Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:30:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kripto parada cikip Amerikan Devlet Tahviline gecenler  (Read 261 times)
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
June 11, 2018, 10:45:45 AM

bence hiç bir alakası yok elinizde veri var mı? abd tahvili dediğin %2 veriyor bitcoindeki insanlar x5 x10 yapmak için yatırıyor alakaları yok bence denilenler bence büyük ölcüde doğru değil.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
Ryuuma
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
June 19, 2018, 09:21:23 PM

Acaba düşüşlerin sebebi bu mu diye düşündürdü şu anda,konu için teşekkürler.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 19, 2018, 09:34:33 PM

Amerikan hukumetinin devlet tahvili faizlerini eskisine nazaran arttirmasiyla kriptopara uzerinde yuksek yatirimi olan pek cok balinanin paralarini cekip dunyanin en guvenli kagidi olarak dusunulen Amerikan Devlet tahvillerinden aldigini dusunuyorum. Bu sebepten de kripto piyasasi dusus icerisinde olabilir. USD nin degerinin artmasin da bu faiz arttiriminin payi buyuk.

Bu başlığı görmemiştim, bende bu görüşe katılıyorum. Sadece bir ekonomistin dile getirdiğini gördüm Türkiyede saygı görmediği için foruma taşımamıştım.
scholes83
Newbie
*

Activity: 195

View Profile
June 20, 2018, 06:43:05 AM

Bununla ilgili bende makale okumustum. Amerikan hukumeti vergilerini dusurecegini acikladiginda butun buyuk sirketler kar beklentilerini arttirmisti 2018 icin. Ayrica gecen haftada baska bir makelede markete sicak para girisi olmadigindan buyuk exchanglerin bot kullanarak 24 saatlik hacmi canli tutmaya calistigini okudum. Genel olarak buyuk yatirimci piyasadan cekildi.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
June 20, 2018, 07:11:23 AM

bunu daha  önce forumda okumuştum. düşüş nedenleri arasında gösteriliyordu bu. piyasadan artık sürekli para çekiliyor. bu nedenle de piyasa çakılıyor.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 20, 2018, 11:37:08 AM

Devlet tahvili getirisinin ortalama borsa getirisinin üzerine çıktığı bu nedenle dış piyasalardan iç piyasaya dolar çekildiği söyleniyordu.
Kripto borsasına ne derece etki etmiştir öngörmek zor.

NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212

View Profile
June 20, 2018, 04:22:32 PM

Böyle bi hatayı yapmam orda senede 1k dolar kazanıcaksınız mesela burda aynı parayla ayda günde 1k nın katlarını kazanabilirsiniz çok kolay. Yeterki işi bilin giriceğiniz coinleri güzel seçin
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
June 22, 2018, 05:50:02 AM

Böyle bi hatayı yapmam orda senede 1k dolar kazanıcaksınız mesela burda aynı parayla ayda günde 1k nın katlarını kazanabilirsiniz çok kolay. Yeterki işi bilin giriceğiniz coinleri güzel seçin

ama kaybedebilirsiniz. ocak ayında girenler %80 zarardalar. bir piyasa her zaman kazandırmaz, bazen kenara çekip izlemeyi bilmek lazım, eldekini koruyabilmek de lazım. tüm dünyada faizlerin yükselmesi ve para bollugunun bitmesi bitcoinin düşüşünün nedenlerinden birisidir, evet
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 22, 2018, 07:31:08 AM

Balina dediğimiz kişi ve ya kurumlar öyle paramı burdan cekeyim şuraya yatırayım derdinde olan bir kesim değil. Elbette ki çekimleri ve yatrım oranlarını değiştirdikleri yerler vardır ve olacaktır. Ancak genelde her alanda yatırımları vardır. Böyle davranmak , yatırımlarını çeşitlendirmeleri gerekmektedir. Bu şekilde riski paylaştırırlar.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: