Bitcoin Forum
June 27, 2024, 08:55:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee , Artık ICO’ya Destekte Bulunmayacak  (Read 319 times)
nexlichd
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
July 04, 2018, 08:50:52 AM

sonunda aptal aptal tweetlerinden kurtulduk
atima
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
July 04, 2018, 05:52:01 PM

ICOları araştırmadan parayı verene tweet atıyorsa az bile ama araştırıp sağlam projelere tweet atıyorsa yanlış bir karar olmuş sanki
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:05:54 PM

ico tavsiyesinde bulunmayacak da ne yapacak. Hani icolarla alakalı makale yazacaktı. Son başına gelen suikastten sonra John hakkında pek haber yapılmaz oldu. sessizliğe mi büründü ne. SEC kulağını çekince kendisine çeki düzen vermeye başladı haliyle.

minionstar
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
July 04, 2018, 07:38:16 PM

Yapacağını yaptı, kazanacağını kazandı zaten. Son zamanlarda duyulan güven iyice azaldı ve çoğu kişi söylediklerine kulak asmıyordu.
İsabetli bir karar olmuş bana kalırsa.

reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
July 04, 2018, 10:03:04 PM

ben inanmıyorum geri çekileceğine.bence fiyat artırmak için yapıyor Cheesy o kadar para kazanıyor, risksiz bir şekilde.kesinlikle devam edecek Cheesy
matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
July 04, 2018, 10:10:49 PM

herkesin gerçek niyeti er yada geç ortaya çıkıyor, mcafeede gerçek niyetini itiraf etmiş bu işi para karşılığında yaptığını söylemiş. Bundan sonar kimse ona iş vermeyecek takipçileri de ona inanmayacak.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
July 05, 2018, 01:28:11 AM

Tam yerinde ICO desteği bıraktım dedi bana göre, artık kimse bunu sözünü kaale almadığı bir noktada efendim ben SEC vs. sebeplerle bıraktım diyo, ne uyyanık adam yahu.
tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
July 05, 2018, 04:07:56 AM

İsabet olmuş, zatn desteklediği coinler de bi işe yaramıyordu. Tamamen spekülatif kendi cebini doldurmak için tweet atıyordu. Bu vakitten sonra da söylediklerine attığı tweetlere kimse inanmaz zaten
sunistator
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 05, 2018, 06:44:04 AM

yaw bu adam bir tanıdığına tüyo versin ve ABD vatandaşı olmasın bu. Yine ico desteğinde bulunur. O kişiyi desteklediğini twitter hesabında yazsın yeter. Sorun yok. Ama gel gör ki. iconun yasak olduğu ABD'de bir ABD vatandaşı olarak ico tavsiyesi vermek onun için artık risk.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
July 05, 2018, 12:03:19 PM

En iyisini yapmış olur ,zaten john mc afee bu kripto piyasası yatırımcıları için tam bir zarar ,yorum yapmaması bütün yatırımcılar için en iyisi olacağı kanaatindeyim ve ayrıca seci kutluyorum.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
FlashPeakUp
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
July 05, 2018, 12:29:22 PM

Bu adam Ian Balina ve birkaç küçük fenomen hesap icolar ile bariz çalışıyor. Türklerdende ico reklamı yapanlara dikkat edin.
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 05, 2018, 01:21:27 PM

McAfee önce pumptan zengin oldu daha sonra ico tanıtımından elinde şuanda muhtemelerin en az 10 milyon adet ico tokeni vardır en kötü ihtimal olarak. İnanılmaz bir izleyici kitlesi var ve takipçileri onun her söylediğini yapıyor beye yatırım yapılacaksa bi kaç kelime yazması yeterli anında o ico koinden milyonlarca token satın alınıyor
kaysersozee
Full Member

Activity: 367

View Profile WWW
July 05, 2018, 03:25:39 PM

Adam alacağını aldı götürdü bu saatten sonra geri çekilmesi çok normal, kendi coini de daha çıkmadı neredeyse 2 hafta gecikti buna da bahane bulundu.

jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
July 05, 2018, 03:55:30 PM

Mcaffee kendi coinini çıkartsa bile ico satışını amerikada yapamaz, yasak. ico tavsiyesi vermeyecek olmasında SEC ve kendisine yapılan saldırı ortada ama bu elemanın icoları kaleme alacağı makale söylentisi vardı, ondan da haber yok iyimi.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
July 05, 2018, 06:36:24 PM

Sec ten Allah razı olsun bu john mc afee denilen adamı bir nebze olsun kripto piyasasından uzak tutmayı başardı ,kripto para yatrımıcsının başına bela olan bu adam her dönem insanları ciddi zarar veriyordu.
listenandapply
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
July 05, 2018, 08:42:06 PM

Takip edip iyi kazanan takipçileri çok üzülmüştür Smiley Yeni çıkan coinlerden de fiyatı arttırmaya çalışacak olanlar yandı yeni bir fenomen bulmak lazım bu iş için, iyi takip etmek  gerek tahtını kim devralacak
mallmi
Newbie
*

Activity: 126

View Profile WWW
July 05, 2018, 09:39:57 PM

bu adamın gerçek yüzü ortaya çıkınca inanılırlığı bitti. o yüzden artık istediği kadar açıklama yapsın kimse onu dikkate almıyor. oda bunun farkında toparlamaya çalışıyor ama iş işte geçti. 
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
July 06, 2018, 02:05:02 AM

Piyasada eksikliği hissedilmeyecek, John McAfee gider başkası gelir, piyasaların tümünde sıkı takip edilen insanlar vardır, çünkü çoğu zaman kendi başımıza karar vermekte zorlanıyoruz, birilerinin bize bir şeyler söylemesine ya da onaylanmaya ihtiyaç var çünkü.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:18:23 PM

Mcaffee resmen gtadaki gibi ölüp, hastanede yeniden doğdu  Grin ya da wasted oldu artık her ne ise ico destekleri bittiğine göre aklında farklı planlar vardır kesin. bu adamı susturmak mümkün değil.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
July 06, 2018, 02:22:01 PM

Kripto piyasasındaki yatırımcılar için bana göre son derece olumlu bir haber ,bu adamın kripto piyasasından komple uzaklaşması tüm yatırımcılar açısından son drece faydalı olacaktır.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: