Bitcoin Forum
May 23, 2024, 05:19:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Güncel Bountyleri Kovalama ile ayda ortalama nasıl bir kazanç elde ederiz?  (Read 340 times)
shldsun
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 14, 2018, 07:03:32 AM

Keşke forumu daha öncede keşfetseydik ama bundan sonrası için de artık o dedikleri ödül avcılığını yılmadan durmadan sürdürmemiz gerek.
Biz elimizden geleni yapalım da nerden ne token gelir orasına Allah karar versin  Smiley

Yeni başladım umudum tükenmek üzereydi ama güzel bi motive verdin hocam teşekkürler Smiley
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 14, 2018, 10:17:36 PM

Önceden olsa güzel paralar kazanılıyordu. Güncel kampanyalar arasında gerçekten dişe dokunur bir ödül verebilecek bir proje olduğunu düşünmüyorum. Dağıtım yapılmıyor, yapılsa da borsaya girmiyor. Ayda 500 lira kazanırsan sevin, öyle bir duruma geldik Smiley

Bende başlarda kovalamıyordum bi dav da kovaladım uzun süre sonra oda hiç oldu 6 ay kilit kaldık üzerine

signature not found.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 14, 2018, 10:42:28 PM

Önceden olsa güzel paralar kazanılıyordu. Güncel kampanyalar arasında gerçekten dişe dokunur bir ödül verebilecek bir proje olduğunu düşünmüyorum. Dağıtım yapılmıyor, yapılsa da borsaya girmiyor. Ayda 500 lira kazanırsan sevin, öyle bir duruma geldik Smiley

Hocam siz demeyin bari... İmza kampanyalarından bile bizden kat ve kat alıyorsunuz (stake hesabı) ... Belki token olarak kazanç iyidir ama nakde çevirememişsinizdir, o zaman ok.
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
June 15, 2018, 05:51:27 AM

Hocam siz demeyin bari... İmza kampanyalarından bile bizden kat ve kat alıyorsunuz (stake hesabı) ... Belki token olarak kazanç iyidir ama nakde çevirememişsinizdir, o zaman ok.

Demek istediği 6 ay boyunca kampanyada kaldığı imzasından belli henüz bounty bitmemiş 🙂 bitince hesaplamalar ıvır zıvır 1 ay da öyle bekler birde bazen hemen satmasın  diye kilit koyuyorlar eğer o  olursa oda bambaşka bir süreç.Nakite çevirmek için markete girsin yada en azından ico fiyatı olsun diyr bekler birde. Kolay değil bounty kovalamak ama şans gülerse yada ihtiyacınız olduğunda nakite çevirebilcek duruma gelirse tadından yenmez 😊
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
June 15, 2018, 06:15:52 AM

bilmem kaç aydır girdiğim kampanyalardan kazandığım paraya bakıyorum da nakite dönmeye bile değmeyecek bir gelir elde etmişim bu yüzden çok kasmamak gerek ödüllerden para kazanma devri son bulmuş gibi görünüyor

Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
June 16, 2018, 05:14:36 AM

bilgilendirme için teşekkürler herkese bakalım zaman ne gösterecek bizede şans gülecekmi....

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
harsars
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
June 16, 2018, 05:44:23 AM

Amazix ekibinin yaptığı ico lardan uzak durunda gerisi mühim değil. Ico ları uzatıp duruyorlar
bu bilgilendirme çok faydalı olmuş teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
June 16, 2018, 03:56:14 PM

Tüm yorumları okudum inşallah doğru anlamışımdır bu yolda yürürken çok işe yarayacak bilgiler edindim kendi adıma birşeyler yapmak istiyorum artık

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
decteax
Newbie
*

View Profile
June 16, 2018, 04:23:58 PM

yeni başlayan biri olarak emeksiz yemek yok burada da herkese bol kazançlar
LithiumCycle
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 17, 2018, 08:40:02 PM

çok merak ediyorum bende bu bounty işlerini, arkadaşımız 7 ayda 100 dolar demiş. Kimisi ise deli rakamlardan bahsediyor. Olayı çözemedim henüz, ancak başlık altında güzel bilgiler var, teşekkürler
dagbula
Newbie
*

View Profile
June 17, 2018, 08:48:02 PM

buraya arkadaşın tavsiyesi ille geldim diyebilirim açıkcası ve konuştugum zaman bana verdiği bilgiler şu yöndeydi:
rutbene göre bize haftalık pay veriliyormuş bu paylar da jr için 1 member için 2 full için 4 kat diye gidiyor ortalama ayrica aldığın işe ( imza bounty kampanya  bunların farkını henzü tam kavrayamadım ) göre de kazanç miktarları farklı oluyormuş. bir işten member üye ile 5bin dolar da oluyor 100 dolar da oluyor gibi birşey duydum. bu da araştırma tercübe ve şans faktörleri ile değişiyor. şimdilik bilgim bu kadar forumda gün geçtikçe bilgi sahibi olmaya devam ediyorum.
anarchydre
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 18, 2018, 03:08:27 AM

bence aylık 400-500$ ı bulur tüm sosyal medya bountylerine katılırsak ama arada fiyatlananlar olacaktır en mantıklısı 1 sene falan katılıp kenarda tutmak
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
June 18, 2018, 09:33:50 AM

Forumdaki Newbie jr. member full arkadaşların üst rütbelere bakıp iç çekmelerini anlamıyorum kesinlikle  Grin Ağa ben 8 aydır imza kampanyasına girip cıkıyorum bu 4. imza kampanyam ve daha bu hesabın hic bir kampanyasından 1 lira almadım. Kimi iptal oldu kimi verecegiz dediği tokenin 27/1 ni verdi (Scamux repux OROSPU ÇOCUKLARI) kimi token yolladı borsaya girmedi mal gibi duruyor 3 aydır mew de.

Millette hayallere dalıp dalıp çıkıyor bazen pazar yerinde ilan görüyorum adam sr. hero member satıyor altına bide birisi gelip 1 aylık kampanyada parasını çıkarıyor yazıyorlar ya işte o an 40 arab gelip beni zükermiş gibi bir hisse giriyorum.

Bu işe kesinlikle cebinizdeki parayı yatırıp girmeyin hiç bir garantisi yok benim gibi 1 kuruş kazanamayanda oldu ev araba parası cıkaranda oldu ama onlar cok nadir piyango gibi milyonda 1 vuracak işler. Aklınızda bulunsun.
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
June 18, 2018, 10:23:57 AM

onceden guzel paralar kazaniliyordu ama artik cok sans isi oldu. oax dayim ben idare eder bir getirisi var hesap seviyeme gore.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
gloryptiople
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
June 18, 2018, 10:35:59 AM

forumda bununla ilgili takip konuları vs var hocam ordan bakabilirsin
bulson
Full Member

View Profile WWW
June 19, 2018, 04:19:51 AM

Forumdaki Newbie jr. member full arkadaşların üst rütbelere bakıp iç çekmelerini anlamıyorum kesinlikle  Grin Ağa ben 8 aydır imza kampanyasına girip cıkıyorum bu 4. imza kampanyam ve daha bu hesabın hic bir kampanyasından 1 lira almadım. Kimi iptal oldu kimi verecegiz dediği tokenin 27/1 ni verdi (Scamux repux OROSPU ÇOCUKLARI) kimi token yolladı borsaya girmedi mal gibi duruyor 3 aydır mew de.

Millette hayallere dalıp dalıp çıkıyor bazen pazar yerinde ilan görüyorum adam sr. hero member satıyor altına bide birisi gelip 1 aylık kampanyada parasını çıkarıyor yazıyorlar ya işte o an 40 arab gelip beni zükermiş gibi bir hisse giriyorum.

Bu işe kesinlikle cebinizdeki parayı yatırıp girmeyin hiç bir garantisi yok benim gibi 1 kuruş kazanamayanda oldu ev araba parası cıkaranda oldu ama onlar cok nadir piyango gibi milyonda 1 vuracak işler. Aklınızda bulunsun.

İşte bu birazda şans işi araştırıp en iyi görünen projeye girsen bile elinde hiç birşey olmayabiliyor ama en dandik 3 kuruş etmeyecek projelere bazen güzel paralar bırakabiliyor.
AstraSedan
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 25, 2018, 05:50:54 PM

Kimisi övdükçe övüyor bu bounty denen pazarı, kimisi ise uğraşmaya değmez sadece vakit kaybı diyor. En iyisi Jr olup denemek başka bir şekidle öğrenemiycem. Kendim deneyimleyeyim bari. Konu içerisinde kazanç olduğu nu da söyleyen var, getirisi vaktimize değmiyor diyende.
bulson
Full Member

View Profile WWW
June 25, 2018, 06:53:36 PM

Kimisi övdükçe övüyor bu bounty denen pazarı, kimisi ise uğraşmaya değmez sadece vakit kaybı diyor. En iyisi Jr olup denemek başka bir şekidle öğrenemiycem. Kendim deneyimleyeyim bari. Konu içerisinde kazanç olduğu nu da söyleyen var, getirisi vaktimize değmiyor diyende.

Şu an elde edeceğiniz miktarlar piyasanın durumundan ötürü para etmeyecektir.Piyasa canlanana kadar elinizde tutar yada şansınıza güzel bir pump yerse yüzünüzü güldürebilir. Deneyimlem niz en güzeli fakat ne eski ödüller dağıtılıyor nede dağıtılan tutarlar şu an eskisi kadar değerinde gidiyor.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: