Bitcoin Forum
June 03, 2024, 08:00:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Hangisi geleceğin kripto parası  (Read 1080 times)
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
June 20, 2018, 10:31:33 AM

Hocam eğer bu kadar uzun vadeli düşünüyorsanız adımlarınızı sağlam atın derim mesela hepimizin bildiği güvendiği kendini kanıtlamış coinlere yatırım yapın. Etherum, Neo, ADA, EOS bunlardan biri olabilir diye düşünüyorum.

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
June 20, 2018, 10:39:33 AM

Bu kadar hareketli bir piyasada 2-3 sene sonrası için bir fikir yürütmek oldukça zor. Belki şöyle yapabilirsin paranın yarısı Bitcoin de dururken diğer yarsını sağlam alt-coinler de tutabilirsin.

bobita
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1324

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 20, 2018, 10:41:22 AM

Benim gözde coinim Tezos'dur. Saçma sapan tokenlara para yatırmayın. Tezos gibi geleceği parlak olan kendi blockchain ve altyapısı iyi olan coinlere para yatırın. Şuan Hitbtc'de işlem görüyor. Birim fiyatı 4$ civarlarında gidip geliyor. Uzun vadede fiyatının 100$'a vurmasını bekliyorum.
Tezos olayı biraz karışık, bir potansiyel olduğunu kabul ediyorum ama kendi içlerinde çok büyük sorunlar, kavgalar yaşıyorlar, alternatif fonlar falan çıkıyor, yani bence potansiyelli ama bir o kadar da riskli. Şöyle bir durum da var ve bana göre şu an için en büyük problem, tezos ön tokenini hitbtcden alabiliyorsun ve çekecek cüzdanı falan yok (yanlış biliyorsam düzeltirsin), dolayısıyla yapılan yatırımın hitbtc gibi beş para etmez, 1 saat sonra topuklayıp kaçsalar topluluğun şaşırmayacağı bir borsada tutulmak zorunda kalması büyük problem.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
June 20, 2018, 10:59:58 AM

Icon ıota etherum neo bunlar olabılır btcyı geçecegını dusunuyorum şahsen etherumun zamanla daha coook yolu var bakıp görecegız
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
June 20, 2018, 11:47:55 AM

Ethereum and NEO Smiley Anlatmaya gerek yok görüyoruz.

Bitcoininde ileride olacağını ve öncülük edeceğini düşünüyorum ancak şüphelerim var.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630
Merit: 1

View Profile WWW
June 20, 2018, 11:50:53 AM

Ethereum ve neo gorusune bende katiliyorum. Ilerleyen zamanlarda kripto dunyasinda daha populer ve vaxgecilmez olacagini dusunuyorum. Kenara atmakta fayda var.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 20, 2018, 11:58:30 AM

Ethereum,neo,eos,waves,iota,ada,pkt,ncash,dav,wpr,voxxo,steem

yukarda aslında teknolojleri baz alarak bir liste yaptım.
bunlar veya bunlara benzer projeler büyük ihtimal geleceğin kripto paraları olacaktır.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 20, 2018, 11:58:50 AM

Tezos ve hdac piyasada sürpriz hareketler yapabilir. Tezos tabi ki çok daha önde. Bunun dışında platform coinlerine yönelebilirsiniz. Nispeten diğer coinlere göre daha sağlam olurlar.  

BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 624

View Profile
June 20, 2018, 02:52:55 PM

Merhaba.Arkadaşlar uzun vadeli yatırım da hangi coini görüyorsunuz ve sebeplerinini yazarsanız sevinirim.Her ay bir miktar coin almayı planlıyorum.2-3 sene sonrasını düşünürsek hangi coin almak daha mantıklı sizce?

Tabii ki Bitcoin. Bu piyasa içerisinde Bitcoin'i Amerikan Dolarına benzetebiliriz. Tüm kripto para piyasası Bitcoin paritesi üzerinden işlem görüyor. Fakat düşük bütçe ile yatırım amaçlı sorunuzu cevaplamak gerekirse cevabım NEO olacaktır. Bunun sebebi ise şu an NEO yolun başında ve ilerleyeceği çok fazla yol var. Bu fırsatı değerlendirmek gerekli diye düşünüyorum.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
June 20, 2018, 04:01:39 PM

Ben NEO'yu geleceğin kripto parası görüyorum. Şu anki fiyatı kısa orta ve uzun vade için tatırım yapmaya çok uygun. Ethereum'u geçeceğini düşünüyorum hem fiyat hem cap olarak. Toplam miktarının fazlalığını bölünemiyor olması telafi edecektir.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 21, 2018, 12:37:18 PM

piyasada çok az coinlerin kalacağı çoğunun kayıp olup gideceği söyleniyor projelerine bağlı olarak ki bence öyle düşünüyorum çünkü sadece piyasaya süremk için ve milleti dolandırmak için coinler türedi son zamanlarda ve piyasada çok kalabileceklerine inanmiyorum.Ama kaliteli coinler ancak ayakta kalabilecek diye düşünüyorum ve bunların arasında deex ve xsn kalabileceğini düşünüyorum projelerinin kaliteli oldugunu düşünüyorum ama ne kadar gerçekçi tahmin etmek cok zor .Sadece öyle olabilir diye düşünüyorum ama tam olarak güvenmek mümkün değil tepkinli olmakta fayda da olabilir.

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 21, 2018, 12:44:23 PM

Bu piyasa için çok ilerisini öngörmek zor. Uzun vade kalacağını ve değerleneceğini tahmin ettiğim coinler bitcoin, ethereum, xrp, neo gibi coinler.
Zec ve monero ile ilgili çekincelerim var.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 21, 2018, 01:37:49 PM

bu soruyu cevaplamak ıcın oncelıkle coın nedır bılmenız lazım . coın ıle platform coini arasında dağlar kadar fark var, yanı krıpto para farklı bır terımdır, platform coını denen sey farklı bırseydır, gelecegın krıptoparası kım olur sorusunun ılk cevabı bıtcoın ardından bıtcoın cash, krıpto para anlamında cokfazla coın yok zaten kalanların hepsı platform coınlerı. platformları kullanıldıkca degerlenır onlar aksı halde oldugu yerde sayarlar, bır coının fıyatının artmıs olmasıda onu krıpto para yapmaz,
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
June 21, 2018, 05:57:23 PM

Hocam ne diye kavramlar arasında boğulmuşsunuz yorum yaparken anlamadım, paramı neye yatırayım uzun vade olarak demişler bukadar. Bence btc bir miktar dursun, gerisini de neo wanchain eth gibi 3-4 parçaya bölebilirsin.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 21, 2018, 06:06:36 PM

Etherium ve Neo olabilir çok uzun vadede daha sağlam coinleri o yüzden kafamız rahat eder. Ama diğer yeni çıkan projelerden de çok iyi yükselecek olanlar olabilir ama onları bulmak maalesef biraz daha zor gibi. Çünkü piyasanın bu seneki halı hiç de iç açıcı değil gibi. Oyuzden sağlam olmakta fayda var.

SecurityShark
Member
**

Activity: 182

View Profile
June 21, 2018, 06:12:59 PM

Soruya göre cevap vermek gerekirse geleceğin kripto parası en başta  bitcoindir. Sonrasında ise ethereum ve Neo bence geleceği parlak koinlerdendir.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
June 21, 2018, 06:50:39 PM

Tokenlerden ziyade coinlere odaklanmak lazım bence, coinlerden de klonlara değil blockchaini geliştiren coinleri tercih edin derim.

O yüzden ben ETH diyorum, BCH Ethereum un yerini işgal ediyor bence, hatta olduğu yerin çok çok altında olmalı değer olarak...

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
June 21, 2018, 08:39:28 PM

Çinliler ikinci ay en iyi kripto paralrı açıklamışlar birinci eos ikinci ethereum. Ethereumun geleceğin kripto parası olabilecek kapasitesi çok rahat var. Eos dan umudum yok daha birinci gün mü ikinci gün mü ne adamların sistemi çöktü bunlaradan cacık olcağını sanmam

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
June 21, 2018, 08:45:22 PM

Bence ethereum muazzam bir koin piyasaya cıkanların yüzde 80 civarındakiler ethereum ağında çalıştığını düşünürsek ethereumun bitcoini bile sollayacağını düşünüyorum ben. Bana göre kripto dünyasının kalbi ethereumdur.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1140

View Profile
June 21, 2018, 08:59:04 PM

btc! ancak "bu süre zarfında boş durmayayım, btc'lerim artsın" derseniz hepsini, satoshi bakımından dipteyken (1-3milyon satoshi) ethereum'a çevirip artınca tekrar bitcoin'e geçebilirsiniz. 2 sene içinde burada adı yazılan nice altcoin eskiyecek ve de nice süper projeler çıkacaktır. Şimdilik eldekiler bunlar olduğundan bunlarla yetinmeliyiz. neo ve iota da ucuzken alınabilir, şu an hepsi ucuz ama bitcoin cinsinden dipte değiller, btc geçen seneki gibi ralli yaparsa altcoinler üzebilir (btc bazında) tam tersi de olabilir tabii artık piyasa okunacak gibi değil, tam bir keşmekeş içerisinde ancak dolar bazında btc-ether-neo-iota vs bir süre daha üzmeyecektir orasına inanıyorum.

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: