Bitcoin Forum
May 09, 2024, 10:27:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCE URFALILARA İCO YU SORDU VE ANLATTI  (Read 348 times)
tthero (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
June 06, 2018, 03:09:33 PM

Seçim çalışmaları kapsamında saat 14:00’da Urfa’da Miting yapan Muharrem ince yaptığı konuşmada şunları belirtti: Dünya bambaşka bir yere artık gitmeye başladı robotların mühendisliklerin Dönemi başlıyor artık.
Örneğin; Avrupa’da Amerika’da ve gelişmiş Asya ülkelerinde artık yeni bir kelime çıktı onun adı İCOyani İzmir’in İ si  Can´ın C si  Ordu’nun O su. Burada dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun olmuş yazılımcı çocukların ortaya koyduğu aklın hayalin ötesinde projeleri bu adı veriyorlar biz bunların yakalayamazsak 100 yil DEĞİL  200 300 yıl geride kalacağız şimdi İsrail’den tohumu alıyorsunuz bir seferliğine Doğurgan değil bense Bu durumu tam tersine çevireciğim nasılsın mı yapacağız benim Urfalı hemşerim İCO larla Dünya’ya Proje Pazarlayacak , Bilime Sanayiye Öncü hale Gelip İsraile İCO satmalıyız.
Erdoğan Buzdolabı desin, ben Teknoloji diyeceğim.

Yorum: Muharrem İnce Teknolojiyle Baya ilgiliymiş Helal olsun Çağ atladık , siyasi düşünce bakımından
Bu adam n ayak  helal valla

❇️ E N İ G M A ❇️
1715293664
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715293664
Reply with quote  #2

1715293664
Report to moderator
1715293664
Hero Member
*

Ignore
1715293664
Reply with quote  #2

1715293664
Report to moderator
1715293664
Hero Member
*

Ignore
1715293664
Reply with quote  #2

1715293664
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715293664
Hero Member
*

Ignore
1715293664
Reply with quote  #2

1715293664
Report to moderator
1715293664
Hero Member
*

Ignore
1715293664
Reply with quote  #2

1715293664
Report to moderator
1715293664
Hero Member
*

Ignore
1715293664
Reply with quote  #2

1715293664
Report to moderator
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
June 06, 2018, 03:12:46 PM

Böyle bir kafa yapısıyla bu işlere girişecekse 300 yıl geride kalmaktan kurtulabilir yada dışarıya bağımlı olmaktan en azından bir şeyler üretebiliriz.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 06, 2018, 03:21:44 PM

Altcoin bölümünü iyice siyaset alanına çevirdiniz kardeşim. Gidin şu konuları konu dışına açın tartışacaksak orada da tartışırız. Bu konunun altcoin bölümünde ne işi var . Sırf öbür konudaki tartışmadan dolayı geldin bunu açtın değil mi  Grin Grin .

yobit.net is banned from signatures
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
June 06, 2018, 03:26:44 PM

"İCOyani İzmir’in İ si  Can´ın C si  Ordu’nun O su"

Hani derlerya "beni bir sen anladın, onu da yanlış anladın" diye, tam da bundan bahsediyor galiba...

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 06, 2018, 03:30:42 PM

Seçim çalışmaları kapsamında saat 14:00’da Urfa’da Miting yapan Muharrem ince yaptığı konuşmada şunları belirtti: Dünya bambaşka bir yere artık gitmeye başladı robotların mühendisliklerin Dönemi başlıyor artık.
Örneğin; Avrupa’da Amerika’da ve gelişmiş Asya ülkelerinde artık yeni bir kelime çıktı onun adı İCOyani İzmir’in İ si  Can´ın C si  Ordu’nun O su. Burada dünyanın en iyi üniversitelerinden mezun olmuş yazılımcı çocukların ortaya koyduğu aklın hayalin ötesinde projeleri bu adı veriyorlar biz bunların yakalayamazsak 100 yil DEĞİL  200 300 yıl geride kalacağız şimdi İsrail’den tohumu alıyorsunuz bir seferliğine Doğurgan değil bense Bu durumu tam tersine çevireciğim nasılsın mı yapacağız benim Urfalı hemşerim İCO larla Dünya’ya Proje Pazarlayacak , Bilime Sanayiye Öncü hale Gelip İsraile İCO satmalıyız.
Erdoğan Buzdolabı desin, ben Teknoloji diyeceğim.

Yorum: Muharrem İnce Teknolojiyle Baya ilgiliymiş Helal olsun Çağ atladık , siyasi düşünce bakımından
Bu adam n ayak  helal valla

kardeş bokunu çıkarma. forumu siyaset alanına döndürdün. bir aralar emirsener vardı şimdi sen çıktın. ilk sayfada bir sürü başlık açmışsın. hadi biance den gelen mail başlığı güzelde muharrem ince olayını sürekli yazıyorsun. faydalı şeyler yaz. forum gereksiz post kasanlardan dolayı merit olayı geldi ve çoğu kimse rütbe atlayamıyor. bari açtığımız başlığa diikat edelim. bu başlıklardan illaki açacaksan konu dışı bölümünü kullan.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
June 06, 2018, 05:54:51 PM

Hacı keşke seçimde kazanabilsede böyle yenilikçi insanlarla olsakta seçimin sonucu belli maalesef Sad

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
tthero (OP)
Member
**

View Profile
June 06, 2018, 05:58:42 PM

Hacı keşke seçimde kazanabilsede böyle yenilikçi insanlarla olsakta seçimin sonucu belli maalesef Sad
Seçimin Sonucu Eski seçimlere göre belirsiz bence
Başkanlık sistemine isteyerek Evet vermeyen hala çok kişi var
Ve Millet ittifakının Parlamenter vaadinden dolayı destekleyeceklerdır

❇️ E N İ G M A ❇️
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
June 06, 2018, 06:06:14 PM

Rte gibi birisinin yanında bunların bulunması tamamen avellik. ico kim urfa kim tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 06, 2018, 06:14:51 PM

Tiyoda verir mi acaba şuna girin bundan bi cacık olmaz. Şaka maka bitcoin denince "Titanı ne çabuk unuttunuz" diyenlerden böyle bir adama terfi edebilecekmiyiz acaba ?
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 06, 2018, 06:17:54 PM

Ico Mico fazla karıştırmayın kafayo yersiniz deseydi el üstünde tutulur, halkın anlayacağı dilden konuşuyor denirdi.
Böyle de bir ülkeyiz ne yazık ki.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
June 06, 2018, 06:19:36 PM

Umarım sözde kalmaz ve bu teknoloji ülkemize entegre edilir. Hatta devlet kendine bir blockchain sistemi hazırlasa tadından yenmez. Tabiki bu sadece hayal şu an.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 06, 2018, 06:36:56 PM

Tthero kardeş başlığı yanlış yerde açtın galiba. Konu dışına açsan daha iyi olurdu. Konunun altcoin airdrop ya da bountyler ile hiç ilgisi yok. Bari forumu siyasete çevirmeyin. Tek kafanızın dağıldığı yer burası.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 06, 2018, 06:46:04 PM

Diğer konuda da söyledim. Bu konu boş muhabbet yapmaktan öteye gitmeyecek. Konuyu açan arkadaşta sırf bu amaçla açmış o belli zaten. Böyle konuları konudışına açın ki ne kadar gereksiz varsa orada tartışın . Birde bakıyorum son açtığın konulara gerçekten lüzumsuz birisin anlaşılan. Yolda yürürken direkte muharrem ince fotosu gördüm diye konu bile açabilirsin . O potansiyeli görüyorum sende. Daha öncede böyle lüzumsuz konular açıyorsun diye herkes sana tepki göstermişti iyi hatırlıyorum.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
blaanka
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
June 06, 2018, 07:06:27 PM

Buradan bile prim yapıyorlarya helal olsun ne diyeyim:D
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 06, 2018, 07:12:02 PM

muharrem ince gerçekten kalite bi insan..adam vizyon sahibi ..teknolojiyi yakından takip ediyor vallahi şaşırdım ..harika bişey...bu konu konu dışı değil...bizzat altcoinleri ilgilendiren bir olay ..rahatsız olanlar girmesin konuya bu kadar basit kardeş
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 06, 2018, 07:18:57 PM

Topic'i Konu Dışı'na taşıyıver kardeş bir zahmet da çok zor değil bak sol altta move topic var

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
June 06, 2018, 07:19:09 PM

Kimsenin siyasi yönelimini bilmem, beni de zerre ilgilendirmiyor. Beğenirsin beğenmezsin ama adam hakikaten bilime teknolojiye önem veriyor, bu ülkenin hoşafa değil gerçek bilime ihtiyacı var. Bizleri ileri taşıyacak yolun temeli ilim irfan. Aksi halde boş geldik boş gidiyoruz bu dünyadan.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
June 06, 2018, 07:32:38 PM

Acaba urfanın bundan haberi var mı? o mitingi dinleyen kesimin %99'u ico ne la diye sağına soluna bakmıştır eminimki. Önce millet yiyecek ekmeği eti bulsunda gerisini sonra yaparsınız

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
tthero (OP)
Member
**

View Profile
June 06, 2018, 07:42:46 PM

Diğer konuda da söyledim. Bu konu boş muhabbet yapmaktan öteye gitmeyecek. Konuyu açan arkadaşta sırf bu amaçla açmış o belli zaten. Böyle konuları konudışına açın ki ne kadar gereksiz varsa orada tartışın . Birde bakıyorum son açtığın konulara gerçekten lüzumsuz birisin anlaşılan. Yolda yürürken direkte muharrem ince fotosu gördüm diye konu bile açabilirsin . O potansiyeli görüyorum sende. Daha öncede böyle lüzumsuz konular açıyorsun diye herkes sana tepki göstermişti iyi hatırlıyorum.
Alternatif Kripto paralar ile İco bir değil mi ?

Ben konuyu bilerek burda açtım
Neden mi ?
Muharrem ince ico diye yazan urfalılar belki bu bölüme direkt ulaşmış olabılırler dıye
Görende buraya Buzdolabı ile ilgili konusuyoruz sanacak

❇️ E N İ G M A ❇️
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
June 06, 2018, 07:43:33 PM

ico deyince büyük ihtimalle herkes alkışlamıştır ne dediğini anlamadan, ico satmak nedir allah aşkına Cheesy buzdolabından daha iyi ama biraz içi dolu olması lazım bence. Ayrıca bu tarz projeler için zaten global çapta birçok yerden destek alabilirsiniz zaten sadece türkler ilgileniyorsa projeniz ile o projeden pek umut beklemeyin.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: