılar

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
May 31, 2018, 08:34:48 PM

bu ortamda değerli kampanyaları çöpp kampanyaların arasından seçip almak çok zaman alıcı ve tecrübe bilgi isteyen bir unsur güzel çalışma.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
andromed22
Sr. Member

Activity: 346
Merit: 250

View Profile
May 31, 2018, 08:45:22 PM

Güzel paylaşım açıkcası ama hangi bountynin ne yapacağı belli olmuyor beyler, size tavsiyem güvendiğiniz kaliteli bountylere girin çok para verene değil, 7 aydır bounty'deyiz anasını satayım
kggservices
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 06:44:56 PM

Paylaşmın güzel olmuş eline sağlık. ARada kaçan güzel  kampanyalar olabiliyor, sürekli güncel tutmak bir çok arkadaş için iyi olacaktır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 04, 2018, 07:15:21 PM

Çok mantıklı ve güzel bir paylaşım olmuş. Artık imza kampanyalarını buradan takip edeceğim. Umarım güzel bir şekilde devam eder.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
June 05, 2018, 04:06:17 PM

Ellerinize sağlık öncelikle çok faydalı bir paylaşım olmuş ben imza kampanyasi bulmakta çok zorlanan biriyim bu paylaşım işimi çok kolaylaştıracak bir konu umarım sürekli güncel tutarsiniz

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: