Bitcoin Forum
May 27, 2024, 06:15:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Güncel Bountyleri Kovalama ile ayda ortalama nasıl bir kazanç elde ederiz?  (Read 340 times)
FencerKryss (OP)
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile WWW
June 07, 2018, 11:01:39 PM

Arkadaşlar herkese merhabalar , saygılarımı sunuyorum.

Kripto Para piyasasının içindeyim 3-4 ay kadar oluyor. Bir miktar yatırımım mevcut. Bu yatırımı BOUNTYleri başarılı bir şekilde yaparak arttırmak istiyorum. Güncel olarak nereleri takip edebiliriz ? Püf noktaları nelerdir ? Yardımcı olabilirseniz buradan ya da mesaj yoluyla inanılmaz mutlu olurum. Çok teşekkür ederim Saygılar.
tekhan
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
June 08, 2018, 07:30:28 AM

Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık.
Örnekte verdiğiniz http://moondoge.co.in gibi sitelerin gönderim yaptığını teyit ettiniz mi?
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:19:48 AM

Satış süreleri uzadıkça bountylerin süreleri de uzamaya başladı. Ortalama 6 aya çıkacağı söyleniyor, verilen coin de önceki gibi para etmiyor aylık kazancı sorduğunuza göre sadece bu işi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz bence sadece bu işle uğraşmaya değmez

FencerKryss (OP)
Newbie
*

Activity: 39

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:35:06 AM

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Mrproblem Smiley
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 08, 2018, 11:11:18 AM

7 aydır airdrop ve bounty yapıyorum . şuana kadar airdropdan yaklaşık 100 dolar değerinde token. ve değersiz 80 tane token var. biraz umudum azaldı ama belki ilerde çok değerlenir ümidiyle yapmaya devam ediyorum
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 11:14:30 AM

Tamamen şans gibi gelmeye basladi, o kadar araştırdım icolari iyi dediklerim tutmadı bişey çıkmaz dediklerimden birkaçı sağlam ödüller verdi, bakalım yapmaya devam ya tutarsa Smiley))
Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 08, 2018, 11:17:18 AM

Ben de airdrop ve bountylerle uğraşıyorum faucetler çok karlı gelmiyor. Bountynin de geri dönüşü geç oluyor. Bazıları beklediğimize değiyor ama bazıları tamamen çöp oluyor
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 08, 2018, 01:15:15 PM

Benim ödül kampanyaları konusunda sanırım biraz daha girişken olmam gerekiyor. Herkes oradan oraya uğraşırken ben sadece imza kampanyası ile uğraşıyorum ve elime altı aydır bir şey geçmedi  Undecided

qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
June 08, 2018, 01:32:12 PM

Faucet istiyorsaniz bizim yaptigimiz kendi faucetimiz mevcut ve piyasanın en iyi ucretini veriyoruz. Arti imza kampanyasi başlattık.
Imzadakim konudan herseye ulasabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile kazanabilirsiniz. Scam değildir.
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
June 08, 2018, 01:36:13 PM

bountylerin güzel tarafı geleceğe yatırım gibidir. bugün yaptığın işlerin tokeni en az birkaç ay sonra gelir. o tokenin gelmesi mühim değil idex harici güzel bir borsaya girmesi de gerekir. buda ortalama bir 4 5 ayını alıyor. kısaca bugünün işlerinin parasını 4 5 ay sonra görebiliyoruz. bu işi devamlı yaparsanız 4 5 aydan sonra asgari ücretten daha fazla kazanç sağlarsınız.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
June 08, 2018, 01:45:53 PM

Amazix ekibinin yaptığı ico lardan uzak durunda gerisi mühim değil. Ico ları uzatıp duruyorlar

signature not found.
kardil
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
June 08, 2018, 01:46:50 PM

Bu işlerde süreklilik önemli 1-2 ay yaptıktan sonra gelmiyor diye bırakırsanız hiçbişey gelmez. İnatla en az 6 ay yapmak gerekiyor
mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
June 08, 2018, 01:59:47 PM
Last edit: June 08, 2018, 02:42:37 PM by mrproblem

Faucet istiyorsaniz bizim yaptigimiz kendi faucetimiz mevcut ve piyasanın en iyi ucretini veriyoruz. Arti imza kampanyasi başlattık.
Imzadakim konudan herseye ulasabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile kazanabilirsiniz. Scam değildir.
hocam faucethub ile çalıştığınızı da açıklamalara daha net belirtirseniz ayrı bir faucet gibi anlaşılıyor, insanların kendi doge adreslerini giremeyeceklerini bilmeleri iyi olabilir.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Mrproblem Smiley

rica ederim umarım faydalı olmuştur.

Satış süreleri uzadıkça bountylerin süreleri de uzamaya başladı. Ortalama 6 aya çıkacağı söyleniyor, verilen coin de önceki gibi para etmiyor aylık kazancı sorduğunuza göre sadece bu işi yapmayı düşünüyor olabilirsiniz bence sadece bu işle uğraşmaya değmez

kesinlikle aynı fikirdeyim bu işi tek kazanç kaynağı olarak görüp odak noktası haline getirmeyin derim.

Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık.
Örnekte verdiğiniz http://moondoge.co.in gibi sitelerin gönderim yaptığını teyit ettiniz mi?

TX ID : https://dogechain.info/tx/4b400130b0279c318bc5261f763fb8cfe176688f14f8a1c709acf394600d4f6f

min 50 doge ile gönderim yapmaktadır.
İşin avantajı şudur, coinpot sitesi üzerindeki doge adresinize toplanıyor coinler. Bu site üzerinde doge, bch, ltc, dash ve btc yi faucet olarak sitelerden toplayabiliyorsunuz. Hepsinin birbirine dönüşünümünü site üzerinden yapabiliyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam. Örneğin tüm birikiminizi dogecoin yapıp kendi cüzdanınıza ya da bir borsa cüzdanına atabilirsiniz.

heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
June 08, 2018, 02:00:47 PM

Eskisi gibi değilmiş buralar hocam eskiden bounty programında coin verirlermiş 10k adam satıp servet yaparmış. Örnekleri de forumda mevcut şuanda kebap parası çıkıyor ama bu işe girip ico dan gelen coinleri hodl yaparım dersen yarı yarıya şansın olur. Çöpte olabilir, baştacı da olabilir coin.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
June 08, 2018, 02:16:59 PM

Keşke forumu daha öncede keşfetseydik ama bundan sonrası için de artık o dedikleri ödül avcılığını yılmadan durmadan sürdürmemiz gerek.
Biz elimizden geleni yapalım da nerden ne token gelir orasına Allah karar versin  Smiley

zeytinye
Newbie
*

Activity: 112

View Profile WWW
June 08, 2018, 03:04:39 PM

7 aydır 100 dolar toplayan arkadaş bıraksın zaten bu işi hiç uğraşmasın. Bu aralar düştü kazançlar sürelerde uzadı eskiden çok güzel paralar getiriyordu.
qazwsx1212
Newbie
*

View Profile
June 08, 2018, 05:26:21 PM

Bountyye göre değişiyor. Bence asıl soru en düzgün, umut vadeden bountyleri nasıl bulacağımız Smiley

buyrun aradığınız konu imzamda. Sorunsuz.
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
June 08, 2018, 05:42:17 PM

Bountyye göre değişiyor. Bence asıl soru en düzgün, umut vadeden bountyleri nasıl bulacağımız Smiley

ödemeler haftalık ve borsada işlem göre doge ile yapılıyor. Fakat sıkıntı ödemeler çok düşük kalmış gibi görünüyor.

Jr. member – 1150 DOGE her hafta

Hero/ Legendary – 3850 DOGE her hafta (+550 DOGE avatar için) toplamda 4400 doge

şu anda değeri 0.036$ hero ve legendary üyeler için haftalık 15-16 dolar yapıyor.
qazwsx1212
Newbie
*

View Profile
June 08, 2018, 06:06:28 PM

ödemeler haftalık ve borsada işlem göre doge ile yapılıyor. Fakat sıkıntı ödemeler çok düşük kalmış gibi görünüyor.

Jr. member – 1150 DOGE her hafta

Hero/ Legendary – 3850 DOGE her hafta (+550 DOGE avatar için) toplamda 4400 doge

şu anda değeri 0.036$ hero ve legendary üyeler için haftalık 15-16 dolar yapıyor.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.

Haftalık ücretler belli bir zamandan sonra artacaktır. Bunlar başlangıç fiyatlarıdır.

Ayrıca bazı scam coinlerin bountylerinden daha iyi bir ücret verdiğimizi düşünüyorum. Tabii karar sizin.
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 08, 2018, 06:54:24 PM

Ben yaklaşık 1 aydır oldukça zaman harcıyorum. Benzer bir konu da ben açmıştım ama bu kadar karamsar yorumlanmamıştı, yorumları okuyunca içim karardı doğrusu Smiley
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4072821.0

ilk 1 hafta açılan tüm bountylerin twitter ve face'ine katıldım, bir kısmı bitti, bir kısmı devam etse de katılımcılar yavaş yavaş eriyor ve benim de açıkçası ümidim kesiliyor ve bırakıyorum.

6 ay sonunda eline 100$ geçen benden önce mesaj yazan arkadaş kaç bouny'e ve hangilerine katıldı merak ettim doğrusu. Eğer 6 ay sonrasına sadece 100$ geçerse elime sorarım kendi kendime acaba nerede yanlış yaptım diye..

Elbette bounty eskiden çok karlıydı, borsaya giren coin çok değerliydi, şuanki ortama bakarsak günde onlarca bounty programı açılıyor ve hepsine girmek imkansız, bu yüzden elemek gerekiyor ama hangileri değerlenir ve daha çok kazandırır tecrübeye ve şansa dayalı olduğu kesin.

Uzun yorumum sonrası takip ettiğim bir tablo var, kullanıcı bunu günlük güncelliyor, buna benzer birçok tablo gördüm ama bu daha profesyonel görünüyor;

http://bounty.slavyansk.biz/

Konuyu ve yorumları takip edeceğim.

Bol kazançlar dilerim.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: