Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:15:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Güncel Bountyleri Kovalama ile ayda ortalama nasıl bir kazanç elde ederiz?  (Read 340 times)
FencerKryss (OP)
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile WWW
June 07, 2018, 11:01:39 PM

Arkadaşlar herkese merhabalar , saygılarımı sunuyorum.

Kripto Para piyasasının içindeyim 3-4 ay kadar oluyor. Bir miktar yatırımım mevcut. Bu yatırımı BOUNTYleri başarılı bir şekilde yaparak arttırmak istiyorum. Güncel olarak nereleri takip edebiliriz ? Püf noktaları nelerdir ? Yardımcı olabilirseniz buradan ya da mesaj yoluyla inanılmaz mutlu olurum. Çok teşekkür ederim Saygılar.
1715573714
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715573714
Reply with quote  #2

1715573714
Report to moderator
1715573714
Hero Member
*

Ignore
1715573714
Reply with quote  #2

1715573714
Report to moderator
1715573714
Hero Member
*

Ignore
1715573714
Reply with quote  #2

1715573714
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tekhan
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
June 08, 2018, 07:30:28 AM

Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık.
Örnekte verdiğiniz http://moondoge.co.in gibi sitelerin gönderim yaptığını teyit ettiniz mi?
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:19:48 AM

Satış süreleri uzadıkça bountylerin süreleri de uzamaya başladı. Ortalama 6 aya çıkacağı söyleniyor, verilen coin de önceki gibi para etmiyor aylık kazancı sorduğunuza göre sadece bu işi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz bence sadece bu işle uğraşmaya değmez

FencerKryss (OP)
Newbie
*

Activity: 39

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:35:06 AM

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Mrproblem Smiley
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 08, 2018, 11:11:18 AM

7 aydır airdrop ve bounty yapıyorum . şuana kadar airdropdan yaklaşık 100 dolar değerinde token. ve değersiz 80 tane token var. biraz umudum azaldı ama belki ilerde çok değerlenir ümidiyle yapmaya devam ediyorum
mrmanyaks
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 11:14:30 AM

Tamamen şans gibi gelmeye basladi, o kadar araştırdım icolari iyi dediklerim tutmadı bişey çıkmaz dediklerimden birkaçı sağlam ödüller verdi, bakalım yapmaya devam ya tutarsa Smiley))
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 08, 2018, 11:17:18 AM

Ben de airdrop ve bountylerle uğraşıyorum faucetler çok karlı gelmiyor. Bountynin de geri dönüşü geç oluyor. Bazıları beklediğimize değiyor ama bazıları tamamen çöp oluyor
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 08, 2018, 01:15:15 PM

Benim ödül kampanyaları konusunda sanırım biraz daha girişken olmam gerekiyor. Herkes oradan oraya uğraşırken ben sadece imza kampanyası ile uğraşıyorum ve elime altı aydır bir şey geçmedi  Undecided

qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
June 08, 2018, 01:32:12 PM

Faucet istiyorsaniz bizim yaptigimiz kendi faucetimiz mevcut ve piyasanın en iyi ucretini veriyoruz. Arti imza kampanyasi başlattık.
Imzadakim konudan herseye ulasabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile kazanabilirsiniz. Scam değildir.
tigoes
Member
**

Activity: 252

View Profile
June 08, 2018, 01:36:13 PM

bountylerin güzel tarafı geleceğe yatırım gibidir. bugün yaptığın işlerin tokeni en az birkaç ay sonra gelir. o tokenin gelmesi mühim değil idex harici güzel bir borsaya girmesi de gerekir. buda ortalama bir 4 5 ayını alıyor. kısaca bugünün işlerinin parasını 4 5 ay sonra görebiliyoruz. bu işi devamlı yaparsanız 4 5 aydan sonra asgari ücretten daha fazla kazanç sağlarsınız.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 08, 2018, 01:45:53 PM

Amazix ekibinin yaptığı ico lardan uzak durunda gerisi mühim değil. Ico ları uzatıp duruyorlar

signature not found.
kardil
Newbie
*

View Profile WWW
June 08, 2018, 01:46:50 PM

Bu işlerde süreklilik önemli 1-2 ay yaptıktan sonra gelmiyor diye bırakırsanız hiçbişey gelmez. İnatla en az 6 ay yapmak gerekiyor
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
June 08, 2018, 01:59:47 PM
Last edit: June 08, 2018, 02:42:37 PM by mrproblem

Faucet istiyorsaniz bizim yaptigimiz kendi faucetimiz mevcut ve piyasanın en iyi ucretini veriyoruz. Arti imza kampanyasi başlattık.
Imzadakim konudan herseye ulasabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile kazanabilirsiniz. Scam değildir.
hocam faucethub ile çalıştığınızı da açıklamalara daha net belirtirseniz ayrı bir faucet gibi anlaşılıyor, insanların kendi doge adreslerini giremeyeceklerini bilmeleri iyi olabilir.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Mrproblem Smiley

rica ederim umarım faydalı olmuştur.

Satış süreleri uzadıkça bountylerin süreleri de uzamaya başladı. Ortalama 6 aya çıkacağı söyleniyor, verilen coin de önceki gibi para etmiyor aylık kazancı sorduğunuza göre sadece bu işi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz bence sadece bu işle uğraşmaya değmez

kesinlikle aynı fikirdeyim bu işi tek kazanç kaynağı olarak görüp odak noktası haline getirmeyin derim.

Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık.
Örnekte verdiğiniz http://moondoge.co.in gibi sitelerin gönderim yaptığını teyit ettiniz mi?

TX ID : https://dogechain.info/tx/4b400130b0279c318bc5261f763fb8cfe176688f14f8a1c709acf394600d4f6f

min 50 doge ile gönderim yapmaktadır.
İşin avantajı şudur, coinpot sitesi üzerindeki doge adresinize toplanıyor coinler. Bu site üzerinde doge, bch, ltc, dash ve btc yi faucet olarak sitelerden toplayabiliyorsunuz. Hepsinin birbirine dönüşünümünü site üzerinden yapabiliyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam. Örneğin tüm birikiminizi dogecoin yapıp kendi cüzdanınıza ya da bir borsa cüzdanına atabilirsiniz.

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
June 08, 2018, 02:00:47 PM

Eskisi gibi değilmiş buralar hocam eskiden bounty programında coin verirlermiş 10k adam satıp servet yaparmış. Örnekleri de forumda mevcut şuanda kebap parası çıkıyor ama bu işe girip ico dan gelen coinleri hodl yaparım dersen yarı yarıya şansın olur. Çöpte olabilir, baştacı da olabilir coin.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 08, 2018, 02:16:59 PM

Keşke forumu daha öncede keşfetseydik ama bundan sonrası için de artık o dedikleri ödül avcılığını yılmadan durmadan sürdürmemiz gerek.
Biz elimizden geleni yapalım da nerden ne token gelir orasına Allah karar versin  Smiley

zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 08, 2018, 03:04:39 PM

7 aydır 100 dolar toplayan arkadaş bıraksın zaten bu işi hiç uğraşmasın. Bu aralar düştü kazançlar sürelerde uzadı eskiden çok güzel paralar getiriyordu.
qazwsx1212
Newbie
*

View Profile
June 08, 2018, 05:26:21 PM

Bountyye göre değişiyor. Bence asıl soru en düzgün, umut vadeden bountyleri nasıl bulacağımız Smiley

buyrun aradığınız konu imzamda. Sorunsuz.
F_ala
Member
**

Activity: 308

View Profile
June 08, 2018, 05:42:17 PM

Bountyye göre değişiyor. Bence asıl soru en düzgün, umut vadeden bountyleri nasıl bulacağımız Smiley

ödemeler haftalık ve borsada işlem göre doge ile yapılıyor. Fakat sıkıntı ödemeler çok düşük kalmış gibi görünüyor.

Jr. member – 1150 DOGE her hafta

Hero/ Legendary – 3850 DOGE her hafta (+550 DOGE avatar için) toplamda 4400 doge

şu anda değeri 0.036$ hero ve legendary üyeler için haftalık 15-16 dolar yapıyor.
qazwsx1212
Newbie
*

View Profile
June 08, 2018, 06:06:28 PM

ödemeler haftalık ve borsada işlem göre doge ile yapılıyor. Fakat sıkıntı ödemeler çok düşük kalmış gibi görünüyor.

Jr. member – 1150 DOGE her hafta

Hero/ Legendary – 3850 DOGE her hafta (+550 DOGE avatar için) toplamda 4400 doge

şu anda değeri 0.036$ hero ve legendary üyeler için haftalık 15-16 dolar yapıyor.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.

Haftalık ücretler belli bir zamandan sonra artacaktır. Bunlar başlangıç fiyatlarıdır.

Ayrıca bazı scam coinlerin bountylerinden daha iyi bir ücret verdiğimizi düşünüyorum. Tabii karar sizin.
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 08, 2018, 06:54:24 PM

Ben yaklaşık 1 aydır oldukça zaman harcıyorum. Benzer bir konu da ben açmıştım ama bu kadar karamsar yorumlanmamıştı, yorumları okuyunca içim karardı doğrusu Smiley
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4072821.0

ilk 1 hafta açılan tüm bountylerin twitter ve face'ine katıldım, bir kısmı bitti, bir kısmı devam etse de katılımcılar yavaş yavaş eriyor ve benim de açıkçası ümidim kesiliyor ve bırakıyorum.

6 ay sonunda eline 100$ geçen benden önce mesaj yazan arkadaş kaç bouny'e ve hangilerine katıldı merak ettim doğrusu. Eğer 6 ay sonrasına sadece 100$ geçerse elime sorarım kendi kendime acaba nerede yanlış yaptım diye..

Elbette bounty eskiden çok karlıydı, borsaya giren coin çok değerliydi, şuanki ortama bakarsak günde onlarca bounty programı açılıyor ve hepsine girmek imkansız, bu yüzden elemek gerekiyor ama hangileri değerlenir ve daha çok kazandırır tecrübeye ve şansa dayalı olduğu kesin.

Uzun yorumum sonrası takip ettiğim bir tablo var, kullanıcı bunu günlük güncelliyor, buna benzer birçok tablo gördüm ama bu daha profesyonel görünüyor;

http://bounty.slavyansk.biz/

Konuyu ve yorumları takip edeceğim.

Bol kazançlar dilerim.
Bonheur
Member
**

Activity: 308

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:15:05 PM

Bounty şans işi.ortalama olarak aylık şu kadar demek çok zor.yaparsınız yaparsınız bir şey gelmez, bir tane denk gelir araba değiştirirsiniz.gerçi bunda ne bountysi yaptığınız da önemli.çeviri vs. kazandırır, twitter vs. zor.
qazwsx1212
Newbie
*

View Profile
June 08, 2018, 07:21:26 PM

Yapmayın hocam. Umut vadeden, yüksek getirili bounty arıyoruz, haftalık 4-5 dolarlık doge bountysi paylaşmışsınız Smiley

Bu arada başlangıç fiyatları olduğunu söylemişsiniz ama başlangıç için en yüksek bütçeyi ayırmanız gerekir, bilginize. Wink

Bol şans.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Dediklerinize saygı duyuyorum.

Zamanla daha farklı kampanyalar ile burda olacağız.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 08, 2018, 08:00:00 PM

Sadece bu isle ugrasacaksaniz şansın yoksa kâr sağlamaz kolay kolay. Birçok olay var girecegin kampanyanın araştırılması vs ama en önemli faktör şans.
TelliKilimci
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:15:41 PM

Ben de yeni başlayanlardanım ama daha bir umutluydum. Buradan kazanırım diye düşünüyordum ama 100 dolar gibi meblağa bir ay ya da daha uzun uğraşmak enayilik
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:30:23 PM

Hem piyasanın durumundan hem akın akın airdrop ve bounty hunterların sayısının artmasından dolayı ve özellikle airdrop cuların coin veya token fiyatlarını ico fiyatından da aşağıya çekmelerinden dolayı airdrop ve bounty piyasası eskisi gibi değil.Tamamrn bitmiş değil ama eskiye oranla hem daha zahmetli hem getirisi düşük.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
blokceyin
Member
**

Sound/Foley FX Design Service For Your ICO Videos

View Profile
June 08, 2018, 09:49:07 PM

Yapmayın hocam. Umut vadeden, yüksek getirili bounty arıyoruz, haftalık 4-5 dolarlık doge bountysi paylaşmışsınız Smiley

Bu arada başlangıç fiyatları olduğunu söylemişsiniz ama başlangıç için en yüksek bütçeyi ayırmanız gerekir, bilginize. Wink

Bol şans.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Dediklerinize saygı duyuyorum.

Zamanla daha farklı kampanyalar ile burda olacağız.

İyi niyetli ve kibar yaklaşımınız için ben teşekkür ederim.

Sound/Foley FX Design Service For Your ICO Promo Videos
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
June 08, 2018, 10:12:02 PM

Bu tamamen doğru bountyi bulma ile alakalı bir durum. Populer bountylere 1000lerce kişi katılıyor ve doğal olarak kazanç az oluyor. Az kişinin katıldığı hard cap yapan proje bulabilirseniz çok iyi kazanabilirsiniz. Bu birazda şans işi, bazı projeler daha ön satışta yada özel satışta tüm coinlerini satıyor.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1488

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
June 08, 2018, 11:33:57 PM

Aylık ortalama 0 ile sonsuz arası bir kazanç elde edebilirsin. Demek istediğim bu işin herhangi bir ortalaması yok. 100 tane imzaya girersin, 1000 tane blog yazarsın hiç para alamazsın, ama bir imzaya girersin bir blog yazarsın 200 bin lira kazanırsın. Tamamen projeye bağlı bir şey. Bountylere bel bağlama derim. Gelirse sevindirir ama gelmezse üzmesin.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
June 09, 2018, 06:50:07 AM

Bounty için ortalama kazançtan sözetmek pek mümkün değil . Son dönemlerde sağlam projeler bounty yapmıyor saniyesinde tükeniyor (pai , soul , atonomi ) bazısı da soft capi dahi zor yapıyor. Soft cap yapamayanlardan bahsetmiyorum bile
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 09, 2018, 07:49:54 AM

Şuana kadar imzalardan güzel paralar kazandık. Ortalama 2 eth getirisi oluyor imzaların ama tabi doğru projeye girip bir kaç ay gelen coini bekletirseniz.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
antisocial77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 4

View Profile WWW
June 09, 2018, 11:06:19 AM

tas atip da kolumuz mu yoruluyor? havadan para az emekle.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 09, 2018, 11:48:12 AM

tas atip da kolumuz mu yoruluyor? havadan para az emekle.

Airdrop için bu mantık belki doğru olabilir ama bountylerde mantık bu değil çünkü düzenli olarak zaman ayırmanız ve uğraşmanız gerek.Bountylerde ne kadar ekmek o kadar köfte oluyor.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
June 09, 2018, 12:20:52 PM

Ödül kampanyalarına girerken nicelik değil niteliğe önem vermek gerekiyor. O nedenle sıkı bir araştırma sonrası en doğru ödül kampanyalarına karar verip onlara girmek daha sağlıklı olur.

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
June 09, 2018, 01:53:45 PM

Hesabın rütbesine göre de değişiyor bu kazanc. Bu kazanc da araştırma ve şansa göre değişiyor tabi. Aylık 150 dolar da olabiliyor 2000 dolar da olabiliyor. Şu ana kadar ortalama aylık 600 700 dolar arası oluyor yani.
neyney
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:16:49 PM

Eskisi gibi tadı kalmadı artık. Hem piyasalar kötü hem bitcoin bir yükseliyor bir düşüyor. Airdroplar bile güzel paralar getirebiliyordu önceden şimdi bountyler bile pek tatmin edici değil.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:23:43 PM

bu tür sitelere güvenim yok başlat zaman geçsin hesabına coin yatsın vs vs vs yatsa bile ayda en fazla 5-10 dolar alırsınız oda cok zor . tabi bu benim fikrim
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 09, 2018, 02:23:54 PM

Sadece bounty için takıldığınız taktirde hiç bir şey kazanamazsınız veya çok az bir şey kazanabilirsiniz. Bounty süreleri uzuyor ve bountylerin kazanç durumu düşmeye başladı artık.
O zamana kadar bunalırsınız ve bırakırsınız.

aylık ortalama kazançta hiçtir veya asgari ücretin 4 katı 5 katı olabilir.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 13, 2018, 02:03:57 AM

Hocam bounty kampanyalarını sadece facebook ve twitter paylaşımları olarak değerlendirmeyin. Kampanyalarda asıl kazanç, imza, media ve reddit'ten geliyor. Ben birkaç ay sosyal medya paylaşımı yaptım. Ortalama 50-80$ arası kazandım. Baktım olmuyor bir de imza kampanyasını deneyim dedim. 1 aylık bir kampanya sonrası 2K $ ödül aldım. Daha sonra da makale yazmaya başladım. Ondan da 2K $ civarı ödül aldım. Yapabilseydim youtube videoları da paylaşırdım ama o konuda çok yeteneksizim.

Sözün özü; her zaman iyi bir kampanyaya denk gelemeyebilirsiniz ama en azından 1-2 günde makale yazabilir ya da video hazırlayabilirsiniz. Bunların onaylanması sonrasında kazanacağınız tokenlar eminim yüzünüzü güldürecektir. Bir de en az ico fiyatından da satarsanız bir daha facebook ve twitter kampanyalarının yüzüne bile bakmazsınız. Hem "aylarca bizi süründürdüler emeklerimize yazık" da demezsiniz.... Wink
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
June 13, 2018, 09:22:44 AM

Önceden olsa güzel paralar kazanılıyordu. Güncel kampanyalar arasında gerçekten dişe dokunur bir ödül verebilecek bir proje olduğunu düşünmüyorum. Dağıtım yapılmıyor, yapılsa da borsaya girmiyor. Ayda 500 lira kazanırsan sevin, öyle bir duruma geldik Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
June 13, 2018, 10:12:29 AM

ico peşinde koşma piyasa kötü zaten. bountyden gelen 2-3x artık ne ise gerekirse ico fiyatına gelince satıp piyasa kötü ise dolarda bekletilmesi veya fırsat olarak gördüğün coine küçük küçük alım yapmak. ama çarklar tersine geldiği anda ne olursa olsun düşecek o fiyatlar iyi takibini yapmak gerek.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
shldsun
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
June 14, 2018, 07:03:32 AM

Keşke forumu daha öncede keşfetseydik ama bundan sonrası için de artık o dedikleri ödül avcılığını yılmadan durmadan sürdürmemiz gerek.
Biz elimizden geleni yapalım da nerden ne token gelir orasına Allah karar versin  Smiley

Yeni başladım umudum tükenmek üzereydi ama güzel bi motive verdin hocam teşekkürler Smiley
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 14, 2018, 10:17:36 PM

Önceden olsa güzel paralar kazanılıyordu. Güncel kampanyalar arasında gerçekten dişe dokunur bir ödül verebilecek bir proje olduğunu düşünmüyorum. Dağıtım yapılmıyor, yapılsa da borsaya girmiyor. Ayda 500 lira kazanırsan sevin, öyle bir duruma geldik Smiley

Bende başlarda kovalamıyordum bi dav da kovaladım uzun süre sonra oda hiç oldu 6 ay kilit kaldık üzerine

signature not found.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504

View Profile
June 14, 2018, 10:42:28 PM

Hocam siz demeyin bari... İmza kampanyalarından bile bizden kat ve kat alıyorsunuz (stake hesabı) ... Belki token olarak kazanç iyidir ama nakde çevirememişsinizdir, o zaman ok.
bulson
Full Member

View Profile WWW
June 15, 2018, 05:51:27 AM

Hocam siz demeyin bari... İmza kampanyalarından bile bizden kat ve kat alıyorsunuz (stake hesabı) ... Belki token olarak kazanç iyidir ama nakde çevirememişsinizdir, o zaman ok.

Demek istediği 6 ay boyunca kampanyada kaldığı imzasından belli henüz bounty bitmemiş 🙂 bitince hesaplamalar ıvır zıvır 1 ay da öyle bekler birde bazen hemen satmasın  diye kilit koyuyorlar eğer o  olursa oda bambaşka bir süreç.Nakite çevirmek için markete girsin yada en azından ico fiyatı olsun diyr bekler birde. Kolay değil bounty kovalamak ama şans gülerse yada ihtiyacınız olduğunda nakite çevirebilcek duruma gelirse tadından yenmez 😊
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
June 15, 2018, 06:15:52 AM

bilmem kaç aydır girdiğim kampanyalardan kazandığım paraya bakıyorum da nakite dönmeye bile değmeyecek bir gelir elde etmişim bu yüzden çok kasmamak gerek ödüllerden para kazanma devri son bulmuş gibi görünüyor

Underreal
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
June 16, 2018, 05:14:36 AM

bilgilendirme için teşekkürler herkese bakalım zaman ne gösterecek bizede şans gülecekmi....

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
harsars
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
June 16, 2018, 05:44:23 AM

Amazix ekibinin yaptığı ico lardan uzak durunda gerisi mühim değil. Ico ları uzatıp duruyorlar
bu bilgilendirme çok faydalı olmuş teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için
Underreal
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
June 16, 2018, 03:56:14 PM

Tüm yorumları okudum inşallah doğru anlamışımdır bu yolda yürürken çok işe yarayacak bilgiler edindim kendi adıma birşeyler yapmak istiyorum artık

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
decteax
Newbie
*

View Profile
June 16, 2018, 04:23:58 PM

yeni başlayan biri olarak emeksiz yemek yok burada da herkese bol kazançlar
LithiumCycle
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 17, 2018, 08:40:02 PM

çok merak ediyorum bende bu bounty işlerini, arkadaşımız 7 ayda 100 dolar demiş. Kimisi ise deli rakamlardan bahsediyor. Olayı çözemedim henüz, ancak başlık altında güzel bilgiler var, teşekkürler
dagbula
Newbie
*

View Profile
June 17, 2018, 08:48:02 PM

buraya arkadaşın tavsiyesi ille geldim diyebilirim açıkcası ve konuştugum zaman bana verdiği bilgiler şu yöndeydi:
rutbene göre bize haftalık pay veriliyormuş bu paylar da jr için 1 member için 2 full için 4 kat diye gidiyor ortalama ayrica aldığın işe ( imza bounty kampanya  bunların farkını henzü tam kavrayamadım ) göre de kazanç miktarları farklı oluyormuş. bir işten member üye ile 5bin dolar da oluyor 100 dolar da oluyor gibi birşey duydum. bu da araştırma tercübe ve şans faktörleri ile değişiyor. şimdilik bilgim bu kadar forumda gün geçtikçe bilgi sahibi olmaya devam ediyorum.
anarchydre
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 18, 2018, 03:08:27 AM

bence aylık 400-500$ ı bulur tüm sosyal medya bountylerine katılırsak ama arada fiyatlananlar olacaktır en mantıklısı 1 sene falan katılıp kenarda tutmak
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 18, 2018, 09:33:50 AM

Forumdaki Newbie jr. member full arkadaşların üst rütbelere bakıp iç çekmelerini anlamıyorum kesinlikle  Grin Ağa ben 8 aydır imza kampanyasına girip cıkıyorum bu 4. imza kampanyam ve daha bu hesabın hic bir kampanyasından 1 lira almadım. Kimi iptal oldu kimi verecegiz dediği tokenin 27/1 ni verdi (Scamux repux OROSPU ÇOCUKLARI) kimi token yolladı borsaya girmedi mal gibi duruyor 3 aydır mew de.

Millette hayallere dalıp dalıp çıkıyor bazen pazar yerinde ilan görüyorum adam sr. hero member satıyor altına bide birisi gelip 1 aylık kampanyada parasını çıkarıyor yazıyorlar ya işte o an 40 arab gelip beni zükermiş gibi bir hisse giriyorum.

Bu işe kesinlikle cebinizdeki parayı yatırıp girmeyin hiç bir garantisi yok benim gibi 1 kuruş kazanamayanda oldu ev araba parası cıkaranda oldu ama onlar cok nadir piyango gibi milyonda 1 vuracak işler. Aklınızda bulunsun.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
June 18, 2018, 10:23:57 AM

onceden guzel paralar kazaniliyordu ama artik cok sans isi oldu. oax dayim ben idare eder bir getirisi var hesap seviyeme gore.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
gloryptiople
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 18, 2018, 10:35:59 AM

forumda bununla ilgili takip konuları vs var hocam ordan bakabilirsin
bulson
Full Member

View Profile WWW
June 19, 2018, 04:19:51 AM

Forumdaki Newbie jr. member full arkadaşların üst rütbelere bakıp iç çekmelerini anlamıyorum kesinlikle  Grin Ağa ben 8 aydır imza kampanyasına girip cıkıyorum bu 4. imza kampanyam ve daha bu hesabın hic bir kampanyasından 1 lira almadım. Kimi iptal oldu kimi verecegiz dediği tokenin 27/1 ni verdi (Scamux repux OROSPU ÇOCUKLARI) kimi token yolladı borsaya girmedi mal gibi duruyor 3 aydır mew de.

Millette hayallere dalıp dalıp çıkıyor bazen pazar yerinde ilan görüyorum adam sr. hero member satıyor altına bide birisi gelip 1 aylık kampanyada parasını çıkarıyor yazıyorlar ya işte o an 40 arab gelip beni zükermiş gibi bir hisse giriyorum.

Bu işe kesinlikle cebinizdeki parayı yatırıp girmeyin hiç bir garantisi yok benim gibi 1 kuruş kazanamayanda oldu ev araba parası cıkaranda oldu ama onlar cok nadir piyango gibi milyonda 1 vuracak işler. Aklınızda bulunsun.

İşte bu birazda şans işi araştırıp en iyi görünen projeye girsen bile elinde hiç birşey olmayabiliyor ama en dandik 3 kuruş etmeyecek projelere bazen güzel paralar bırakabiliyor.
AstraSedan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 25, 2018, 05:50:54 PM

Kimisi övdükçe övüyor bu bounty denen pazarı, kimisi ise uğraşmaya değmez sadece vakit kaybı diyor. En iyisi Jr olup denemek başka bir şekidle öğrenemiycem. Kendim deneyimleyeyim bari. Konu içerisinde kazanç olduğu nu da söyleyen var, getirisi vaktimize değmiyor diyende.
bulson
Full Member

View Profile WWW
June 25, 2018, 06:53:36 PM

Kimisi övdükçe övüyor bu bounty denen pazarı, kimisi ise uğraşmaya değmez sadece vakit kaybı diyor. En iyisi Jr olup denemek başka bir şekidle öğrenemiycem. Kendim deneyimleyeyim bari. Konu içerisinde kazanç olduğu nu da söyleyen var, getirisi vaktimize değmiyor diyende.

Şu an elde edeceğiniz miktarlar piyasanın durumundan ötürü para etmeyecektir.Piyasa canlanana kadar elinizde tutar yada şansınıza güzel bir pump yerse yüzünüzü güldürebilir. Deneyimlem niz en güzeli fakat ne eski ödüller dağıtılıyor nede dağıtılan tutarlar şu an eskisi kadar değerinde gidiyor.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: