Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:50:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Airdrop İçin Takipçiyi Nasıl Buluyorsunuz?  (Read 682 times)
OrtaDirek (OP)
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
June 06, 2018, 07:25:46 PM

ya beyler airdrop için kullandığım twitter hesabım askıya alındı neden alındığını söylemediler. 450 takipçi kasana kadar 2 ay uğraştım katıldığım airdroplarda yandı sanırım son zamanlardaki.

bu işin bir püf noktası yok mu?
1715125834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125834
Reply with quote  #2

1715125834
Report to moderator
1715125834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125834
Reply with quote  #2

1715125834
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
June 06, 2018, 07:30:19 PM

Geçmiş olsun ama askıya alınan hesabınızı doğrulama yaparak açabilirsiniz.

İşin püf noktasını birazdan yazıcam kardeş bekle. Şimdi zamanımm yok.

WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 06, 2018, 07:30:32 PM

Walla sanırım takipçi kasmak çok zor nacizane önerim satın alman olacak halihazır da satan arkadaşlar var ama bu forumda varmı bilmiyorum
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 06, 2018, 07:30:43 PM

var.ilk bas guzel bır tane kız bul. 15-20 twit paylas .100 kısıyı takıp et fazla edınce gene kılıtler. 1-3 ay arası takıl bole. sonra twitlerı temızle adı degıstır kendın kullan ben bole 20 000 takıpcı buldum Smiley
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
June 06, 2018, 08:02:39 PM
Merited by OrtaDirek (1)

Bu işin 4 tane püf noktası var OrtaDirek arkadaşım!

1- Birinden hesap satın almak! (Satan çok)
2- Twitter takipiçintakip, followforfollow, follow%100 gibi gruplar, hesaplar var. Onları takip edenleri takip ederek iyi bir takipçi kasabilirsiniz.
3- Gorkem19888 arkadaşın dediği gibi sahte kız hesapları açarak bu işi yürütenler de az değil. (Bazı bounty kampanyaları sizi eleyebilir)
4- Katılmış olduğunuz bountylere cevap yazan, tweet atanları takip ederek iyi bir takipçi kasabilirsiniz.

Ben hesabımı 3-4 aydır aktif kullanmaya başladım. 14 takipçim vardı ilk bountylere merak saldığımda. Takipçim az olduğu için katılamadım. Kriptopara projeleri hakkında twitt atanları, retwetleyenleri tek tek takibe aldım. Hala da bu şekilde yapıyorum. Sahte takipçi olmuyor bu yöntem sağlıklı. Twitterin sağ üstteki arama yerine takip ettiğim bountylerin hastaglarini yazarak arama yapıyorum.
Açılan sayfadan "son" sekmesine tıkladığında atılan yeni tweet ve yazılan cevapları görüyorsun. 50 kişiyi takibe alırsan en az 30 u dönüyor. Kullandığım yöntem bu ve şimdi 2000 i geçti takipçim. Tavsiyemdir.

Son bir not: Her hafta takibe aldıklarımı kontrol ediyorum. Takibime karşılık vermeyenleri çıkarıyorum. Bu şekilde takibe takip güel oluyor.
Twitter hesabı olupta takipçisi olmayan ve bu işe başlayan onlarca insan var senin gibi benim gibi. Hepsinin derdi takipçi bulmak.
Anlattığım yöntemde bu şekilde işliyor.

alchera
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
June 06, 2018, 08:58:33 PM

Kanalını sitelerde reklam yapıcan para verip almaktan iyidir yavaş yavş topla acelen yok
complexity7
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 06, 2018, 10:07:37 PM

tümüyle kapanan bir hesaba geçmiş olsun ilk uyarıda normalde mail yada mesaj ile doğrulama yapabiliyorsun tamamiyle kapandıysa airdropta gelmiyor benimde başıma gelmişti sürekli takip isteği gönderince robot diye hesabı kapatıyorlar

ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 06, 2018, 10:19:00 PM

Bu işlerde en mantıklısı kendine özgü bir farklı bir hesap açmak.Bu hesabı yapabildiğin kadar takipçiyle kasman gerek.Eğer uğraşamam diyorsan satın al twitter hesabı.Bu arada hesap bildiğim kadarıyla doğrulamayla açılıyor.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
June 06, 2018, 11:26:36 PM

Günlük çok takip edersen devamlı ondan dolayı askıya alınıyor diye biliyorum ve telefon ile update etmezsen ondanda gidiyor bide twitter işine girme artık twitterda reklam yasak ve çogu bounty yavaş yavaş yasaklayacak.
Amazix yasakladı sosyal medya bountylerini.
Axmo
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
June 06, 2018, 11:36:35 PM

Telegram kanalı açtım. Airdrop ve bounty için ancak takipçi bir türlü edinemiyorum. Başka gruplara girip link bırakmayı falan da sevmiyorum.
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 07, 2018, 04:47:52 AM

Yav hocam millet senin gibi Full Member olmak için aylarını hatta yıllarını verir, Twitter takipçisini 1-2 haftada kasar. Seninkisi tam tersi olmuş.. Derdin bu olsun ver bana boş bi twitter hesabı 1 hafta sonra 3 bin kişiyle getireyim sana. Kendiminkini 2 haftada 4 bine kastım 5bin sınırını aşabilirsem devamını getiricem.
Kaçan airdroplar için ise artık yatırırlarsa şansına..
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
June 07, 2018, 05:15:24 AM

Yav hocam millet senin gibi Full Member olmak için aylarını hatta yıllarını verir, Twitter takipçisini 1-2 haftada kasar. Seninkisi tam tersi olmuş.. Derdin bu olsun ver bana boş bi twitter hesabı 1 hafta sonra 3 bin kişiyle getireyim sana. Kendiminkini 2 haftada 4 bine kastım 5bin sınırını aşabilirsem devamını getiricem.
Kaçan airdroplar için ise artık yatırırlarsa şansına..

Gerçekten güzel tavsiyeler var, fake kız hesabı numarasına da çok sık rastlıyoruz Smiley, Sakaleyn olayı güzel özetlemiş ben de istifade ettim,

bunun üzerine Enginp senin de ekleyeceğin metodlar varsa onları da öğrenmek isterim.

Bu arada benim twitter da www.twitter.com/feroxadvisors takipleşelim arkadaşlar.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 07, 2018, 05:29:13 AM

ya beyler airdrop için kullandığım twitter hesabım askıya alındı neden alındığını söylemediler. 450 takipçi kasana kadar 2 ay uğraştım katıldığım airdroplarda yandı sanırım son zamanlardaki.

Takipçi zamanla kasılıyor özellikle takip e takip yapanları alırsan çok büyük bir kısmı geri dönüş sağlıyor ama sıkıntı o değil twitterin ban atması. Airdroplara ve bounty lere katılıyorsun belli bir süre sonra rtlerin inanılmaz boyutlara geliyor birde üstüne seni şikayet ederlerse hesabın askıya alınıyor. 1 yıllık 5k kullanıcılı aktif olarak kullandığım twitter hesabı gitti içindene bountyler vardı hepsi çöp oldu belki de 1-2k $ tı. Sırf bu yüzden twitter bountylerine girmiyorum artık.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
June 07, 2018, 08:04:41 AM

Arkadaşlar hesabınızın kapatılmasının nedenleri;
-Kısa zaman aralığında sürekli rt yapmak,
-Bir gün içinde yüzlerce takipçi isteği göndermek.

Özellikle kriptopara ile ilgilenmeyen yabancı kişilere istek atarsanız şikayet alırsınız. O yüzden üstte yazdığım şekilde takipçi bulmaya çalırsanız şikayet olmaz aksine takipçiniz gerçek kişiler olur.

Yapılması gerekenler, rtlerin hepsini aynı saatte değil de bir gün içine yaymak gerekiyor.
Sürekli rt değil de bazen twit atmak, fotoğraf paylaşmak, arkadaşalarınıza özelden yazmak vb. O zaman sıkıntı olmaz.
Atılan twitlere yorum yazmak hesabınızın askıya alınmasını engeller.

Ben rt ve twitleri bir günün içine yayıyorum. Mesela şimdi 20 rt, 3 twit yapıyorum.
5-10 saat sonra tekrar devam ediyorum. Hesabınıza bot tanımı koyulursa gümüler. Dediklerimi yaparsanız sıkıntı olmaz. En fazla askıya alınır sonra açarsınız.

Kolay gelsin.

@Vispilio arkadaşım istek gönderdim...

rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 07, 2018, 08:09:55 AM

kardeşim takibe takip yapıcaksın sürekli yeni kişiler ekleyeceksin . herhangi bir kripto paranın adresinde 10k takipçi var zaten
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 07, 2018, 11:00:11 AM

Bütün arkadaşların yazdığı gibi takibe takip yapacaksın hocam. 5000+ takipçisi olanlara bakacaksın takip ettikleriyle takipçileri birbirine denk olanların bütün takipçilerini ekleyeceksin. Günde maksimum 1000 kişi ekleyebiliyorsun 3 günde 1500 takipçiye ulaşırsın.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
June 07, 2018, 12:09:47 PM

Bence sahte profil yerine, sağlam bilgiye sahipseniz doğrudan bir hesap açıp önce önemli hesapları takip etmeli. Ardından gelecek takipçileri iyi ağırlamalısınız. Yani onlar sizde ne bulacak. Bu soru çok önemli. Eğer buna siz cevap verebiliyorsanız zaten hesabınız takipçilerini toplamaya başlamıştır.
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
June 07, 2018, 12:34:53 PM

Bu konuda size satmak yerine mevcut hesabınıza bounty kampanyası gibi bir kampanya yaparak destek olabilirim dilerseniz.
Konuya dair detayları almak isterseniz özelden iletişime geçebilirsiniz.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
June 07, 2018, 01:20:14 PM

zamanla takipçi kasabilirsiniz ama kısa zamanda kasmak için takibe takip gibi sistemi benimsemiş grupların içeriklerine göz atmanızı tavsiye ederi.
bu arada siz çok fazla takip isteği gönderirseniz ve takip etmek istediğiniz kişiden yanıt gelmezse ve bu işlemin çok sayıda olduğu tespit edilirse hesabınız kapatılır.
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
June 07, 2018, 01:24:28 PM

profiline Follow4Follow tarzı hashtagler koyarak uzun vadede hatırı sayılır takipçiye ulaşabilirsin. Banlanmamak içinse arkadaşın dediği gibi biraz daha aktif olmak spam yapmamak gerekiyor. Sakince ufak ufak takip et.
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: