Bitcoin Forum
May 18, 2024, 01:01:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Takım Arkadaşları Arıyoruz!!  (Read 310 times)
coinexpert.tr
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 2

Trade Better Trade Crypto

View Profile
June 15, 2018, 09:26:20 PM

Öncelikle başarılar dilerim. Riskli bir iş umarım altından kalkarsınız.

.:: Best Trader ::.  - - -   .:: Best Analyzer::.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 15, 2018, 09:51:52 PM

Gerçekten düşünce olarak hoşuma gitti. Antalya'da yaşayan biri olarak söyleyebilirim ki güzel bir düşünce. Lakin diğer bir yandan burada ki otel sahiplerinin çapsız, dangalak ve gerçekten vizyondan yoksun olduğunu düşünürsek işiniz bir hayli zor. Adamlara sunum yaparken mutlaka internetin varoluşundan başlayın zira o küçük beyinlerinin blockchain teknolojisini anlayabileceklerini sanmıyorum. Hatta şöyle birşey duyabilirsiniz;

''Haaaa bitcoin dimi o balon ya çiftlikbank gibi birşey''

Kolaylar gelsin arkadaşlar.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
June 15, 2018, 10:00:51 PM

Heyecanlı ve istekli gördüm sizi. Umarım başarırsınız çünkü artık adımız çıktı Türkler olarak. Adam gibi bir proje olsa da verilecek örneğimiz olsa. Sektör olarakta güzel seçmişsiniz ama otelleri ikna süreci biraz zor geçecektir bence.
Tempest07 (OP)
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
June 15, 2018, 11:54:11 PM

Yorumlarınız için Teşekkür ederim.

Coini türkçe yapmamın sebebi türk vatandaşlarının yabancılara göre daha fazla ödemesi.
Örnek bir Rus'un tam pansiyon 1 odaya ödediği miktar 40 dolarken bir Türkün ödediği miktar neredeyse 2 katı.
Global fiyatlandırma ile bunun önüne geçmek istiyoruz.

Örnek 1 odanın fiyatı 50 x coin diyelim.

Bunu Rusda aynı borsadan edinicek, Türkte aynı şekilde.

Şuan için tek sorunumuz vergilendirme ve yasal olaylar diğer konular için çözüm ürettik sayılır.
tekhesaplar
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 16, 2018, 01:46:54 AM

Hayırlısı olsun Akçe gibi yerli olaylarına girip insanları soğutmayın tavsiyem Cheesy
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 16, 2018, 06:07:52 AM

Şimdi bu arkadaşlar 1 ay sonra tüm ico detaylarını ve tokeni hazırlamış olacak sonra gelip burada konu açacak ve bir sürü andaval gelip scam bı bok olmaz gibi laflar edip takımı bu işten sogutacak.

islergucler3
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
June 19, 2018, 12:54:07 AM

Düşünce inanç azim hedefler güzel ama çoğu proje bu yolda ilerliyemiyor bu konuda forumdan aldığınız yorumları istekleri değerlendirin gerçekten faydasını görürsünüz
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
June 19, 2018, 08:11:41 AM

Merhabalar ben Ahmet DEMİR Antalya'da yaşıyorum ve yazılım mühendisi olarak freelance çalışıyorum.

Turizm sektöründe kullanmak için bir altcoin tasarlıyoruz, projemize katkı sağlayabilecek veya destek çıkabilecek takım arkadaşları arıyorum.

Detaylar bire bir görüşülecektir, Şuanda 4 kişiyiz ve 3 tane travel agency firması ile anlaşmış bulunmaktayız. Cryptopia ve HitBtc ile görüştük ve yeni yapacağımız coinin listelenmesi için tekliflerini aldık.

Algoritma: Cryptonight
Şuanki Takımımız:
2 Yazılımcı      :  Ben ve Halil bey
1 UI Tasarımcı :  Hasan Bey
1 Sponsor      :  Davut Bey

Bu konuda çok ciddiyiz ve büyüyeceğimize inanıyoruz. Borsalar bi hayli yüksek fiyat istiyorlar listeleme için fakat bunu toplayacağız ve ilk olarak Antalya'daki bütün otellere coin ile satışı alıştıracağız. Daha sonra tüm Türkiye'ye genişleyeceğiz.
Aramıza katılmak isterseniz özel mesaj atmanız yeterlidir.

Her türlü yardım bizim için gereklidir, Yardımlarınız karşılıksız kalmayacaktır.

Sosyal medya, Youtube hakim ve izlenen kanalı olan kişilere reklam karşılığı ücret verilebilir. Bunun içinde bana yazabilirsiniz.

merhaba, sektörde 10 seneden fazla deneyimi olan UI Designer & Art Director'um. branding / logo, website, mobile app vb. kısacası tasarım kısmında, şartlar dahilinde ekibe dahil olabilirim. ilgileniyorsanız, özelden ulaşabilirsiniz. iyi çalışmalar dilerim.
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
June 19, 2018, 08:30:37 AM

Oluşturacağınız tokeni bir yatırım aracı olarak görmekten çok bir ödeme aracı olarak görüyorsunuz anladığım kadarıyla, ülkemizin turizmine katkı sağlaması ve olumsuz kripto girişimlerine yönelik algıyı değiştirme adına çalışmalarınızda başarılar dilerim.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
Tempest07 (OP)
Newbie
*

View Profile
June 20, 2018, 09:06:22 AM

Yorumlarınız için teşekkürler her yorum benim için değerli.

Aklınıza gelen ve burada yazdığınız basit birşey bile belki büyüyebilmemiz için çok önemli olabilir, O yüzden her yorumu dikkatlice değerlendiriyorum.

Son durumdan bahsetmem gerekirse şuan 7 kişi olduk.

Takımımıza katılan yeni arkadaşlarımız:

Web Dev: Ahmet bey - Aramızdaki en büyük ve en deneyimli kişi şuanda. (İTÜ mezunu ve şuan silikon vadisinde çalışıyor)
Android Dev: Safdar ve Navid Bey - İranlı 2 kardeş oturduğum sitede kalıyorlar , Java diline hakimler jetBrains ve androidStudio ide'lerine alışıklar.

Merhabalar ben Ahmet DEMİR Antalya'da yaşıyorum ve yazılım mühendisi olarak freelance çalışıyorum.

Turizm sektöründe kullanmak için bir altcoin tasarlıyoruz, projemize katkı sağlayabilecek veya destek çıkabilecek takım arkadaşları arıyorum.

Detaylar bire bir görüşülecektir, Şuanda 4 kişiyiz ve 3 tane travel agency firması ile anlaşmış bulunmaktayız. Cryptopia ve HitBtc ile görüştük ve yeni yapacağımız coinin listelenmesi için tekliflerini aldık.

Algoritma: Cryptonight
Şuanki Takımımız:
2 Yazılımcı      :  Ben ve Halil bey
1 UI Tasarımcı :  Hasan Bey
1 Sponsor      :  Davut Bey

Bu konuda çok ciddiyiz ve büyüyeceğimize inanıyoruz. Borsalar bi hayli yüksek fiyat istiyorlar listeleme için fakat bunu toplayacağız ve ilk olarak Antalya'daki bütün otellere coin ile satışı alıştıracağız. Daha sonra tüm Türkiye'ye genişleyeceğiz.
Aramıza katılmak isterseniz özel mesaj atmanız yeterlidir.

Her türlü yardım bizim için gereklidir, Yardımlarınız karşılıksız kalmayacaktır.

Sosyal medya, Youtube hakim ve izlenen kanalı olan kişilere reklam karşılığı ücret verilebilir. Bunun içinde bana yazabilirsiniz.

merhaba, sektörde 10 seneden fazla deneyimi olan UI Designer & Art Director'um. branding / logo, website, mobile app vb. kısacası tasarım kısmında, şartlar dahilinde ekibe dahil olabilirim. ilgileniyorsanız, özelden ulaşabilirsiniz. iyi çalışmalar dilerim.

Teşekkürler ilginiz için fakat BitcoinTalk hesabı yeni olduğu için newbie olarak geçiyor, şuanda ayarlarınızda newbie pm kapalı olduğundan pm atamıyorum.

Özelden Mail verebilirseniz veya ayarlarınızı değiştirirseniz gerekli bilgiyi sizinle paylaşacağım.

Şuanda Hasan bey tek başına bu işi üstlenmekte ve En küçük bir destek bizim için ciddi anlamda bir ihtiyaç.

ÖNEMLİ GELİŞME
Coin için gerekli maddi miktarı toplamakta zorlanıyoruz ve şuanki sponsorumuz Davut bey tek başına her şeyi karşılayamayacağı için ilk önce Ethereum tabanlı Erc20 Token ile ICO yaparak başlamaya karar verdik.

Ek olarak ICO da aldığınız tokenler ICO sona erdiğinde ve wallet yayımlandığında(ICO bitiminden en geç 2 hafta sonra) site üzerinden swap(takas) olacaktır.
Örnek:
50 token aldınız, Bu tokenleri site üzerinde bir form doldurarak swap wallete göndericeksiniz.
wallete gönderdiğiniz tokenlerin tx idleri onaylandıktan sonra coinlerinizi kendi walletinize aktarabilmeniz için size online wallet verilecektir.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 20, 2018, 10:25:51 AM

Güzel bir çalışma Antalya’da olmanız ve turizm üzerine yatırım yapmak istemenizi gayet olumlu karşılıyorum . Umarım ekiplerden kimse dolandırıcı çıkmaz, sizin de hevesiniz yarım kalmaz yazılım mühendisi olduğunuzu kanıtlayacak birşeyler var mı Antalya’dan sizinle görüşmek isteyenlerle yüz yüze görüşür müsünüz mesela
Tempest07 (OP)
Newbie
*

View Profile
June 20, 2018, 02:00:26 PM

Güzel bir çalışma Antalya’da olmanız ve turizm üzerine yatırım yapmak istemenizi gayet olumlu karşılıyorum . Umarım ekiplerden kimse dolandırıcı çıkmaz, sizin de hevesiniz yarım kalmaz yazılım mühendisi olduğunuzu kanıtlayacak birşeyler var mı Antalya’dan sizinle görüşmek isteyenlerle yüz yüze görüşür müsünüz mesela

Bunun için gerekli tedbirleri aldım.

Tabi ki görüşmek isterseniz özel mesaj ile bana ulaşın size güzel bir kahve ısmarlayabilirim Smiley
ferdimutluiphone
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
June 20, 2018, 02:26:53 PM

Şimdiden Allah.yardımcınız olsun.  9 yıldır turizm sektöründe IT yöneticiliği yapıyorum. Bence bu sektörde işiniz çok zor. Bizim insanımız her konuda olduğu gibi ödeme yaparken de sabırsızdır. Bir kredi kartı ödemesinden daha hızlı olmayacaksa oluşturacağınız kripto para bence zorlanacaksınız. Adam para verdim hepiniz benim köpeğimsiniz muamelesini en çok bu sektörde yaptığı için çok zor. Olmasını ben de çok isterim ama dediğim gibi milletçe sabırsızız. 

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Tempest07 (OP)
Newbie
*

View Profile
June 20, 2018, 03:06:42 PM

Şimdiden Allah.yardımcınız olsun.  9 yıldır turizm sektöründe IT yöneticiliği yapıyorum. Bence bu sektörde işiniz çok zor. Bizim insanımız her konuda olduğu gibi ödeme yaparken de sabırsızdır. Bir kredi kartı ödemesinden daha hızlı olmayacaksa oluşturacağınız kripto para bence zorlanacaksınız. Adam para verdim hepiniz benim köpeğimsiniz muamelesini en çok bu sektörde yaptığı için çok zor. Olmasını ben de çok isterim ama dediğim gibi milletçe sabırsızız. 
İlgilendiğiniz ve aklınıza gelen soruları bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Dediğiniz gibi Hız faktörü önemli ve biz bunun için halihazırda bir fikir ürettik.

Müşteri gerekli miktarı gönderdiği an bu miktar saniyeler içinde ağda görülebilir oluyor, Normalde Paranın geçişi için 7 onay beklemeniz gerekecek fakat rezerve sistemi bunu beklemeyerek ağda gözüktüğü an işlemi gerçekleştirecek ve müşteriyi "Ödeme Başarılı Onay 0/7" sekmesine aktaracak.

Tabi ki onaylanmayan transferler olacaktır fakat bunun sayısı 10000 de 1 kadar az olacaktır, Bu gibi durumlarda müşteriye "Onay Verilemedi" mesajını e-posta, Sms veya arayarak bilgisi verilecek.

Türkiye'de yaşayan müşterilerin bu sistemi kullanması için gerekli kampanyalar yapılacaktır.
ICO zamanında bunun için gerekli sermayeyi toplamaya çalışacağız.
Tempest07 (OP)
Newbie
*

View Profile
June 22, 2018, 07:52:13 AM

Güncel...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: