Bitcoin Forum
June 21, 2024, 03:26:33 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin ve Bitcoin boğaları dönüyor  (Read 648 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
July 04, 2018, 08:31:14 AM

Bence bu boğa tuzağı FBI bir çok icoyu ve coini incelemeye alıyormuş arkadaşlar tekrar büyük bir dump kapıda haberiniz olsun. Ben tethere dönmeye karar verdim
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 04, 2018, 08:53:24 AM

Dönsün artık bir zahmet ayılar mahvetti bizi.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
July 04, 2018, 09:08:16 AM

bu hack olayının btc ile ilgisi var mı ? yok...salağın biri api kodlarını para kazanacam ayağına ne olduğu belli olmayan bir bota veriyor..paralar uçuyor..kaldı ki binance çekimleri kapatmış sanırım..niye sarsılsın piyasa akıl var mantık var dimi ?

ama sarsılırsa; ya piyasa mantıksız derecede kırılgan ya da böyle alakasız haberler ile dalgalanmadan rant sağlayanlar çoğunlukta demektir..piyasaya biraz bağışıklık aşısı lazım
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
July 04, 2018, 01:38:26 PM

Gelsin artık dönsün gözlerimiz yollarda kaldı. Ama pek umudum yok benim belki senenin sonlarına doğru bir atak yapabilir btc.

SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
July 04, 2018, 05:54:36 PM

Boğa demek için henüz erken  ama gidişat iyi. Umarım gördüğümüz dip gerçek diptir de buradan sonra yükseliş için güç toplar.

nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:13:46 PM

erken havaya girmemek gerektiğini düşünüyorum. hem bir çiçekle baharın gelmeyeceği bilinir hem de her aha geldi dediğimizde gelemediğinde bizim direncimiz düştüğü için.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
krm4700
Full Member

Merit: 105

View Profile
July 04, 2018, 06:14:57 PM

birkaç gündür piyasa sürekli yeşil meyilli oluyor aslında bazı şeyler hissedilmeye başladı Umarım boğa sezonu açılmaya başlar artık geç kalınmış bile.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
July 04, 2018, 06:31:13 PM

aslında illa tüm herşeye boğa gelmek zorunda da değil, şu yeni çıkan ya da çok düşenleri pumplasalar, hazır btc ve ether de düşükken double kazanmış olurlar çünkü btc-ether felan zaten artacak, artacak ama madem piyasanın bu kadar içine ettiler:
btc+ether artmadan önce dolar bazlı dipte olan ıvırı zıvırı arttırsalar hem milleti altlara çekmiş olurlar pumping başladı ayağına
hem btc+ether kazanmış olurlar fazladan
hem de btc+ether artmadan önce daha da düşmeye mecali kalmayanlardan (btc-ether-dolar bazlı) voleyi vurup bu iki zat-ı muhterem artarken pumpladıklarını tekrar düşürme marjları olur.
3'ü 1 arada vurgun bu güvensizlik ortamında iyi gider, bakıyorum da altcoinlerde olanlara deli gözüyle bakılıyor ama bu piyasa ters hareket eder. öyle shortlara longlara da fazla takılmamak lazım, vadeli işlemlerde ocak şubat kontratları btc 20-25k falandı yanlış hatırlamıyorsam, insanları yanlış  yönlendirp milletin eline verdiler, hoş, muhtemelen o kontratları alanlar da kendileriydi, sağ cepten sol cebe olayı Cheesy

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:34:45 PM

6 aya yakın zulümden sonra biraz ortalık ayaklandı gibi. Bu sene ilk ayı sezonumu başarılı ile geçirdim, boğa gelsin birde onda psikolojimi görmek istiyorum Smiley

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
July 04, 2018, 06:37:21 PM

Biraz geç geldi ama geldi vatana millete hayırlı olsun Cheesy Yine de dikkatli olmak lazım her fırsatta dolara geçin bi sabah uyanıp 1000 dolar görme ihtimalimiz var Sad ama sıkmayın canınızı bu ihtimal her zaman olduğu gibi vardı Smiley
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:38:50 PM

Puahahaha ulan konuyu okuyunca ne güldüm ya 15.000 $ olacakmış2 haftaya btc. Haziran'Da yazmış bir de bunu. Oldu oldu canım ama tersten oldu.  Grin Altlar da x2 olacakmış bak hele bak bak bak...

Ulan şeyini sallasan analiste grafikçiye çarpıyor, maşallah ne yeteneklerimiz varmış bizim. Sizin gibileri dinlesek demekki yaprağı yemiştik he. EOS'un çıkışı da demiş buyur burdan yak.

Sekon
Full Member

Merit: 100

View Profile
July 04, 2018, 07:13:44 PM

o pump kokularını erteleyelim biraz artmayacak değil artacak tabi ki ama beklemek lazım biraz Smiley
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
July 04, 2018, 07:16:47 PM

bitcoindeki bu son günlerdeki yükseliş altları baya coşturdu. eos ve çok coin müthiş prim yaptı. ama kestiremiyoruz, yine mi kandırıyorlar diyoruz. eosdan küçük bir kar aldım çıktım. bitcoin de sanki az önceki geldiği bariyerde biraz uğraşacak gibi. ytd

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
July 04, 2018, 07:19:18 PM

BTC çıkmak için baya çabalıyor ama zorlanıyor.7k'yı kırması lazım.Bu gece boğanın kuyruğu kopacak.Ya güzel bir yükseliş yada btc geldiği seviyelere geri inecek.Umudumuz çıkması yönünde ama her an herşey olabilir.Takip etmek lazım dikkatli.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
July 04, 2018, 07:19:42 PM

yaw he he diyorum artık bu tip konulara. Herkez tahminde bulunabilir tabi sıkıntı yok. Fikrinide beyan eder. Konu sahibi arkadaşa değil lafım da böyle biri atıp tuturunca "biz dedik kardeşimm bak konu orda" gibi laflar mide bulandırıyor.
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
July 05, 2018, 01:04:41 AM

15 bin mi demistiniz??? ahh bir daha bak kardesim istersen sen an itibariyla 6.555 dolar. daha da dusmustu bir ara sanirim. bu iyi hali yani.. Su attack diyen arkadaslar hakli olsun o kadar cok istiyorum kiiii

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
gmcobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
July 05, 2018, 07:42:25 AM

Malesef yanıldınız ama Temmuz hareketli başladı, inşallah hız kesmeden böyle devam ederde, ay sonuna 10000usd görürüz. Geçen sene ağustos a benzer olur
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
July 05, 2018, 08:35:27 AM

tam olarak boğa geldi denemez. ama düşüşün sonlanması için umut vadediyor. yeni katılımcıların girmesi ve piyasanın hareketlenmesi için bu önemli.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
July 07, 2018, 09:38:14 AM

bitcoin şimdi 6500 dolar seviyelerinde ve uzun süredir yükselmesi durmuş durumda bakakınm ne zaman yükselişler başlayacak bekleyip görmekten başka yol yok .umarım kısa sürede uçuşlar başlar artık .artsında boğa mı ayı mı piyasa her ne ise fark etmez artık

hakanke
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
July 07, 2018, 11:04:26 AM

bence boğa başladı. ne zamandır düşmüyor bu boğa sayılır. kıymetini bilin
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: