Bitcoin Forum
June 23, 2024, 04:36:13 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: AmaZix'in bountylerine katılanların dikkatine  (Read 742 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 03, 2018, 11:33:02 PM

+ Genel olarak KYC fikrine sıcak bakıyorum doğrusu bu.

- Twitter ve Facebook reklam yasakları nedeniyle ICO lar bu platformlarda ödül kampanyaları ile duyuruluyordu. Kaldırılmasına anlam vermek zor.
- İçerik oluşturmanın davetle olması saçma, kendi gruplarına dağıtılmayacağı konusunda bir garantisi yok.

kyc işini ben de destekliyorum hocam, hatta mümkün mertebe kyc isteyen bounty kampanyalarına katılmaya gayret ediyorum. bu tarz kampanyalarda fake user olmadığı için her zaman daha fazla bounty getirisi oldu.

Kyc ile ilgili her yere kimlik bilgilerini göndermek bana sıkıntılı geliyor. Ne yapabilirler nerde kullanabilirler bilmiyorum ama illaki bir açığı vardır sistemin.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 02:10:40 AM

Şimdi ben bunların airdrop vari bütün bountylerine katılıyodum newsletter youtube falan olsun hepsine kyc yapmak cidden uğraştırıcı bi çözüm. Twitter ve Facebook kapamaları iyi olmuş onun yerine bitcointalk imza ağırlık verirlerse iyi olur
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
June 04, 2018, 02:21:55 AM

Benim için sıkıntı yok katılrım hatta iyi oldu katılım az olur kyc zorunlu tutulunca imzam bitince bunların güzel projelerinden birine giricem 2-3 haftaya

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 04, 2018, 05:43:20 AM

Amazix ten yana zaten hiç şansım olmadı. Bir ara blog falan yazmak istedim ama sank i Türkçe istemiyorlar gibi geldi katılanların çok büyük bir kısmını saymıyorlar zaten. Üstelik onay almak için ismini verdikleri kişilerde size cevap vermiyorlar. Amazix git gide büyüdü herhalde şimdi de yakın çevresine verebilmek için böyle kurallar getiriyorlar diye düşünüyorum.
jari76
Member
**

Activity: 165

View Profile
June 04, 2018, 12:46:37 PM

KYC olayına bende karşıyım her zaman da karşı olacağım. Anonimlik denilen birşey kalmıyor ortada. Atıyorum  sözde anonimlik üzerine kurulu projenin bountysine giriyoruz kyc geliyor karşımıza çok ironik Cheesy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
June 26, 2018, 11:22:58 PM

Bounty işleri gerçekten boka sarmaya başladı, bounty hunterlardan bile kyc istemeye başladılar, twitter facebook'a stake yazmıyorlar ödüller çok düşük. Forumun en önemli kısmı olan bountylerin böyle olmaması lazım gerçekten
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203
Merit: 1

View Profile
June 26, 2018, 11:24:11 PM

Benim için bir problem oluşturmuyor kyc veririm nasıl olsa yasaklı ülke konumunda değiliz ico kayıtları için kyc veriyordum bunun içinde kyc sorun olmaz
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 27, 2018, 02:09:12 AM

Airdrop vari kampanyalarına katıldım şuanlık hiç bi kyc istemediler belki yeni olucak kampanyalardan kyc falan isterler isterlersede veririz artık napalım
redsilentstorm
Member
**

View Profile
June 27, 2018, 05:46:01 AM

Aslında kyc sorun olmaz bountyler zaten bir şekilde multinin engellenmesi lazım. Zira multiciler yüzünden piyasa çok kötü belli bir kesim parseyi topluyor. Hatta ve hatta her bounty için elde kağıt katılınalacak bounty nin adını  yazan bir kağıt ile selfie cekilmesi ve bunun photoshop gibi araçlar ile yapılamadığını denetleyen bir sistem olmalı. Böylelikle ödüller daha adil bir şekilde dağıtılabilir.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
June 27, 2018, 05:55:29 AM

Aslında kyc sorun olmaz bountyler zaten bir şekilde multinin engellenmesi lazım. Zira multiciler yüzünden piyasa çok kötü belli bir kesim parseyi topluyor. Hatta ve hatta her bounty için elde kağıt katılınalacak bounty nin adını  yazan bir kağıt ile selfie cekilmesi ve bunun photoshop gibi araçlar ile yapılamadığını denetleyen bir sistem olmalı. Böylelikle ödüller daha adil bir şekilde dağıtılabilir.

3-5 dolar para kazanacaksınız diye kim olduğu belli olmayan adamlara yazı yazıp selfie mi göndereceksiniz? Son 100 bounty konusunun 90'ı scam, ne dağıtım yapılıyor ne borsaya giriyor.
Buna rağmen kazanamayacağınız bir para için bu saçmalıklara girecekseniz buyrun her tarafa kyc gönderin.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
June 27, 2018, 06:11:28 AM

Piyasanın zaten anası bellendi bounty ci adamdan ne diye KYC istersin ki ben anlamadım, ICO sürecinde yüklü alım yapanlarda iste de bizim gibi garibanlardan ne istiyon, katılmayız senin kampanyalarına olur biter
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
June 27, 2018, 06:14:38 AM

İcolar ön satış fiyatlarının altına bile iniyor artık. Bundan sonra icolara yatırım yapan sayısının azalacağını düşünüyorum

zorbey (OP)
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
June 27, 2018, 03:52:04 PM

KYC, facebook ve twitter olayından sonra bende katılmamaya karar verdim. Alacağımız 3 kuruş para birde kyc ile uğraşamam. Zaten alıp alamayacağımız veya ne kadar alacağımız bile belli değil.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 27, 2018, 04:09:19 PM

KYC mantıklı bir olay ancak video ve ingilizce sorunları bir araya geldiğinde çoğu kişi üşeniyor ya da korkuyor KYC sürecinden. Tek sorunu bu. Bunu halledecek bir coin yapıverelim merkezsiz şekilde doğrulasın tüm ülkelerin vatandaşlarını.

Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 27, 2018, 04:10:57 PM

kyc istenmesi ve facebook twitter gibi ödül programlarının iptali imza ve makaleden fazla kazanılmasını sağlayacaktır. kyc den dolayı imzaya da çok kişinin katılacağını düşünmüyorum artık daha fazla kazandırır amazix. ama riske değer mi kimlik göndermeye değer mi burası soru işareti
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139
Merit: 1

View Profile
June 27, 2018, 04:25:12 PM

Sadece pasaport istemesi dışında güzel bir uygulama olmuş. Pasaport olmadan da KYC kabul eden bir çok Ico vardı geçmişte. Pasaport herkeste bulunan bir şey değil.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
June 27, 2018, 04:29:09 PM

Reklam karari zaten kotuydu, Amazix iki uc ayda bir yeni kural ekliyordu zaten, global foruma zorunlu mesajlar, karakter sayisi vs. Kyc de bilinmeyen yerlere kimlikleri pasaportlari atmak zorunda kaliyoruz

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
June 27, 2018, 04:33:23 PM

Sacma sapan kurallar eklemeye basladilar zaten. Pasaportsuz kimlikle kyc ye katilmistim bir defa, turkiye ehloyetini gondermistim ama bunlarda pasaport istiyor sanirim
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
June 27, 2018, 04:36:39 PM

Sadece amazix değil bir çok farklı bountyde aynı durumları gözlemledik son bir kaç ay içerisinde. Ben bunların biraz abartılı ve kendi çıkarlarına dönük olduğunu düşünüyorum. Özellikle bu tür değişiklikleri kampanya ortasında getirip bir çok kişiyi kampanya dışı tutuyorlar.

atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
June 27, 2018, 04:52:12 PM

bence kyc gelmesi iyi oldu, böyle olunca katılım az ama gelirler çok olur diye düşünüyorum.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: