Bitcoin Forum
May 08, 2024, 06:41:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCEDEN KRİPTO TEKNOLOJİSİNE YEŞİL IŞIK  (Read 1132 times)
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 19, 2018, 07:41:35 AM

bu adam da iş var chp'ye de yeni soluk getirdi. eğitimli olması, öğretmenlik geçmişi olması zaten bunlar olumlu şeyler Endüstri 4.0 ve blockchain nedir biliyor bunlarla projelerden bahsediyor bunlar gerçekten güzel şeyler.
1715150516
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715150516
Reply with quote  #2

1715150516
Report to moderator
1715150516
Hero Member
*

Ignore
1715150516
Reply with quote  #2

1715150516
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715150516
Hero Member
*

Ignore
1715150516
Reply with quote  #2

1715150516
Report to moderator
1715150516
Hero Member
*

Ignore
1715150516
Reply with quote  #2

1715150516
Report to moderator
reillstai
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 01:41:14 AM

muharrem ince gelemedi ama belki yeni seçilen cumhurbaşkanı blockchain teknolojisine önem verebilirim hiç belli olmaz
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
June 25, 2018, 08:07:23 AM

Kim secilirse secilsin,  rengi ne olursa olsun,  bu piyasaya onem vermelidir.  Ortada olusuyle bile duran 250 milyar dolar para var.  Bu buyuk pastayi henuz sahiplenen bir ulke cikmadi.  Derhal bu isin uzerine gidilmeli ve bu pastadan en buyuk dilim alinmalidir. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 25, 2018, 08:15:24 AM

Kim secilirse secilsin,  rengi ne olursa olsun,  bu piyasaya onem vermelidir.  Ortada olusuyle bile duran 250 milyar dolar para var.  Bu buyuk pastayi henuz sahiplenen bir ulke cikmadi.  Derhal bu isin uzerine gidilmeli ve bu pastadan en buyuk dilim alinmalidir. 

Aman hocam ne yazdınız böyle. Büyük pastayı henüz sahiplenen bir ülke çıkmadı diyerek neyi kastediyorsunuz? Eğer Türkiye bu işi sahiplenirse vergi alırlar kripto paralardan. Şuan var olan sistem bence en güzeli. Herkes istediği gibi at koşturabiliyor piyasada. Umarım hep böyle devam eder. 😘

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 25, 2018, 08:37:37 AM

türkiyenin sahiplenmemesi hepimiz için daha hayra alamet olur dünyanın vergisini alırlar gene bakarız öyle uzaktan

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
June 25, 2018, 09:45:38 AM

tüm dünyanın kabul ettiği teknolojiye herkes yeşil ışık yakmak zorunda bu kendisine karşı olan merkez bankaları bile zamanla anlayacaksınız bence.

Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
June 25, 2018, 01:27:57 PM

Mitinglerde tavuk döner dağıtsa iyiydi millet aç kaldı. Kuantum muş bilmem neymiş kek yok mu kek ?

tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 25, 2018, 01:35:59 PM

onun yeşil ışık yakmadığı konu mu kaldı allah aşkına. sakın yanlış anlaşılmasın ben kendisine karşı önyargılı değilim ama bu ortamda mecburen herkese mavi boncuk dağıtmak zorunda kaldı adam. malesef işe yaramadı o da ayrı konu. bu seçim doların ateşini de alamadı ya ona yanıyorum. ekonomi kötüye gidiyor. liderler birbirini devirme derdinde. yazık güzel ülkeme.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 25, 2018, 01:54:55 PM

Kripto değil de kuantum önemliydi Tongue %52 ile r.t.e seçilmiştir ve bu halkın kararı umarım geleceğe dönük başarılı işler yaparlar sorunları giderirler. Zaten bana göre kripto & kek aynı kefede vaat çünkü altı boş.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
June 25, 2018, 02:02:07 PM

Her millet layık olduğu şekilde yönetilir .( Winston Churchill ) .Demokrasi işte böyle birşey işte.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
June 25, 2018, 02:03:42 PM

Teknolojiye yeşil ışık yaktı ama seçimi kazansaydı bir şeyler yapabilirdi, ama şu anda ülkemiz gündeminde değil bu daha farklı durumlar söz konusu. Ama destek verilecek olması güzeldi. Bu konu ülkemizce kapanmış değil ilerleyen zamanlar bu teknoloji gündemimize alınacaktır ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 02:43:55 PM

muharrem inceden çok umutluyduk ama yine kaybetti artık yeşil ışık yaksa ne olur kırmızı ışık yaksa ne olur yazık oldu muharrem inceye
yigitcoin
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 27, 2018, 08:34:04 AM

liderlerin böyle çıkışlar yapması gayet güzel ayrıca politikacıların btc ye yatırım yaptığına eminim fetö bile şuan btc kullanıyor izi sürülemez bir sistem olduğu için rte nin de  yatırım yaptığına eminim yarın bir gün kaçarsa kullanmak için btc depolamıştır
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 27, 2018, 08:38:03 AM
Last edit: June 27, 2018, 08:57:59 AM by avalonn

adam, çay kek oralet mi ? hak hukuk adalet mi ? diye sordu ve bizim eğitimi eksik insanımız bunu anlayamadı düşünemedi sorgulayamadı... fikirsel saplantılar ve satılık basının(1919 mütareke basını da denir ) beyin yıkaması ile teknoloji bilim hukuk yerine kıraathane ve keki seçti.. keklendi...demokrasinin göstergelerinden biri olan seçimle oylama ile demokrasiden vazgeçildi...meclis artık görüntüden ibaret...geçmiş olsun..bu ülkenin neyine zaten teknoloji... kek ye kıraathane de otur çorba iç iddia oyna, avrupa bizi gısganiy, amerika, büyük oyun, osmanlı geri dönüyor falan hayal kur  Grin...yazık oldu zerre ümidim kalmadı bu ülkeden

böyle bir kitleninde kripto dünyasına yarardan çok zarar vereceği ortada..mesela +%10 görünce satış koyacak açlardan kripto jetfadıllara falan geniş bir yelpaze içeriyor konu

çevremde hiçkimseye bu işlerden bahsetmeyi düşünmüyorum..gerçi bi kere denedim imza vs işlerini anlattım forumda gel sana bi hesap açalım imzalara gir falan dedim bi arkadaşıma...adam; kara para aklamadan girdi , benim banka hesabım yoktan çıktı..  Grin (oysa bana geçenlerde kyk borcu yüzünden banka hesabına haciz geldiğini söylemişti...(yalanlarını skeym senin  Grin ) 1 saat dil döktüm bi de..yazık nefesime...ve bu gerizekalı arkadaşım (örgün )işletme mezunu öğretmenlik formasyonu almış birisi.. Grin şu an kpss ye hazırlanmakla meşgul...yazık  Grin

(he bir de geçenlerde bana şöyle demişti..rte bişeyler yapmaya en azından çabalıyormuş ancak partisi önüne taş koyuyormuş...bak görüyon mu..ben şok tabi...gerçi fazla görüşmüyorum artık anca telefonla arar işsizlikten dert yanar kafamı ütüler ayda 1 kere falan onda da bi süre sonra dışardaydım şimdi eve dönüyorum sonra görüşürz diyip kapatıyorum teli...yeter abi bayıyor valla derdini mi dinleyecem bunun  Grin bitcointalkta bekleyen bi sürü şey var...aaaa..  Grin)

sktr edin abi herkes kendi gemisini kurtarsın denizaltı gibi sessiz ve derinden yürüyün
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
June 27, 2018, 08:49:21 AM

İnce önce kendi partisini değişim sağlasın sonra olursa Türkiye'de yapar. Malesef Kılıçdaroğlu'nun kurduğu tuzağa düştü. Şimdi milletvekili de değil artık dün Kılıçdaroğlu tebrik bile etmedi inceyi

The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
June 27, 2018, 03:29:56 PM

Tabi anasını satayım napcaz ki bilimi kripto parayı teknolojiyi? gittik gene kek sipariş ettik. Bu millete müstehak ama sayın inceye güvenimiz tam şu an çekilme sırası değil elbet bir gün
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
June 27, 2018, 03:49:11 PM

Kendi partisinde değişim sağlayamayan adam ülkeyi değiştireceğini söylüyor inansak mı buna. Önce kendi kapısının önünü süpürsün bay muharrrem

vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
June 27, 2018, 04:37:20 PM

Muharrem Bey biraz teknolojiden deyinmeye calisti bildigi kadar fakat bilmesede ogrenmesini bilen adam. En azindan birisine danismasi gerektigini de bilecek bir adam
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 27, 2018, 08:35:21 PM

güzel seçim vaadleri sunmuşlardı, umarım seçilenler de güzel vaadleri uygulamaya koyarlar.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 27, 2018, 08:46:48 PM

Muharrem ince icolardan bahsediyor teknolojiyi yakalayalım diyor ama seçilen hükümet muhtemelen vergiyi döşeyecektir bize ayrıca teknolojiyle ne işimiz var millet cahil kalsın
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: