Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:47:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Hangisi geleceğin kripto parası  (Read 1080 times)
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 26, 2018, 09:13:24 AM

2-3 yıl dediğimiz zaman dilimi çok uzun. Bu süre içerisinde birçok coinin piyasadan silinmesine şahitlik edebiliriz ve bu nedenle bence Ethereum, NEO gibi görece daha garanti coinlere yönelmelisin.

1715190431
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715190431
Reply with quote  #2

1715190431
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 26, 2018, 09:19:57 AM

Özellikle Tezos'u araştırmanızı öneriyorum. 2020 yılında 100 Dolar olacağı konuşuluyor. Şuan Hitbtc borsasında işlem görüyor. Btc, Eth veya Usdt karşılığında değişim yapabilirsiniz. An itibariyle 1 Tezos 3.68 Dolardan alıcı buluyor. Hafta sonuda Tezos'un Betanet'i başlayacak. Tezos'u güzel günler bekliyor. Bu arada Tezos'un borsa linkinide şuraya koyayım: https://hitbtc.com/XTZ-to-USDT

bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
June 26, 2018, 09:41:52 AM

Ayı sezonunda bulunduğumuz şu 6 aylık dönemde BTC bazında değer kaybetmeyip üstüne değer kazanan belki de tek coin olan binance coin bence güzel bir yatırım fırsatı veriyor. Binance bir kaç yıl daha en popüler borsa olacak gibi görünüyor, bu durumda BNB coin'e yatırım yapmak binance'e yatırım yapmak gibi oluyor. Bana göre global market cap 1 trilyonu bulursa BNB 100 doları rahat aşıcaktır.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 26, 2018, 09:43:30 AM

benım bu noktadaki düşüncem hele şu yeni çıkan projeler falan hikaye olarak görüyorum bu benım düşüncem ayakta büyükler kalacaklar kimler geldi kimler geçti yatırımı mı büyüklere aktaracağım yavaş yavaş. herkese bol kazançlar
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
June 26, 2018, 09:53:54 AM

artık bu işlerin cılkı çıktı sanırım sonumuz hayrola
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 2

View Profile WWW
June 26, 2018, 01:22:13 PM

Milyarder yatırımcılardan birisi QTUM ve Vechain yatırım yaptığını açıklamıştı. Başka bir uzman uzun vadeli bakın diyor. Forumda arkadaşlar önerilerde bulunur. hemen bugün, şu saat itibari ile almak değil. alım için en uygun anı kollamak ve tüm parayı aynı anda gömmek değil biraz daha parçalı işlemler bunları unutmayın.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
June 26, 2018, 01:44:57 PM

Milyarder yatırımcılardan birisi QTUM ve Vechain yatırım yaptığını açıklamıştı. Başka bir uzman uzun vadeli bakın diyor. Forumda arkadaşlar önerilerde bulunur. hemen bugün, şu saat itibari ile almak değil. alım için en uygun anı kollamak ve tüm parayı aynı anda gömmek değil biraz daha parçalı işlemler bunları unutmayın.

Kesinlikle katılıyorum, aldığınız bir coin e uzun vadeli bakın ve tüm paranızla aynı maliyetle almayın.
Düşünce takviye yapın çıkınca bir miktar satın, şahsen ben öyle yapıyorum, maliyeti düşürüp miktarı arttırıyorum.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
yigitcoin
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 27, 2018, 07:01:52 AM

ilk 10 dakilerin çoğunu bulundur en azından birkaçı yine devam edecektir benim tavsiyem sana neo nem gibi kendi altyapılarını oluşturanlar ilk 10 dışından waves alabilirsin bu aralar durgun ama potansiyeli yüksek
coobx
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 27, 2018, 08:11:22 AM

Bence daha geleğin kriptoparası çıkması. şimdiden düşünmek yersiz. Piyasa karmaşık ne olacağı belli değil
Koseli Jeton
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
June 28, 2018, 08:19:36 PM

Wanchain ve Aion dan yeni nesil blockchain uygulamaları diye bahsediliyor. Tam olarak geleceğin kripto parası olmasada potansiyel var.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
June 28, 2018, 08:31:10 PM

Wanchain ve Aion dan yeni nesil blockchain uygulamaları diye bahsediliyor. Tam olarak geleceğin kripto parası olmasada potansiyel var.

aionu bende araştırdım biraz. bunun geleceği olabilir. ama eğer 2-3 yıl bekleyecekseniz mutlaka neo alın. şu anki değeri hakkediğinin çok altında.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
June 28, 2018, 09:18:08 PM

Uzun süre hold yapacak olsam Bitcoin ve Ethereumdan vazgeçmem. 5 Yıl içinde market çok değişmiş, Bitcoin harici ilk 10 komple değişmiş.

alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
June 28, 2018, 09:21:05 PM

İOTA EOS ETH XRP ve top 20 dahilindeki coinler geleceğin teknolojisine uyum sağlayabilecek potansiyel içeriyolar. Tek tek incelemek için vakit bulamadım ama geleceğe yatırım top20den geçiyor. Dipte al 2-3-4-5 sene bekle. Elbet kazanırsın, bitcoin için ben iyi görmüyorum bu saatten sonra odak yavaş yavaş diğerlerine kayacak gibi. Blockchain teknoloji olarak mükemmel bi atılım ama elbet onuda geliştiriyorlar. Her sektöre girecek yakında bakalım Smiley
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
June 30, 2018, 03:02:24 PM

bitcoin haricinde geleceğin kripto parası olarak ripple ve ethereumu görüyorum ripple birçok anlaşma yapıyor ve çok sağlam adımlarla ilerliyor ekibide çok iyi çalışıyor
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 30, 2018, 03:58:26 PM

projelerin kullandıkları ve kabul ettikleri coinlere bakılınca ethereum diyorum çünkü diğer altcoinler ölecek sanıyorum işlemler hep ethereum ile alınıyor kullanıcısı da çok haliyle
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 30, 2018, 04:38:50 PM

Henüz üretilmemiş özelliklerde coinler var diyebiliriz. Teknoloji her geçen gün değişiyor.  Şuan ki teknolojiye göre ethereum diyebiliriz

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
engineeruna79
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
June 30, 2018, 04:50:40 PM

Şu an için bence bilinen coin/token listesi dışında henüz ömrü birkaç ay olan ve cripto dünyasının en hızlı blockchain platformu olacak CREDITS var:

https://credits.com/
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 30, 2018, 04:52:01 PM

Çoğu kişi Ethereum demiş ama eldeki miktarın da fazla olması lazım ki güzel kar bıraksın. 5-10 ETH alıp da 2 sene beklemek fazla kazandırmayabilir. Daha ucuz olan NEO gibi coinlere yönelmek daha kazançlı olur.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:31:29 PM

dostum 2-3 senelik plan yapmanı tavsiye etmiyorum, bu demek değil ki hold yapma, sat, o ayrı hesap, yap tabi ki mutlaka tutturursun, benim demek istediğim, sana şuan kimse bitcoin cavanar olacak, ya da ne bileyim zcash var ya efsaneye dönüşecek, devletler ethereum a geçecek vs vs gibi şeyler söyleyemez. Henüz hiç bir kripto para geleceğin parası olmaya hazır değil. Belki de bunların hiçbirisi değil, yeni bir coin gelecek.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:41:45 PM

Piyasadaki coinlerin 99%'u 3 seneye çöp olucak vs gibi yaklaşımlar doğru değil, Kriptolar bu kadar popüler olmadan önce bu işin ilk safhalarında bile onlarca coin vardı ve en az

yarısı bunların halen devam ediyor. Ekip profesyonel ve aktifse, coin'in benzersiz bir fonksiyonu varsa, ve dünya çapında kabul görmüşse, çok uçuk bir felaket senaryosu dışında

o crypto'nun devam edeceğine güvenebilirsiniz. Kripto Devrimi için çoktandır ok yaydan çıkmıştır.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: